Login lub e-mail Hasło   

Sekrety Umysłu

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://edukacja.artykularnia.pl/kursy-i-(...)42.html
Większość ludzi zetknęła się z koncepcją, która mówi, że nasze myśli kształtują rzeczywistość, w której żyjemy. Negatywne myślenie przynosi negatywne rezultaty. Analogicznie dzi...
Wyświetlenia: 1.388 Zamieszczono 02/04/2007

Większość ludzi zetknęła się z koncepcją, która mówi, że nasze myśli kształtują rzeczywistość, w której żyjemy. Negatywne myślenie przynosi negatywne rezultaty. Analogicznie działa myślenie pozytywne. Pojawia się jednak pytanie: jeśli to takie proste dlaczego wszyscy znający tę zasadę nie są bogaci?"Gdy zaczniesz zmieniać swój sposób myślenia o sobie, życiu i innych ludziach zaczną się realne zmiany w Tobie i Twoim życiu." Dane Spott

Większość ludzi zetknęła się z koncepcją, która mówi, że nasze myśli kształtują rzeczywistość, w której żyjemy.

Negatywne myślenie przynosi negatywne rezultaty. Analogicznie działa myślenie pozytywne. Pojawia się jednak pytanie: jeśli to takie proste dlaczego wszyscy znający tę zasadę nie są bogaci, szczęśliwi ich życie nie jest pasmem sukcesów? Jeśli wszystko co należy zrobić to pozytywnie myśleć, czemu nie każdy to potrafi?

Pewnie wiesz, że z reguły najprostsze rozwiązania bywają najlepsze. Z tego artykułu dowiesz się co należy  robić by, zmienić swoje myślenie, a co za tym idzie poprawić swoje życie.
 
Musisz podjąć decyzję-czy chcesz dokonać pozytywnych zmian w swojej podświadomości?
   
Koniecznie zdaj sobie sprawę z tego, że nawet nieświadomie zrobisz wszystko, by nie poddawać się zmianom nawet jeśli są one dla Ciebie dobre.
   
Pytasz dlaczego? Otóż czujesz się teraz komfortowo, masz w sobie pewien mechanizm, który chroni status quo. I stąd tylu ludzi uczęszczających na seminaria pozytywnego myślenia odnosi chwilowy sukces, a potem powracają do starych nawyków. I wcale powodem nie jest zła jakość materiałów!

Musisz zdać sobie sprawę z tego, że Twój świadomy umysł, nie jest motorem napędowym Twojego życia. To dlatego pozytywne myślenie na zwykłym, świadomym poziomie nie przynosi odpowiednich rezultatów. Twoje zachowanie wynika raczej z działań Twojej podświadomości. A więc kluczem do sukcesu jest zmiana myślenia o swojej przyszłości, a zarazem trwałe zmiany w podświadomości.

"To w co wierzymy determinuje, to co jest dla nas prawdą"

To czego szukamy i uznajemy za prawdę jest determinowane przez nasze przekonania. A więc: zmień przekonania, zmienisz rzeczywistość, albo przynajmniej rzeczywistość, której doświadczasz.

Posłuchaj pewnego opowiadania: był kiedyś człowiek bardzo bogaty, zdobył swój majątek w przeciągu kilku lat mimo, iż zaczynał od paru groszy w portfelu. Zapytany jak to zrobił odpowiadał: "udawaj aż osiągniesz cel!". Przekonał sam siebie, że posiada wielką fortunę, podczas gdy tak naprawdę był spłukany. Jednak w swoim umyśle stał się milionerem, a sytuacje które go spotykały, podążały za tym myśleniem. Pomyśl o tym...

Rzeczy o których Ci opowiadamy, wcale nie są nowe. Filozofowie i wielcy myśliciele mówią o tym od tysięcy lat. Marek Aureliusz mawiał: "Nasze życie jest tym, czym czynią go nasze myśli."

Ale to, że wiele osób odkryło tą prostą zasadę niekoniecznie sprawi, że Ty zaczniesz lepiej działać w swoim życiu. Musisz rozbić stare negatywne programowanie podświadomości - nazwijmy je rdzennymi przekonaniami. To one decydują o tym jak myślisz, a więc jaka jest Twoja rzeczywistość. Jeśli cały czas słyszysz, że nie osiągniesz bogactwa to właśnie taka dewiza tkwi w Twojej podświadomości i tak pewnie się stanie...

Pokażemy Ci narzędzie, za pomocą którego będziesz w stanie tworzyć bogactwo, pozytywne i konstruktywne związki - będziesz odnosić sukces w każdej dziedzinie swojego życia. Jakie to narzędzie? To swego rodzaju proces - nazwijmy go twórczą wizualizacją.

Co to takiego? Program, który za pomocą prostych metod pomoże Ci osiągnąć cele w rzeczywistym świecie.

Może już wiesz coś na temat wizualizacji, a może nawet stosujesz ją w swoim życiu. Wielu ludzi robi to przez jakiś czas, a potem przestaje. Dlaczego? - "stary Ty" wcale nie chce się zmienić - nie robisz tego właściwie, a więc nie odnosisz sukcesu, tak więc zaprzestajesz tych działań.

Teraz powiem Ci krok po kroku jak powinno się postępować, aby dokonać trwałych zmian w swoim życiu. Na początek jednak ustal sobie swój indywidualny czas na sesje twórczej wizualizacji - pamiętaj, że mówimy to o 5 minutach dziennie. To niewiele, ale musisz je sobie dać, przeznaczyć tylko i wyłącznie na ten proces...

----
Artykuł ten jest fragmentem darmowego kursu internetowego pod tym samym tytułem,
który można znaleźć na stronie: www.e-magine.pl

Jeśli ten artykuł Cię zaciekawił i chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie
zajrzyj na powyższą stronę i zapisz się na ten kurs.

Dzięki niemu:

* dowiesz się dlaczego większość ludzi sabotuje swoje działania
* nauczysz się kontrolować swoje myślenie
* poznasz koncepcję tworzenia swojej rzeczywistości
* odkryjesz dlaczego zwykłe pozytywne myślenie nie zawsze przynosi odpowienie rezultaty
* dowiesz się jak osiągnąć trwały sukces w pracy nad swoimi przekonaniami
* poznasz 6-stopniowy proces dzięki któremu zdołasz osiągnąć każdy cel
* dowiesz się jak dokonać tego wszystkiego poświęcając na całą pracę tylko 5 minut dziennie
* poznasz 3 komponenty bycia zawsze szczęśliwym----------

Anna Nawój jest współwłaścicielką serwisu e-magine.pl
Jest autorką kursów internetowych znajdujących się na stronie: http://www.e-magine.pl

----------

Ten artykuł pochodzi z serwisu Artykularnia.pl - źródła darmowych artykułów do przedruku!

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1545
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1298
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3208
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2705
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 516
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2534
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1069
10
komentarze: 29 | wyświetlenia: 736
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3523
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 860
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1043
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2111
 
Autor
Dodał do zasobów: Artykularnia.pl
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska