Login lub e-mail Hasło   

Zarabianie w programach PTC - mity i rzeczywistość

PTC - Pay To Click Ostatnio zainteresowałem się możliwością dodatkowego zarobku w programach, które płacą za klikanie w linki umieszczone na ich stronie. Zapisałem się do...
Wyświetlenia: 3.203 Zamieszczono 17/12/2007

PTC - Pay To Click

Ostatnio zainteresowałem się możliwością dodatkowego zarobku w programach, które płacą za klikanie w linki umieszczone na ich stronie. Zapisałem się do kilku z tych programów aby osobiście "na własnej skórze" przekonać się ile można tam zarobić. Powiem szczerze: marne grosiki - zwykle stawka za jeden klik w polskich programach średnio wynosi poniżej jednego grosza, a w zagranicznych poniżej jednego centa. Zrobiłem listę tych programów i zamieściłem linki do nich na stronie:

http://best-ptc.yoyo.pl

Moim głównym kryterium był 1 cent za klik. Większość z tych programów reklamuje się że płaci właśnie 1 centa za jedno kliknięcie, niestety nie zawsze pokrywa się to z prawdą, bo oczywiście są tam linki, które są płatne 1 centa ale jest ich bardzo mało - zaledwie kilka na 24h - więc dzienny zarobek w tych programach nie przekracza kilku centów. Do tej pory znalazłem tylko kilka stron gdzie można zarobić dziennie więcej niż 10 centów, a taki zarobek to jest absolutne minimum, które gwarantuje jakieś dochody. Aby zarobić przysłowiowe 100$ na miesiąc - według moich obliczeń trzeba się zapisać do około 30 takich programów i dziennie wyklikać około 300 linków.

Oczywiście moje obliczenia dotyczą tylko zarobku bez poleconych czyli takiego, który sam wyklikam. Każda z tych firm oferuje zakup od kilku do kilkudziesięciu poleconych - jednak są to dosyć wysokie stawki - zwykle jeden polecony kosztuje miesięcznie 1$ dolara - co według moich obliczeń jest bardzo wygórowaną stawką i nie gwarantuje nawet zwrotu poniesionych kosztów - bo mamy tu doczynienia z czynnikiem ludzkim czyli nie ma gwarancji że ktoś wykupiony wyklika nam miesięcznie ponad tego 1$. Taki zakup poleconych jest obarczony dosyć dużym ryzykiem. Można oczywiście zdobyć własnych darmowych poleconych ale to jest dodatkowa praca, która polega na oferowaniu zapisu do programu za pomocą tzw. reflinka czyli linka z własnym numerem ID. Jeżeli ktoś ma swoją stronę to może umieścić takie reflinki, ewentualnie można je umieścić na blogu, czy forum.

A teraz konkrety: jeżeli zainteresowała cię ta forma dodatkowego zarobku i masz dosyć czasu na klikanie w reklamy możesz się zapisać do którejś z tych firm zamieszczonych na mojej stronie - zapis do tych stron jest darmowy - nie interesuja mnie firmy które obiecują zarobki ale dopiero jak im się coś wpłaci - ostrzegam zwykle to są oszuści twórcy wszelkiego rodzaju piramid - mamiący wysokimi zarobkami naiwnych. Prawdziwe i realne pieniądze w internecie są to zwykle niewielkie kwoty - bo nigdzie nie ma nic za darmo - w tych opisanych przezemnie programach musisz poświęcić swój wolny czas na klikanie bo samo ci się nie wyklika. Zapis do większości firm jest bardzo prosty- podajesz swój lognin (username), hasło, email, konto w PayPal (jeżeli nie masz to bez problemu je założysz - konto jest darmowe) czy dane adresowe oraz zainteresowania do wyboru czasami dostaniesz potwierdzenie konta na maila - ale zwykle możesz sie odrazu zalogować wejśc na ads i zarabiać centy klikając na reklamy (po kliknięciu trzeba odczekać aż upłynie czas i kliknięcie zostanie zaliczone. Ostatnia rada - jeżeli już się zapiszesz to bądź aktywny w tych programach - bo niestety użytkowników którzy logują się tylko od czasu do czasu administratorzy usuwają, a powtórny zapis może być niemożliwy bo program pamięta numer ip twojego komputera i może cię po raz drugi nie przepuścić. To już chyba wszystko - powodzenia!

Artykuł możesz zamieścić na swojej stronie w niezmienionej treści oraz nieusuwając linków

Podobne artykuły


19
komentarze: 16 | wyświetlenia: 3305
16
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1348
35
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3147
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 10920
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1431
42
komentarze: 19 | wyświetlenia: 7612
29
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2283
30
komentarze: 41 | wyświetlenia: 7199
24
komentarze: 29 | wyświetlenia: 4041
21
komentarze: 10 | wyświetlenia: 8490
21
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1748
 
Autor
Artykułklikanie w linki to mało "rozwijające" zajęcieDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska