Login lub e-mail Hasło   

Jak poderwać przyjaciółkę?

Zakochałeś się w swojej przyjaciółce? Nie wiesz co z robić, żeby z kolegi stać się dla niej kimś więcej? Chcesz potrafić rozkochać w sobie starą kumpele? Oto sprawdzony sposób
Wyświetlenia: 33.302 Zamieszczono 10/07/2008

Często dosataję tego typu maile:

“Cześć Uncle

…pokochałem dziewczynę która była dotychczas moja bliską przyjaciółką.

Pytanie brzmi: czy jest szansa na zmienienie naszych relacji? Czy tez trwać w obecnym stanie i uciekać przed tym uczuciem?

Pozdrawiam
Piotrek”

ZONK

Za każdym razem, kiedy słyszę, że facet “zakochał się” w swojej bliskiej przyjaciółce, to myślę ZONK. Widzisz, wielu z nas było w sytuacji, kiedy jakaś bliższa koleżanka zaczęła nam się podobać.

Na początku była tylko przyjaźń, później trochę głębsza przyjaźń, zaczynają się poważniejsze rozmowy, otwieracie się na siebie. Ona powie kilka tekstów w stylu: “Chciałabym w końcu trafić na kogoś takiego jak Ty, ale zawsze źle wybieram”, zwierzanie się z porażek z innymi facetami bla bla bla i w końcu staje się. Chłopak z kolegi zmienia się w zakochanego przyjaciela.
Koszmar i zmorę większości kobiet.

To naprawdę głupia sytuacja dla kobiety. Zresztą pomyśl, jak Ty byś się czuł, gdyby Twoja dobra koleżanka, którą traktujesz jak młodszą siostrę, nagle chciałaby czegoś więcej… krępująca sytuacja prawda?

Tak więc pierwszą moja radą jak radzić sobie z zakochaniem w przyjaciółce jest “Daj sobie spokój“. Większość tych przyjacielskich miłości, to tak naprawdę wynik jakiś naszych wewnętrznych problemów ze sobą. Brakiem poczucia własnej wartości, strachem przed kontaktem z innymi kobietami, zafascynowanie “pokrewieństwem dusz” itp.

Wystarcz, że pojawi się dziewczyna, która zaczyna Cię rozumieć i jest Twoją przyjaciółką i nagle wydaje Ci się, że to ta JEDYNA i że ją kochasz, a tak naprawdę, to tylko wynik Twoich problemów itp. Wiem głupio to słyszeć, ale w ogromnej większości przypadków jest tak.

Tak więc, jeśli czujesz, że zakochałeś się w swojej koleżance, to usiądź i postaraj się (wiem, że to trudne) pomyśleć na trzeźwo czy ta “miłość”, to nie jest przypadkiem rezultat jakiś Twoich wewnętrznych problemów, braku poczucia bezpieczeństwa, strachu przed samotnością itp.

Pomyśl o tym…

Ok pewnie nie zastanawiałeś się zbytnio nad tym, co napisałem powyżej, ale ok, każdy kiedyś w końcu dojrzeje do pewnych spraw.

Dobra, teraz zajmiemy się innym rozwiązaniem.

Jak z kolegi stać się atrakcyjnym facetem, którego ona będzie chciała?

Przede wszystkim, jeśli jesteś z kobietą na relacji przyjaciel-przyjaciel, to dzieje się tak z głównie jednego powodu. Po prostu Ty zachowujesz się w taki sposób, że ona traktuje Cię jako przyjaciela.

Może nie zawsze, ale bardzo bardzo często można wyjść ze strefy przyjaźni i zmienić to na coś więcej (sam to przerabiałem i wiem, że tak rzeczywiście można).

Oczywiście trzeba to tylko zrobić w odpowiedni sposób. Pierwszym krokiem, do tego i pierwszą rzeczą, którą powinieneś sobie uświadomić jest to, że czas zmienić to, co do tej pory robiłeś. Jeśli cały czas jesteście przyjaciółmi, to oznacza, że nie możesz robić dalej tego samego, co robiłeś, bo… dalej będziecie przyjaciółmi. Proste prawda? Jeśli cały czas robisz coś w ten sam sposób, to masz ten sam rezultat…

Druga sprawa to to, że musisz zacząć robić coś, co sprawi, że ona poczuje jakieś zainteresowanie Tobą, ale nie jako przyjacielem, tylko jako mężczyzną.

Najpierw. Wyjdź ze strefy przyjaciela, czyli przestań gadać codziennie do niej na GG: Co słychać? Jak się czujesz? Mam doła, a Ty? Ładnie wyglądasz w tym sweterku i tym podobne bzdury. Nie mów „Bardzo Cię lubię i czuję coś więcej do Ciebie”.

Pamiętaj, masz wychodzić ze strefy przyjaźni i wejść do strefy, w której ona zainteresuje się Tobą. (pamiętaj wychodzisz ze strefy przyjaźni). Jeśli przestaniesz się zachowywać jak “przyjaciel”, to wyjdziesz ze strefy przyjaciela.

Zacznij zachowywać się nie jak miły przyjaciel, a więc bądź czasami arogancki (ale zabawny) wobec niej. Nie bój się ponabijać i pośmiać z niej (oczywiście w kulturalny i zabawny dla Was obojga sposób). Jeśli gadacie przez telefon czy GG nie bój się skończyć rozmowę, bo masz coś ważniejszego (nawet, kiedy ona zacznie się przed Tobą otwierać czy wylewać swoje żale). Zmień się z potulnego miłego chłopca, w pewnego siebie mężczyznę, do którego ciągną kobiety.

Przestań się zachowywać też jak jakaś łajza
, kiedy to zwierzasz się dziewczynie ze swoich problemów. “Słuchaj. Mam dziś wielkiego doła i wszystko jest bezsensu, tylko Ty mnie rozumiesz ;(” Wiesz jak kobieta odczytuje takie teksty? “Jestem łajzą, szukam akceptacji, nie jestem atrakcyjnym mężczyzną i nie spodoba Ci się nic we mnie” Dosłownie.

Pisząc jak łajza, dajesz kobiecie natychmiastowy podprogowy komunikat. “NIE JESTEM DLA CIEBIE - JESTEM ŁAJZĄ”

Dobra, starczy pisania o łajzach, w skrócie wychodzenie z bycia tylko przyjacielem polega na…

1. Zaprzestaniu szukania z nią kontaktu (SMS, GG, dzwonienie, spotykanie się na rozmowy i spędzanie z nią czasu)

2. Zacznij spotykać się z jakąś dziewczyną (nie musi to być związek, wystarczy znajomość) i daj jej o tym znać. (pomoże Ci w tym mój blog Jak zdobyć kobietę)

3. Przestań być “kochany i miły” nie rób za misia przytulankę, któremu można wypłakać się na ramieniu. Raczej rób za “Misia przekliniaka;)”

4. Zaakceptuj to, że jesteście przyjaciółmi i daj jej znać, że jesteście tylko przyjaciółmi (to znaczy, że Ty nie liczysz na nic więcej niż przyjaźń).

5. Nie staraj się z nią umawiać i spędzać czas.

Pamięta, to co Ty do tej pory robiłeś, nie działało, wiec czas zmienić taktykę. Nie obiecuję, że to o czym Ci napisałem, na 100% zadziała i sprawi, że koleżanka zmieni się w Twoją dziewczynę, ale na pewno zwiększy to Twoją szansę (w ogóle da Ci jakiekolwiek szanse).

WAŻNE !

Nigdy nie zachowuj się jak łajza. Od dziś ZERO mówienia o uczuciach, i tym jak bardzo CI na niej zależy i ZERO próbowania zdobywać jej akceptacji i ZERO starania się zrozumieć jej uczucia.

Atrakcyjna kobieta nie chce takiego faceta. Ona nie chce kogoś, kogo będzie traktować jak chusteczki higieniczne. Nie chce gościa, który na każde jej zawołanie będzie gotów pomagać i starać się, żeby wszytko było super.

Ona chce mężczyzny


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat uwodzenia kobiet i ściągnąć moje cztery darmowe raporty o podrywaniu, to kliknij teraz na poniższy link:

Jak zdobyć kobietę

Podobne artykuły


36
komentarze: 10 | wyświetlenia: 93507
41
komentarze: 9 | wyświetlenia: 91266
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 23119
40
komentarze: 12 | wyświetlenia: 59440
30
komentarze: 13 | wyświetlenia: 16666
42
komentarze: 17 | wyświetlenia: 6804
37
komentarze: 20 | wyświetlenia: 34767
36
komentarze: 20 | wyświetlenia: 24880
37
komentarze: 61 | wyświetlenia: 13424
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 17500
34
komentarze: 69 | wyświetlenia: 10991
20
komentarze: 19 | wyświetlenia: 4461
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 16031
 
Autor
ArtykułZachowywanie się jak "miś przeklinak"? Nie sądzisz że chodzi w tym wszystkim nie o to żeby stać się klonem Badboya albo DavidX'a na siłę tylko po prostu być sobą? No ale cóż, początkującym to dużo wyjaśnia.

No cóż...dobrze wiedzieć :-)
Powiem obiektywnie, jako dziewczyna, że to prawda z tym "odczytywaniem" o łajzie, bynajmniej na początku znajomości. Najbardziej denerwujące jest to, kiedy chłopak nie ma własnego zdania, bądź nie potrafi go bronić... chłopaki uważajcie na to ;-)
Artykuł napisany bardzo fajnie, bardzo ciekawy i... praktyczny. Chłopaki - przeczytajcie to!

  kette,  22/07/2009

Proponuję doczytać co znaczy słowo "bynajmniej".

  andnow25  (www),  20/06/2014

Tia, każdy ma swoje sposoby. Byłem w związku z przyjaciółka, albo przynajmniej z kobietą która mnie uważała za przyjaciela. Dla mnie nigdy nią nie była. Teraz ponoć ona nie może dłużej i jest co najmniej dziwnie.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska