Login lub e-mail Hasło   

Jak radzić sobie z kobiecymi testami?

Większość mężczyzn nie ma pojęcia, że kobiety testują facetów. Jeśli Ty nie wiedziałeś o tym, to prawdopodobnie już popełniłeś ten błąd i oblałeś jeden z testów
Wyświetlenia: 23.020 Zamieszczono 01/08/2008


Opiszę Ci o co chodzi w kobiecym testowaniu, a pod koniec dam też kilka ważnych rad i konkretnych odpowiedzi, jak radzić sobie z testami (min. gotowe riposty;)

Do dzieła…

Czy zdarzyło Ci się, że podrywana przez Ciebie dziewczyna powiedziała, że ma chłopaka chociaż nie miała?

Czy kiedykolwiek Twoja kobieta zaczęła zachowywać się jak rozpieszczone dziecko, bo nie robiłeś tego, czego chciała? Zaczęła Cię zaszantażować, wymuszać pewne rzeczy itp.

Czy kiedykolwiek z dobrej woli (takie ludzie zachowanie obce wielu osobom) pomogłeś kobiecie w czymś, a potem czułeś się “wykorzystany”, bo nie usłyszałeś randce, dziękuję?

Czy kiedykolwiek dziewczyna spóźniała się 15 minut na randkę, a kiedy do niej zadzwoniłeś, powiedziała Ci, żebyś poczekał jeszcze trochę, bo za 15 minut będzie. Kiedy już przyjechała, Ty nie zrobiłeś jej nawet małego wyrzutu z tego powodu (wystarczyło, że się uśmiechnęła i zapomniałeś o sprawie).

Jeśli na którąś z tych odpowiedzi mówisz TAK, to…
Byłeś testowany (jak wszyscy faceci)

Kobiety będą Cie testować cały czas. Sztuka uwodzenia na tym polega i dziewczyny nieustannie będą sprawdzać Twoją wartość. Przyzwyczaj się do tego. One mają to zaprogramowane i robią to nieświadomie. Dziewczyna, którą podrywasz, będzie Cię testować, Twoja dziewczyna będzie Cię testować, koleżanki Twojej dziewczyny będą Cię testować, nawet matka Twojej dziewczyny będzie Cię testować, aby sprawdzić, jakim mężczyzną jesteś.

Trochę teorii: Ewolucyjnie rzecz biorąc, kobiece testy biorą się z tego, że kobieta musi sprawdzić czy mężczyzna jest jej wart i spełnia jej wymagania. To ona będzie nosić jego dziecko i dlatego musi wybrać możliwie najlepszego partnera. Jak wybrać najlepszego? Dokonać selekcji i szeregu testów…

Ona musi sprawdzić czy jesteś frajerem, czy mężczyzną. Szczególnie w przypadku naprawdę atrakcyjnych kobiet, które nieustannie są podrywane i mogą przebierać w facetach. Takie dziewczyny muszą dokonać selekcji.

One muszą sprawdzić czy jesteś wystarczająco silny i czy wyróżniasz się czymś z tłumu. Inaczej jesteś tylko kolejną łajzą, przeciętniakiem, a atrakcyjne inteligentne dziewczyny nie są zainteresowane łajzami, chcą kogoś na swoim poziomie.

“Pamiętam jak kiedyś jedna dziewczyna powiedziała mi, że dla niej zupełnie normalne jest to, że po okazaniu zainteresowania danym facetem “chłodzi go” i na następnej imprezie już nie zwraca na niego najmniejszej uwagi.” Robi to od tak sobie, żeby sprawdzić jak bardzo on jest nią zainteresowany”.

Dodatkowo musi to robić naprawdę szybko, bo w ciągu zwykłej nocy w klubie potrafi podejść do niej kilkunastu facetów. Przesiew musi być szybki. Jeśli zapytasz się jakieś atrakcyjnej koleżanki czy ma gotowe teksty dla niepożądanych adoratorów, zaraz zacznie Cie recytować. Takie dziewczyny mają spławianie frajerów opanowane do perfekcji. Muszą mieć.

Zresztą Ty też byś miał. Postaw się w sytuacji pięknej kobiety, do której podchodzi 15 takich samych facetów i z czego 8 z nich szpanuje swoją furą, 5 chce postawić Ci drinka, a 2 próbuje, przypomnieć sobie skąd się znacie. Wyobraź sobie taką sytuacje. Nie masz chwili spokoju, ciągle jakiś gość chce Cię poderwać i niestety nie opanował on tego co zwą sztuka uwodzenia ciągle słyszysz to samo. Dzień w dzień, bez spokoju. Rok w rok bez chwili wytchnienia.

Byłoby to trochę denerwujące prawda?

Dlatego, musisz być gotowy na testy, to część całej gry.

Testy mówią o Tobie bardzo wiele kobiecie. Na podstawie Twojej odpowiedzi, reakcji one wyciągną wnioski i oceniają Cię. Jeśli oblejesz test, to nikt nie będzie tracił czasu, żeby zagłębiać się w to czy naprawdę jesteś łajzą, czy nie. Takie jest życie, taki jest podryw. Drugiej szansy już nie będzie.

Same testy są naprawdę dziwną rzeczą
(typowo kobieca sprawa), bo głównie opierają się na jakichś paradoksach. Kobieta mówi, że chce „A”, a tak naprawdę chce, żeby było „B” (wiem to dziwne). Teściowa może w tańcu na Twoim własnym weselu próbować prowadzić, żeby sprawdzić czy jesteś facetem z jajami, czy kukiełką, którą ona można sterować.

Dziewczyna potrafi powiedzieć: “Nie pójdziesz do kumpli, nie będzie picia piwa i oglądania meczu. Dziś leci Magda M. i siedzisz ze mną, bo lubię, kiedy jesteś ze mną”. To jest typowy test, kto ma kontrolę na Twoim życiem i jak śliny jesteś.

Zwykły facet odczyta to, jako jasny komunikat: „Ona nie chce, żebym szedł do kumpli, chce być ze mną. Zostanę, mimo że widziałem kumpli od dwóch miesięcy i jest finał ligi mistrzów. Nie chcę robić jej przykrości, bo ją kocham”. Taka odpowiedz mówi jedno, JESTEŚ ŁAJZĄ!

Mądry facet odczyta to jako jasny komunikat: Testuje mnie cwaniara, zaraz zacznie mi grozić, co będzie kiedy pójdę. Idę do kumpli, bo nic złego nie robię. Mam swoje życie oprócz niej i jeśli chcę raz na jakiś czas się nachlać, to mam do tego prawo niezależnie co ona o tym myśli”.

(Ważne: Przechodzenie testów nie am nic wspólnego z olewaniem swojej kobiety. Jeśli ona jest w ciąży i prosi Cię, żebyś został z nią bo źle się czuje, to dobrze się zastanów, zanim powiesz nie. Zawsze myśl i staraj się zachować rozsądny dystans). A teraz wracamy do tematu.

Słyszałeś kiedyś takie zdanie, wypowiadane przez kobiety:

“Nienawidzę, kiedy facet robi to, co mu każe”

No to masz dobry obraz, o co chodzi w babskich testach.

>> Kiedy kobieta następnym razem powie Ci coś w stylu:
“Postaw mi drinka, przystojniaku”. Zrozum, że to test i powiedz coś w stylu:
“Tak podrywasz facetów?” albo żeby było zabawniej, mówisz: „Ok ale Ty poodkurzasz mi pokój, umyjesz samochód i zacerujesz skarpetki i zrobisz to od razu, zanim postawię Ci chociaż piwo”.

>> Jeśli w jakiś sposób niby „obrazisz” dziewczynę, bo puścisz jej nega albo mocniej z niej zażartujesz, ona może zacząć walić fochy albo nawet mówić: “Przepraszaj, na kolana!”. Wiedz, że to tylko test, nawet jeśli bardzo udaje złość.

Możesz wtedy zrobić teatr i rzucić się na kolana i przesadnie na cały głos przepraszać (zrobić z tego komedię). Albo olać to, nawet jeśli oznacza to koniec spotkania. Ona zrozumie, że źle zrobiła i zachowała się jak idiotka.

>> Jeśli prosząc ją o numer telefonu, usłyszysz: “Może Ty daj mi swój numer telefonu, a ja do Ciebie zadzwonię” powiedz zrelaksowanym głosem: “Daj spokój, nie wal mi tych tekstów dla frajerów. Napisz swój numer, a będę dzwonił do Ciebie tylko 23 razy dziennie, aż w końcu będziesz go musiała zmienić, bo nie mam swojego życia i lubię nękać nowo spotkane dziewczyny”

>> Dobrym sposobem na przechodzenie testów jest po prostu ich ignorowanie. Ona mówi Ci „Mam chłopaka, nie mogę z Tobą rozmawiać”, a Ty jak gdyby nigdy nic, olewasz to całkowicie i zmieniasz temat. Zupełnie jakbyś przeskakiwał przeszkodę na drodze i biegł dalej. Szczególnie takie coś dobrze działa, kiedy rozmawiasz z dwoma lub więcej dziewczynami.


Jeśli chcesz się dowiedzieć się więcej i dostać trzy darmowe raporty na temat tego
, jak poderwać dziewczynę, chcesz poznać gotowe teksty na podryw, sposoby uwodzenia, to wejdź na moją stronę Sztuka uwodzenia

Podobne artykuły


44
komentarze: 17 | wyświetlenia: 13613
36
komentarze: 10 | wyświetlenia: 93161
22
komentarze: 16 | wyświetlenia: 7756
18
komentarze: 38 | wyświetlenia: 6356
41
komentarze: 9 | wyświetlenia: 90799
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 33189
42
komentarze: 17 | wyświetlenia: 6673
40
komentarze: 12 | wyświetlenia: 59133
37
komentarze: 60 | wyświetlenia: 13157
30
komentarze: 13 | wyświetlenia: 16534
33
komentarze: 47 | wyświetlenia: 15012
33
komentarze: 69 | wyświetlenia: 10798
 
Autor
Artykuł  MZT,  10/08/2008

Idealnie poradnik jak być rasowym du***em. Jeśli szukasz tępej laleczki na 1 miesiąc to na pewno poradnik przydatny. Ale kobiety które robią takie "testy", robiąc przy okazji mocne wyrzuty jak coś jest nie po ich myśli to się określa pewnym mianem i lepiej czasu na takie nie marnować.

Wiesz co gadasz? Pewnie w życiu nie miałeś "prawdziwej" dziewczyny. No ale wolna wola, w końcu mamy demokrację ;-)

Hmmm... tak się zastanawiam - miałeś na myśli "prawdziwej" czy PRAWDZIWEJ?? :-) eh, panowie, o ile my jeszcze czasem jesteśmy w stanie się nauczyć, że jesteście prości, choć droga do tego ciężka i kręta, o tyle Wam chyba nigdy nie będzie dane zrozumienie chociaż połowy tego, co się dzieje w naszych głowach, na wszystkich trzech poziomach świadomości. (Bo tak! U nas mogą funkcjonować wszystkie 3 je ...  wyświetl więcej

Początek fajny, nawet podziw wzbudził, ale trochę, Uncle Uwo, zacząłeś przesadzać po “Nienawidzę, kiedy facet robi to, co mu każe”. To bardzo miłe z Waszej strony, chłopcy, że Wasze testy polegają jedynie na wzrokowym pomiarze pojemności stanika, ale przykładowo ja mam tak, że WSZYSCY chłopcy, którzy mnie "podrywają" na dyskotece, już w drugim zdaniu zadają decydujące dla nich pytanie: "Czy masz c ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska