Login lub e-mail Hasło   

7 typów kobiet, których boi się każdy mężczyzna

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.tocos.pl/seks/tylko_nie_ona.php
Przyglądamy się siedmiu typom kobiet, które pytani przez nas mężczyźni zdefiniowali jako szczególnie trudne partnerki.
Wyświetlenia: 136.462 Zamieszczono 23/06/2008

Uwieść można każdego. Cała sztuka jednak w tym, żeby uwodzenie nie skończyło się wraz z pierwszą randką, ale trwało przez cały czas bycia ze sobą. W przypadku niektórych cech i zachowań naszego partnera nie jest to takie proste. Przyglądamy się siedmiu typom kobiet, które pytani przez nas mężczyźni zdefiniowali jako szczególnie trudne partnerki.

Tylko nie ona!

Matka-Polka

Zrobi zakupy, ugotuje, zaceruje skarpetki, a nawet naprawi cieknący kran byle tylko okazać, jak bardzo się troszczy o swego mężczyznę. Kobieta idealna? Owszem, ale tylko dla tych mężczyzn, którzy lubią być traktowani jak mali, bezradni chłopcy. Niewielu jest jednak facetów, którzy chcieliby, aby partnerka próbowała za nich myśleć i pozbawiła ich samodzielności.

Kobieta-bluszcz

To kobieta, która wyznaje partnerowi miłość do grobowej deski i tego samego wymaga od niego. Romantyczne kolacje przy świecach, bukiety kwiatów z bilecikiem i wakacje tylko we dwoje, z dala od ludzi są również przyjemne dla partnera, ale co jeśli nie da się bez nich funkcjonować? A kiedy do tego dochodzą jeszcze codzienne telefony, ciągłe pytania o byłe partnerki – nie jest już tak wesoło.

Królewna

W swoim mniemaniu to właśnie ona jest Afrodytą, a w najgorszym wypadku ziemskim ucieleśnieniem boskości. Padanie do stóp i ciągłe pokłony traktuje jak chleb powszedni, a jeśli ich nie dostrzega natychmiast kieruje się ku ludziom, którzy jej tego dostarczą. Księżniczka posiada niezwykłą urodę, czar osobisty, pieniądze i wieczne powodzenie wśród mężczyzn – słowem wszystko. Jest zbyt pochłonięta troską o swoją własną urodę, żeby dostrzec innych ludzi. To dla niej oczywiste, że partner powinien ulegać wszystkim jej kaprysom. Jeśli tak nie jest, najczęściej szybko go zmienia.

Fitnesska

W poniedziałek TBC, we wtorek HiLo, w środę Pilates, w czwartek Aerobox, a w weekend basen i rower. Fitnesska żyje po to, żeby stale poprawiać kondycję, wzmacniać każdy miesień i rozciągać każde ścięgno. Nie ma mężczyzny, któremu nie ugięłyby się kolana na widok jej figury. Ten, kto pójdzie z nią do łóżka na pewno nie wyjdzie z niego zawiedziony, o ile oczywiście przeżyje. Mężczyzna-chuchro nie ma szans. Albo dopasujesz się do jej szaleńczego rytmu życia albo o niej zapomnij.

 

Niezależna

Wyzwolona, diabelsko inteligentna i buchająca asertywnością. Często ma feministyczne przekonania i aktywnie działa w organizacjach typu Greenpeace czy Amnesty International. Który z mężczyzn nie uwielbia energicznych i zdecydowanych kobiet? Oczywiście pod warunkiem, że istnieje granica dla ciętych ripost i pogardy dla konwenansów. Bezwzględna krytyka poziomu obsługi klienta w każdym odwiedzonym sklepie szybko zamieniają podziw dla asertywności w poczucie zakłopotania i wstydu.

Modliszka

Najgorszy typ ze wszystkich. Seks to dla niej gra i wyłącznie środek do celu, którym jest to, by mężczyzna dosłownie umierał z miłości i pożądania do niej. Często zmienia nastrój: raz jest słodka i urocza, innym razem znów lodowata i złośliwa. Każde jej zachowanie jest dokładnie przemyślane. Kiedy już podporządkuję sobie mężczyznę zacznie go poniżać i lekceważyć, stopniowo doprowadzając do psychicznego upadku.

Lalunia

Doskonale wie, co działa na mężczyzn i umiejętnie potrafi odsłonić niewątpliwe wdzięki swojego ciała. To kobieta rozrywkowa, bez większych wymagań. Wielu mężczyznom może się wydać idealna. To prawda, ale pod warunkiem, że nie przeszkadza im dzielenie się nią z innymi mężczyznami, których niewątpliwie również oczaruje.

 

Przedruk dokonany za zgodą autora

Podobne artykuły


13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1119
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1097
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 629
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 803
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1357
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1356
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 655
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1229
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1256
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1062
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 645
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 387
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 702
 
Autor
Dodał do zasobów: Przedruki za zgodą
Artykuł  ,  24/06/2008

Na zasadzie humorestki, ok. :-) Nawet na 6... ale tylko tak.

Trochę żartu, trochę prawdy w tym tekście ;).

  vashpl,  25/06/2008

Nawet więcej jak trochę prawdy. ;)

To nieprawda, że można każdego uwieść!

  kamakszi,  30/08/2008

Prawda, prawda, ale jak się postarasz :-)

  elena  (www),  07/07/2009

Prawda:)

O kurde, czytając - strach się bać :-)

"To nieprawda, że można każdego uwieść!"- można każdego. Oczywiście tylko w odniesieniu do mężczyzn.

  clever,  22/09/2008

Artykuł ciekawy, ale niepełny, ponieważ brakuje w nim wskazówek jak należy postępować z danym typem.

  Rob,  14/11/2008

"7 typów kobiet, których boi się każdy mężczyzna" każdy się boi? jak dla mnie to raczej siedem typów kobiet, które nie wiedzą czym jest związek i nie potrafią się w nim odnaleźć

  tired  (www),  17/01/2009

W pewnym stopniu zgodzę się, chociaż lektura jest przyjemna. A nie uważacie, że im związek trudniejszy, tym ciekawszy? Może jestem masochistą...

hehe bardzo dobry artykuł :) nawet znam osobiście każdy typ kobiety tutaj opisany ;p

Dobry artykuł, osobiście spotkałem się z najgorszym typem i jestem zaskoczony trafnością spostrzeżeń autora.

  red  (www),  15/05/2010

A który typ dla Ciebie jest najgorszy?
:)

Typu Joanna Cmielowska "Jak wytrzymać ze współczesną kobietą" ;p osobiście mi brakuje słodkiej-idiotki, przy której każdy potrafii zabłysnąć, najgorzej zostawić ja sam na sam z użądzeniem elektrycznym :)))

Oj mnóstwo prawdy w tym artykule. Osobiście uważam, że najgorsza jest tzw. niezależna. Miałem z taką do czynienia, może nie była "diabelsko" inteligentna, ni mniej uważała się za alfę i omegę w niemalże każdej dziedzinie życia. Nic przyjemnego z taką być ;)

  gibro,  28/01/2011

7 typów lasek nas otaczających a reszta, to tylko kilka % które w wielu sytuacjach życiowych a nawet zawsze, chcielibyśmy mieć przy sobie :)

Mężczyźni bronią się przed kobietą zaborczą przede wszystkim. A potem się z nią wiążą ;) http://motyw-kobiety.miejsce-a(...)/?p=177

Taaaa, 7 typów kobiet. Powinno być tak:

Rano zrobić dobrze, później do pracy. Powrót - ugotować, posprzątać, wyprać, wyprasować. Później zrobić masaż i znowu dobrze. I spać.

Nazwać to można normalką szarych kobiet, których nikt się nie czepia. :-)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska