Login lub e-mail Hasło   

Jak poderwać dziewczynę, która jest Tobą zainteresowana?

Czy wydawało Ci się, że podobasz się dziewczynie i ona czeka żebyś ją poderwał, ale nie wiedziałeś co robić? Oto sprawdzony sposób, aby poderwać dziewczynę, której się podobasz.
Wyświetlenia: 59.760 Zamieszczono 04/07/2008


Idąc sobie ulicą, większość z nas rozgląda się z ładnymi dziewczynami. Kiedy się jakaś pojawi, obcinamy ją;) To całkowicie normalne, większość facetów tak ma. Po prostu rozglądamy się za ładnymi dziewczynami, ale czy kobiety robią to samo?

Czy kobieta idąc chodnikiem, będąc w szkole czy pracy, bawiąc się na imprezie też patrzy się na mężczyzn? Zgadnij…

Jasne, że się patrzy i obserwuje tych atrakcyjnych
. Może kobiety nie wyobrażają sobie od razu, jak przerabiają z nim całą Kamasutrę (jak to jest w przypadku wielu mężczyzn), ale również patrzą na przystojnych mężczyzn albo takich, którzy po prostu je interesują.

Wielu z nas nigdy tego nie zauważy. Nigdy nie zauważy, że jakaś kobieta przygląda mu się i nie będzie w stanie odczytać tego jako zachęcenie “Chodź i uwiedź mnie”. A tymczasem takie coś naprawdę się dzieje i wielu z nas tylko przez swoja nieuwagę przepuściło masę okazji, aby zacząć uwodzić dziewczynę, która już jest Tobą zainteresowana.

Skąd dowiedzieć się, że ona jest Tobą zainteresowana?

Oczywiście ona Ci tego nie powie. Kobiety są tak wychowane, że nie podchodzą do mężczyzn i nie mówią: “Podobasz mi się…”. One wysyłają znaki. Tak dokładnie specyficzne znaki.

Kobiety wysyłają określone znaki zainteresowania. Zwykle te znaki “wysyłane” są oczami na przykład:

Dziewczyna idzie na wprost Ciebie i patrzy Ci się głęboko w oczy, a następnie uśmiecha. To może być oznaka zainteresowania.

Jeśli siedzisz w pociągu albo autobusie, a dana dziewczyna bez powodu siada blisko Ciebie, to może to być oznaka zainteresowania Tobą.

Kiedy dziewczyna siedzi obok Ciebie i zaczyna poprawiać włosy, kręcić się, robić sobie makijaż i ogólnie robić wszystko, żeby zwrócić na siebie Twoją uwagę, to również może być oznaką zainteresowania.

Jeśli wiesz, co to jest patrzenie strefowe, to możesz ją obserwować i jeśli zauważysz, że odwraca się w Twoją stronę, to może to być oznaka zainteresowania.

Pamiętaj, że oznaka zainteresowania nie oznacza - bierz mnie tu i teraz.

Jednak jeśli dostrzeżesz kilka takich oznak zainteresowania albo będziesz miał przeczucie, że to jest to, to możesz zacząć działać. Pamiętaj, że Ty wykonujesz pierwszy krok. Kobieta daje Ci oznakę zainteresowania, ale pierwszy krok robisz TY i tylko TY. Jeśli go nie zrobisz, to dołączysz do grona facetów, którzy całe czekają, aż jakaś dziewczyna do nich podejdzie, co się nie zdarza.

Dobra tak więc co zrobić skoro wiesz już, że ona może być Tobą zainteresowana?

Kiedy widzisz, że kobieta jest Tobą zainteresowana (daje Ci sygnały, o których pisałem) podejdź do niej, uśmiechnij się ładnie i powiedz:

“Hej wyglądasz na osobę, którą powinienem poznać. Ale teraz bardzo się spieszę. Mimo wszytko nie chcę przepuścić okazji, do poznania kogoś takiego jak Ty. Chciałbym się z Tobą spotkać gdzieś, gdzie moglibyśmy pogadać chwilę. Masz maila?”

Ona mówi: Mam
Ty wyciągasz kartkę i długopis i mówisz: „To pisz” - nic więcej samo „Pisz”
Ona ładnie pisze, a Ty się uśmiechasz i odchodzisz.

Bardzo ważne jest,
abyś wszystko załatwił z uśmiechem i będąc spokojnym i wyluzowanym. Wiem, że może to przychodzić dość trudno, ale niestety musisz być uśmiechnięty i wyluzowany. najlepiej przećwicz całość na sucho. Sam ze sobą przećwicz cały dialog nawet kilka razy. Ćwicz!

Ważne jest to również, w jaki sposób mówisz to wszytko. Jeśli masz nastawienie w stylu „O wspaniała niewiasto. Szczęśliwy ten dzień, w którym me oczy ujrzały Cię i chwała Ci, że spojrzałaś na mnie…”.

Takie podejście oznacza, że jesteś zdesperowany że, zamiast stawiać się z nią co najmniej na równi, stawiasz ją na piedestale, jako kogoś lepszego do siebie. Tego kobieta nie chce.

Nie powinieneś mieć też stylu “Dzolero” i mówić: “Hey maleńka dzisiaj zapaliła się Twoja szczęśliwa gwiazda. Masz szczęście, że pojawiłem się w Twoim życiu…”

Raczej powinieneś mieć podejście luźne. Czyli takie, które nie pokazuje, że jesteś zdesperowany albo że masz jakieś kompleksy czy poczucie niższej wartości w porównaniu z nią. Zachowuj się tak jakbyś podchodził do kumpla i w taki sposób z nią rozmawiaj (tyle że nie przeklinaj).

Pamiętaj, że rozpoznanie tych sygnałów i przeprowadzenie takiej akcji wcale nie jest proste. Może Ci zabrać trochę czasu, zanim zaczniesz odróżniać poszczególne sygnały i nie przejmuj się, jeśli zostaniesz raz czy dwa odrzucony.

Miej na uwadze, że jeśli ona Cię odrzuci, to nie oznacza, że ona odrzuca dokładnie Ciebie jako osobę (Jana Kowalskiego z Warszawy) tylko odrzuca obcego, nieznajomego. Nie bierz do siebie jej odmowy i nie traktuj ją jako coś osobistego.

Jeśli chcesz dowiedzieć sie więcej na temat uwodzenia kobiet i ściągnąć cztery darmowe raporty, to kliknij teraz na poniższy link:

Jak poderwać dziewczynę

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1325
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 749
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 985
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1057
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1028
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 774
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 431
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 567
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 548
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 860
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1378
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 410
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 480
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 624
12
komentarze: 23 | wyświetlenia: 974
 
Autor
ArtykułTak często bywa jest to książkowy opiś podrywu.A mnie kręci to co jest niepewne..a wię to czego nie da się przewidzieć....taka kobieta...ma styl

Nieprzewidywalne kobiety są najlepsze. Co może zaoferować kobieta przewidywalna? Tylko to, co już o niej wiemy.

  Tomasz Het  (www),  28/09/2008

Słaby artykuł jak pozostałe z sfery jak poderwać i se radzić, widać że klepany po to by coś było a nie coś co jest faktycznie - wiem z doświadczenia.

NIe wystarczyło napisać Kobieta ni e jest mężczyzną a mężczyzna kobietą.

  swistak  (www),  22/11/2008

Moze kobieta wysyłajac znaki dymne testuje tylko swoja atrakcyjność .Im jest wieksza
tym gorzej dla przyszłosci zwiazku .Teraz ,lepiej najpierw sprawdzić, co jej się ulęgło między uszami, a do tego najlepszy jest net . Uliczny podryw to molestowanie w ciemno .

Podryw przez internet jest dla ludzi bez wiary w siebie., z kompleksami albo głupich :P
Przez internet nie widzimy się na wzajem nie odbieramy (zauważa mało kto ale mózg rejestruje) znaków mimiki mówiących wciskam ci kit, okłamuje cie, przechwalam się....
Mogę założyć się że przez internet jestem wstanie poderwać 80% kobiet i 95% dziewczyn wystarczy trzymać się pewnych zasad i dobrze ...  wyświetl więcej

Co to jest kociak na wybiegu?
Na widok spodni - gotowa do zbrodni. ( aut.:Jan Sztaudynger)

Podsumowując - wszyscy panowie powyżej uważają, że to zły artykuł (no, może Anarchiusz się nie wyraził). Słusznie, to okropne, gdyby jakiś facet chciał was tak poderwać. Ale ja bym była zachwycona ;)

  grzegorzm  (www),  27/06/2012

Kobiety się rozglądają i szukają wzrokiem.... i to jeszcze częściej niż faceci ;)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska