Login lub e-mail Hasło   

Nowe możliwości w adsense - czyli zarabiasz więcej.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.ebizness.ovh.org/noweadsense.html
Google wprowadziło do Adsense nowe możliwości zarobku (co to jest adsense możesz przeczytać na stronie o tym programie ). Dotąd mogłeś zarabiać tylko (choć tylko to złe słowo, b...
Wyświetlenia: 1.689 Zamieszczono 26/07/2007

Google wprowadziło do Adsense nowe możliwości zarobku (co to jest adsense możesz przeczytać na stronie o tym programie). Dotąd mogłeś zarabiać tylko (choć tylko to złe słowo, bo raczej aż) poprzez wyświetlanie reklam na swojej stronie internetowej, umieszczenie na niej wyszukiwarki lub polecanie adsense-a innym urzytkownikom.

Co nowego w programie adsense.

Teraz możesz zarobić na skierowaniu odwiedzających Twoją stronę na konkretnych reklamodawców. W ten sposób uzyskujesz prowizję za ustaloną akcję wykonaną przez skierowaną osobę na danej stronie. Może to być np. utworzenie darmowego konta na stronie reklamodawcy lub zakupienie przez odwiedzającego jakiejś usługi lub towaru.

W panelu instalacyjnym Twojego konta adsense, w części skierowania, znajdziesz wiele reklam podzielonych na kategorie. Możesz wyświetlać pojedyńcze reklamy lub zaznaczyć aby reklama była wybierana losowo z danego działu.

Potencjalne dochody są naprawdę duże.

Do tej pory za jeden klik mogłeś zarobić od kilku centów do kilkudziesięciu dolarów. Jednak prowizja za jedno kliknięcie na poziomie kilkudziesięciu czy kilkunastu dolarów należy do żadkości. Natomiast reklamy, za które możesz dostac kilka dolarów są już częściej spotykane. Już takie reklamy dają ogromne możliwości zarobku, a teraz te możliwości jeszcze wzrosły. I to znacznie.

Przeglądając nowe skierowania zauważyłem, że stawki są dosyć zróżnicowane, ale jest naprawdę mało skierowań za mniej niż 1 dolar.
Gdyby tego było mało znalazłem pewną ofertę, która mnie zszokowała. Za jej zrealizowanie otrzymujesz 194 dolary !!! To nie żart. Jeśli dobrze pamiętam była to oferta z działu zdrowie, dla skierowań USA. Podobnych ofert jest więcej, może już nie z tak wysoką prowizją, ale na poziomie około 50 dolarów.

Skierowania polskie i inne.

Początkowo po przejściu do zakładki skierowania możesz stwierdzić, że ofert jest tylko kilka. Ale tylko początkowo.
Bo kiedy zmienisz wyświetlane skierowania na te dostępne w USA, a nie tylko w Polsce, twoim oczom ukaże się pokaźna lista ofert, na których możesz zarobić.
Oczywiście niektóre produkty są rzeczywiście dostępne tylko w USA więc jeśli nie posiadasz strony anglojęzycznej to na nich nie zarobisz. Jednak duża część ofert może mieć wzięcie również w Polsce np. oferty turystyczne czy informatyczne.

Skuteczność reklamy adsense.

Oczywiście ważne jest aby reklamę adsense (w tym przypadku skierowanie) ludzie odwiedzający Twoją stronę zobaczyli i z niej skożystali.
Tu z pomocą przychodzi samo adsense. Możesz zaznaczyć aby skierowanie wyświetlane na Twojej stronie było najskuteczniejszym skierowaniem danej oferty.

Może się to wydawać trochę skąplikowane, ale naprawdę takie nie jest. Po prostu większość ofert ma więcej niż jeden szyld (baner, button - jak zwał tak zwał) do wyboru, a system adsense wybierze za Ciebie ten najskuteczniejszy.
Poza tym istnieje możliwość zmiany kolorów reklamy tak aby dopasować ją do swojej strony internetowej.

Nie czekaj, działaj!

Nie masz na co czekać, zacznij wykorzystywać nowe skierowania już teraz. Im szybciej zaczniesz tym szybciej usprawnisz swoje działania i wyeliminujesz potęcjalne błędy.

Jeśli nie masz jeszcze konta w google adsense to nic straconego. Zawsze możesz się zapisać, ale najpierw warto się zaznajomić z tym niezwykłym programem jakim jest Adsense. Wszystkiego co bedzie ci potrzebne na początku Twoich działań jak i potem dowiesz się na stronie poświęconej programowi Google Adsense


-------------------------------------------
autor artykułu: Mirosław Mytyk

 

Jeśli chcesz możesz skopiować ten artykuł, ale pamietaj o zachowaniu trści i informacji o autorze.

Podobne artykuły


40
komentarze: 19 | wyświetlenia: 33338
24
komentarze: 22 | wyświetlenia: 21128
18
komentarze: 11 | wyświetlenia: 9494
73
komentarze: 19 | wyświetlenia: 17956
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 3768
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 64543
27
komentarze: 4 | wyświetlenia: 12679
24
komentarze: 33 | wyświetlenia: 13779
22
komentarze: 4 | wyświetlenia: 34549
20
komentarze: 12 | wyświetlenia: 10393
12
komentarze: 13 | wyświetlenia: 5601
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska