Login lub e-mail Hasło   

Sposób na przeprowadzkę

Radość z nowego / otrzymanego / kupionego / wynajętego mieszkania nie może równać się z niczym innym. Większość z nas marzy by wyprowadzić się do swoich czterech kąt&oacu...
Wyświetlenia: 1.197 Zamieszczono 23/11/2007

Radość z nowego / otrzymanego / kupionego / wynajętego mieszkania nie może równać się z niczym innym. Większość z nas marzy by wyprowadzić się do swoich czterech kątów. A jeśli już je ma to planuje zamianę na lepszy  i większy model. Wszystko to sprowadza się jednak do nieuniknionego – przeprowadzki.

Ciągle nie udało się wymyślić nic innego jak żmudne transportowanie dobytku z miejsca A do miejsca B. W brew pozorom, nie jest to jednak takie proste. Przeprowadzka jest skomplikowanym zabiegiem logistycznym, który należy traktować poważnie jeśli ma się powieść. Jest na to kilka sposobów.

Można wsiąść sprawę w swoje ręce (dosłownie) i przy minimum kosztów samodzielnie przenieść się do nowego mieszkania. To karkołomne wydawać by się mogło przedsięwzięcie jest możliwe. Zwłaszcza jeśli dorobek twojego życia mieści się w średniej wielkości samochodzie, masz prawo jazdy, zapał i przynajmniej raz w tygodniu odwiedzasz siłownię.

Jeśli jednak nie spełniasz któregoś z tych kryteriów warto poprosić o pomoc przyjaciół. Na pewno masz grupę oddanych kumpli którzy za butelkę piwa pomogą w przeprowadzce. Nie zmienia to faktu, że drogę od pakowania przez transport i rozładunek aż do urządzania się trzeba będzie pokonać o własnych siłach. Przyjaciele, choć sprawdzeni mogą jednak nie specjalizować się w branży więc należy liczyć się z ewentualnymi szkodami lub stratami w postaci zbitego wazonu, zagubionego gadżetu lub nieumiejętnie przykręconej półki. Ale czym są te drobne niedociągnięcia jeśli weźmiemy pod uwagę zaangażowanie i oddanie przyjaciół?

Jeszcze innym sposobem na wybrnięcie z sytuacji jest zlecenie przeprowadzki specjalistom. Wynajęcie firmy transportowej świadczącej usługi w zakresie przeprowadzek to najwygodniejsza metoda nie wymagająca od nas  nic prócz wystarczającego budżetu. Profesjonalna i doświadczona ekipa może zająć się wszystkim. Zaplanuje i pokieruje całym przedsięwzięciem tak byś ty miał spokojną głowę. W końcu to fachowcy. Oni na co dzień pakują i zabezpieczają wszystkie przedmioty, przenoszą do samochodu i przewożą w wyznaczone miejsce a następnie rozładowują i rozpakowują wszystkie rzeczy tak by nic nie uległo uszkodzeniu. Ekipa ponosi odpowiedzialność za ewentualne szkody i opóźnienia. Ty możesz w tym czasie zjeść dobry obiad. Brzmi świetnie? Ciekawe, którą opcję ty wybierzesz…

 

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1539
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2665
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1290
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3187
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2104
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2106
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1062
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1014
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 497
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2531
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 854
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3515
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Jeśli chodzi o przeprowadzki to ja zleciłem wszystko przez tą stronkę http://www.maxx-przeprowadzki.zgora.pl i spokojnie sączyłem sobie piwko gdy wszystko robiło się samo :D

Widzę że Szymson trafił podobnie jak jak na dobrą firmę przeprowadzkową. Mi się z powodzeniem udało zorganizować przeprowadzkę z firmą ProMove - http://www.przeprowadzki-wroclaw.com/ POLECAM SERDECZNIE!

Też ostatnio trafiłem na dobrą firmę przeprowadzkową https://www.metrans-wro.pl/ Mieszkam we Wrocławiu ponoć to niewdzięczne miejsce do przeprowadzek (tak jak każde duże miasto). Firma Metrans wszystko zrobiła sprawnie, nie było żadnego stresu.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska