Login lub e-mail Hasło   

8Sun

Absolwentka UE w Poznaniu i Akademi Feng Shui we Wrocławiu.Pasjonatka kultury i filozofii wschodu. Prowadzi warsztaty i aranżuje przestrzeń zgodnie z zasadami feng shui. Żyje tak, aby nie żałować ani jednego dnia i nie skrzywdzić ani jednej osoby. Kocham koty i Dalmację.

Praca Konsultanta Feng-Shui daje mi ogromną satysfakcję. Największą, kiedy widzę jak zmienia się życie moich klientów oraz wtedy, kiedy po raz kolejny mogę przekonać się, że przestrzeń dookoła nas ma wpływ na nasze powodzenie. Wystarczy tylko chcieć to wykorzystać. Ludzie maja dziwna zdolność gmatwania wszystkieg. A kiedy już zaplacza sie tak, że końca nie widać narzekają, wściekają się i są niezadowoleni a nawet nieszczęśliwi. A życie... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
8Sun:   "@lewin44w2k14: Trochę zdziwiłam sie stwierdzeniem o niezdrowych emocjach. Nie wiem o co chodzi :-) Co do soii. Nie lubię i już. Pewnie mój organizm wie co dobre a co nie. Pochylę sie nad prostą radą - jeść tylko to co mozna zjeść na surowo. Proste- ale z sensem. Pozdrawiam" do artykułu Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli o zakwaszaniu organizmu.  (26/05/2017)
8Sun:   "Dziękuję bardzo za wyjaśnienia oraz ciekawe teksty. Musze powiedzieć, że zainteresował mnie Pan. Uważam tez, że jest sporo prawdy w tych cyfrach. Będę drążyć temat. " do artykułu Kod daty urodzenia (1) – a data urodzenia.  (21/01/2016)
8Sun:   Głos na artykuł Ofiary reklamy  (17/02/2014)
8Sun:   Głos na artykuł Zwierzęta i ich wpływ na nasze życie  (16/02/2014)
8Sun:   Głos na artykuł Nowy zawód  (16/02/2014)
8Sun:   Nowy artykuł Rok Drewnianego Konia i kobiety  (16/02/2014)
8Sun:   "@robertr: A jeśli potomkowie maja inne priorytety życiowe. Jeśli nie stać ich na remont, jeśli mieszkają gdzieś w świecie? Ponadto napisałam w artykule, że dla niektórych starych domów nadchodzą teraz dobre czasy. Wcześniej mogły mieć gorszy czas, tak jak teraz maja domy zbudowane w okresie siódmym, czyli między 1984-2003r. Co do promieniowania. Myślę, że materiały , z których budowano dom ..." do artykułu Nowe życie starych domów..  (11/05/2013)
8Sun:   "@Alicja Minicka: Też oglądam ten program. Widziałam bodajże angielskie stare domy i zauważyłam,że tam wszędzie są kominki zamiast pieców kaflowych. Sama nie wiem co wolę. Z dzieciństwa pamiętam piec kaflowy, o który moja Babcia grzała zima pierzynę dla wnuków. Pamiętam też piękne szerokie drewniane framugi drzwi i szerokie drzwi z witrażami. Podłoga oczywiście ze skrzypiących desek i zapach pasty, ..." do artykułu Nowe życie starych domów..  (11/05/2013)
8Sun:   "@Skalny Kwiat: No właśnie o taki dom i taki klimat w starym domu chodzi. Również o ta krasulę, która juz nie tak często można spotkać" do artykułu Nowe życie starych domów..  (08/05/2013)
8Sun:   "Ups... używane to używane. Ale chyba intuicja podpowie czy dom czaruje czy oczarowuje. Można tez popytać sąsiadów. A właścicieli prześwietlić na okoliczność magicznych zachowań :-)" do artykułu Nowe życie starych domów..  (08/05/2013)
8Sun:   Popularny artykuł: Nowe życie starych domów.  (08/05/2013)
8Sun:   "Może jestem sentymentalna,może staroświecka i nieprzystosowana do współczesności ale... tak sobie myślę, że kiedyś we wszystko ludzie wkładali więcej serca i ono przetrwało lata całe. Teraz wszystko jest jakieś krótkotrwałe, takie niby ładne ale z założenia na chwilę. Idylla ma moc i dlatego przyciąga a z drugiej strony wymaga wyrzeczeń i radykalnych zmian. Dla mnie osobiście to sygnał, że potrzeb ..." do artykułu Nowe życie starych domów..  (08/05/2013)
8Sun:   "Jak to jest, że te stare domy maja w sobie jakąś magię, moc przyciągania i dają takie błogie poczucie spokoju?. Człowiek w nich się nie napina, nic nie musi tylko po prostu chce. Skąd się ta moc bierze? " do artykułu Nowe życie starych domów..  (08/05/2013)
8Sun:   "Ta idylla jest na wyciągnięcie ręki ale wymaga przeprogramowania stereotypów i odwagi oraz gotowości na zmiany :-)" do artykułu Nowe życie starych domów..  (08/05/2013)
8Sun:   Nowy artykuł Nowe życie starych domów.  (01/05/2013)
8Sun:   "@Paweł Malec: Dzięki za wskazanie literówki. Nie rozumiem jak mogłam jej nie zauważyć? Co do wartości pieniądza mierzonej czasem to niestety sama dałam sie wciągnąć kiedyś w taka destrukcyjna spiralę _Potrzeba materialna=kasa=czas= brak czasu na konsumpcje potrzeby materialnej. Niektórzy gromadzą dobra po to aby ich potomkowie mogli z nich korzystać bo sami nie maja czasu i nie potrafią cieszyć sie życiem." do artykułu Czas i pieniądze. Autor Monika Srebrzyńska.  (15/01/2013)
8Sun:   "Od Pani domu do edukacji seksualnej, tyle wątków mieści ta jedna kwestia. Ja uważam, że jeśli dzieci będą wychowywane przez rodziców a nie obcych ludzi, TV czy Internet to z biegiem być może wielu lat, to się zmieni. " do artykułu Pani domu jako profesja..  (14/01/2013)
8Sun:   "@Alicja Minicka: posyłam promienny uśmiech :-)" do artykułu Pani domu jako profesja..  (14/01/2013)
8Sun:   "@Alicja Minicka: Alicjo, nie żebym była uparta i chciała postawić na swoim ale.... w tym miejscu - eioba - spotykają sie i wypowiadają ludzie, którzy raczej nie należą do większości mogącej być próbą kontrolną. Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności 2 dni po opublikowaniu mojego tekstu - przeczytałam artykuł, którego autorka w swoim życiu najpierw reprezentowała poglądy bliższe do Twoich a po pewnyc ..." do artykułu Pani domu jako profesja..  (14/01/2013)
8Sun:   Nowy artykuł Czas i pieniądze. Autor Monika Srebrzyńska  (13/01/2013)
8Sun:   "@Areva: Myślę, że blokowanie twórczej kreatywności po godzinach byłoby nie na miejscu :-) " do artykułu Pani domu jako profesja..  (12/01/2013)
8Sun:   "@_serpico_: Ta kobieta ( a dokładniej jej wypowiedź) była tylko inspiracja do napisania tego tekstu. Ja wolałabym aby mój mężczyzna dbał o dobre zaopatrzenie swojej jaskini a nie w niej sprzątał. Zrobiłabym wszystko aby godnie reprezentował moja rodzinę w zewnętrznym brutalnym świecie :-)" do artykułu Pani domu jako profesja..  (11/01/2013)
8Sun:   "@_serpico_: Cieszę się, że dopuszcza Pan myśl o tym, że ktoś mógłby wdrożyć ten projekt. Nie jestem politykiem i nawet nikogo takiego nie znam :-) To żle wróży mojej propozycji rozwiązania wielu problemów rodziny i jak sądzę uporządkowaniu rynku pracy." do artykułu Pani domu jako profesja..  (11/01/2013)
8Sun:   "Cieszę się, że tak wiele osób zabiera głos w tej sprawie. Nie oczekuję, że wszyscy będa na tak. Każdy głos na nie też niesie informację. Pomoc rodzinie teraz nazywa sie zasiłkiem - to słowo żle mi sie kojarzy ( taka jałmużna), płatny czas na wychowanie dziecka - Urlopem wychowawczym - słowo urlop kojarzy mi sie z odpoczynkiem a wychowanie dziecka z wdzięczna ale ciężka pracą. Cały pomysł jak każdy ..." do artykułu Pani domu jako profesja..  (11/01/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: 8sun
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 26/05/2017
Zarejestrowano: 22/10/2011

Statystyki
Punkty: 91.130
Wyświetlenia artykułów: 89.394
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 7.569
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 22
Komentarze: 112
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska