Login lub e-mail Hasło   

Najpopularniejsze błędy niedorobionego uwodziciela

Uwodzenie nie jest sprawa prostą. Uwodzenie jest sztuką a tacy legendarni uwodziciele jak Don Juan de Maeco czy Cassanova niewątpliwie w swojej branży stali się wirtuozami.
Wyświetlenia: 7.395 Zamieszczono 04/04/2008

Prawdziwy mężczyzna to taki, który umie sobie radzić z kobietami w pracy, na ulicy, w dyskotece, w łóżku i w kawiarni. Uwodząc, podrywając i umawiając się na randki wreszcie trafisz na kobietę wartą

ciebie, właśnie tę. Mężczyzna bez partnerki jest jak drzewo bez liści i pustynia bez piasku. Zostaliśmy stworzeni po to aby być razem, ale aby tak się stało najpierw trzeba się poznać. I tutaj, rodzi się kilka problemów, które napotykają szkolący się w arkanach sztuki uwodzenia.

Najgorsze co może spotkać mężczyznę to syndrom „miłego” lub „przyjaciela”. Ale sam jesteś sobie mężczyzno zwykle winny jeśli tak jest. Starasz się za wszelką cenę być przyjazny i miły, aż do przesady. To poważny błąd – interesujące kobiety, zwykle takich mężczyzn od razu kwalifikują jako „miłych kolesi” albo co gorsze jako „frajerów” i tak już zostaje. Czasem po dłuższej znajomości okazuje się, że mogą nabrać statusu „przyjaciela” ale to marne pocieszenie. Oczywiście nie chodzi o to aby traktować kobiety władczo – niczym Maczo Leczo Gulasz, ale nie można być do przesady miłym kolesiem, bo to pętla zastawiona na własną szyję, strzał we własna bramkę i najpodlejszy z podłych autosabotaż. W kontaktach z płcią piękną przekonywania – w jakikolwiek sposób żeby ONA cię polubiła jest trafieniem kulą w płot. Nie próbuj więc kobiety przekonać do czegoś argumentacją opartą na logice i rozumowaniu – kobieta nie jest mężczyzną.

Nie zachowuj się również tak, jakbyś szukał u niej akceptacji.... tutaj zapala im się czerwona, lampka ostrzegawcza – facet zniewolony przez władczą i zaborczą matkę, która zwichrowała jego psychikę. Taki mężczyzna jest dobry dla kobiety, która owinie go wokół siebie niczym nitkę wokół palca – to jednak straszna nuda.

To samo dotyczy, mężczyzn którzy chcą kobietę kupić. Dobry sposób na uwiedzenie kobiety, która szuka tymczasowego – albo co gorsze życiowego frajera. Kupujesz kwiaty, zabierasz do kin teatrów, na wystawy, koncerty i wernisaże i bulisz za wszystko sowicie obsypując dodatkowo drogimi prezentami a ona po wszystkim i tak wybiera innego...

A jeśli nawet uda Ci się nie popełnić wspomnianych błędów i dochodzi do kilku spotkań a wasza znajomość zaczyna się obiecująco rozwijać pojawia się kolejny błąd – tzw. fall strat. Sprawa ma się tak – spotykasz inteligentną, interesującą i piękną kobietę. Zaczynacie się spotykać bo obojgu jest wam dobrze i nagle wypalasz z jakimś zdaniem w stylu : -„Oh, tak bardzo cię lubię ...” albo czymś podobnym. A ona, nieboga odwraca się na pięcie i czym prędzej zmyka tam gdzie pieprz rośnie! Kobieta jest narażona na ataki mężczyzn niemal nieustannie, otrzymuje ciągłe propozycję co godzinę, codziennie, cały czas. To pozwoliło jej wypracować naturalny systemy immunologiczny na napaleńców. Tak Cię zakwalifikowała. Przy okazji uświadomiła sobie – rozczarowując się jednocześnie, że nie różnisz się niczym od tych wszystkich bawidamków, z którymi się dotąd spotykała... brak oryginalności to niestety w tym wypadku sromotna klęska.

Dla rozbudzenia kobiecego pożądania o wiele ważniejsze jest to jakie w niej emocje wywołujesz i jak się ona przy Tobie czuje a nie to kim jesteś albo jak się prezentujesz. Dla nas wygląd ma drugorzędne znaczenie. Mężczyźni natomiast sądzą zaciekle, że piękne kobiety patrzą wyłącznie na przystojnych mężczyzn a do tego jeszcze na bogatych. Co za głupota! O tak, tak jest w istocie w wypadku cwaniarek. Ale takie kobiety to złe kobiety są – unikaj ich, nie będziesz z taką szczęśliwy. Jeśli jesteś prawdziwym mężczyzną masz w swojej osobowości cechy, które będą przyciągały niektóre kobiety jak magnes. Wystarczy je uwypuklić. I nie chodzi tutaj o kolor oczu czy mięśnie, a o charakter i zachowanie.

Nie musisz się więc chwalić się supoersyntetycznym olejem do swojego supersrebrnego mercedesa SLK jeśli takiego masz – niewiele to da – lepiej jeśli będziesz miał zupełnie naturalny olej w głowie.

Nie oceniaj też kobiet przez pryzmat własnych pragnień, bo wasze pragnienia muszą się zasadniczo różnić. Wynika to z odmienności kobiecej i męskiej psychiki. Oczekiwania kobiet są ponadto zupełnie inne niż wam się wydaje i opisywanie ich zajęłoby zbyt wiele miejsca, kto wie także czy nie byłoby nie do zniesienia.

Są także sytuacje w których nie wiesz jak się zachować. Jesteś z nią – chciałbyś ją pocałować ale nie masz pewności, że ona też tego chce. A na dodatek wcale Ci tego nie ułatwia . O zgrozo! – pomyślisz. Albo wiec decydujesz się na coś albo unikaj sytuacji, w której nie czujesz się pewnie.

Nie dawaj jej też zbyt dużej swobody – i choć brzmi to niezbyt pozytywnie w oczach feministek, ale tak właśnie być musi. Jeśli ona żąda i ona dostaje – jeśli ona mówi i tak jest jak chce zawsze – szybko się tobą znudzi bo jesteś przewidywalny jak zachodzące słońce. Znacznie lepiej aby się tobą droczyła bo coś zrobiłeś nie po jej myśli ale nie wie co będzie dalej i umiera z ciekawości – niż ma umierać z nudów. Musisz ją sobą zainteresować a nie zanudzić. Niektórzy nazywają to podkręcaniem.

Na koniec tego rozdziału najważniejsza zasada we wszystkim co czytasz, robisz i mówisz. Prawdziwy mężczyzna to taki, który wie jak się zachować ma klasę i styl, a nieodłącznym atrybutem takiego kogoś jest umiar. Umiar we wszystkim. Powodzenia w uwodzeniu. :-)


Agata Malwina Garter

Podobne artykuły


41
komentarze: 9 | wyświetlenia: 90803
37
komentarze: 60 | wyświetlenia: 13159
34
komentarze: 17 | wyświetlenia: 365885
33
komentarze: 69 | wyświetlenia: 10800
33
komentarze: 47 | wyświetlenia: 15013
30
komentarze: 13 | wyświetlenia: 16534
32
komentarze: 98 | wyświetlenia: 10082
30
komentarze: 35 | wyświetlenia: 8491
27
komentarze: 5 | wyświetlenia: 5760
30
komentarze: 20 | wyświetlenia: 11241
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 23021
29
komentarze: 18 | wyświetlenia: 370822
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

I znowu bąć sobą ale bąć taki jak ja uważam (zgadzam się z sensem ale pani wypowiedzi zaprzeczają same sobie co artykuł inna bajka :( ) to jak z tymi facetami co udają innego niż są : /
A co z tymi kobietami co wolą takich mięczaków ty sobie chcesz chyba wychodować stertę samców z których będziesz mogła wybrać tego ktury najbardziej pasuje do butów )

Uff... ciężko znieśc taki komentarz. Głównie z powodu pisowni. Hodowla mężczyzn... dobrze, że nie ujeżdżanie kobiet... a głównie mylenie pojęć, na skutek braku czytania ze zrozumieniem. Kobiety lubiące mięczaki zwykle potrzebują bogatych mężczyzn bo owoce morza są doścyć drogie...

"Aby być prawdziwym mężczyzną możesz określić swoje miejsce na świecie nie musisz się wstydzić swojej męskości. Wprost przeciwnie, rozważ swoje słabe i mocne strony, wyzwania i możliwości i ciesz się tym kim jesteś. To jest prawdziwe męstwo, to zdolność tworzenia nowych dóbr i wartości, to gotowość do odkrywania tajemnic świata" - a głównie brak pisania z sensem :/ (Musze przyznać pani rację -kobi ...  wyświetl więcej

ciekawe ostatnio spotkalem kobiete która jest dlamnie taka zagadka ze spac mi to nie daje i ten artykul troche wyjasnia

Ja taką spotykam codzinnie i musze z tym życ. Zawsze widzę ja przed lustrem. :-)

Cytuję: "Oczekiwania kobiet są ponadto zupełnie inne niż wam się wydaje i opisywanie ich zajęłoby zbyt wiele miejsca, kto wie także czy nie byłoby nie do zniesienia."
- to jest w moim odczuciu takie zmanieryzowanie sfrustrowanej kobitki, która sama nie wie czego chce i dlatego w temacie nie ma praktycznie nic do powiedzenia. A to "zbyt wiele miejsca" to pusta przestrzeń w głowie dziewczęcia ...  wyświetl więcej

Plusik :D

  marso,  15/03/2010

Bardzo dobry artykuł! Pozdrawiam :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska