Login lub e-mail Hasło   

Uwaga mężczyźni: Czego nie powinieneś nigdy mówić kobiecie

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.eioba.com/a61063/attention_me(...)a_woman
Czy zdarzyło ci się powiedzieć jakieś "głupstwo", po którym Twoja kobieta była wściekła? Są rzeczy, o których kobieta nie chce słyszeć. Jeżeli chcesz żyć w pokoju z partnerką, kieruj się moimi radami i nigdy nie mów tych rzeczy swojej partnerce/żonie.
Wyświetlenia: 104.328 Zamieszczono 05/02/2007
Panowie, my kobiety wiemy, że możecie być trochę nietaktowni. Czy zdarzyło ci się powiedzieć jakieś "głupstwo", po którym twoja kobieta była wściekła? Są rzeczy, o których kobieta nie chce słyszeć. Jeżeli chcesz żyć w pokoju z partnerką, kieruj się moimi radami i nigdy nie mów tych rzeczy swojej partnerce/żonie:

Błąd #1: "Twoja przyjaciółka jest gorąca" Zacznie czuć się zagrożona, że interesujesz się kimś tak jej bliskim. To spowoduje napięcie w każdym momencie, gdy będziecie we trójkę. Jeżeli myślisz, że jej przyjaciółka, kuzynka itp. jest niezła - zatrzymaj to dla siebie.

Błąd #2: "Może powinnaś pójść na dietę" Kobieta jest dość niepewna o to, jakie jest jej ciało. Spotykanie się ciągle z modelkami i aktorkami w TV i magazynach sprawia, że kobieta czuje się niedostatecznie ładna. Nie powinieneś nigdy dać jej znać, że zauważyłeś jej wady, ponieważ spowoduje to prawdopodobnie obsesję na tym punkcie.

Błąd #3: "Nigdy nie chcę się ożenić" Większość kobiet jest zainteresowana długimi związkami. Dodatkowo, one lubią wychodzić za mąż. Mówienie jej, że NIGDY nie chcesz się ożenić definitywnie spowoduje konflikt w waszych relacjach. Gdy jej to powiesz, może to skończyć zupełnie znajomość.

Błąd #4: "Moja ex robiła to inaczej" Twoje nowe kochanie nigdy nie chce być porównywane do byłych. Nie przypominaj jej, że kiedykolwiek miałeś seksualne i romantyczne uczucia z kimś innym. Może to się zakończyć, że będzie zazdrosna. Wyjątek, gdy porównujesz ją na plus dla niej, tzn. mocno ją faworyzujesz. Jednakże, musisz być ostrożny - przypominanie o byłych kochankach zbyt często, bez powodu, może spowodować, że będzie myślała, że twoja ex jest ciągle w twojej w głowie.

Błąd #5: "Może powinienem pójść bez ciebie" Jeżeli idziesz gdziekolwiek i jest ważne dla ciebie by pójść tam, pozwól jej iść! Wiesz, że być może nie będzie się dobrze bawić, ale zaprzeczanie spowoduje, że będzie podejrzliwa. Poza tym, czy nie jest fajnie spędzać razem czas?

Błąd #6: "Ten bąk, którego puściłaś był zabójcą!" Jeżeli jesteście naprawdę blisko i czujecie się dość swobodnie w swoim towarzystwie, to może być w porządku. Jednakże, kiedy zdarzy jej się jedno poślizgnięcie przypadkiem i zaczyna się rumienić, NIE ŚMIEJ się z niej. To jest strasznie kłopotliwa i wstydliwa sytuacja i nie potrzebuje, byś zauważył i poczuł jej "zapachy".

Błąd #7: "Dlaczego zawsze chcesz rozmawiać?" Teraz dam ci odpowiedź, więc nigdy nie pytaj jej o to. Powodem, dla którego kobiety zawsze chce rozmawiać jest fakt, że są w tym dobre. Robią to przez lata i są do tego przyzwyczajone. Twoja cisza może znaczyć dużo różnych rzeczy dla kobiety, coś złego - otwórz się i daj jej znać, co naprawdę siedzi w twoim umyśle. Jeżeli nie chcesz rozmawiać, powiedz jej, że nie chce rozmawiać teraz, ale możesz to zrobić za pół godziny. Cokolwiek innego zrobisz, będzie dla niej wyglądało jak nieczuły odruch.

Sprawiaj by twoja kobieta była wesoła i nie wydawaj jakiś ofensywnych uwag. Pamiętaj, że mówienie niewłaściwych rzeczy może skończyć się tapczanem dzisiaj w nocy!
Tłumaczenie: Radek_1
Reklama: Emergency

Podobne artykuły


15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 1139
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 790
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1094
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1345
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1107
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 624
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1222
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1057
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1350
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 651
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1240
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 632
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 398
 
Autor
Dodał do zasobów: radek_1
Artykuł
Dodatkowe informacje

Powiązane tematy

  Tatiana,  05/02/2007

Jakby mi jakiś chłopak powiedział cokolwiek z tych rzeczy, zabiła bym :> .

a ja pomogła ☺

  lenartka  (www),  11/05/2015

zdecydowanie morderstwo ;)

Trochę "szowinistycznie" napisane, ale owszem, zabawne... :)

  mazur,  03/05/2007

Powodem, dla którego kobiety zawsze chce rozmawiać jest fakt, że są w tym dobre - ooo tak Radek są w tym naprawdę wyśmienite. Lecz gdy się ich słucha można wiele rzeczy się o nich samych dowiedzieć a to jest istotne, gdy ma skończyć się dobrym związkiem. Bardzo dużo związków rozpada się, ponieważ mężczyzna nie pozwolił mówić kobiecie a tym samym nic o niej się nie dowiedział. Bardzo pouczający tekst.

Kobiet należy słuchać z uwagą panie Mirosławie. Nie jesteśmy tylko po to z wami, aby nas używać lub wystawiać jak manekina na wystawę, ale po to, aby kochać i być kochaną.

  racjonalista  (www),  04/05/2007

Co wy o tych bąkach? Przeczytałem ostatnio artykuł, „dlaczego frytki tak smakują” a wy tu z jakimiś bąkami wyjeżdżacie. Co wy frytek w McD się najedliście czy co? Z kobietą się nie rozmawia tylko albo się przytakuje albo mówi - tak tak kochanie masz rację. W zasadzie to kobiety zawsze jedzą zimne posiłki.

Może przed ślubem tego nie słyszałam, ale po ślubie nieraz i to czasami gorsze rzeczy...ale kto by się tym przejmował, grunt to szczerość:)

Gratuluję, ten artykuł został wyróżniony i znajduje się na liście grupy "Najlepsze z najlepszych" ( http://www.eioba.pl/g9/najleps(...)epszych ).

  amy,  17/09/2007

trafne, osobiście usłyszałam dwa z powyższych, a przecież rozmowa ludzka rzecz

  oldml,  06/02/2008

Rozmowa jest bardzo ważnym elementem związku, a w szczególności szczera rozmowa.
Nasuwa mi się pytanie: czy mężczyzna, który miałby powód, by mówić tak do swojej kobiety, powinien z nią być?
I odwrotnie :)

Ja też bym zabiła!
Od razu! Wrrr............

  b0hdan,  11/05/2008

dodałabym jeszcze taki błąd: "Skoro nie chcesz mnie zaspokoić, poradzę sobie bez Ciebie, ale nie będziesz z tego zadowolona"

  Mirosław T  (www),  30/05/2008

Dobry artykuł, ale ja bym zaproponował inne spojrzenie na jego treść.

Wyobraźcie sobie parę (małżeńską lub konkubinat o długim stażu), którą chcecie "sklasyfikować" pod względem bliskości partnerów. Tutaj badalibyśmy jedynie kobietę (przydał by się drugi artykuł w tym stylu, ale o mężczyźnie). Im więcej wpisów NIE WZBUDZAJĄCYCH ZŁOŚCI (ewentualnie niechęci), tym lepszy związek.

Art

...  wyświetl więcej

Czy ten artykuł to jakieś Gwiezdne Wojny?

  Mirosław T  (www),  30/05/2008

he... he... dobre... Całkiem sensowny, choć "egzotyczny" komentarz w związku z artykułem o "tych" sprawach ;)

  tired  (www),  17/01/2009

Artykuł dobry, chociaż myślę, że nie odkrywa wszystkiego. No i można się uśmiać wyobrażając sobie, że facet może kobiecie powiedzieć chociaż jedną z tych rzeczy. Ale ludzie są różni...

ad 7
niestety często milczymi,bo uzewnętrznianie się jest trudne. to wcale nie jest takie proste dla mężczyzny stwierdzić "jakie uczucie spowodowało to,że tak a nie inaczej się zachowałem". Powinnyście pozwolić nam przemyśleć to i tamto w samotności, bo wtedy wracemy z gotową odpowiedzią. tak jak wy jesteście "przyzwyczajone rozmawiać" tak nas (zdobywców tego świata) od małego uczy się,że p ...  wyświetl więcej

  xagog,  19/02/2009

No nie wiem,ja wiecznie trafiam na kobiety,które zamiast rozmawiać spokojnie od razu dają mi do zrozumienia,że są zdenerwowane i pretensjonalnym tonem mówią mi co i jak powinienem robić nie próbując mnie w ogóle zrozumieć.Może dlatego,że jestem opanowany i małomówny i wydaje im się,że jestem uległy?Zresztą wrażliwiec ze mnie,ale to właśnie ja chciałbym rozmawiać,a tak czuję się jak pies,któremu próbuje się założyć obrożę.I pewnie dlatego jestem sam.

"niestety często milczymi,bo uzewnętrznianie się jest trudne. to wcale nie jest takie proste dla mężczyzny stwierdzić "jakie uczucie spowodowało to,że tak a nie inaczej się zachowałem"."
Dla kobiety też to może być trudne. Ja np. nigdy się nie zwierzam, nie potrafię i nie czuję takiej potrzeby, wolę sobie wszystko sama przemyśleć.

A co do artykułu - wolałabym te rzeczy usłyszeć, w końcu szczerość to podstawa. No i nie ma się o co obrażać.

W gadaniu rzeczywiście jesteście dobre. Po prostu nie możecie zamknąć ust,
a utrzymanie języka za zębami, to dla was niemal heroizm! Może by tak mniej
mówić a więcej myśleć? I to nie tylko o sobie?

  elena  (www),  05/08/2009

Bardzo trafne!

Współczesne kobiety, już takie nie są. Świetny art :) Bomba......:-)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska