Login lub e-mail Hasło   

Jak rozpoznać rzetelne Biuro Matrymonialne?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://biznes.artykularnia.pl/obsluga-kl(...)90.html
Kilka ważnych wskazówek dla osób, które chcą skorzystać z biura. Jest kilka kryteriów, na które Państwo powinni zwrócić uwagę. 1. Czas trwania umowy: Przy w...
Wyświetlenia: 5.953 Zamieszczono 03/04/2007

Kilka ważnych wskazówek dla osób, które chcą skorzystać z biura.Jest kilka kryteriów, na które Państwo powinni zwrócić uwagę.

1. Czas trwania umowy: Przy wszystkich propozycjach i umowych czas trwania umowy powinnien być ustalony na 6 lub więcej miesięcy. Należy uważnie sprawdzić koszty w umowie, które poinny być stawką stałą niezmieniającą się w trakcie trwania umowy, tak aby nie powstały żadne dodatkowe koszty.

2. Cenna: Obecnie cena pośrednictwa matrymonialnego jes zróżnicowana od 150 zł do 350 zł. W biurach, które oferują swoje pośrednictwo za mniejsze stawki należy być ostrożnym, ponieważ biuro również ponisi koszty jak: telefon, fax, poczta, internet i wiele innych. Co się przekłada na pracę i kooperatywność biura.

3. Kontakt z biurem: Należy sprawdzić, czy na stronie internetowej biura matrymonialnego podany jest numer telefonu, adres e-mail, adres korespondencyjny, numer NIP i Regon. Następną wskazówką o rzetelności biura jest, czy na stronie podane jest Impresum i zagadnienia prawne – regulamin. Wiele biur, które nie są rzetelne nie posiadają na swoich stronach internetowach takich informacji.

4. Umowa: Umowa powinna zawierać cenę za konkretne usługi oraz ważne informacje dla zleceniodawcy. Do umowy powinien być załączony regulamin oraz informacja o możliwości zerwania umowy. Również takich informacji nie posiadają nie rzetelne biura.

5. Dodatkowe usługi: Chodzi tu o o tłumaczenia korespondencji, serwis kwiatowy, rezerwacja hotelu. Proszę sprawdzić czy w umowie te usługi są bezpłatne, czy za dodatkową opłatą. Wiele biur matrymonialnych oferuje tłumaczenia bezpłatnie i poświęca klientowi dużo szasu na rozmowy doradcze.  Nie rzetelne biura nie mogą pozwolić sobie na takie usługi.

6. Pierwszy kontakt:  Rzetelne biura matrymonialne przekazują adres korespondencyjny i telefon skojarzonej parze i nie mieszają się w przebieg pierwszego kontaktu. Jednak cały czas Państwa wspierają i zawsze mają czas na rozmowę i wyjaśnienie wątpliwości. Wiele osób życzy sobie, aby pierwszy kontakt prowadzony był przez biuro i listy były tłumaczone przez biuro. Dla poważnego biura nie stanowi to żadnego problemu i z chęcią tłumaczą korespondencję.

7. Pierwsze spotkanie: Podczas pierwszego spotkania należy zwrócić uwagę, czy osoba, która pojawia się na spotkaniu jest rzeczywiście tą osobą, którą chcieli Państwo poznać i nawiązać znajomość. Są biura, które niestety nie pracują rzetelnie i na wcześniej umówione spotkanie podstawiają opłacone osoby. Osoby te za korzyści finansowe spotkają się z Państwem i więcej nie odezwą. Tłumacząc się, że Państwo nie pasujecie do siebie.

8. Znak:  Na rynku pracują biura, które posiadają znak BVP. Jest to znak, który może sobie każde biuro kupić. Znak ten nie jest gwarancją  rzetelnej pracy biura.

Uważając na te wskazówki oszczędzą sobie Państwo nerwów, czas, i  finansową szkodę.----------

Pomogę Tobie odnaleźć człowieka, któremu opowiesz o swojej samotności.
Prowadzę Biuro Matrymonialne Agentur-2life; Agentur-2life Biuro matrymonialne
Chcem Wam pokazać, że dzałają rzetelne i poważne biura matrymonialne, przedstawić o co naprawdę chodzi, jak funkcjonuje bm i czy należy siłą wstydzić członkostwa w tego typu firmach usługowych.

----------

Ten artykuł pochodzi z serwisu Artykularnia.pl - źródła darmowych artykułów do przedruku!

Podobne artykuły


71
komentarze: 34 | wyświetlenia: 138785
43
komentarze: 18 | wyświetlenia: 36206
40
komentarze: 12 | wyświetlenia: 59446
37
komentarze: 20 | wyświetlenia: 34773
36
komentarze: 20 | wyświetlenia: 24885
35
komentarze: 51 | wyświetlenia: 4023
27
komentarze: 22 | wyświetlenia: 3069
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 5642
23
komentarze: 11 | wyświetlenia: 7818
24
komentarze: 8 | wyświetlenia: 10491
21
komentarze: 13 | wyświetlenia: 35569
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 16033
19
komentarze: 8 | wyświetlenia: 7016
18
komentarze: 6 | wyświetlenia: 16723
 
Autor
Dodał do zasobów: Artykularnia.pl
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska