Login lub e-mail Hasło   

Jak zrobić minetkę?

Odważny tekst, mówiący w luźny sposób o uprawianiu miłości oralnej. Tylko dla dużych chłopców!
Wyświetlenia: 879.207 Zamieszczono 05/12/2007

Pragnę zapoznać Was teraz (ku przestrodze, oczywiście) z najohydniejszą praktyką seksualną na świecie, praktyką, która wedle skromnych szacunków WHO pochłonęła więcej istnień ludzkich niż pandemia hiszpanki. To straszliwe zboczenie, którym oddają się zepsute cywilizacje Zachodu, które walnie przyczyniło się do wzrostu liczby rozwodów, brutalizacji życia społecznego, napływu imigrantów, proliferacji broni atomowej, bezrobocia wśród absolwentów uczelni wyższych, suszy, wichur i powodzi.
Dlatego tekst ten proponuję naprawdę wyłącznie wyjątkowo psychicznie odpornym jednostkom, zaklinając je jednocześnie, aby nigdy przenigdy nie próbowały pod jakimkolwiek pozorem oddawać się tym szatańskim rytuałom!

Dalej niech wstępują jedynie śmiałkowie niespełna rozumu!

WSTĘP

Lizanie kobiecych genitalii to jedna z największych przyjemności, jakie sprawić można kobiecie. Czuje się wtedy kochana, ubóstwiana, atrakcyjna i przede wszystkim szczytuje przy tym niczym opętana. Wiele dam przedkłada owe pieszczoty nad „normalny” stosunek, a dla wielu jest to najkrótsza droga do orgazmu w towarzystwie mężczyzny. Twój penis może być najmniejszym stworzonkiem w całej Galaktyce, ale jeżeli potrafisz uczynić dobry użytek ze swoich ust i języka, to każda niewiasta będzie mieć Cię za wspaniałego kochanka. Tak, cunnilingus stanowi niezwykle istotny element miłosnego kunsztu. Ponadto dla wielu kobiet stanowi to dzisiaj standard – więc warto byłoby, abyś miał o tym chociaż najbledsze pojęcie.

Uwaga wstępna: wydaje się, że większość facetów cechuje mieszanina uwielbienia i odrazy w traktowaniu kobiecych genitaliów. Ci, których penisy nie mogą aż doczekać się, kiedy zagłębią się w szparkę, z niejaką niechęcią zniżają tam głowę. Na każdego amatora niewieścich soków, przypada jeden krzywiący się na samą o tym myśl. Kobiety doskonale zdają sobie z tego sprawę i tym samym blokują się psychicznie, niezdolne do odprężenia i czerpania czystej przyjemności z lizania ich intymnych części. A kobiet nie podnieca nic innego bardziej, niż świadomość, że są dla swojego kochanka przepyszne. Nie udawaj więc zawstydzonego; powiedz jej to. Kiedy mężczyzna wyciąga palce z kobiety i wciąga do nozdrzy ich zapach, oblizuje je i ssie, wzdychając niebiańsko, to wtedy ona nie ma już wątpliwości, że to jeden ze szczęśliwszych dni w jej życiu.

A cóż począć, kiedy okaże się, że Twoja słodka świnka wcale nie pachnie ani nie smakuje tak słodko? Nie ma absolutnie żadnego powodu, aby rozdzierać nad tym szaty (ani tym bardziej marudzić głośno). Weźcie wspólny prysznic, albo najlepiej kąpiel. Urządźcie sobie coś na kształt pełnocielesnego stosunku.
Namydl delikatnie jej podbrzusze, umyj ją pomiędzy płatkami jej sromu. Rozchyl je i z czułością obmyj jej łechtaczkę. Tylko nie przestawaj – to takie miłe!

Przesuń śliską od mydlin ręką wzdłuż rowka między jej pośladkami, a palcem pomasuj trochę okolice odbytu. Wsuń palec do środka – jeżeli chcesz pobawić się także jej tyłeczkiem, to go również odpowiednio przygotuj. Tylko nie wciskaj namydlonych paluchów do pochwy! Opłucz je ładnie i powolutku wsuń jeden lub dwa, wykonując okrężne ruchy. Rób to tak, jakbyś mył wąski kieliszek – kształt jest podobny. I co, fajnie było? Teraz możesz spokojnie wciskać język, gdzie Ci się tylko żywnie podoba...

I co teraz? Jesteście już w przytulnym mieszkanku, całujecie się namiętnie, a Wasze języki bawią się ze sobą niczym dwie psotne wydry. Twoje usta dobierają się do twardniejących brodawek, Twoja kochanka zaczyna głębiej oddychać, łonem pocierając o Twój brzuch... PRZESTAŃ! Wiem, robiło się już całkiem interesująco. Ale czy to naprawdę ona ocierała się i podskakiwała na Tobie, czy to Ty sam? Ja wolę być mocno rozochocona zanim mój facet zagłębi swój język w moje zakamarki. Obserwuj jej reakcje uważnie, całuj, liż i pieść ją z góry na dół, po brzuszku i udach, aż sama zacznie rzucać biodrami do przodu, serwując Tobie swoje łono. Jeżeli więc rzeczywiście sapie, dyszy i ociera się o Ciebie, to naprzód! Nie lubię, kiedy mężczyzna bez końca obcałowuje moje uda, podczas gdy łechtaczka moja aż drży niespokojnie.

POZYCJE

Jeżeli partnerka Twoja nieco obawia się tego, co zamierzasz z nią robić, to najlepiej rozpocząć w pozycji na wznak, może nawet półleżącej. Połóż się między jej nogami, zakładając je sobie na epolety. Możecie również spróbować pozycji na brzegu łóżka. Może również dosiąść Twej twarzy, ale przygotuj się wtedy na mnóstwo soku. Istnieje nieskończona ilość odmian pozycji nadających się do cunniligus, niektóre z nich bardziej akrobatyczne niż erotyczne, eksperymentujcie więc. No i jest jeszcze 69...

Soixante-neuf to jedna z moich ulubionych pozycji. Zaletą jej jest to, że obydwoje równocześnie doświadczać będziecie rozkoszy seksu oralnego. Usta odwrócone w stosunku do pochwy pasują do niej idealnie, a Twoje dłonie mają o wiele większe pole manewru. Wadą natomiast jest to, że to niezbyt wygodna pozycja do fellatio. Poza tym, 69 nie pozwala się w pełni skoncentrować na dawaniu przyjemności drugiej osobie. Nawet najbardziej doświadczonych „sześciesięciodziewiątkowiczom” zdarza się wyprzedzić partnera w drodze na szczyt. „Ooo, jak dobrze, rób tak jeszcze... aaaaaach!!!” – rozumiecie, o czym mówię? Wymagana jest do tego niezwykle silna wola.

Odmiany „sześćdziesiąt dziewięć” to mężczyzna-na-górze, kobieta-na-górze i oboje-na-boku. Te dwie ostatnie są najłatwiejsze, chociaż wygodniej dla obu jest spoczywać na boku. Niektóre kobiety wręcz przepadają za byciem lizanymi w pozycji na czworaka, więc jeżeli Twoja dama szaleje będąc na górze, to zapamiętaj to i wymyśl jeszcze jakieś inne sposoby zaspokajania jej językiem w tej pozycji. Ja wolę, kiedy to on jest na górze, lecz dla wielu pan to dość „dusząca” pozycja. Lecz takie ułożenie najlepiej nadaje się do głębokiego gardła. Tylko nie zapomnij o swoich obowiązkach!

No więc teraz stanąłeś twarzą w twarz przed tajemnym otworem, którym przyszedłeś na świat, i do którego zawsze pragniesz wracać... No to teraz trochę anatomii...

ŁECHTACZKA

Zanim przejdziemy dalej, parę słów poświęćmy łechtaczce, po łacinie clitoris.
Większość z Was pewnie wie, co to jest, ale tych co nie wiedzą informuję, że jest TO kobiecy organ seksualny – koniec definicji. Stosunek pochwowy, odbytniczy i jakikolwiek inny może być niezwykle zmysłowy, ale nie pobudzając, choćby pośrednio, łechtaczki pomijasz jej orgazmiczny spust, i pewnie między innymi dlatego zasiadłeś do lektury, prawda? Clitoris znajduje się tutaj, tuż nad zwieńczeniem obu warg mniejszych, to właśnie ten mały różowy guziczek. To właśnie tutaj, panowie, zaznaczcie najlepiej pisakiem. Prawie w każdym przypadku lizanie i ssanie warg sromowych czy ujścia pochwy będzie dość miłe, ale pamiętaj, że to tylko erotyczne łaskotki, a nie prawdziwe pobudzanie. Sama już nie zliczę moich kochanków, którzy byli święcie przekonani, że wpychając mi głęboko język w pochwę doprowadzą mnie do niechybnego orgazmu. Mylili się bardzo. Oczywiście przy odrobinie ręcznej stymulacji... Ale o tym później.

Kobiety różnią się znacznie pod względem upodobań do bezpośredniego pobudzania łechtaczki. jedne zapieją z zachwytu, jeśli mocno zassiesz ich odkryte guziczki, inne zawyją z bólu. Być może spotkasz dziewczynę, która w ogóle nie znosi bezpośredniego drażnienia łechtaczki, lecz i tak będziesz musiał pobudzać ją pośrednio, na przykład przez wargi sromowe.

CENNA UWAGA: Często to, co z początku wydaje się niemiłe, po krótkiej rozgrzewce może być całkiem przyjemne. W rzeczywistości kobiety muszą zostać trochę rozmiękczone przed przystąpieniem do bezpośredniego natarcia na bastion ich rozkoszy (to się nazywa ogniowe przygotowanie ataku – przyp. Sz.K.), lecz kiedy już to nastąpi to skoncentruj w tym miejscu cały swój wysiłek bojowy.

Nie należy się przy tym spieszyć, a zadawać pytania, zostawić (jeżeli jej to nie krępuje) włączone światło i badać, badać, badać. Ciało często mówi samo za siebie, co jest dla niego najlepsze, ale zapewniam, że Twoja ukochana doceni Twoje bezpośrednie pytania. Jeśli się wstydzi odpowiadać, to niech pokieruje Cię swoimi rękoma. A jeżeli zacznie ujeżdżać dziko Twą twarz i wzdychać charcząco, urywanie, to na miłość Boską, nie zmieniaj wtedy swoich zabiegów. Rób dokładnie to samo, co robiłeś.

OZÓR

Powtarzam jeszcze raz: nie ma takiej pieszczoty językiem, która byłaby niemiła, więc nic się nie bój! Wiem, że możesz mieć wątpliwości, ale zapewniam Cię, że wynosisz ją pod niebiosa. Każde lizanie i ssanie okolic pochwy, łechtaczki i odbytu jest wspaniałą sprawą, i prędzej pouczyłabym każdego kucharza, przyp. Sz.K.) aby ściśle przestrzegał receptury, niż kazała facetowi robić to za każdym razem tak samo. Ale przygotowałam coś dla uzależnionych od instrukcji i szkoleń:

- Przeciągaj językiem wzdłuż jej sromu, od ujścia pochwy po samą łechtaczkę. Niech język Twój będzie miękki, a żuchwa opadnięta. To dobre na początek.

- Przesuń językiem pomiędzy wargą wewnętrzną a zewnętrzną, jednocześnie przytrzymując je ustami. O to właśnie chodziło – teraz druga strona.

- Wyliż jej genitalia językiem – w te i we wte, i dookoła. To bardzo miłe uczucie. Nie cudowne, niesamowite, czy wstrząsające – po prostu miłe.

- Rozchyl jej płatki rękoma. A teraz usztywnionym językiem omiataj ją tu i tam. Zajrzyj wszędzie, ale zawsze powracaj do łechtaczki. Jedne niewiasty rozpłyną się z rozkoszy, inne nie będą mogły tego znieść. Niektóre wolą zawsze miękki język, więc zwróć uwagę na to, czy jej okrzyki to oznaki ekstazy, czy bólu.

Poniższych technik nie należy próbować z niedokładnie rozgrzaną partnerką (tj. taką która jeszcze nie odeszła od zmysłów). Wywołują one niezwykle intensywne doznania, które mogą okazać się zbyt trudne do zniesienia, nawet dla prawie szczytujących pań.

- Obnaż jej łechtaczkę i zassij ją szybko na chwilę do ust, po czym puść, tak jakbyś oblizywał palec z niewypieczonego ciasta. Uczucie jest niesamowite, szczególnie jeżeli zamierzasz potorturować swą wybrankę trochę.

- Umieść jej wzwiedzioną łechtaczkę w ustach i delikatnie (przynajmniej z początku) ssij ją, jednocześnie pobudzając językiem. Można to robić lekko, albo bardzo agresywnie i w połączeniu z penetracją palcami bardzo szybko wywoła niezwykle gwałtowny orgazm.

- Kolejna technika polega na zwinięciu języka w trąbkę. Jeżeli jeszcze tego nie opanowałeś, to nie męcz się – trzeba się z tym urodzić. Dla tych, co potrafią zwinąć ozór w rulonik – najlepiej działa to w pozycji 69, albo w innej odwróconej. Zwiń język w trąbkę dookoła łechtaczki. Pocieraj nim w górę i w dół, tak jakby ten mały penis miał pieścić jej językowy srom. To również przynosi wspaniałe rezultaty.

PALCE ROZSZERZALCE

Place bywają niezwykle pomocne przy cunnilingus. Wiele kobiet masturbując się przyciska palec lub palce do łechtaczki, czasem przez płatki, i gwałtownie pocierają nią dookoła lub z góry na dół. Ty też tak możesz, więc najlepiej spytaj Jej, jak masz to wykonać, albo najlepiej niech Ci sama pokaże. Nie będziesz mógł się nazwać dobrym kochankiem, jeżeli nie będziesz potrafił doprowadzić swojej kobiety do orgazmu rękoma. Biorąc ją od tyłu, czy rżnąc w pupę, czy w jakiejkolwiek innej pozycji wykluczającej jednoczesne ocieranie się Jej łonem o Twoje łono, zawsze powinieneś objąć ją i dosięgnąć dłonią jej łechtaczki. Wiem, że to dość kłopotliwe, ale postaraj się. Należy się tutaj drobna uwaga: niech Twoje palce będą dobrze nawilżone. Nie ma nic gorszego (i boleśniejszego zarazem) od suchych palców mocno pocierających łechtaczkę.

To oczywiście nie wszystko, na co stać Twoje palce. Bardzo podniecającą technikę stanowi rozchylenie warg jedną ręką i wyprostowanym palcem wskazującym drugiej ręki szybkie pocieranie wyeksponowanej tak łechtaczki. Samą tą techniką doprowadzić można dziewczynę na szczyt. A dodając do tego jeszcze język wysyła się ją prosto do nieba.

Umieszczanie palca lub palców w pochwie także jest przecudne. Można wykonywać nimi ruchy posuwisto-zwrotne (najlepiej dwoma lub trzeba głęboko wepchniętymi palcami), albo po prostu gmerać nimi w środku. Niezwykle intensywnych doznań dostarcza umieszczenie dwóch palców w pochwie w taki sposób, aby opuszki dotykały przedniej ściany kanały pochwy, miej więcej na środku, i szybkie pocieranie tego miejsca. W połączeniu ze ssaniem łechtaczki stanowi technika owa prawie niezawodny sposób na kobietę.
Doskonałym sposobem na rozpoczęcie ręcznego pobudzania jest wsunięcie palca lub dwóch do pochwy i objęcie dłonią wzgórka łonowego. Wsuwając i wysuwając palce wnętrzem dłoni masujesz całe jej łono. Palce potrafią również zdziałać cuda w ciasnych dupkach, ale to już inna historia...

STYMULACJA ANALNA

Wiadomości tu zawartych nie trzeba czytać. Jeżeli seks analny Cię nie kręci, nie podejmuj się go. Jeżeli będziesz to robić bez przekonania, to dziewczyna to wyczuje i gotowa jeszcze sobie pomyśleć, że nie podnieca Cię. Wcale nie będziesz kiepskim kochankiem, jeżeli nie będziesz współżyć analnie.
Czystość jest bardzo ważna. (pamiętasz jeszcze prysznic?) Zbierz palcem trochę jej miłosnych soków z cipki natrzyj nimi okolice odbytu. (Jeżeli partnerka Twoja nie jest dostatecznie mokra, to posłuż się śliną). Jeżeli tylko to was bierze, to nie ma sprawy – możecie na tym poprzestać. Lecz wydaje mi się, że większość kobiet lubi poczuć w tyłku palec podczas seksu oralnego, albo zwykłego pieprzenia. Musisz być niezwykle ostrożny, czasem nawet będziesz musiał unieruchomić swój paluch. Spróbuj nim trochę poruszać: w przód, w tył, dookoła. Kiedy zacznie jęczeć, to wiesz, że jesteś na właściwej drodze.

To miłe doznanie poczuć rytmiczne skurcze zwieracza dookoła palca w trakcie orgazmu, zarówno dla Ciebie jak i dla Niej. Zastanawiasz się pewnie, jak by to odczuwało się penisem – cóż, musisz kiedyś sprawdzić. Stosunek analny to raczej nie temat tego wątku, powiem tylko, że jeżeli kobiecie nie spodoba się palec, to na pewno nie polubi penisa w tym miejscu.

A lizanie odbytu – czemu nie? Tylko nie myśl sobie, że MUSISZ to zrobić, aby zadowolić swą kochankę. Ale jeżeli sam pomysł Cię bierze, to w porządku. Wcale nie trzeba wciskać głęboko języka w odbyt, aby podrażnić miłośnie to miejsce.

Wódź językiem dookoła, z góry na dół, sam wiesz, o co chodzi...

Uwaga natury higienicznej: kiedy wyjmiesz już palec (albo penis) z jej cudnego tyłka, to nawet nie myśl o włożeniu go w jakikolwiek inny otworek. Nie ryzykuj niepotrzebnie kłopotliwych zakażeń.

MIESIĄCZKA

Nie spotkałam zbyt wielu kolegów, którym zupełnie nie przeszkadzałoby lizanie kobiety podczas okresu. Ale paru to lubi. Większość kobiet najbardziej rozochocona jest na kilka dni, a czasem nawet w trakcie menstruacji. Powinieneś więc wiedzieć, jak zadowolić krwawiącą białogłowę, albo penisem, albo rękoma, albo językiem. Jeżeli krew Ci nie przeszkadza, to naprzód. Zupełnie niczym to nie grozi. Możesz poprosić ją, aby założyła tampon. (Dobrze przecież wiesz, że nie musisz zbliżać się w ogóle do pochwy, aby doprowadzić kobietę na szczyt). Albo rozłóż kilka starych ręczników, wyłącz światło i jazda!

CU ZAMEN DO KUPY

Moim zdaniem najważniejsza jest różnorodność pieszczot. Kiedyś jakiś zawodnik nadesłał artykuł stanowiący mapę z wykreśloną trasą całowania i lizania (najpierw tu, potem tam, następnie siam...) Lepiej działać z zaskoczenia; raz agresywnie, niczym wygłodniały wilk; a czasem na kompletnego leniucha. Do zabawy możesz zatrudnić nawet swój nos, czy podbródek. Zaczynaj powoli, niech Twoja kochanka sama ustali tempo. Szorstkość i nieporadność to największe „psuje”. W miarę narastającego podniecenia skupiaj coraz większą uwagę na łechtaczce. Kiedy już trzy oddechy dzielą ją od orgazmu, to odsuwając od niej język i usta mordujesz ją niemiłosiernie. Jeżeli zależy Tobie na takich słodkich torturach, to w porządku, chciałem tylko, żebyś wiedział, co czynisz. Lecz zawsze należy być w miarę delikatnym wobec jej guziczka. Kąsanie i gryzienie jest cudowne w wielu miejscach, jednak tam znajduje się centrum czułości.

Jeżeli zaś chodzi o przedłużanie męczarni... To według mnie świetna zabawa. Doprowadź swą nałożnicę na skraj orgazmu i zaniechaj pieszczot! Nie jest to łatwe, jeżeli nie znasz dobrze jej reakcji. Niech Ci więc pomoże. Poproś ją, żeby chwyciła cię za głowę i powstrzymała na chwilę przed szczytem. Odsapnij trochę. Liźnij łechtaczkę lekko, podmuchaj na nią troszkę. Twoja pani wić się będzie i miotać niczym konająca. Popalcuj ją dogłębnie, wczuj się w jej słodkie umieranie, i w końcu zmiłuj się nad nią. Dokończ ją!

OOOOOOOOOOOOOOCHHHHHHHHH!!!!!! (czyli MAM ORGAZM!!!)

Dobra, zaraz cię udusi, tak mocno przycisnęła się do Twojej twarzy; wrzeszczy i rzuca się na łóżku jak opętana; czujesz jak pochwa kurczy się rytmicznie – jak długo jeszcze masz ją pieścić??? Odpowiedź jest prosta – aż poprosi Cię, byś przestał. Niektóre chcą lądować już po pięciu sekundach od startu, a inne fruwać będą z jednej orgazmicznej chmury na drugą. Wynurz głowę i nabierz powietrza, lecz pamiętaj, jej krzywa podniecenia nie opada tak gwałtownie, jak Twoja. Rozegraj to ostrożnie.

Ile razy należy dać jej orgazm? Niektóre dziewczyny są w pełni usatysfakcjonowane jednym. Wiele z nich pragnie powtórki, ale po chociaż pięciominutowej przerwie. Wiele dam jest na tyle przewrażliwionych bezpośrednio po orgazmie, że mogą nawet brutalnie oderwać od siebie Twoją głowę. Nie oznacza to oczywiście, że mają Ciebie dosyć, tylko że chcą chwilkę odsapnąć. Większość kobiet jest przecież z natury zdolna do przeżywania uniesień wielokrotnych, jednak w pewnych czasowych odstępach. Jedynie niewielki odsetek niewiast jest w stanie przeżywać niekończące się serie orgazmów, jeden z drugim. Wiem, że niełatwo jest stwierdzić, czy kochanka Twoja ma już dosyć, czy nie. Po prostu spytaj ją.

JEZUSKU SŁODKI ALE BOSKO TYLKO WCIĄŻ NIE MOGĘ DOJŚĆ

Zdarza się to czasem nam wszystkim – rozkojarzenie, zawstydzenie, niepokój – po prostu niemożność rozwinięcia skrzydeł. I cóż wtedy począć? Pytanie pierwsze:

czy ona sama potrafi się łatwo samodzielnie doprowadzić do orgazmu. Jeżeli odpowiedź brzmi „nie”: to powinna trochę nad tym przysiąść. Są dwie książki poświęcone temu tematowi: For Yourself: The Fulfillment of Female Sexuality Lonnie Barbach, oraz Sex for One: The Joy of Selfloving Betty Dodson. Niech przeczyta, przestudiuje i przećwiczy!
A jeżeli Twoja partnerka jest orgazmiczna, to zapytaj jej wprost: "To co mam zmienić?" Wiele kobiet woli nie krytykować swoich kochanków, ale jeżeli zada im się konkretne pytanie, to zaskoczą niejednego jasną i prostą odpowiedzią.
Problem może być czysto mechaniczny: trochę bardziej w prawo, nie tak mocno, trochę mocniej i szybciej. Och... teraz dobrze!
No, ale co kiedy wszystko przebiega jak z płatka, a ona wciąż nie może dojść. Są możliwe dwie przyczyny takiego stanu rzeczy: samoświadomość i/lub niska samoocena. Kobietom nie mogących znieść własnego widoku najlepiej stworzyć takie warunki, które odwróciłyby ich uwagę od samych siebie. Wymontuj lustro z sufitu. Przygaś światło, albo wyłącz je zupełnie. Zapuść jakąś muzę. Nalej jej odrobinę wina. (Odrobinę! Spijając ją wcale jej nie pomożesz!) Ułóż ją wygodnie na łóżku, podeprzyj poduchami. W takiej sytuacji lepiej nie sadzać jej sobie na twarzy, ani uciekać się do jakiś wymyślniejszych pozycji. Poświęć jej dużo czasu i bądź cierpliwy. Zapomnij o wszystkim, co pisałam o zadawaniu pytań w trakcie – zamknij po prostu oczy i zabierz się do niej. To może być trudne i wyczerpujące zadanie, ale za każdym następnym razem będzie Wam łatwiej. Jeżeli to nie pomoże, to spróbujcie wspólnej masturbacji. Stopniowo do Jej własnych pieszczot dodawaj swoje, najlepiej na chwilę przed orgazmem. Po jakimś czasie całkowicie przejmiesz pałeczkę.

Powyższe metody mogą sprawdzić się w przypadku kobiet czujących odrazę przed własnymi genitaliami. Muszę coś tutaj jeszcze dodać. Jestem wstrząśnięty faktem, jak wiele kobiet żywi wobec własnych cipek ambiwalentne uczucia. Nie kochają tej części siebie i nie wierzą, że Ty mógłbyś ją kochać. Owszem, pielęgnują ją, ale sprowadza się to do codziennego starannego prysznica. Nie oznacza to oczywiście gorączkowych zabiegów mających na celu pozbycie się tego ohydnego zapachu i smaku. Naturalny aromat i wydzieliny ciała zdrowej kobiety są piękne i zmysłowe. Chyba się ze mną zgodzicie (Jeżeli nie, to MUSISZ wyrobić sobie czym prędzej taki pogląd). Kiedy Twa dama nauczy się kochać swoją szparkę, nie będzie miała żadnych problemów z akceptacją Twojej ku niej miłości.

Podobne artykuły


44
komentarze: 21 | wyświetlenia: 149149
19
komentarze: 35 | wyświetlenia: 47068
31
komentarze: 51 | wyświetlenia: 5873
27
komentarze: 18 | wyświetlenia: 331725
42
komentarze: 154 | wyświetlenia: 12549
30
komentarze: 35 | wyświetlenia: 4865
30
komentarze: 31 | wyświetlenia: 3446
28
komentarze: 65 | wyświetlenia: 4014
11
komentarze: 8 | wyświetlenia: 25498
26
komentarze: 12 | wyświetlenia: 17397
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 13397
21
komentarze: 14 | wyświetlenia: 183414
 
Autor
Inne teksty autora
Artykuł
Dodatkowe informacjeParę słów bym zmienił, na bardziej delikatne. A może jestem przewrażliwiony?

Proszę o podanie współrzędnych w tekście, w celu poprawienia bulwersujących słów.

Dziękuję,
masqar

Wiesławie może jesteś niedopieszczony, a nie przewrażliwiony, chociaż to drugie bywa skutkiem tego pierwszego:)

gratuluje , myślę, że wielu młodych i chętnych samorozwoju coś w tu znajdą i podwyższą standardy :f .... a to już naprawdę dużo!

tylko, chętnie bym porozmawiał z autorem....he

  gawka,  30/05/2008

Kazanie pierwsze.
Na mineciarzy

Jak on Jeremiasz wołam, jak Izajasz:
Przecz, że się z chujem sterczącym przyczajasz,
Przecz, że nie dając na głos jego pozór
W picę nikczemną miast kuśki pchasz ozór.

Przecz zaś, nie bacząc na moją przemowę,
Przecz, że nie lepiej pieszcząc białogłowę
W alkierzu, albo zacisznym ogródku
Poderwawszy kieck

...  wyświetl więcej

powiem tak, często widać na ulicy jak bezdomny pies liże napotkaną sukę po jak to nazwałaś genitaliach, podobnie robią szympansy, wniosek!? może o tym coś napisz

Może nie bulwersujących, ale np. taki zwrot: "albo zwykłego pieprzenia" - jest takich parę pospolitych jeszcze wyrażeń. Artykuł świetny, edukujący.

Z wykopa admin go szybko zdjął, dziwne dlaczego.

bo (prawdopodobnie) nie ma pojecia o minetce:)

Dobre, dobre, dobre! Odważny tekst! Oby wszyscy mężczyźni umieli teorię zastosować w praktyce :-) to muszą się gdzieś tego nauczyć przecież i wypraktykować. Dlatego też tym bardziej doceniam odwagę autora za zamieszczenie tak doskonałego uświadamiającego i edukacyjnego :-) artykułu! Dziwię się jednak, tak jak pan Wiesław, dlaczego z wykopa go tak szybko zdjęto he!

Artykuł fajny, ładny, edukacyjny. Szkoda tylko, że zwykle boli głowa i łapie zmęczenie :)
Taka treść na stronie to żyłka złota :)

nicee

Dobre dla mnie bombatak trzymaj pozdrawiam

O robieniu minetki można by dużo więcej, jako że pieszczoty nigdy dość. Kamasutra też poleca takie subtelne pieszczotki:) A że samce często nie wiedzą do czego Bozia dała im jęzorek i paluszki to już wina oczywista braku należytej edukacji seksualnej w szkole i w domu. Myślę, że ten artykuł pozwala nadrobić braki w tej materii.

Artykuł świetny i napewno przydatny.
ale pozwolę sobie na ujęcie tematu w kilku słowach ;P
Płód w poczatkowym okresie życia posiada Penis(u obojga płci a raczej jej braku)
gdy płud się rozwija u męszczyzny penis się powiększa I tworzy się moszna w której są jądra.
u kobiety "penis" nie rośnie i wytwarza się pochwa (wargi sromowe itd..)
Unerwienie jest takie samo ...  wyświetl więcej

  jolaola,  06/04/2008

Chciałabym dodać, że z tego dzyndzelka z którego wytwarza się penis, u płci przeciwnej wyrasta łechtaczka. Szczerze i osobiście to takie mam odczucia, że penis totaka wielka wyrośnięta clitoris.
A może słyszeliście o chienach? Samice tego gatunku mają tzw "sztuczne penisy" w rzeczywistości będące wielkimi łechtaczkami:D
Pozazdrościć bestiom hehe;p

chyba o tym mówiłem właśnie ;) Unerwienie jest takie samo i przy łechtaczce i przy penisie rużnią się tylko wielkością

a apropo hien to powiedzmy że skoro nażąd jak u samca to iunerwienie bardziej rozłożone. Tak że nie wiem czy pozazdrościć wkońcu mężczyżni mają słabszy orgazm ;P

  jolaola,  07/04/2008

Oh ale najgorsze jest to, jak niby facet zabiera się niby do robienia dobrze, a potem dmucha zimnym powietrzem...BRrrryy

  bcarlo,  13/05/2008

dobry artykuł xD

bardzo dobra dokumętacja ...wiesz toz doświatczenia.....:)

Panie Sylewstrze... można prosić numer telefonu? ;-) Zainteresowanie tym tekstem świadczy o tym jak bardzo zainteresowani(e) jesteśmy tym tematem. Zatem ten artykuł - biorąc pod uwage jego treść... jest hm... obajwieniem! :-) dałabym wiećej punktów ale wytraciłam już dizsiaj.

  smakosz,  24/07/2008

Daje rade.

  anitka,  30/07/2008

Cały tekst bardzo dobry, dokładnie opisuje czego kobiety potrzebują, można się na nim edukować! Co do mało delikatnych słów - no cóż do jadnych trafiają tylko takie do innych bardziej delikatne :) Myślę, że jednak da się przeczytać bez większego zgorszenia w końcu wszyscy te słowa znamy,...

Tekst super i dodaję do ulubionych, bo nie może zaginąć! Trzeba go przechowywać i uświadamiać potomnych! Tym bardziej, że minetkę uwielbiam, a mój kochaś potrafi ją robić po mistrzowsku :-) A jak wyciąga ze mnie paluszki i wącha i oblizuje... ech, to jestem nie tylko w siódmym niebie, ale w kosmosie całym, bo to tak cudowne uczucie że smakuję kochanemu mężczyźnie, że lubi moje soczki i że mnie lubi i kocha!
Brawo Sylwester! Brawo!

wymiękam.. ;] Mistrzu!

dobry tekst :]

  mugol  (www),  27/12/2008

Łasuchom proponuje wkładac do pochwy batonik ,.Po wylizaniu całego, nie ma laski, co by nie odleciała

  swistak  (www),  29/12/2008

Mugol ! Najpierw loda potem batonik

  mugol  (www),  29/12/2008

a może zusamen 69

  swistak  (www),  30/12/2008

Próbowałem z batonikiem , ale lepsza będzie nutella .Mozna nia posmarować sutki i doprawic loda

  mugol  (www),  30/12/2008

Swistak ! Z batonika zdejmuje sie pół sreberka i masz zabójczy gadżet do pieszczot współnego lizania.Ja dodaje do łasuchowania ajerkoniak wlewany do pępuszka . Mozna w nim i w dziurce maczac batonik .Mniam mniam .....

Mugolu i Świstaku - a Wy zbereźniki chutliwe, a Wy niecnoty minetkowate, a Wy bezecniki... A fuj! Takie rzeczy, takie rzeczy...

Na KOO-LAAA-NAAA mnie! Do kąta! Na groch albo i kamuszki drobne, na ostro potłuczone! I parę bizunków moczonych we wrzątku na plecy, niecnotliwe myśli kańczugami by Wam wytłuc. Ja wszystko rozumiem - młode to-to, to i zachciewa się figlów jakowychś, ale... ALE pod

...  wyświetl więcej

:D

  swistak  (www),  31/12/2008

Panie Januszu ! Ma Pan święta rację , bo Mugol, może wywołać rewolucje seksualna, jeżeli feministki wyjda na ulice miast, domagając sie mniej lodów a wiecej batoników .

  mugol  (www),  31/12/2008

Panowie! Ja sobie przygotowuje "grunt" pod zmianę płci, bo teraz, to się nie opłaca. Musiałabym w nowej roli, robić loda takiemu.
Piotrusiowi czy Anarchiuszowi. Panu Andrzejowi niech robi teściowa, co pewnikiem wykorzysta moment, gdy zgasi on swiatło.

  swistak  (www),  01/01/2009

Mugolu ! Nic mie zmieniaj, co najwyżej awatar na zdjęcie batonika .

moim zdaniem fajny artykuł :) bulwersujące słowa a gdzież tam o to właśnie kaman pozdrawiam zapraszam do mnie :)

  swistak  (www),  02/01/2009

Paulino ! a ja Ciebie do siebie na min/u/tkę !

  mugol  (www),  02/01/2009

Ja mam dwie i batonika

  swistak  (www),  03/01/2009

co to są te dwie ? Min/u/tki !

  mugol  (www),  03/01/2009

Godziny, Swistak, godziny

  swistak  (www),  04/01/2009

Mugol ! Widze, że masz sposób na wabienie czytelniczek

Starożytni mędrcy polecali minetkę, co warto pamiętać, że nie jest to sposób tylko cywilizacji Zachodu. Wysoka kultura erotyczna jak Kamasutra czy Tantra polecają parom doskonałe pieszczotki od tysięcy lat.

  swistak  (www),  04/01/2009

Też uważam ,ze to sposób na mądrość .Po takim dobrym lizaniu ukochana kobieta nawet nie spojrzy na innego jurnego zalotnika z prymitywna techniką seksualna .

  mugol  (www),  05/01/2009

Swistak ! To znaczy , ze trochę tej mądrosci, przemieści się z języka na partnerke ?

  swistak  (www),  06/01/2009

To dobry sposób wysławiania sie na temat uczuć dla niesmiałych kochanków

  mugol  (www),  07/01/2009

Swistak ! Nutella jest super !

  swistak  (www),  08/01/2009

miodzio tez miodzio .

  mugol  (www),  11/01/2009

Słyszałem jak panie sobie chwala komórki z wibracja . Jedna z nich żartowała, że jej kochaś musi dzwonić drugi raz a ona włącza wibrator i komórka stymuluje łechtaczke .

  swistak  (www),  12/01/2009

Co na to operator i kabaret Munio ? Świetny materiał na reklame !

  mugol  (www),  13/01/2009

jakiś doktorek wszczepia elektrodę do kregosłupa i mozna wywołac orgazm pilotem

  swistak  (www),  14/01/2009

Tu na EIOBA nie rób mu reklamy bo kazdy to woli robić tradycyjnie

Bardzo rzeczowy i przydatny artykuł . Pozdrawiam :)

  swistak  (www),  15/01/2009

Panie Filipie ! Kobieta to nie jest rzecz , lecz przedmiot uwielbienia, a artykuł to nie instrukcja obsługi !

  mugol  (www),  16/01/2009

Świstak ! Czemy peszysz potencjalnych dykutantów mogacych podzielic sie wrażeniami z alkowy !

  swistak  (www),  18/01/2009

Mugol! Moze damy spokój , bo moje Kochanie zaczyna łysieć i ja tez

  mugol  (www),  21/01/2009

Rób to w czepku kapielowym raz w miesiacu pod prysznicem .Partnerka najlepiej żeby stała na rekach

  swistak  (www),  25/01/2009

Moja ma szlaban na minetkę bo mówi , ze po lodzie tyje !

  swistak  (www),  27/01/2009

Mugol ! Napisz haiku o minetce !

Polisz lepiej poliż

zamiast ćmic fajki
ściągnij żonie barchany
będziesz kochany

  mugol  (www),  28/01/2009

Hej Haiku

sylab wyliż pięć
siedem razy se possij
mineta jak śledż

Świstak
moze być w śmietanie
zwłaszcza jak Ci stanie

  ,  28/01/2009

Robię minetkę
Bo kocham swą kobietkę
I jej podnietkę :-)

  swistak  (www),  29/01/2009

Min-niet-tam

drutów okopów
nie strzelaja snajperzy
do Pań w rozkroku

Rozchylasz wargi

kwiatu waginy
nektar pachnie rozkoszą
miód i maliny

  ,  29/01/2009

Smaczek

Mam dziś ochotkę
Smakować wargi słodkie
Będę twym kotkiem

Gdy krzyczysz..

Lubię o Piękna,
Gdy pieszcze Cie językiem
I konczysz krzykiem

  ,  29/01/2009

Minetkowa Karuzela

Kręci się w głowie
Gdy myślę co ustami
Ci dzisiaj zrobię

  ,  29/01/2009

Obiecanka

Dzisiaj wieczorem
Będzie Ci minetkowo
Masz moje słowo

  ,  29/01/2009

Co lubisz

Wiem, że to lubisz...
Gdy Cie całuję - Ty się
W rozkoszy gubisz

  ,  29/01/2009

Wieczorne igraszki

Będę z czułością
Serca dziś kreślił - wiesz gdzie -
Ust swych miękkością

Minetkowe Tango

Językiem swoim
Będę dziś tańczył tango
Na łonie Twoim

  ,  29/01/2009

Kocham Cię też, ale...

Mówisz, że kochasz?
Poczekaj do wieczorka
Na ruch jęzorka

  ,  30/01/2009

Świstak, piłeczka u Ciebie.

Słodkie waginy!
Ileż w was jest uroku
Gdyście w rozkroku!

:-)

  swistak  (www),  02/02/2009

Haiku o impotencie

gdyby nie lizał
ssał cipke i połykał
to by nie zmykał

Haiku o lesbijkach

co im zostanie
z figli gdy znudzi się
masturbowanie

  grandi,  29/01/2009

H****a poezja, dosłownie;)

  grandi,  29/01/2009

to nie ode mnie:) a Ty chyba nie zrozumiałeś aluzji

no tak, ale dobrze brzmi..;)

  mugol  (www),  01/02/2009

Ło nowe Haiku

ssać ssać rozkosz brać
nie żałować języka
bo noc umyka

Stare ale jare

wyliz hrabinie
służącej i kucharce
to co ma w szparce

Dobra ogarnij się zboczeńcu...

A mi się bardzo podobalo , dosłownie i realistycznie trafia a w szczególnosci jeżeli czytają to faceci a jak my kobiety wiemy trzeba do nich mówić prosto z mostu ,pozdrawiam autorke tekstu

  kotu,  30/04/2009

świetny tekst, sam należę do osób lubiących się bawić we krwi :D najczęściej jest to jednak problem kobiety, która czuje się wtedy brudna i nieczysta. Co do osób których poruszają jakieś "ostre" stwierdzenia w tekscie - ludzie bez przesady słowo "cipka" nie jest czymś złym, a może być czymś zabawowym.
BTW spijać pierwszą krew swojej pani to dopiero musi być frajda. (KAT anyone?)

Cipka kojarzy mi się żle i nic na to nie poradzę.

  gavi,  02/06/2009

Artykuł dobry. Podoba mi się. Co do mocniejszych słów- nie przeszkadza mi to. Doskonale wszystko opisuje, może posłużyć jako materiał edukacyjny ;)

Rany dobre :)

  pet3r,  23/09/2009

bardzo dobry tekst ale nie zgodziłbym się z pytaniem kobiety o to, jak lubi być stymulowana. wg mnie facet powinien dojść do tego drogą prób i błędów. osiągnięcie sukcesu nie tylko jemu sprawi przyjemność (w końcu każdy facet lubi wygrywać) ale też jej :)

Bardzo dobra lekcja dla niego i dla niej.

Bardzo dobry artykuł.
Osobiscie,uwazam sex oralny za najbardziej zblizajacy w zwiazku dwojga ludzi .Uwielbiam dawac rozkosz partnerce w ten sposób.Przeczytałem ten artykuł dla ugruntowania wiedzy.Super

  grafit,  13/12/2009

tak. różnorodność jest istotna

  Gamka  (www),  13/12/2009

Alexander Fredro :) dał już dobrą lekcję :)) w XIII Księga "Pana Tadeusza" - Kochajmy się!

Pan Tadeusz wszedł pierwszy, drżącymi rękami
Drzwi za sobą zamyka, o! Nareszcie sami.
Ach! Zosiu, ach Zosieńko, jak mi niewygodnie
Popatrz, jak mi odtaje, spójrz na moje spodnie.
Zosia łzy rzewne roni i za pierś się chwyta,
Że to była dzieweczka z chłopcem nie obyta

...  wyświetl więcej

  kamo,  06/02/2010

ciekawy to mało powiedziane, obecnie mój ulubiony

  dociu,  28/02/2010

jeżeli interesuje kogoś obszerny temat seksu polecam ebook "Odważnie o seksie". Zbiór wielu artykułów z serwisu eioba o tematyce z góry zadanej.:)

moim zdaniem bardzo dobre wytłumaszenie i działa

  repca,  14/05/2010

Strrrra-sznie długachny
a ja i tak nie mam żadnej przyjemności, gdy facet mi liże.

Są różne techiniki seksualne. Seks nie tylko polega na minetce czy samym akcie. Mogą być też pieszczoty
- tantra, punkt G, u Panów też jest dużo do odkrycia - chociaż większość się do tego nie przyznaje.
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to zapisz się na warsztaty. Wpisz w Google: Esensual - Akademia zmysłów

Cieakwy artykuł - polecam

O zgrozo a gdyby to twoja babcia przeczytała chyba na zawał by padła. : P
Seks oralny to sprawa smaku.
Teraz dla sprawiedliwości przyda się artykuł :Jak robić loda.

Wspaniały tekst, odnosnie słownictwa, nie widze tutaj nic gorszącego, słowa te używane są w sytuacjach nieoficjalnych na codzień, wszyscy je znamy i nie widzę powodu by robic halo z tego powodu, co więcej dzięki luznemu podejsciu chyba bardziej trafia od do mlodszych entuzjastów minetek ; )

  mormon,  18/01/2011

Znakomity artykuł; autorka nie wspomniała tylko o jednej sprawie, chyba że nie robić nikomu przykrości. Istnieje super technika minety która może zostawać tylko 50 % mężczyzn, a to z powodu uwarunkowań genetycznych. Stosuje się ją po początkowym standardowym pobudzeniu łechtaczki w celu hiper finiszu. Sposób: zwijamy język w rurkę i tą rurką w sposób pulsacyjny zasycamy łechtaczkę partnerki, dobrej zabawy panowie WYBRAŃCY LOSU.

Uważam, że artykuł jest naprawdę OK :) jest logiczny, konkretny, dosyć wszechstronny w podjętym temacie:) Słownictwo, jak słownictwo - nie jestem zwolenniczką ani zbytniej pruderii ukrywanej w dobieraniu ładniejszych wyrazów, ani natarczywej obsceniczności. Ten artykuł jest całkiem ok - jak dla mnie: gdzieniegdzie czuły, gdzie indziej - bezpośredni i wprost. Zupełnie jak w życiu... i jak w łóżku ; ...  wyświetl więcej

Fajne, pisane przystępnym językiem, bez wydumanych tekstów i bez wulgaryzmów. Świetnie się czyta no i merytorycznie tez wysoko. Brawo i dziękuję :)

  clea6,  22/07/2011

Na tyle dobry tekst, że nie potrafiłam go doczytać. Musiałąm się najpierw zaspokoić. ;]

Pomogło?

brrrr az sie chce !

Artykuł świetny, naprawdę... Niestety biorąc pod uwagę, że faceci są wzrokowcami, przydałaby się instrukcja w obrazkach, ewentualnie komiks jakiś:P

  hussair  (www),  01/09/2011

Na Swaroga...
Dupa tam, nie wierzę w szablony, i w ogóle ten zalew medialny instruktażu do tej pięknej sfery w ogóle mnie frapuje.
Ja wierzę w instynkty i energie.
Które mnie jeszcze nie zawiodły... ;)

Uwierzę jak... hmmm, "zobaczę" tu nie pasuje:P

  hussair  (www),  01/09/2011

He he...

Nie znacie się na sztuce... obrazki tudzież komiks bardzo by tego arta zubożyły... w formie w jakiej jest, pobudza wyobraźnię... na zasadzie erotycznej bajki:):):) Straśnie podobał mi się fragment o "słodkiej śwince"....miodzio!

  hussair  (www),  01/09/2011

chrum chrum, przytul prosiątko!

Hussario, nie świntusz!

  hussair  (www),  01/09/2011

:)) u korytka nie można troszkę?

  Skalny Kwiat  (www),  01/09/2011

No to jak to w końcu z tobą jest? Nie wierzysz w szablony tylko w korytka?

  hussair  (www),  01/09/2011

W szablony i epatowanie seksualnymi poradnikami w mediach niekoniecznie. Raczej w dojrzałość i zaufanie między partnerami, którzy wiedzą czego chcą, potrafią to wyrazić, i potrafią obdarzać się wzajemnie. To prosta reguła, która znana już była pitekantropom. ;)

  Skalny Kwiat  (www),  01/09/2011

Pitekantropom powiadasz? nie zagalopowałeś się na tym swoim koniu???

Rycerzu, jeśli masz rację, to w takim razie część panów zatrzymała się na etapie Homo habilis...

  hussair  (www),  01/09/2011

Skalny Kwiecie, jam spieszony, jeśli już, to się... zabiegłem ;)
The Meaning, prawda, prawda. Co zrobić. Nie ufałbym jednak, że poradniki rozpalą w nich iskrę. Tę się ma - albo nie.

  Skalny Kwiat  (www),  01/09/2011

Aaaa... tu rzekłeś jak prawdziwy facet znający się na rzeczy:)

  hussair  (www),  01/09/2011

No, po prawdzie nie mnie to oceniać. Zresztą uważam, że przegapia się rzecz istotną we wszelkich publikacjach na temat: otóż niejeden facet może być marnym, hm, działaczem (a kobieta podobna w inwencji, hm, marzannie) z powodu kiepskiego dobrania, szczególnie chemicznego. Tymczasem chemia idealnie dobrana i miłość może z tych samych, cokolwiek kiepskich kochanków, uczynić w nowych związkach, cóż, orlęta wzniosłe i niezmożone...

Rycerzu, najgorzej, jeśli na pierwszy rzut oka ma iskrę, a potem okazuje się, że nie ma... O słodka naiwności...:P

  hussair  (www),  01/09/2011

Ale to chemia, moja droga, chemia. Można sobie rozpalać wielki imaginacyjny ogień wirtualnie, a gdy się spotkamy (dla przykładu, oczywiście), to "zła" chemia może wszystko przedmuchać w pola marchwiowe i pójdziemy tylko do kawiarni delektować się sorbetem i rozprawiać o hodowli drobiu i takich tam. ;)

Feromony czy inne takie nie bardzo chyba się przez sieć przenoszą, to raz... a dwa... o drobiu? Oszalałeś?:P
To ja i za ten sorbet podziękuję:P

  hussair  (www),  02/09/2011

Ja też nie szaleję za sorbetem, po prawdzie. :)
Jedno jest pewne, jednorazowo większość ludzi może sobie "ognisko" rozpalić. Ale bez TEJ chemii trudno będzie o każde kolejne rozpalenie, coraz trudniej. Z TĄ chemią można się cieszyć swoimi ciałami i "paleniem ogniska" całe lata.

Dziękuję za tę pouczającą lekcję Rycerzu:) A teraz oddalę się w objęcia Morfeusza... byleby mi nie zasłał jakiś erotycznych snów, bo skończę jak Kowalski:P Dobranoc:)

  hussair  (www),  02/09/2011

Kowalski? Ten na mękach? :) To był Piekarski chyba?
Ja lekcji nie udzielam, bo sam je ciągle pobieram. :) Co zresztą koloruje życie.
Uciekam i ja, nową historyjkę tworzę.
Uściski, dziewczyny.

Kwiatuszku, na sztuce się znamy (powiedzmy:P), ale nie każdy ma jednak duszę artysty:)

Jak ma duszę pragmatyka to tym lepiej... artykuł jak znalazł:)

Bardzo odważny tekst jak na EIOBE, ale moim zdaniem powinno być tu takich więcej.

Do Jerzy Maniek:
Też tak uważam, ale na razie się czaję:P

A Czajki przylatują wiosną, czy wracają studzić się...nie wiem czy być przy nadziei. Jest gdzieś w pobliżu jakiś ornitolog? (nie mylić z ... logiem).

A co tu tak czerwono...od dwóch lat? Kiedy urząd na Mysiej zamknęli?

Jotko, znasz mnie na tyle, by wiedzieć, że to będzie coś niepoprawnego:P A podpuścić się nie dam:)

Nawet nie próbuję...ale przebić 164 komenty?
Oddałbym cnotę moralności...Jak znajdę.
Za blisko mam do Torunia...I brak pewności że wszystkie by blokowały wąską uliczkę...w proteście.
Ale niedługo zmieniam facjatę,to do piekarni jakoś dojdę. :)))

  madmaj  (www),  04/03/2012

Bardzo dobry artykuł, a jego temat tak jak każdy inny.

Bardzo podoba mi się styl tego tekstu, dzięki którego jest on zarówno edukujący, jak i zwyczajnie prześmieszny. Jedno tylko małe pytanie: kto właściwie jest autorem tego tekstu? Pytam, bo w treści raz po raz zmienia się płeć narratora - np. "ja lubię być rozochocona" i "jestem wstrząśnięty"...

No wszystko to dobre - ale KTO jest naprawdę tego autorem/autorka? Bo jakim cudem jest nim niby Sylwek Michalak gdy pisze takie cos jak:
"Nie lubię, kiedy mężczyzna bez końca obcałowuje moje uda, podczas gdy łechtaczka moja aż drży niespokojnie."? Albo:
"Każde lizanie i ssanie okolic pochwy, łechtaczki i odbytu jest wspaniałą sprawą, i prędzej pouczyłabym każdego kucharza, przyp. Sz. ...  wyświetl więcej

  Searlas  (www),  28/08/2014

@bumbumbabatz: Mnie to wygląda jak skopiowany skądś. Jak wrzucić fragment tekstu w google to pokaże się pare miejscówek...

Dziękuje, przyda sie. :D

  real,  07/05/2014

Jeszcze w dupie wylizać należy kał po orgiach i będzie real .Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2014 grupa EIOBA. Wrocław, Polska