Login lub e-mail Hasło   

Jak zabić „nudną nudę” w związku?

W ludzkiej seksualności drzemią niezmierzone pokłady ukrytej mocy.
Wyświetlenia: 7.963 Zamieszczono 04/04/2008

Seks może być używany do celów, które paradoksalnie wcale nie są mu przeznaczone. Jest on najstarszą i najsilniejszą mocą samą w sobie.

Może być źródłem wielu kłopotów zmartwień i dawać całe oceny, wszechświaty przyjemności i uniesień. Jego wrogiem jest jednak nuda. Ludzie jednak do łóżka wchodzą ze sobą właśnie po to, aby być, blisko, aby doświadczyć przyjemności i aby unieść się razem ze swoim partnerem ponad wszystko to, co każdego dnia nas otacza.

Jednak z biegiem lat, kiedy każdy związek ulega metamorfozie może pojawiać się nuda. A nuda, rutyna i brak innowacji to wróg długotrwałego związku, niestety. Na początku znajomości wystarczy bycie sam na sam z partnerem... Potem to zdecydowanie za mało. Aby tak się nie stało trzeba o to dbać i zaskakujące pewnie będzie dla tych, którym to się nie udało... że wcale nie jest to trudne. Wystarczy tylko ciągle się bawić, próbować i nie zamykać w schemacie: seks przed snem, dobranoc kochanie i noc jest do spania.

Nawet najlepsze pary, a właściwie przede wszystkim takie dążą do odświeżania intymnej relacji między sobą. Okazuje się, bowiem, że nawet po kilku, czy kilkunastu latach bycia wspólnie razem w łóżku można odkryć coś, czego dotąd nie doświadczyliście, dotąd nie odkryliście a jest szalenie ekscytujące zbliża i daje to, o czego szukacie. Tym czymś są erotyczne zabawy.

Zdecydowana większości zabaw służ temu abyście mogli stwierdzić, że Wasze życie erotyczne nadal może być naprawdę niezwykłe i kolorowe! Wprawdzie wielu z wam mogą się one kojarzyć niezupełnie pozytywnie... ale to zależy tylko od tego czy chcecie żyć razem ze sobą czy obok siebie. Myślę tez, że o wie lepiej bawić się z partnerem w kotka i myszkę niż z partnerem i swoim kochankiem w kotka i myszkę... ale po to aby partner się tym nie dowiedział.

Nikt nie mówi, że macie bawić się z dziećmi, zwierzętami czy włamywać się nocą do kostnicy! Ale warto, aby poznać trochę miłosnych sztuczek i wybrać coś dla siebie.

Jakie to mogą być zabawy?... hm, to zależy od tego co lubicie i co wybierzecie. Jedno jest pewne- wyobraźnia inwencja i trochę wiedzy na ten temat pozwoli wam zbudować coś, czego dotąd nie doświadczyliście.

Własny język, piskalaki, gra w kości, słodki szlak, masaż oliwką, lodowy alfabet, owocowy raj, grzeszne myśli czy pieść mnie jeszcze... to tylko niektóre z nich. I choć ich fantastycznie przyjemna liczba 69 jest wiele interesująca - wszystkich zabaw wymieniać nie będę, co nie znaczy, że wszystkich nie spróbuję. Dobrej zabawy!:-)

Agata Malwina Gartner

Podobne artykuły


32
komentarze: 53 | wyświetlenia: 9031
30
komentarze: 20 | wyświetlenia: 11243
29
komentarze: 7 | wyświetlenia: 6860
29
komentarze: 6 | wyświetlenia: 5532
27
komentarze: 11 | wyświetlenia: 21079
22
komentarze: 15 | wyświetlenia: 241678
21
komentarze: 37 | wyświetlenia: 5449
22
komentarze: 42 | wyświetlenia: 10614
17
komentarze: 40 | wyświetlenia: 4704
31
komentarze: 31 | wyświetlenia: 5417
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 42684
14
komentarze: 1 | wyświetlenia: 14408
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  oldml,  04/04/2008

W którym ebooku z linka partnerskiego będzie coś konkretnego?

W tym, który przeczytasz ... w co szczerze powiedziawszy wątpie... bo czytanie ksiażek jest domeną ludzi o szerokich horyzontach.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska