Login lub e-mail Hasło   

Pięćdziesiąt błędów popełnianych przez mężczyzn podczas seksu

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.eioba.com/a2849/fifty_mistake(...)ing_sex
Może nawet nie wiesz, że podczas uprawiania seksu popełniasz wiele gaf i niedopuszczalnych błędów. Nie popełniaj nigdy więcej żadnego! Sprawdź na liście, czego trzeba się wystrzegać.
Wyświetlenia: 740.945 Zamieszczono 10/12/2006
W drodze do seksualnej błogości, podam Ci listę rzeczy, których powinieneś unikać. Rzeczy te gwarantują zabicie popędu u kobiety.Jeżeli popełniasz więcej niż 10 z niżej wymienionych, musisz poważnie popracować nad swoją edukacją seksualną.


1. Idą prosto do intymnych miejsc
Musisz być bardziej wrażliwy, aż do momentu, gdy kobieta jest bardziej gotowa niż zirytowana faktem, iż zagłębiasz się po jej piersi i srom po kilku minutach pobieżnego całowania. Kiedy będziesz czuł się nieziemsko i będzie Ci dobrze, miej na uwadze to, że już możesz zostać niezaproszony przez nią ponownie do łóżka.

2. Niewiedzą jak wrażliwie się całować
Namiętnie lub wrażliwie, mocno lub delikatnie, dobre całowanie jest sztuką, która smakuje i wprowadza odpowiedni nastrój. Naucz się jak całować by robić to dobrze. Nie znaczy, że masz wtykać język w jej usta i kręcić dookoła jak byś czyścił nitką jej zęby.

3. Zbyt brutalnie dotykają ich stref erogennych
Mężczyźni lubią mocniejsze dotykanie niż kobiety, szczególnie tyczy to się ich penisów. Tak, więc jeżeli dotykach jej łechtaczki z taką siła, jaką Ty lubisz, gdy się masturbujesz, ona najprawdopodobniej będzie wrzeszczała z bólu - później wyrzuci Cię z łóżka. Zapamiętaj: łechtaczka ma dwa razy więcej zakończeń nerwowych niż penis, na znacznie mniejszym obszarze. Potraktuj to z szacunkiem. To jedyny organ w ludzkim ciele, który nie ma żadnej innej funkcji poza dostarczaniem przyjemności.

4. Nie głaszczą i nie pieszczą
Drugim, największym czynnikiem w seksie dla kobiety jest jej skóra (pierwszym jest umysł). Możesz dotykać jakiejś części jej ciała pieszcząc, ale musisz się skupić na tym, co robisz. Musisz wkładać w swoje palce jakąś energię seksualną podczas pieszczot. Znaczy to, że masz nie myśleć o grze w baseball, kiedy robisz jej zmysłowy masaż.

5. Zatrzymują się na sutkach jak ssące mleko dziecko
Tak, wiemy, że dla Ciebie to jest fajne. Ona czuje się jakby niemowlę ssało jej piersi. Poliż i pocałuj dookoła całej jej piersi, wtedy językiem dobierz się dookoła sutków i otoczek. Jeżeli spodoba jej się to, co robisz, będziesz wiedział dzięki jej jękom.


6. Gryzą uszy, bo myślą, że jest to seksowne
Ona może się z Tobą nie zgadzać. W tym przypadku będzie ją to tylko irytowało.


7. Zostawiają malinkę na jej szyi, jak nastoletnią oznakę honoru
Jeżeli masz ponad 16 lat, jest to rzecz nie do przyjęcia. Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego, na pewno masz mniej niż 16 lat.

8. Nie golą się przed stosunkiem
Nie wiem czy to jest seksowne, ale pocierając swoją szorstką brodą po jej ciele i twarzy nie sprawisz jej przyjemności, co najwyżej spowodujesz czerwoną wysypkę, przez którą może zapamiętać Cię na długo...

9. Nie myją się dokładnie
Jest to rzecz, która powoduje w kobiecie zupełny brak ochoty na stosunek. Mimo iż mężczyźni mają wyższy próg zapachu niż kobiety, jednak zachowaj czystość - szczególnie dokładnie w miejscach intymnych (na przykład pod napletkiem). To nie jest po prostu sprawa uprzejmości, to jest bilet z powrotem do sypialni.

10. Zapominają, że kobiety mają wrażliwe ciało czekające na pieszczoty
Prawie taki sam punkt, który omawialiśmy wcześniej, jednak warto zapamiętać: dotykanie jej nie powinno odbywać się tylko w sypialni, w czasie gry wstępnej. Prawdę mówiąc, jeżeli będziesz dotykał jej ciała w kochający sposób podczas dnia, ona będzie bardziej chętna by wpaść w Twoje ramiona wieczorem.

11. Próbują wetknąć swoje palce pod bieliznę nim kobieta jest gotowa
To jest oznaka niezręcznego, nastoletniego chłopaka, który chce się poczuć jak doskonały kochanek. Nie śpiesz się, pozwól rozwinąć się sytuacji naturalnie, zastosuj mały zmysłowy dotyk tkaniny pokrywający jej srom, zanim zaczniesz zagłębiać się pod jej bieliznę. Jest to bardziej erotyczne i zmysłowe.

12. Rzucają prezerwatywy na ziemię
Czy muszę mówić, dlaczego to nie jest najpopularniejszy ruch w trakcie lub po seksie? Złóż prezerwatywę schludnie w tkaninę lub chusteczkę, wrzuć do kosza, nie toalety, bo w tym drugim przypadku zapewne popływa tam przez pewien czas jako niekoniecznie zamierzony "przypominacz" Waszego zbliżenia.

13. Idą wprost do łechtaczki podczas seksu oralnego lub masturbacji
Tak jak powiedzieliśmy wyżej, większość kobiet znajdzie w tym coś irytującego - jeśli naciśniesz zbyt mocno, wściekle. Twoje pierwsze pieszczony powinny być na jej wargach, potem bliżej sromu, wtedy, gdy będzie pobudzona, możesz pracować bliżej jej łechtaczki. Nawet, jeżeli będzie pobudzona, miękkie dotknięcie wzdłuż warg jej łechtaczki może być bardziej zadowalające niż samo ciśnięcie na jej łechtaczkę.

14. Wychodzą zaraz po tym, kiedy ona osiąga punkt
Kobiety często są tak zagubione w swoich seksualnych uniesieniach, że zapominają Ci się odwdzięczyć. W rzeczywistości fakt, że leży cicho może znaczyć, że kocha to, co robisz; w takim razie powinieneś czuć, że naciskanie jej sromu ustami czy palcami woli bardziej niż dawanie Tobie przyjemności.

15. Rozbierają niezdarnie
Posłuchaj: nie musisz być w stanie zdejmować jej biustonosza jedną ręką za plecami jednocześnie ją całując. Wprawdzie, z mojego doświadczenia wiem, że lepiej nawet tego nie próbować. Ona prawdopodobnie zrobi to jednym ruchem ręki i zdejmie i tak przez głowę. Pozwól jej zdjąć te części garderoby, które Ci sprawiają problem, pozwól sobie pomóc jej ręką, rób to powoli i delikatnie. Będzie to lepsze niż zdarcie z niej ubrania, jak papieru z urodzinowego prezentu.

16. Rozbierają się nieelegancko - zdejmują skarpety po bieliźnie
Nie ma nic bardziej komicznego (lub żałosnego) dla kobiety niż mężczyzna w skarpetach i majtkach. Oprócz nagiego mężczyzny ze skarpetami... Jeżeli nie rozumiesz dlaczego, po prostu przyjmij, że tak jest.

17. Oczekują, by kobiety depilowały się dla nich
Może lubisz, gdy jej skóra wokół sromu jest gładka jak skóra dziecka, ale prawdopodobnie ona będzie widziała to jako ciernista droga do swędzącego papieru ściernego między nogami. Zasugeruj jej dyskretnie, bądź po prostu zapytaj delikatnie, że miło by, było gdyby się depilowała w miejscach intymntych. Jeżeli powie "nie", zaakceptuj to łaskawie.

18. Wkładają palce do jej pochwy nim jest gotowa i skłonna
Generalnie, kobiety tak samo lubią być penetrowane, jak mężczyźni lubią penetrować, biorąc pod uwagę jak bardzo mężczyźni lubią wtykać rzeczy tam, gdzie lubią. Jednakże one lubią, gdy robisz to we właściwym czasie - na przykład, gdy czują się wystarczająco pobudzone, by się cieszyć tym. Jeżeli łechtaczka będzie dawała znaki, będzie możliwość, że spodoba jej się palec, albo dwa w środku. W takim razie bądź delikatny i znajdź jednym palcem jej punkt G. Upewnij się, że jej się to podoba, zanim włożysz kolejny. Dwa palce na jej punkcie G będzie tym, czego prawdopodobnie chce. Bądź pewny, że dotykanie tam jest czymś, co sprawia jej przyjemność. Jeżeli nie wiesz, co to jest punkt G, spróbuj poszukać na Google nim pójdziesz z kobietą do łóżka.

19. Wchodzenie bez pytania czy tego chce
Zapamiętaj, że to ona decyduje jak daleko możesz zajść i jeżeli nie chce się zabawić, nie naciskaj. Ta zgoda ma zastosowanie do każdej sytuacji, gdy Twój penetrujący penis naciska dalej naprzód bez jej zgody słownej albo werbalnej. Pamiętaj jednak, nie musisz zawsze pytać prosto z mostu "Mogę w ciebie wejść?" Możesz zrobić to w inny sposób.  Jeżeli zapytasz patrząc głęboko w jej oczy, może to być całkiem romantyczne i seksowne. Nie potrzeba mówić, że najlepiej byś zapytał w pozycji "top" (klasyczna pozycja mężczyzna na kobiecie lub odwrotnie leżąc), która przy okazji, dla większości osób jest najpopularniejszą pozycją w seksie.

20. Stukają dookoła pochwy penisem, nie mogąc znaleźć miejsca, w które mają wejść
To jest najgorsze uczucie dla kobiety w momencie stosunku. Jeżeli z jakiś powodów nie możesz w nią wejść, nie próbuj udawać, że wszystko jest w porządku i nie próbuj ciągle znaleźć wejścia. Po prostu zapytaj jej, czy może Ci pomóc przy pomocy dłoni. W ten sposób oszczędzisz zakłopotania, nie wspominając o czasie.

21. "Pchają" bez względu na przyjemności dla niej
Kiedy osiągniesz szczyt uniesienia i Twój penis jest w niej, próbuj pokazać swoje uniesienie by było jej milej. Ona może zechcieć mocniejszego i szybszego penetrowania, ale najlepiej jest zacząć wolno i płynnie. Kiedy będziesz się kochał, ona bardziej doceni Twoje wysiłki jeżeli jesteś męski i silny - cóż mówić, jeżeli wiesz co robisz, pomyśl przede wszystkim i pracuj ciężko, mocno pchając, jeżeli oczywiście to lubi.

22. Oczekują, by kochać się analnie
Tak, wszyscy mężczyźni cieszą się seksem analnym. Jednakże, ona może być bardziej zakłopotana, może czuć jakiejś obiekcje przed tym i może nie lubić tego typu pozycji. Jeżeli naprawdę chcesz to zrobić i wyjaśnisz dlaczego to tak bardzo lubisz i dlaczego Ci na tym zależy  (na przykład "To jest niezwykle ekscytujące widzieć Twoją pupę gdy się kochamy" lepiej zabrzmi niż "Szaleje gdy pcham Cię od tyłu") prawdopodobnie zgodzi się na to od czasu do czasu, szczególnie jeżeli są Twoje urodziny czy coś.

23. Pchają za mocno
Jeżeli jesteś hojnie obdarzony lub partnerka ma krótką pochwę i pchasz za mocno, może to się skończyć zerwaniem jej szyjki macicy. Może to spowodować jej wrzask i jedynie smutek, a nie seksualną przyjemność.

24. Wychodzą zanim ona osiągnie uniesienie lub przyjemność z seksu
Nie ma wielu mężczyzn, którzy mogą wytrzymać wystarczająco długo by w pełni zaspokoić kobietę, która ucieszy się stymulowaniem pochwy i punktu G. Jeżeli nie możesz się nauczyć tego, jak dochodzić wolniej, to na końcu, gdy dojdziesz, rób to dalej przez kilka minut, ona w ten sposób zyska więcej przyjemności. Prawdę mówiąc to nie jest trudne nauczyć się wolniej dochodzić. Najlepiej poszukaj na Google "przedwczesna ejakulacja". Spójrz również na poradę numer 28.

25. Nie dochodzą lub tracą erekcję po założeniu prezerwatywy
Jeżeli jesteś jednym z tych rzadkich przypadków, którzy mają kłopoty podczas stosunku, poważnie sugerujemy spotkanie z seksuologiem. Pomoże Ci się zająć tym problemem, nauczy jak dochodzić szybciej, porady jak wywołać zdrętwienie w jej waginie i wiedze jak pomalować sufit w sypialni by pomogło Ci to w stosunkach psychologicznie. Jeżeli jesteś jednym z tych, którzy tracą erekcję po założeniu prezerwatywy, wynika z tego, że możesz być uczulony na materiał z którego jest stworzona prezerwatywa lub naciska ona za mocno na żołądź, najlepiej poszukaj na Google rozwiązania wpisując zapytanie "tracenie erekcji po założeniu prezerwatywy".

26. Pytają czy było jej dobrze
To nie jest oznaka prawdziwego kochanka, jeżeli jednak naprawdę chcesz się dowiedzieć, spróbuj zapytać "Wolałaś gdy robiłem X czy Y?"

27. Obrażają się, gdy odmawia mu oralnej przyjemności
Podczas gdy sprawianie oralnej przyjemności swojej ukochanej jest bardzo miłe dla mężczyzn, to jednak one nie widzą tego tak pozytywnie. Jeżeli jednak naprawdę chciałbyś tego, a ona nie zabardzo jest przekonana co do smaku i zapachu Twojej spermy, spróbuj pójść z nią pod prysznic lub do wanny przed seksem. Jeżeli Ci odmówi, a nie możesz być zaspokojony tym, że Ty robisz jej dobrze, to czytanie tej porady nie pomoże Ci za dużo.

28. Nie zdołają dać jej przyjemności, bo dochodzą za szybko
Zapamiętaj motto: "Kobiety dochodzą pierwsze!". Jako mężczyzna, prawdopodobnie stracisz ochotę na seks zaraz po wytrysku - co najmniej na chwilę. W tym przypadku upewnij się, że ona dojdzie, poprzez seks oralny lub masturbacje przed Twoim wejściem w nią. Dzięki temu ona będzie miała przyjemność i Ty również (masz dodatkowo ten plus, że nie musisz się martwić przedwczesnym wytryskiem). Teraz tylko wejdź w nią, pchaj - wchodząc, wychodząc i zapomnij o tym, że możesz być złym kochankiem, bo chyba tego nie chcesz, prawda?

29. Próbują zbliżać jej głowę do swojego penisa
Zdecydujmy: albo ona jest skłonna uprawiać seks oralny, albo nie. Próbując przekonać ją, zbliżając penisa do jej warg i głowy jest totalnie głupie. Lepiej po prostu zapytać: "Jest coś, co mogłabyś zrobić by dać mi znacznie więcej przyjemności..."

30. Próbują trzymać i kierować jej głową gdy ona robi mu dobrze poprzez seks oralny
Tak, znów wiemy, że Ci to sprawia przyjemność, ale licz się z tym, że kobiety nie lubią, gdy kieruje się jej głową i naciska by wziąć do ust całego penisa, tak głęboko jak się da. Tak więc trzymaj ręce z dala od jej głowy, dopuszczalne jest delikatne głaskanie jej włosów.

31. Przytrzymują jej głowę gdy ma w ustach penisa
Podobne do numeru 30, ale tym razem trzymanie jej głowy i ruszanie do góry i w dół Twojego penisa jest rzeczą niedopuszczalną. Jeżeli sądzisz, że to jest dopuszczalne, znaczy że naoglądałeś się zbyt wielu brzydkich filmów.

32. Wkładają do ust bez pytania czy mogą
Smak nasienia jest przyswajalnym smakiem; Niestety jest to coś, czego kobiety nigdy nie przyswoją. Jeżeli tego nie lubi, powiedz jej, że wyjmiesz przed wytryskiem w ostatnim momencie i dokończy ręką. Dostaniesz więcej przyjemności i ona nie będzie musiała połykać albo wypluwać Twojego nasienia. A propos, przypadkowe zapomnienie o tym, że dochodzisz jest niedozwolone.

33. Myślą, że sceny z filmów porno można przenieść do świata realnego
Prawdziwe życie takie nie jest jak w filmach, ok?

34. Przełączają na hardcore porno bez zapytania czy ona tego chce
Nawet jeżeli sądzisz, że to jest pobudzające, ona prawdopodobnie nie poprze tego co mówisz, z prostego powodu - większość porno jest obrażające dla kobiety. Najpierw jej zapytaj i jeżeli chcesz podzielić erotycznym dreszczem oglądania kochających się ludzi, najlepiej wybierz jakiś romantyczny film pornograficzny, w który będzie oddziaływał zarówno na jej emocjach jak i na Waszym seksie.

35. Usprawiedliwiają lub przepraszają za wielkość swojego penisa
Na wypadek, gdybyś kiedykolwiek skłonił się przepraszać za wielkość swojego przyrodzenia, że nie jest taki jak na filmach, pamiętaj 98% kobiet woli wrażliwego kochanka niż takiego, który ma dużego penisa. Jeżeli Twoja partnerka jest jedną z tych 2%, musisz poszukać innej.

36. Odpowiadają szczerze, gdy ona pyta jak było z ostatnią partnerką
Panowie, jeżeli kobieta pyta, czy jej tyłek jest duży, odpowiadacie zgodnie z prawdą? No właśnie... Wystarczy powiedzieć, że aktualna kochanka jest najwspanialszą, najseksowniejszą i najbardziej pociągająca kobietą na świecie. Nawet jeżeli temu nie wierzy, to jest to co chciała usłyszeć.

37. Pytają, czy niemieli by nic przeciwko 3 kobiecie w łóżku
Trójkąciki mogą być pociągające, ale kobiety zwykle są zazdrosne i niemiłe dla konkurencji. Upewnij się, ale porządnie się upewnij, że wiesz co robisz próbując tego.

38. Każą wykonywać jej całą robotę
Zmiana pozycji jest bardzo pozytywną stroną, ale pytając jej za każdym razem na jaką pozycję zmienicie gdy uprawiacie seks jest czymś głupim. Zmieniajcie pozycje, bawcie się i dzielcie się pracą. Nie poprzestawaj na jednej ulubionej pozycji i staraj się również sam wymyślać nowe.

39. Próbują wsunąć penisa analnie przez "przypadek"
Seks analny jest czymś, czego wiele par próbowało. Jest to coś co powinno się spróbować, ale oboje musicie tego chcieć. Ona nie będzie zadowolona, jeżeli przez przypadek trafisz w jej odbyt. Nie uwierzy, jeżeli powiesz, że tego nie chciałeś i trafiłeś przez przypadek.

40. Fotografują lub nagrywają łóżkowe wariacje
Niefortunnie, wiele par porzuca swoje dowody aktu seksualnego i mogą się one dostać do niepowołanych rąk. Da to wielkie możliwości osobie, która weszła w posiadanie Waszego filmu. Dobrym kompromisem jest podłączenie kamery do telewizora bez nagrywania. Jest to sposób w którym możesz mocno się podniecić podczas seksu i nie musisz się martwić tym, że wkrótce zobaczysz się w internecie.

41. Zawsze robią to samo, stara procedura podczas seksu
Tak jak wszystko inne (oprócz możliwości głębszego kochania), duże zmiany w waszym seksie mogą sprawić, że Wasze współżycie będzie bardziej świeże i namiętne. Będziesz zaskoczony jak ekscytujące jest wypróbowanie nowych pozycji. Każda pozycja różnie oddziałuje na penisa i pochwę, daje nową perspektywę w widzeniu Twojej partnerki, daje możliwość widzenia gdy wchodzisz w ciało swojej partnerki itp.

42. Nie romansują z nią
Kobiety kochają romanse. Jednakże romantyczna "pogoń" do kobiety jest trudnym i zawiłym zagadnieniem dla większości mężczyzn.

43. Klepią jej pośladki bez upewnienia się, czy ona chce lekkiej dominacji
Nie ważne jak ekscytujący może Ci się wydawać ten pomysł, nie klep za mocno jej pośladków bez słabszych prób i zobaczenia jej reakcji. Jeżeli to zrobisz, możesz zebrać klepnięcie w Twoją twarz, albo kopa w.. ehem Twój skarb ;)

44. Próbują seksu jak w filmach lub książkach
Nie kopiuj tego, co zobaczyłeś w filmie. Tam czegoś brakuje. Kobieta lubi Twoją inwencję twórczą.

45. Bawią się jej odbytem, gdy ona nie jest wystarczająco podniecona by to docenić
Kiedy masturbujesz jej pochwę i wkładasz palca do jej waginy możesz poczuć, że jej odpowiada mała analna gra. Jeżeli masz racje możesz użyć małego palca do delikatnego łaskotania jej odbytu tak jak palcem wskazującym jej punktu G. To może dodać jej wspaniałe podniecenie - szczególnie jeżeli dochodzi do orgazmu. Jeżeli jednak spróbujesz zrobić to podczas gdy ona nie jest naprawdę podniecona może stracić zupełnie ochotę na seks, więc upewnij się dokładni,e bo może to nie być złym pomysłem.

46. Ogłuszają ją poprzez krzyczenie do ucha gdy dochodzą
Łatwy do zrobienia błąd, szczególnie jeżeli lubisz seks w pozycji "top" leżąc blisko na swojej partnerce i chcesz by cały świat wiedział, że dochodzisz. Niestety ona nie da Ci dojść drugi raz, więc schowaj swoją twarz w poduszkę lub coś innego, jeżeli jesteś skłonny do niekontrolowanych odgłosów podczas orgazmu. Jednak nie popadajmy w skrajności, bo kobiety nie lubią również gdy mężczyzna zupełnie milczy.

47. Mówią sprośne rzeczy, bez upewnienia się czy to lubi
Generalnie małe, niewinne sprośne rozmowy między dorosłymi dodają smaczku. Gdy Twoja partnerka powie byś ją pieprzył w jej gorącą mokrą cipkę, zobaczysz co mam na myśli. Jeżeli tak się nie stało i chciałbyś tego, pobudź ją do sprośnych rozmów kiedy się kochacie i zobacz wyraz jej twarzy. Może być zaskoczona. Pamiętaj, że legenda głosi iż spokojni często są najbardziej zadowalający w łóżku.

48. Leżą na kobiecie bez wspierania się na swoich ramionach
Zawsze pamiętaj: gentleman zawsze opiera się na rękach, łokciach, kolanach lub czymś innym podczas stosunku.

49. Mają wytrysk w niej, bez zapytania o pozwolenie
Wytryśnięcie między jej piersi, w jej pochwie lub jej odbycie jest niewiarygodnie ekscytujące, ale miło byłoby gdybyś pierw ją zapytał. Może bardziej chce zobaczyć Twoją męskość podczas wytrysku niż sprzątać lub myć się po tym.

50. Nie kontrolują swojego wytrysku
Tak jak powiedzieliśmy wcześniej, dobry kochanek musi się wysilić, by być pewnym, że jego partnerka jest zaspokojona nim on skończy.

51. Nie spędzają z kobietą odrobiny czasu w ramionach po seksie
Mężczyzna, który wstaje po skończonej robocie i dalej wykonuje codzienną procedurę, jest prawdopodobnie najmniej cenionym seksualnym obiektem przez kobiety. One potrzebują bliskości partnera. Potrzebują znacznie więcej czasu by ochłonąć niż mężczyźni. Musi poczuć, że jest kochana i jest kimś wyjątkowym, musi poczuć się adorowana przez mężczyznę, któremu dała właśnie coś dla niej najcenniejszego. Na samym końcu możesz spędzić z nią pół godziny, możecie się wspólnie zrelaksować po kochaniu, nawet jeżeli nie zamierzasz spędzić z nią całej nocy.

52. Nie myją się po seksie
Seks pochłania wiele ilości płynów i sił, zatrzymaj jednak trochę na później by móc się wytrzeć lub umyć. Jeżeli chcesz być prawdziwym gentlemanem, zaoferuj swojej partnerce ciepły ręcznik, by mogła się wytrzeć, szczególnie jeżeli nie używasz prezerwatyw.

To wszystko! Jeżeli masz więcej jakiś seksualnych rad, wyślij je do nas pod poniżej podany adres

O autorze słów kilka...
Rod Phillips jest konsultantem w sprawach seksu i relacji - http://www.sex-and-relationships.com/index.html
Wyślij swoje porady na adres: tips@sex-and-relationships.com (tylko w języku angielskim)
Więcej informacji o kontrolowaniu wytrysku, zobacz "Koniec z niekontrolowanym wytryskiem!" - http://www.end-premature-ejaculation-now.com/index.html. (strona po angielsku).

Tłumaczenie: Radek_1
Mimo iż w tytule jest 50 porad, a w treści zawarte są 52 porady wynika to z faktu, że w oryginalnym tekście jest błąd i dwa razy podawane są porady o tym samym numerze. Przetłumaczyłem to z uwagi iż na angielskiej eiobie jest to najpopularniejszy artykuł, poza tym, może polskim mężczyznom przydadzą się takie wskazówki? :)
Za wszelkie błędy w tłumaczeniu, błędy ortograficzne, literówki itp. z góry przepraszam - jestem tylko człowiekiem i dopiero uczę się tłumaczenia tekstów. Liczę na Waszą wyrozumiałość drodzy czytelnicy :) Mała reklama: http://emergency.gry-online.pl

Podobne artykuły


13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1355
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 800
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 628
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1095
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1116
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 654
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1060
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1227
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1355
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1255
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 701
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 641
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 836
 
Autor
Dodał do zasobów: radek_1
Artykuł

Powiązane tematy

Bardzo fajnie że ktoś to przetłumaczył. Mała rada: mógłbyś dodać link do oryginalnej publikacji.

  memnik  (www),  02/12/2010

A to się chyba teraz linkuje już automatycznie?

Rod Philips jest kobietą chyba...

Kontrowersyjna lista, ale widzę cieszy się dużą popularnością. Niestety, tak już jest, że żeby coś było popularne, musi być kontrowersyjne.

Najczęściej kontrowersyjne teksty przyciągają wielu czytelników. Tym razem też nie jest inaczej.

22. Oczekują, by kochać się analnie
Tak, wszyscy cieszymy się seksem analnym.

To akurat nie musi być prawda. Nie wszystkie kobiety lubią seks analny.

Te punkty dotyczą mężczyzn!!!

Bardzo dobrze że Radek podjął się tłumaczenia - ale zgadzam się z niektórymi osobami - jest ono zrobione niedbale. Wydaje mi się, że mam dla Ciebie Radku radę:
Po przetłumaczeniu tekstu, pójdź spać. Następnego dnia, zjedz śniadanie i przeczytaj go jeszcze raz. Wtedy łatwiej wyczuć miejsca, w których tekst ma nienaturalną formę. Wydaje mi się, że jesteś do tego zdolny, ale trochę leniwy, mam rację? ;)

  radek_1  (www),  30/08/2007

Chyba jakiś psycholog, zgadza się z tym co napisałeś ;-) Ostatnio poprawiałem ten artykuł, choć pewnie dalej są gdzieś jakieś niezrozumiałe zdania. Czasem jest tak, że wiem co oznacza danie zdanie, ale nie wiem jak to opisać i użyć najbardziej zrozumiałych wyrazów.

W punkcie 23 zamieniłabym "krótką pochwę" na "płytką pochwę". Lepiej brzmi.

A co myślicie o czytaniu tego razem z partnerką i przeanalizowaniu? Porównaniu wspólnie jak jest w wypadku naszego związku.

  spytaj  (www),  17/10/2011

według mnie tu jest właśnie klucz do tego artykułu, polegającym na wzajemnym zrozumieniu się i swoich potrzeb

  racjonalista  (www),  08/05/2007

Artykuł boski. Faceci – to do wasz piszę jako facet, jeśli myślicie, że w łóżku macie się zachowywać jak młot pneumatyczny to lepiej idźcie na budowę lub do kopalni. Do łóżka z pewnością się nie nadajecie. Aras masz rację – jak by się czół facet jakby tak szczotą ryżową potraktować penisa.

Bo seks jest jak sztuka i wymaga finezji.

Racjonalista masz żonę? Bo jak nie to ja swojego pogonie… haha

Popieram. Panowie weżcie sobie te rady do serca. Na pewno nie zaszkodzi a może bardzo pomóc :)

Człowiek uczy się na pamięć, stara, a tu żone głowa boli :/ szok :)

Dlaczego tak późno przeczytałem ten artykuł?

Nie jesteś tutaj odosobniony.

  7thhouse,  03/09/2007

Rozumiem że autorem jest kobieta hehe więc przyjmuje jej punkt widzenia za słuszny - z jej punktu widzenia.Jestem na drodze sklecania artukułu w drugą strone - będzie conajmniej tak samo interesujący i nie mniej kontrowersyjny.Raczej męski punk widzenia.Przecież mamy równowuprawnienie? no chyba że się myle....
Pozdrawiam

Prawda, tylko zobacz artykuł na głównej stronie EIOBA, może być w temacie podobnym do Twojego. Jednak zawsze chętnie przeczytam czyjś inny punkt widzenia.

  human,  09/09/2007

Podoba mi się!

Co tam! Tłumaczenie można stopniowo dopieszczać. Nic pilnego. Za to ten artykuł ma niesamowite rażenie! Skąd ten facet tak dobrze zna reakcje i myśli kobiet?

Fajny. Niech sie uczą faceci, tak samo jak facetki dobrej miłości!
Pozdro dla autora

  mazur,  02/02/2008

Wygląda na to, że nauka dobrego seksu powinna się odbywać parami tylko, KTO będzie nauczycielem.

  okiem  (www),  26/12/2007

Z artykułu wynika że mężczyznom wolno w zasadzie tylko długo pieścić nieerotyczne miejsca być całkowicie usłużnym i należy pytać o wszystko. Moja żona wyśmiała większość z tych punktów.

A z pewnością ten artykuł czytaliście?
Uważam, że i tak ten artykuł wam wiele dał, bo skoro razem czytaliście i zweryfikowaliście wspólnie, to z pewnością wasza alkowa będzie rozkwitać.

  Magdalena F.  (www),  08/10/2009

popieram Cię okiem w zupełności..

Jest tyle metod uprawiania seksu ilu ludzi:P Nie mniej artykulik przedni:)

  anitka,  29/07/2008

53. Po seksie miło byłoby usłyszeć szczere "Kocham Cię"

wolnego... Jeśli musiałbyś kłamać, to ja nie wiem z kim Ty śpisz... z kobietą, czy ze swoim pożądaniem? Jeśli ona też Ciebie nie kocha to jesteście siebie warci. Seksajcie się dalej.

  tired  (www),  27/09/2008

Całe szczęście nie mam problemów z wyczuciem kobiety, z umiejętnym korzystaniem z dobrodziejstw natury. Jednak dowiedziałem się tu czegoś, odkryłem nowe spojrzenie. Takie artykuły są potrzebne!

witajcie :) mam kilka uwag pierwsza do osób komentujących tłumaczenie i błędy .... no poco to? a może komentują to faceci mający zbyt duże porównanie swojego życia seksualnego z treścią ?
jestem kobieta i myślę że każdy facet powinien to przeczytać i każdy z nich znalazłby coś dla siebie oraz partnerki , aby poprawić swoje umiejętności wiedzę i podejście do kobiet tym bardziej iż czasem jes ...  wyświetl więcej

a co do podpunktu 18 o punkcie G, to mam małą regułkę z wiki

"Do tej pory nie udało się ani potwierdzić ani zaprzeczyć istnienia takiego punktu. Według pewnych wyjaśnień jest tak prawdopodobnie z powodu RZADKOŚCI występowania tego punktu."

i teraz pytanie raczej do pań-jak to jest z tym punktem?? Trochę się nie łapie...

Korzystając ze wszystkich tych zasad zabijam spontaniczność seksu. Może i jestem wtedy świetnym kochankiem ale bez analnego i oralnego seks dla mnie będzie TYLKO niezły. Wolę sam być niezły i mieć świetne doznania. Nie podoba mi się atmosfera tego artykułu w stylu: facet musi stanąć na głowie by zrobić dobrze kobiecie i jeszcze do tego POWINIEN być z tego zadowolony. Niektóre owszem niezłe punkty ale niektóre żałosne.

  Khantor,  19/01/2009

Pablo3000 zgadzam się z tobą w 100%. Musisz zrobić kobiecie dobrze nieźle się przy tym starając i udawać że jest dobrze ale ona nie musi Tobie robić dobrze... wiesz, kobiety zawsze mają lepiej. (w tym momencie powinno posypać się parę zdań) Ale z drugiej jednak strony to wszystko zależy z kim, jeśli tą kobietę/dziewczynę naprawdę kochasz to zależy ci głównie na tym żeby jej sprawić przyjemność nie ...  wyświetl więcej

Cóż.... przestrzegając wszystkich punktów może i byłbym bardzo dobrym kochankiem. Dla Was! Kobiet! A nie wpadł ktoś na to, że niektóre z punktów mogą nam nie dawać przyjemności? No chyba, że mottem artykułu ma być: "Liczy się tylko ona a on przy okazji"

  gavi,  06/06/2009

Bardzo fajny artykulik, powiem SWOJEMU, żeby przeczytał, może się czegoś ciekawego dowie. Bo sporo błędów popełnia;))

  sunata,  30/07/2009

Podeslalam mezowi :)
Teraz czakam na efekty ha ha

heh ludzie co to za tekst? ja widocznie mam idealnego męża bo nie łapie się pod żaden punkt... i cieszę się, bo to tragiczne wpadki/błędy opisano w tym art.

Wedlug mnie to ten artykol jest smieszny.Anthony DeMello pisal kiedys, ze trzeba cieszyc sie roza a nie analizowac
platki rozy.Taka analiza moze doprowadzic jedynie do intelektualnego podejscia do seksu,a nasz poped powinien byc tak naprawde czysto zwierzecy,bysmy mogli w pelni rozkoszowac sie nim.
Swoja samice rzne w taki sposob w jaki mi sie podoba i nikogo nie pytam o zdanie.Najwa ...  wyświetl więcej

  Magdalena F.  (www),  12/10/2009

oj chłopie trochę przesadzasz- kobieta to nie zwierze, które można rżnąć jak się chce, bo tak się składa, że ona ma uczucia, które należy szanować a traktowanie jej jak przedmiotu seksualnego to przegięcie.
weź się facet zastanów- chciałbyś aby baba traktowała Cię jako przedmiot do użytku i nic więcej? Owszem- seks musi być satysfakcjonujący, ale nie może być zwierzęcym aktem polegającym na zaspokojenie podniety.

Fajnie to wszystko przeczytać, tyko Panowie - błagam, nie zestresujcie się za bardzo i nie zrezygnujcie z próbowania... Niektóre kobiety lubią żeby je troszkę przycisnąć nawet gdy wstępnie mówią 'nie' bo się wstydzą, niektóre po takiej próbie wywalą was z wyra na kopach... Trudno, bycie stroną aktywną to ryzyko i dobrze jak je na siebie bierzecie :)
A rada w drugą strone - zwyke 2 rzeczy dz ...  wyświetl więcej

  zibi1,  04/06/2010

Popieram Pablo3000, Khantor i jeszcze kilka osób ktore słusznie zauważyly że artykul jest żenujący.
Wygląda mi to na tekst kobiety która po kilkunastu latach nieudanego pożycia małżeńskiego postanowiła wyładować swoją frustracje w necie.
Wiekszośc Pań zachwycających sie tym artykułem chyba nie jest świadoma, że faceci też mają swoje zdanie i mogą nie lubić niektórych rzeczy, np. dług ...  wyświetl więcej

No i można sprowadzić wszystko do punktu 33. Większość błędów to zasługa rozmiłowania w takiego rodzaju filmach. Podoba mi się ten artykuł, masz mój głos :D

Genialny tekst. Szkoda, że w szkoły nie są na tyle mądre, aby przekazywać tak genialne porady i teksty młodzieży.

Mężczyźni nie popełniają błędów w łóżku ;)

  vanghern,  28/05/2012

To brzmi troszkę jak biadolenie sfrustrowanej, niedowartościowanej gospodyni domowej po rozwodzie. Nie branie pod uwagę 52 błędów, które robią kobiety, autorka pokazuje prawdziwą sztukę kompromisu :)

P.S.

Nie twierdzę, że to wszystko jest wyssane z palca, ale współczuję autorce traumatycznych przeżyć. Lub przeżyć, które usłyszała z opowieści atrakcyjniejszych przyjaciółek, whatever.

każdy facet powinien to przeczytać:)

Niezły artykuł. Przy niektórych punktach sama śmiałam się do siebie a przy innych cicho westchnęłam pod nosem

  bula,  04/05/2015

Generalnie to by się zgadzało. Ale czasami są takie chwile, że kobieta potrzebuje trochę bardziej ostrego traktowania i zaskoczenia. Ja bardzo lubię eksperymenty i gdy mężczyzna dominuję. Znalazłam sobie takiego na https://www.sexuarium.pl i jestem z niego bardzo zadowolona mimo, że czasami popełnia niektóre z tych błędów :)

Do tej listy można by jeszcze dodać kilka rzeczy ;) Ale moim zdaniem, popełniają jeden zasadniczy błąd: nie współgrają wraz z partnerką, na bieżąco wyczuwając, co jej sprawia przyjemność (klepanie w pośladek np.może być całkiem fajne, podobnie jak szybki numerek) a kierują się szablonami , zapewne z filmów porno lub opowiadań kolegów. Polecam film: ...  wyświetl więcej

Mężczyźni i kobiety powinni się wzajemnie w łóżku wspierać i słuchać siebie nawzajem. Ja ostatnio przyłapałem np moja ukochaną jak oglądała takie fetysze http://redtube.net.pl/videos?c=5 i w sumie byłem w szoku, ale pogadaliśmy i już zaopatrzyłem się w odpowiednie gadżety :P

  tocidam  (www),  22/12/2015

Coś w tym jest! I nie są, to puste słowa napisane od tak!

  xarek,  20/06/2017

Od jakiegoś czasu wzrasta popularność tzw. porno dla kobiet. np.: http://pornofan.pl/filmy/porno(...)kobiet/ Są to najczęściej filmy realizowane przez kobiety i realizujące potrzeby z ich punktu widzenia. Moim zdaniem to niezły materiał szkoleniowy dla facetów :)

  tomfszyba  (www),  17/10/2017

Po prostu kobiety inaczej doznają świata niż mężczyźni. Trzeba to zaakceptować, bo zrozumieć kobiety to jest ponadludzki wysiłek :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska