Login lub e-mail Hasło   

Jakie 7 cech programu partnerskiego pozwoli Ci zarabiać dobre pieniądze?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://biznes-internetowy.artykularnia.p(...)42.html
Jak zacząć naprawdę zarabiać w programach partnerskich? Zarabianie przez internet stało się faktem. Coraz więcej ludzi zarabia w ten sposób naprawdę duże pieniądze, uczes...
Wyświetlenia: 1.892 Zamieszczono 02/07/2007

Jak zacząć naprawdę zarabiać w programach partnerskich?Zarabianie przez internet stało się faktem. Coraz więcej ludzi zarabia w ten sposób naprawdę duże pieniądze, uczestnicząc w programach partnerskich. Ich zaletą jest możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz, bez konieczności inwestowania własnych środków finansowych. Na porządku dziennym stały się zarobki na poziomie kilku - kilkunastu tysięcy zł miesięcznie. Jak więc wybrać dobry program partnerski?

Programy partnerskie płacą za różne działania. Najpopularniejszymi są:

- prowizja za sprzedaż produktu lub usługi
- prowizja za zapisanie się (członkostwo)
- prowizja za kliknięcie w reklamę, link lub banner
- prowizja za depozyt (klient zapisuje się do firmy i wpłaca jakąś sumę pieniędzy - Partner otrzymuje określony % od tej kwoty)
- prowizja z dochodu poleconych nowych partnerów

Cechy dobrego programu partnerskiego:

- wysoki procent prowizji dla Partnera - niektóre programy oferują 75 % prowizji od sprzedaży produktu lub usługi

- wysoka kwota za sprzedaż jednostkową - co najmniej 50 € otrzymasz za polecenie nowego klienta w Gambling Affiliation

- częstotliwość wypłat - co najmniej co 30 dni, a niektóre firmy płacą co 14 dni

- możliwość wyboru sposobu, w jaki chcesz otrzymywać pieniądze. Zwykle jest to przelew bankowy, Neteller, PayPal, Epassporte, WebMoney lub czek

- możliwość wypracowania sobie stałego, pasywnego dochodu

- różnorodność materiałów promocyjnych: linki, bannery, teksty maili lub gotowe artykuły do wklejenia na swoją stronę

- duży zasięg terytorialny programu i kilka wersji językowych dla klientów i partnerów.


Za najlepsze programy partnerskie uważam te, które płacą za co najmniej dwa działania. Jeśli masz stronę z dużym ruchem z Europy Zachodniej, USA i Kanady, polecam Peak Click. Możesz w nim zarabiać nawet 3,4 USD za kliknięcie i polecać do współpracy nowych Partnerów. Z ich zarobków również będziesz mieć dochód. Firma płaci co 14 dni i masz możliwość wyboru sposobu, w jaki chcesz otrzymywać pieniądze. Do współpracy w tym programie niezbędna jest przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego.

Szczególnie polecam również Gambling Affiliation, w tym programie nie musisz znać angielskiego, aby zarabiać pieniądze. Dla klientów i Partnerów dostępne jest 14 wersji językowych, w tym również polska. Za pozyskanie nowego klienta otrzymasz co najmniej 50 € i również możesz wybrać, jak chcesz otrzymywać pieniądze. Możesz również otrzymywać pieniądze z dochodu poleconych przez siebie nowych Partnerów.

Ważne: Wielu ludzi próbuje oszukiwać przy zapisywaniu się do programu partnerskiego poprzez pominięcie Twojego numeru identyfikacyjnego. W takim przypadku nie otrzymasz należnej Ci prowizji, pomimo że klient dowiedział się o zaletach programu od Ciebie. Aby tego uniknąć, polecam zastosować ukrywanie linku. Służy do tego bezpłatny serwis www.tinyurl.com, wystarczy wkleić w nim swój link do polecania nowych klientów/partnerów, a system skróci link i ukryje Twój nr identyfikacyjny w programie.

Wysokich zarobków!----------

Paweł Wojciechowski, z wykształcenia humanista, filolog, polonista, językoznawca, lingwista, nauczyciel, trener uwodzenia i animator rozwoju osobistego. Od 2005 członek założonego przez Richarda Bandlera i Johna Grindera międzynarodowego stowarzyszenia Society of Neuro-Linguistic Programming™, gwarantującego najwyższą jakość oferowanych usług. Jest twórcą projektu www.geniuszuwodzenia.pl i aktywnym uczestnikiem wysokodochodowych programów partnerskich www.programypartnerskie.blogspot.com

----------

Ten artykuł pochodzi z serwisu Artykularnia.pl - źródła darmowych artykułów do przedruku!

Podobne artykuły


14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 4559
17
komentarze: 16 | wyświetlenia: 19549
83
komentarze: 25 | wyświetlenia: 75185
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 15589
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 24688
10
komentarze: 6 | wyświetlenia: 7800
51
komentarze: 40 | wyświetlenia: 648802
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 5775
7
komentarze: 3 | wyświetlenia: 6386
45
komentarze: 14 | wyświetlenia: 5438
44
komentarze: 37 | wyświetlenia: 15431
37
komentarze: 11 | wyświetlenia: 45149
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska