Login lub e-mail Hasło   

Jak podejść do kobiety bez strachu?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://pickupmastery.com
Niezaprzeczalnie największym problemem z którym przychodzi nam się zmierzyć przy podrywaniu jest niepokój, który ogarnia nas gdy podchodzimy do kobiety, której pragniemy. Jest kilka wytłumaczeń tego zjawiska.
Wyświetlenia: 35.459 Zamieszczono 09/12/2006
Jak podejść do kobiety bez strachu

Niezaprzeczalnie największym problemem z którym przychodzi nam się zmierzyć przy podrywaniu jest niepokój, który ogarnia nas gdy podchodzimy do kobiety, której pragniemy. Jest kilka wytłumaczeń tego zjawiska. Sięgając do plemiennych historii, możemy powiedzieć, iż było to wszczepione w nasze geny, tzw. społeczne zaprogramowanie, które mówiło nam co jest dobre, a co złe czynnościach które wykonujemy. Mówiąc prościej, potrzebujemy społecznej akceptacji bardziej niż cokolwiek, co fizycznie utrzymuje nas przy życiu. Chcemy by nasza rodzina była z nas dumna, nasi przyjaciele i znajomi nas szanowali, akceptowali i by reszta świata po prostu nas ceniła.

Jakie jest przeciwieństwo akceptacji? Odrzucenie. I to jest to, czego się obawiamy.

Pragnę przytoczyć Ci kilka skutecznych technik by wykorzenić strach z Twojego życia, lecz przed tym chcę omówić źródło tego, co jest w Tobie.

Dzwonimy do dziewczyny lub przyjaciół nie myśląc o czym takim jak "odrzucenie" lub "zostanie odrzuconym". Tak w istocie się dzieje. Twoje podejście pozwoliło Ci to osiągnąć. Gdybyś zrobił to inaczej, reakcja była by inna. Będziemy nazywali to "podmuchem" lub "rozerwaniem". W spotkaniach wykorzystywane jest to, że przy "pierwszym wrażeniu". Nie wiemy wystarczająco o Tobie by odrzucić Twoją osobowość, wyrazili byśmy to gdybyśmy chcieli skończyć współdziałanie.

Używanie słów jest bardzo ważne. Mój przyjaciel mówi "Pierwszym wrażeniem w nocy jest zawsze morderstwo". Teraz, porównajmy rozmowę z dziewczyną i kimś kto Cię zabije, oczywiście będziesz bardziej niż troszkę niepewny by zrobić pierwszy krok! Anthony Robbin stworzył cały schemat tego, jak dobierać słowa by poprawić Twoje życie. Nie będę go tu zamieszczał, jedynie w skrócie powiem - zminimalizuj używanie negatywnych słów, szczególnie jeżeli opisujesz coś, co jest dla Ciebie ważne. Jeżeli powiesz "Chodzenie do siłowni jest zajebiście wyczerpujące", prawdopodobnie oddziaływaniem tego będzie to, że nie będziesz chodził tam za często. Jednakże, jeżeli powiesz "Chodzenie do siłowni konsekwentnie jest prawdziwym wyzwaniem", będzie bardziej prawdopodobne, że wzrośnie potrzeba chodzenia tam. Podsumujmy, NIGDY nie chce usłyszeć od Ciebie "Zostałem odrzucony".

Podczas gdy dobieranie słów jest ważne, większym problemem jest utrzymanie, tego pierwszego wrażenia. Innymi słowy, dajesz dwóm dziewczynom 30 sekund by oceniły wszystkie Twoje walory jako osoba i zdecydowały czy jesteś dla nich odpowiedni. To jest bardzo silny czynnik przed kimś kogo nie spotkałeś wcześniej.

Mogą być tylko trzy powody, dla których podejście może się nie udać:
1) Moja gra nie była wystarczająco dobra, by manipulować daną sytuacją;
2) Moja gra była wystarczająca, ale zrobiłem kilka błędów w danej sytuacji;
3) Były niesprzyjające warunki które przeszkodziły w sukcesie, pomimo że to było dobre podejście.

To wszystko. Nie innych ma możliwości dlaczego może pójść źle.

W latach mojej gry spotkałem mnóstwo osób, którzy zarabiali na uczeniu facetów "jak poderwać kobietę". Ci goście podrywali piękne studentki sprzed nosa studentów, czasami to nagrywali. Niektórzy z nich, jeżeli byś ich widziałeś, silniej zadziałało na wyobraźnie, bo oni nie byli nawet przeciętnymi facetami z wyglądu. Mieli olbrzymie brzuchy, zwykle łysieli, czasem byli strasznie bladzi, a czasem byli mali i głupi. To jest ciężkie do zaakceptowania, gdy to zauważysz, ale definitywnie nie jest to potrzebne by wyglądać atrakcyjnie w oczach kobiet. Próbuję Ci wytłumaczyć, że:

TWÓJ WYGLĄD NIE JEST POWODEM, PRZEZ KTÓRY DOSTAJESZ KOSZA

Twoja gra jest problemem; nie Twój wygląd, nie Twoje walory. Jest to całkowicie zależne od Twoich umiejętności towarzystkich.

Kiedy Tyler Durden robił podejście, nie wyszło mu (zdarza się nawet mistrzom). Powiedział, że zadziałało to na jego emocje, jakby rzucał osobiste w koszykówce, z trzęsącymi się rękoma i.. nietrafił.

Masz trzy proste opcje do rozważenia. Możesz się wzorować towarzystwem i ciągle próbować, by wkońcu się powiodło. Więc ucz się na błędach. Może być też za trudna sytuacja by ją wygrać na tym etapie nauczania. Ciągle miej szalone pomysły, by śmiało dążyć do celu, nie miej żadnych wątpliwości, rób to śmiało. Ludzie, którzy mają super opanowane podrywanie ciągle zmieniają taktykę, wychodąc z "komfortowych obszarów", gdzie szanse na powodzenie są marne. Może to być taniec go-go się wokół słupa. Może to być niesamowita dziewczyna otoczona przez 7 gości. Może to być sławna osoba. Kiedy podwyższasz cele w swojej ciągłej nauce, spowoduje to możliwość osiągnięcia założonego celu.

Do pewnego czasu to jest tylko praktyka.

Świetny PUA (od tłumacza: pick-up artist, podrywacz) nazywany Hobbie raz powiedział "Każda porażka jest cegłą w moim pałacu". Ja bym to zmienił na "Każda próba jest cegłą w moim pałacu". Drugie zdanie jest bardziej dokładne, ponieważ każda próba poderwania dodaje i kumuluje Twoje doświadczenie.

Oczywiście, są sytuacje gdzie podejście jest wątpliwe, wręcz niemożliwe do wygrania. Jeżeli grupa kobiet ma wieczór kobiecy, dla przyjaciółki która wychodzi za mąż, będą się skupiały tylko i wyłącznie na niej, odkładając mężczyzn na dalszy plan. Nigdy nie będziesz wiedział kiedy nadaży się okazja, więc bądź otwarty na różne możliwości. Nie mówimy, że powinieneś usprawiedliwiać się za każdym razem, gdy możliwość niemożliwa staje się możliwa po drugiej stronie Twojego umysłu.

Teraz podam Ci kilka specyficznych technik by konsekwentnie probić udane podejścia każdej nocy:

* Ustal sobie KONIECZNĄ liczbę 6 podejść w nocy tzn. nie odpuścisz, do póki nie osiągniesz celu. Najlepiej ustal 6 prób. Tak, bez numerów, bez kłamstw, po prostu próby. Za każdym razem gdy podejmujesz próbę, jesteś bliżej swojego celu.

* Jeżeli masz przyjaciela, bądź znajomego, daj mu 100$. On będzie Ci oddawał 10$ za każdą próbę. Na koniec nocy, bierze kasę która mu zostanie. To Cię zmotywuje.

* Ustal sobie, że będziesz mówił czasem jakieś oburzające rzeczy przy próbach, rzeczy które WIESZ, że nie działają. Co 3 próby czy coś, czasami używam "śmiesznych" rzeczy, które wiem, że nie działają. Idę do grupy dziewczyn mówiąc "Jesteś gotowe na dobrą zabawę?"

* Dobrym ćwiczeniem od Ross'a Jeffriesa jest iść do miejsca, takiego jak centurm handlowe lub zatłoczona ulica i zatrzymać kobiętę mówiąć "Przepraszam, wybacz że niepokoję. Nazywam się Manny Martian. Jaki jest Twój ulubiony typ kuli do kręgli?". Teraz to nie jest próba poderwania, ponieważ nie próbujesz jej uwieść. Rób to jakieś 20 razy i powinno być łatwiej. Może być lepiej robić to w dużym mieście przez jakąś godzinę z dala od miejsca w którym mieszkasz.

Musisz isc poza typowe próby które są dla Ciebie komfortowe. Raz powiedz coś absurdalnego i poczuj, że żyjesz i następnie oddychaj. Możesz śmiać się głośno i znacznie prościej będzie zapytać grupy kobiet o opinie dotyczącą czegoś.

* DLA POCZĄTKUJĄCYCH: Podczas prób, popukaj kobietę przed rozpoczęciem rozmowy. Na przykład lekko w ramię. To zapędza Cie w "punkt bez wyjścia" i daje sygnał do działania. Kiedy widzisz okazję, powiedz 3, 2, 1 IDŹ, puknij i kiedy na Ciebie spojrzy będziesz musiał rozmawiać. Po robieniu tego przez kilka tygodni nieustępliwie, szybka faza wstępna, póki nie jest to stała gra do właściwego podrywania.

* Praktykuj widzenie kobiety taką jaka jest, nie jako pół-boga którą chcemy ją widzieć. Gdy widzisz kobiete, w seksownych butach, z długimi nogami, błyszczącymi ciemnymi oczyma i lśniącą szminką, oczywiscie możesz myśleć jak wstapniale byłoby się z nią całować. Teraz spójrz na nią i w swoim umyśle pozbądź się szminki i całego make-up'u i wyobraź sobię jak wygląda w zwykły, domowy dzień. Nie musisz wyobrażać sobie jej jako brzydkiej osoby, tylko trochę wyraźniej.

* Ostatni punkt, bądź towarzyski dla wszystkich kobiet, bez względu na figurę i wymiary. Częsciej rozmawiaj z kobietami bez podrywu, bardziej naturalnie będzie rozpocząć rozmowę z jakąkolwiek kobietą w barze. Rozmawiaj z grubymi, starszymi i nieatrakcyjnymi kobietami tak, jak z tymi lepiej obdarzonymi przez matkę naturę.

Zawsze możesz czuć jakieś zdenerwowanie na swojej pierwszej próbie w nocy i wiem, że profesionaliści czują to nawet po 10 latach podrywania najpiękniejszych kobiet. Oni po prostu starają się ignorować i zwalczać to niemiłe uczucie już na początku. To jest to, co prawdziwy mężczyzna robi: działanie w strachu i działanie w zakłopotaniu.

Dan Tolumbro z Pickupmastery.com

O autorze słów kilka...
Dan Tolumbro daje wskazówki i uczy mężczyzn randkować na stronie: http://www.pickupmastery.com
Na swojej stronie udziela darmowych informacji jak spotkać kobietę w barze bez strachu i jak osiągnąć kolejny poziom. Otrzymuj aktualizacje o nowych randkowych sztuczkach, wyślij email na adres: pickupmastery@getresponse.com

Nieudolne tłumaczenie: Radek_1 :-)
Kryptoreklama od tłumacza -Strona o serii gier Emergency

Podobne artykuły


13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1613
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1404
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 724
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1207
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 935
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1573
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1328
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1324
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 728
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 546
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 405
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 1275
11
komentarze: 158 | wyświetlenia: 561
 
Autor
Dodał do zasobów: radek_1
Artykuł
Dodatkowe informacje

Powiązane tematy

  Tatiana,  09/12/2006

To co tutaj jest napisane, jest w znacznej części prawdą. Jeden kolega kiedyś zwrócił mi uwagę, że kobiety pochwalają innych mężczyzn, a innych wybierają na partnerów (stąd powiedzenie że "kobiety nie wiedzą czego chcą") - i miał chyba dużo racji, w tym co mówił.
Najlepsza rada: bądź zdecydowany.

  honig,  17/05/2007

Fakt kobiety często nie wiedzą czego chcą a oto przykład; pewna moja kumpela może mieć jednego całkiem pożądnego a piszczy za łepkiem, który ją ma gdzieś ... no i teraz ona nie ma nikogo. Tu przytoczę znajomego, który określa to w ten sposób "sezon mija a Ty niczyja". Fart że z Moją nie miałem takich problemów. Wystarczyło pare zdań o tym że razem łatwiej iść przez życie i troche o miłości. Oczywiście po paru latach znajomości. Sądze że chodzi tu również o trafienie w tzw. kobiecy instynkt.

Kobiety wcale nie są takie nieprzystępne jakby się wydawało :)
Zapraszam do siebie http://www.randka-romans.pl/kasia
Pozdrawiam wszystkich 'łapaczy dziewczyn' :)

Bzdura. Ludzie mają pokręconą moralność, a raczej jej brak. Zdradzają się na lewo i prawo, kopulują gdzie i z czym popadnie. Taka jest prawda, a nie tam gadanie o myśleniu danej płci czy kompleksach.
Dlatego kobiety wychodzą za mąż za poukładanych, odpowiedzialnych gości, a zdradzają ich na lewo i prawo z cwaniaczkami, którzy walą w gardło litry piwa i uprawiają seks z prędkością światła. P ...  wyświetl więcej

  jeny2,  18/04/2007

Hm...Sama treść być może ciekawa...Jedna rzecz mnie POWALIŁA na kolana-do kobiety, którą pragniemy- gdzie tłumacz uczył się gramatyki?
Poza tym ujdzie w tłumie.

Gratuluję, ten artykuł został wyróżniony i znajduje się na liście grupy "Najlepsze z najlepszych" ( http://www.eioba.pl/g9/najleps(...)epszych ).

  oldml,  06/02/2008

Nieźle się uśmiałem :))
Z tym, że tytuł mógłby również brzmieć: "Jak podejść do mężczyzny bez strachu?"

Tłumaczenie tego artykułu prawie skutecznie odebrałoby mi ochotę na jego czytanie, gdyby nie fakt, że jestem twardy ;)

adek_1 - taka mała rada - żeby dobrze tłumaczyć tekst z jakiegokolwiek języka obcego trzeba najpierw dobrze poznać język ojczysty, co niestety jest rzadkością u tłumaczy amatorów, a jak jeszcze korzysta się z programów typu English Translator 3.x to wychodzą takie pokemony

...  wyświetl więcej

"adek_1" - próbowałem dodać R, ale po zapisaniu zmian nie pojawia się w poście, nie z mojej winy :)

Pomijając małe niedociągnięcia w tłumaczeniu -znakomity artykuł!

strasznie mała ccionka....ale moja ocena na 5...:)

Jak na mój gust artykuł w sumie nic praktycznego sobą nie prezentuje poza kilkoma sugestiami, które przy "odrobinie" szczęścia dadzą ci jakiś tam rezultat. Owe tłumaczenie, jak to określił tomek81c , można potraktować jako zachęta do zainteresowania sie tym jakże obszernym tematem. Zresztą w dzisiejszych czasach ludzie typu pick - up artist dokonują na tyle obszernej i trafnej wiwisekcji psychiki ...  wyświetl więcej

Najlepiej wziąść maczugę, zaczaić się, zataić i wciągnąć do jaskini:))))), kiedy będzie już w jaskini z chęcią porozmawia z Tobą na każdy temat:)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska