Login lub e-mail Hasło   

7 złych męskich nawyków

Według słownika języka polskiego nawyk to „nabyta dyspozycja, skłonność do sprawniejszego, szybszego, bardziej mechanicznego wykonywania jakiejś czynności”. Czasem jednak lepiej panować nad złymi przyzwyczajeniami.
Wyświetlenia: 4.503 Zamieszczono 07/04/2007

Według słownika języka polskiego nawyk to „nabyta dyspozycja, skłonność do sprawniejszego, szybszego, bardziej mechanicznego wykonywania jakiejś czynności”.
Czasem jednak lepiej panować nad złymi przyzwyczajeniami.

Rzucanie skarpet gdzie popadnie

Przychodzisz zmęczony do domu, siadasz na kanapie, zdejmujesz buty, skarpetki i… no właśnie…A przecież umiejętność wrzucania brudnych skarpetek do pralki jest naprawdę do opanowania. Nic tak nie irytuje kobiet jak porozrzucane skarpetki w salonie.

Zostawianie podniesionej deski

Przysłowiowa deska w toalecie była pewnie powodem nie jednego rozwodu. Permanentne zostawianie podniesionej deski będzie cię kosztować kilka ujemnych punktów w oczach ukochanej. Dlatego zawsze opuszczaj deskę.

Odkręcona pasta do zębów

Problem z dziedziny łazienkowych-podobnie jak deska, brudna wanna, zachlapana łazienka czy woda w mydelniczce. Działaj według zasady „twoja higiena świadczy o tobie” i zostawiaj łazienkę w takim stanie, w jakim ją zastałeś.

Wieczny bałagan w kuchni

To zazwyczaj mężczyźni są mistrzami kuchni w najlepszych restauracjach. Jednak obecność faceta w kuchni wiąże się też ze stosem brudnych naczyń, lepiącą podłogą, wszechobecnymi okruszkami chleba i pustymi opakowaniami w lodówce. Pracuj nad zmianą tego stereotypu.

Zaleganie w pozycji horyzontalnej przed TV

Leżenie na kanapie przed telewizorem z piwkiem w ręku też nie należy do najlepszych nawyków. Co gorsze przybędzie ci kilka kilogramów i etykietka „couch potato”, czyli w wolnym tłumaczeniu – kanapowego buraka.

Złe odżywianie

Bardzo zły nawyk. Jedzenie byle czego, byle gdzie, w dodatku w błyskawicznym tempie i o każdej porze (także w nocy) może prowadzić do poważniejszych kłopotów niż odkręcona pasta do zębów. Zacznij zwracać uwagę na jakość swoich posiłków.

Hipochondria

O zdrowie trzeba dbać, ale bez przesady. Udawanie ciężko chorego przy lekkim stanie podgorączkowym nie jest dobrym nawykiem, co gorsze, kiedy będziesz naprawdę chory nikt tego nie zauważy.

Źródło: all4men.pl

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1531
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2543
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1273
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3137
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1049
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3504
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2474
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2024
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 834
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 847
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 440
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2025
 
Autor
Dodał do zasobów: all4men.pl
Artykuł

Powiązane tematy

  dooktor  (www),  07/07/2008

Dodałabym jeszcze dążenie do posiadania jak największej ilości kabli w domu/mieszkaniu. Nalepiej jak najbardziej na środku pokoju i w ilościach hurtowych.

taaak! I nie ruszaj, bo zaginą w akcji i nie wrócą ;) ehhh mężczyźni :D

dobre wprowadzenie, nawyk - nawyki można zmienić, tylko trzeba chcieć:)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska