Login lub e-mail Hasło   

Następny cel armii USA, może Polska?

Stany Zjednoczone Ameryki są najpotężniejszą nacją na ziemi. Fakt ten jest usprawiedliwieniem wszystkich rzeczy które USA robi na naszej planecie. W tym momencie? Prowadz...
Wyświetlenia: 3.259 Zamieszczono 20/11/2007

Stany Zjednoczone Ameryki są najpotężniejszą nacją na ziemi. Fakt ten jest usprawiedliwieniem wszystkich rzeczy które USA robi na naszej planecie. W tym momencie? Prowadzi "Wojnę z Terrorem"...

Albo dokładniej, kampanie przeciwko opozycji do amerykańskiej dominacji na świecie. Inni wolą to nazywać początkiem trzeciej wojny światowej. Stany Zjednoczone mają nieposkromiony apetyt na konflikt.

Od kiedy wysłały swoje wojska do Korei w latach pięćdziesiątych, są w stanie walk z jednym bądź drugim krajem, (guatemala 1950-53, liban 1958, tajlandia 1962, kongo 1964, peru 1965, laos 1964-73, wietnam 1961-73, cypr 1974, kambodża 1975) w jednym bądź drugim miejscu na ziemi... non stop, aż po dzień dzisiejszy (Irak).

Ten wojenny maraton jest aktualnie prowadzony przez korporacje militarne oraz prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ja to nazywam Biznes Wojenny, który jest bramą nowoczesnego faszyzmu, która powoli jest otwierana.

Jednak głupio było by dać się nabrać, że cały faszyzm wygląda jak Adolf Hitler. Rzeczywistość, którą widzimy w inwazji na Irak, pokazuje, że amerykańska prezydentura jest opanowana przez najsilniejsze elementy tego korporatyzmu. Ten słabo widoczny szczegół dąży to do tego, aby zamienić świat we własny zniewolony globalny rynek, a planeta jest już na dobrej drodze.

Ataki al-quedy na "World Trade Center" są tylko jedną z reakcji na ten mechanizm. Czy możemy nazwać to konspiracją? Myślę, że wręcz przeciwnie. Jest to skrupulatnie przygotowany projekt domniemanie znany jako "New American Century".

Ludzie jak Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Richard Perle, są jednymi z głównych graczy wśród polityków, prawicowych myślicieli, militarystów oraz przemysłowców, przy kreacji tego projektu. Projekt ten można nazwać neo-konserwatywnym manifestem.

Który zawiera w sobie niepohamowane wykożystanie wojny w przecieraniu szlaków dla amerykańskich interesów. Wola zaatakowania Iraku wzięła się całkowicie od tej widocznej, acz kolwiek zamaskowanej grupy. 11 Września był ledwie pretekstem.

Prezydent Bush jest ledwie marionetką. Tak więc warto się zastanowić kto będzie następny? Iran? Północna Korea? Francja?, a może Polska? Nikt z nas tak naprawdę się dla nich nie liczy. 

 --------
Artykuł oparłem o wnioski kilku autorów brytyjskich z internetu. Oczywiście całkowicie się z nimi zgadzam.
Jeżeli interesuje Cię taka tematyka to zapraszam na http://www.ligainteligencji.pl/ Teorie Spiskowe

Podobne artykuły


23
komentarze: 12 | wyświetlenia: 4959
47
komentarze: 32 | wyświetlenia: 149223
33
komentarze: 12 | wyświetlenia: 26964
30
komentarze: 16 | wyświetlenia: 6574
28
komentarze: 37 | wyświetlenia: 62799
24
komentarze: 5 | wyświetlenia: 20682
23
komentarze: 15 | wyświetlenia: 4361
21
komentarze: 2 | wyświetlenia: 3980
20
komentarze: 10 | wyświetlenia: 17092
20
komentarze: 5 | wyświetlenia: 56231
19
komentarze: 12 | wyświetlenia: 21815
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacje  maniekkk,  20/11/2007

ten artykuł to dobry sygnał dla niektórych do zastanowienia się przez chwilę nad imperialistycznymi działaniami ameryki, na codzień nikt przecież o tym otwarcie nie mówi (napewno nie polskie media)

  Mat87,  23/02/2008

Artykuł dobry, ale mówiąc o USA nalezy uwzględnić mocarstwowe zapędy innych największych państw na Ziemi. Stany tracą powoli znaczenie, regres w ich gospodarce, słaby dolar, bezsensowne wojny na Bliskim Wschodzie, których celem było głównie pozyskanie nowych źródeł ropy(i tak jej nie dostaną;) tylko osłabiają ich potęgę militarną i gospodarczą.
Mowa tu o Federacji Rosyjskiej i Chinach. Ci p ...  wyświetl więcej

  oldml,  11/04/2008

Sprawa rozegra się raczej dość szybko :-(

Polityka jednego dziecka w Chinach doprowadziła do tego, że prawie nie ma tam dziewczynek, a co będą robić sami chłopcy (za kilka lat młodzieńcy)?

Nie wszyscy zostaną homoseksualistami!

Wyjdą niebawem! Na pewno!

  Mat87,  13/12/2008

z tego co słyszałem, Chińczycy szukają sobie kobiet wśród ludów azjatyckich zamieszkujących m.in. pogranicze Rosji i Chin. Więc aż tak całkowicie nie są "pogrzebani"..

  iwakusue,  11/04/2008

Dobry artykuł, mocny miło się czytało.

  racjonalista  (www),  11/04/2008

Rozumiem, że projekt znany jako "New American Century" jest tobie znany lecz może i nam co nieco o tym napiszesz a dzięki temu i inni się z tym zapoznają. Tak to ty wiesz oni wiedzą a inni dzięki tobie się dowiedzą. Tak czy siak powstrzymam się od punktacji, ponieważ za mało tu informacji.

Dobrze, postaram się w najbliższym czasie napisać co nieco na ten temat. Pozdrawiam serdecznie,

  ziemianin  (www),  11/04/2008

Bezsensowny artykuł... daruj sobie czasu w przyszłości. http://eiba.pl/ch7ixj

Celem ameryki będą panstwa, ktore posiadaja duze złoża ropy naftowej i gazu ziemniego.

Nacja to naród, a USA to państwo. Stąd wniosek, że to wyłącznie Amerykanie mogą być "najpotężniejszą nacją".

USA prowadzą samodzielną politykę i decyzje o wojnach podejmują niezależnie tylko w ograniczonym zakresie. Elity władzy USA są zinfiltrowane przez agentury wpływu moskowicińskich specsłużb.

Franklin Delano Roosevelt nałożył na Cesarstwo Japonii embargo naftowe i zażądał wycofania się z Chin, bo Moskowia zabezpieczała się przed walką na dwa fronty. FDR był moskowicińskim agentem.

Jo

...  wyświetl więcej

Gdyby w tych słowach było ziarno prawdy Rosja byłaby najpotężniejszym państwem na ziemi. A jak widzimy daleko jej do tego.

Moskowia byłaby jedynym państwem na Ziemi, gdyby Hitler nie uderzył na nią dwa tygodnie wcześniej niż Moskowia planowała uderzyć na Hitlera.

Potwierdzeniem prawdziwości "tych słów" jest sam fakt istnienia Moskowii. Bez tego wspomagania istnienie cywilizacji tak zacofanej, prymitywnej, nieefektywnej, zbrodniczej, etc., etc. byłoby niemożliwe.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska