Login lub e-mail Hasło   

Test: Czy twoje dziecko jest dzieckiem indygo?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.paranormalne.pl/index.php?aut(...)e&id=94
Dzieci Indygo - ludzie, którzy od wczesnego dzieciństwa charakteryzują się specyficznymi zdolnościami paranormalnymi.
Wyświetlenia: 39.488 Zamieszczono 25/02/2007
Poniższy test opracowała Wendy H. Chapman na podstawie własnych doświadczeń z dziećmi oraz korzystając z informacji i doświadczeń zawartych w książce Lee Caroll i Jana Tobera "The Indigo Children: The New Kids Have Arrived". Więcej informacji na stronie Metagifted.org (w języku angielskim).

Czy twoje dziecko jest dzieckiem indygo?

Aby się tego dowiedzieć, odpowiedz na poniższe pytania:

1. Czy twoje dziecko przyszło na świat przez cesarskie cięcie?

2. Czy czuje się ono tutaj potrzebne?

3. Czy ma ono oczywiste poczucie własnej wartości?

4. Czy wyróżnia się w jakiejś dyscyplinie lub dziedzinie?

5. Czy twoje dziecko odmawia uznania rzeczy za takie, jakie mu są przedstawiane?

6. Czy czekanie na coś jest dla twojego dziecka torturą?

7. Czy twoje dziecko jest zdenerwowane z powodu rytualnych czynności wymagających minimalnej kreatywności? (chodzi np o czynności codzienne)

8. Czy widzi ono lepsze sposoby wykonywania zadań w domu lub w szkole?

9. Czy twoje dziecko jest nonkomformistą?

10. Czy nie przejmuje się drobnymi potknięciami?

11. Czy często się denerwuje, wykonując wyznaczone mu zadania?

12. Czy twoje dziecko ma objawy nadpobudliwości psychoruchowej?

13. Czy jest ono nadzwyczajnie kreatywne?

14. Czy wykazuje ono intuicyjność?

15. Czy twoje dziecko posiada silną empatię w stosunku do innych?

16. Czy wcześnie rozwinęło myślenie abstrakcyjne?

17. Czy jest ono bardzo inteligentne?

18. Czy twoje dziecko jest bardzo utalentowane lub uzdolnione?

19. Czy wygląda ono na marzyciela?

20. Czy twoje dziecko posiada bardzo stare, głębokie, mądrze wyglądające oczy?

21. Czy posiada ono dobrze rozwiniętą inteligencję duchową?


Jeżeli odpowiedź na więcej niż 10 pytań brzmi "TAK", twoje dziecko być może jest dzieckiem indygo. Jeżeli zaś pozytywnych odpowiedzi jest więcej, niż 15 - jest nim na pewno.

Zrób to, jeśli jesteś rodzicem jednej z tych dusz i zostałeś obdarowany cudownym, zdumiewającym darem! Poczuj się wybranym i pomóż dziecku rozwinąć w pełni jego potencjał indygo!

Tłumaczenie: Ivellios vel Longer1988
dla www.paranormalne.pl

Podobne artykuły


11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 466
11
komentarze: 32 | wyświetlenia: 684
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 725
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 753
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 683
10
komentarze: 8 | wyświetlenia: 909
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 764
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 424
9
komentarze: 36 | wyświetlenia: 597
9
komentarze: 124 | wyświetlenia: 514
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 784
9
komentarze: 34 | wyświetlenia: 507
9
komentarze: 18 | wyświetlenia: 528
9
komentarze: 10 | wyświetlenia: 817
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 701
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacje

Powiązane tematy

  biniol,  21/04/2007

14/21 - Być może jestem ;) Choć moim zdaniem, zaliczam się do tych dzieci :D Taka moja intuicyjność :)

  Angelika,  01/07/2007

16/21 hmm uwazam się za indygo w szczegolnosci ze wzgledu na moje "nad zdolnosci" grrr i nie napsize nic wiecej bo bym sie za baaardzo rozpisala :D a to bardzo niebezpieczne b ozazwyczaj rozwijam jeden watek ktory ciagnie kolejne i kolejne i staram sie to wszystko rozpatrzyć q; duzo rzecyz jest dla mnie oczywiste i nie musze glebiej sie nad wszystkim zastanawiac niz inni ..kurcze no i znowu zacyznam wybaczcie q;

  barakuda,  20/07/2007

kiedyś jeden pan z Towarzystwa Psychotronicznego badał wahadełkiem moją auręi sprawdzał na takiej okrągłej tarczy.Trzykrotnie wyszło że mam aurę w kolorze indygo. Czy kolor aury może się póżniej zmienić//

  paragate,  12/10/2007

DZIECI INDYGO-ZŁOTE DZIECI,burzące obłudę,farsę oraz zakłamanie
we wszystkich przejawach życia.Przyszły one TUTAJ z jasno określonym
celem USUNIĘCIA SZTYWNYCH RAM,które utrzymywały człowieka
w niewiedzy oraz odgradzały go od tego co WOLNE PIĘKNE oraz

SZLACHETNE

18/21

Moja córka ma 17 ☺
Jest już dorosła i sama o sobie stanowi.
Ja to co mogłam już zrobiłam, a teraz staram się jej nie przeszkadzać (a nie jest to łatwe)

Po przeczytaniu artykułu muszę stwierdzić, że moje najmłodsze dziecko jest dzieckiem kryształowym i teraz wiem skąd ta inność, większość cech dziecka indygo i te piękne, mądre oczy

20/21 Heh a ja się zastanawiałem czemu zawsze w życiu wybieram najtrudniejszą drogę.
Moja o 20 lat młodsza siostrzyczka też ma 20/21 (oboje urodziliśmy się naturalnie coprawda wprawiając matkę niemal w apatie i stan cukrzycowy ) ale jej oczy są jeszcze piękniejsze od moich (Ale se posłodziłem ) nawet niż ja miałem w jej wieku. A jak zwierzęta się do niej garną :D:D dobra starczy tego tera poszukam czym są te dzieci indygo bo mi jeszcze może mina zrzednąć ;)

Właśnie przeczytałem artykuł o tym kim są dzieci indygo i kryształowe dzieci. Już wiem dlaczego przez pierwsze lata podstawówki ciągle wysyłano mnie na badania mające udowodnić muj niedorozwuj psychiczny :D Wielkie dzięki za artykuł.

To może tak zaczne od tego że wiem juz od roku że jestem "indygo".
20/21 zostało odpowiedzianych na TAK .
Jestem wrażliwy tak jak każdy Indygo czego tutaj w tych pytaniach chyba niema może jest ale nie będe zaglądał ;) noi aspołeczny.
Zawsze byłem odpychany od rówieśników i zadawalem sobie pytanie CZEMU czemu tak jest teraz potrafie na nie odpowiedziec.
Właśnie Anarchiu ...  wyświetl więcej

18/21 punktów. Od dawna wiem, że jestem indygo.

19/21... od paru lat wiem ze jestem dzieckiem indygo od specjalisty... trafilam do niego ze wzgledu na moje ciedzienne "przygody" nz duchami i para normalnymi rzeczami... a wasze oko wewnetrzne jak wyglada? bo kazdy tutaj wspomina o wrazliwosci a nikt o swoich nad;przyrodzonych zdolnosciach co kazde dziecko indygo posiada i jest to cecha pzrednia...

większość tych dzieci indygo to ludzie obcujący na codzień z ludzmi niewierzącymi w takie zjawiska i nie są raczej skłonni dzielić się swoimi doświadczeniami czy chwalić "umiejętnościami" które dla wielu są chorobą psychiczną :/

julie 1 - Widzienie śmierci, widzenie pływów energi, prekognicja, ... raczej ludziom sie nie spodobają.
Telepatia, - automatyczna separacja społeczeństwa

...  wyświetl więcej

  indigo,  07/04/2009

Rozwiązując ten test każdy może uważać się za indygo, gdyż większość wymienionych w nim cech to po prostu cechy normalnego, kreatywnego i ciekawego świata człowieka... Takie pytania jak "czy dla dziecka czekanie jest torturą" jest zupełnie retoryczne, nikt nie lubi czekać, a dzieci w szczególności. Natomiast bycie indygo to zupełnie co innego, serdecznie pozdrawiam tych, którzy rzeczywiście wiedzą ...  wyświetl więcej

O.o to już do tego dochodzi, że nie wystarczy, że dziecko ma ADHD, teraz to jest dziecko indygo.Rozumiem, że każdy chce, by jego dziecko było niezwykłe, ale to już chyba przesada.Każdy, kto uważa, że ma takie dziecko powinien udać się do psychologa z dzieckiem, poddać je badaniu i przy okazji siebie też.Przynajmniej będzie mieli diagnozę na jego przypadłość i może dowiecie się jak radzić sobie ze swoimi chorymi ambicjami.

20/21. O teorii dzieci Indygo słyszałem już dość dawno. Co dziwne zawsze czułem że coś jest ze mną nie tak, czułem że jestem niepasującym elementem układanki. Uważam że są inni podobni którzy kiedyś mogliby zmienić świat zmienić życie na naszej planecie, po to tu chyba jesteśmy. Nie jest to łatwe zadanie ale przyjdzie czas w którym przejmiemy kontrolę w swoje ręce. Być może wtedy przyjdzie koniec ...  wyświetl więcej

Ja mam tak pomiedzy 14-17. Ten "rozrzut" ilosci punktow wynika z tego, ze nie na wszystkie pytania odpowiedz jest jednoznaczna..

tompak, mam to samo :) A nawet nieco wiecej :P A ADHD nie mam na pewno ;) Nigdy nie bylo nawet takiego podejrzenia ;)

20/21. Wszystko oprócz cesarki ;) Przyciągam do siebie ludzi, którzy nie są przeciętniakami i jestem dla nich pewnego rodzaju "liderem". Jak to określił mój znajomy, który ma "dar" czytania emocji ludzi - jestem osobą, która "czuje" w nieprzeciętny sposób. Pomijam, że natura jest dla mnie niezwykle ważna, a odkąd jestem samodzielny - rozwijam w sobie ducha przez dbałość o organizm, umysł, sen. Od ...  wyświetl więcej

zapraszam na forum Dzieci Indygo

znajdziesz tu informacje i ciekawe rozmowy na temat rozwoju duchowego, medycyny naturalnej, przemian na Ziemii, niezwyklych zjawisk i zdolnosci, jak i rowniez interesujace kursy :)

jednak przede wszystkim forum to stanowi miejsce, gdzie mozesz spotkac bratnie dusze, nawiazać przyjaźnie i poznać Dzieci Indygo :)

www.dzieciindygo.fora.pl

prawie wszystko mi pasuje, ale urodziłam się znacznie wcześniej niż jest wszędzie podawane, uuuff.. ulżyło mi, jeszcze jedna szufladka poszła precz ;)

  Eljash *  (www),  13/06/2011

Jam tyle na tak, a ja tyle. A mi wyszło, że jestem dzieckiem turkusowym. Niektórzy przez takie artykuły naprawdę w coś takiego uwierzą. Może sprawdzą czy maja jakieś nadprzyrodzone moce i spróbują sobie polatać. No ale jak to mówią "myślał Indygo o niedzieli, a w sobotę łeb mu ścieli".

Tak beznadziejnego testu dawno nie widziałem, błagam o trochę kreatywności a mniej komercji.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska