Login lub e-mail Hasło   

Cud terapii Gersona, sposób na raka

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://paawel.blogspot.com/2008/03/cud-t(...)na.html
Lekarstwo na raka zostało wynalezione! ...w 1928 roku!
Wyświetlenia: 21.687 Zamieszczono 06/08/2008

 

 

Książka pt.  ,,Terapia doktora Gersona - Leczenie raka,, - Charlotte Gerson, Beata Bishop  

http://sklep.tarotnet.pl/product_info.php?products_id=38093

 

Doktor Max Gerson (1891-1956), genialny lekarz i naukowiec, który już 80 lat temu odkrył przyczyny powstawania raka, opisując je jako: zespół wyniszczenia tkanek wynikający z zaburzenia równowagi sodowo-potasowej na poziomie komórkowym; postępującą toksemię organizmu oraz permanentny niedobór składników odżywczych. Dr Gerson określił raka jak chorobę całego organizmu, a nie poszczególnych organów. Na bazie swoich odkryć, po ponad 35-ciu latach klinicznych doświadczeń, opracował Terapię Gersona – wybitnie skuteczną, naturalną, niespecyficzną terapię antynowotworową, nakierowaną na usuwanie przyczyn, a nie skutków choroby. Terapia znana jest głównie z ponad 30-to letniego pasma sukcesów w walce z wieloma rodzajami raka, jednak równie dobrze radzi sobie z innymi przewlekłymi dolegliwościami, m.in.: cukrzycą, chorobami serca, chorobami reumatycznymi czy nadciśnieniem. Mimo iż współczesna medycyna nazywa takie dolegliwości „nieuniknionymi” i „nieuleczalnymi” chorobami cywilizacyjnymi, oferując jedynie symptomatyczne leczenie, to Terapia Gersona zaprzecza wszystkim tym tezom – jest skutecznym narzędziem w walce z rakiem, nawet w zaawansowanym stadium, oraz z ponad 50 innymi chorobami – zwalcza przyczyny tych schorzeń i odbudowuje cały organizm, pomagając pacjentom w powrocie do pełnego zdrowia i w uniknięciu chorób w przyszłości. Terapia Gersona, mimo iż opracowana w Niemczech i USA, może być skutecznie stosowana w polskich warunkach.


„Terapia doktora Gersona – lekarstwo na raka i inne choroby przewlekłe
” stanowi kompletny przewodnik po teorii i praktyce Terapii Gersona, w którym autorki dzielą się swoimi kilkudziesięcioletnimi doświadczeniami w leczeniu raka i innych dolegliwości przy zastosowaniu Terapii Gersona.
Książka jest uaktualnieniem klasycznego dzieła Maxa Gersona „A Cancer Therapy: Results of 50 Cases”, uwzględniającym zmiany jakie zaszły w świecie i w medycynie od czasu jego śmierci, m.in. powszechność zastosowania chemioterapii i radioterapii, ich wpływ na organizmy chorych i konieczności uwzględnienia go w programie terapii.

Książka napisana jest w taki sposób, iż może służyć jako podręcznik do samodzielnego prowadzenia terapii tym, którym trudno znaleźć lekarza przeszkolonego w Terapii Gersona.

Czytelnik dowiaduje się, które choroby mogą być skutecznie leczone, czego wymaga każdy z poszczególnych kroków terapii, jaki jest rozkład dnia pacjenta i pełny program leczenia, jakie badania należy wykonywać, jak interpretować ich wyniki, jakie zabiegi należy przeprowadzać oraz jakie suplementy będą potrzebne. Znajdziemy w niej również mnóstwo wspaniałych przepisów kulinarnych kuchni Gersona, historie wyleczonych pacjentów i dużo, dużo więcej.

Poważnie chorzy pacjenci, by wyzdrowieć, zmuszeni są do dokonywania całkowicie nowych wyborów w swoim życiu. Potrzebują rzetelnego rozeznania i pełnej informacji, aby podjąć właściwe decyzje. „Terapia doktora Gersona” dostarcza im wszystkich niezbędnych informacji wraz ze sprawdzoną metodą leczenia, dając zarazem nadzieję na zdrową i szczęśliwą przyszłość.

Zapraszamy również do zapoznania się z filmem "CUD TERAPII GERSONA", który można obejrzeć poniżej:

Wstęp do filmu.

Lekarstwo na raka zostało wynalezione! ...w 1928 roku!

Oto film o terapii, którą nazwać można Świętym Graalem leczenia nowotworów. Ale to nie tylko. Terapia ta, z powodzeniem leczy 57 innych schorzeń, z których wiele uznano za "nieuleczalne". Rak, choroby serca, nadciśnienie, cukrzyca, migreny, reumatyczne zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, depresje, uzależnienie od narkotyków, gruźlica, zespół przewlekłego zmęczenia, czy osteoporoza to tylko niektóre z nich.

Na czym polega terapia? Konwencjonalna zachodnia medycyna "leczy" wszystko środkami chemicznymi, które często nie powodują poprawy, a zwykle jedynie zatruwają dodatkowo organizm. Musi się on wtedy oprócz walki z chorobą zmagać z usuwaniem trujących chemikaliów. W przeciwieństwie do standardowej medycyny, terapia Gersona zapewnia ciału odpowiednie warunki, w których ma ono okazję wyleczyć się samo. Dostarcza się mu potężną dawkę naturalnych substancji odżywczych w postaci świeżych soków, a z drugiej (dosłownie :-)) strony oczyszcza się organizm ze wszelkich toksyn robiąc lewatywy z organicznej kawy.

Oglądając film, niechybnie dochodzimy do wniosku, iż standardowa medycyna i stojące za nią potężne multimiliardowe koncerny farmaceutyczne nie są zainteresowane terapiami, które faktycznie działają, a co gorsza zaangażowane są czynnie w ich zwalczanie. Liczą się bowiem zyski, a na te przy terapii Gersona trudno liczyć, gdyż każdy w zaciszu domowym może leczyć się sam używając powszechnie dostępnych warzyw, owoców i kawy. Dr Gerson do lat 50' XX wieku wyleczył wiele tysięcy osób, a wyniki swoich badań przedstawił przed rządową komisją Stanów Zjednoczonych. Sprawę wyciszono.

Dr Gerson zdążył opublikować wyniki swoich badań przed śmiercią. Jak łatwo się domyślić, został zamordowany.
Film o sposobie na raka, opis z video.google.com:  

Podobne artykuły


13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 642
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1150
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1421
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1110
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 825
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1333
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 668
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1405
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1244
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1116
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 365
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 663
11
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1214
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

i jak człowieka, czytającego ten artykuł, ma szlak nie trafić? minęło 80 lat a my jak te jełopy nie możemy docenić przodków... mam ochotę kimś potrząsnąć ;/

Obejrzałem film o dr Gersonie i jego terapii. Sam staram się ciągle przedstawiać w moich artykułach sprawę wpływu i decydującej roli naturalnego, roślinnego pożywienia na stan zdrowia naszych organizmów. Mimo więc danej mi wiedzy - jestem głęboko poruszony przesłaniem filmu. Jest to coś wyjątkowego - głębia humanizmu, szacunku do przyrody i pojmowania człowieka jako istoty duchowej ubranej w mater ...  wyświetl więcej

Szkoda, że z artykułu praktycznie nic się o terapii dowiedzieć nie można:( I stąd pewnie niskie noty dla artykułu. Czy to trudne parę zdań napisać z czym to się je?

  mariov,  25/12/2008

tak, dowiedzieć się z artykulu nie można nic.
Tutaj jest więcej konkretów http://www.igya.pl/rak/leczeni(...)na.html

  Musk,  04/11/2008

Dla takich artykułów odwiedzam EIOBĘ.

Troche więcej informacji nt. terapii Gersona jest w październikowej odnowie

  ghost7,  05/11/2008

Nie wiem dlaczego taka niska ocena. Jak dla mnie takich artykułów powinno być jak najwięcej. Powinniśmy jeść i pić to co dla nas najlepsze a nie to co nam wpychają!

Wszystko ładnie i pięknie tylko czy każdy z nas jest w stanie kupować organiczne jedzenie, które jest o wiele droższe i to jeszcze w takiej ilości ?? Prawda niestety jest taka że aby być na takiej diecie trzeba mieć też kasę.
Swoją drogą szkoda że nie wiedziałem o tym 3 lata temu, może teraz miał bym całą moją tarczyce :(

@Młody Chemik, to prawda co piszesz, bo żeby się zdrowo i wegetariańsko odżywiać, to trzeba mieć kasę. Albo też uprawiać własne roślinki na działce czy w ogródku. Ale warto spróbować, chociaż dieta wegetariańska w Polsce do tanich nie należy. I to jest dla mnie zastanawiające, bo wszędzie za granicą w krajach wschodu jedzenie jest bardzo tanie, wręcz można warzywa i owoce kupić za bardzo niską sum ...  wyświetl więcej

Uważam , że odrobinę się mylisz. Ja jakiś czas temu zmieniłam sposób żywienia zupełnie! I nie kosztuje mnie to wiele. A nawet powiem, że wydaję mniej. Ponieważ jem produkty wartościowe, a nie puste kalorie, po których i tak czuję się głodna. Jedyne co w takim sposobie żywienia jest kosztowne, to "czas". Musisz poświęcić odrobinę czasu na przeczytanie etykiet w sklepach, odwiedzenie lokalnych bazar ...  wyświetl więcej

  Strzyga  (www),  02/03/2011

To prawda, Pani Katarzyno, na początku jest wiele zachodu z czytaniem etykiet i nauczeniem się podstawowych nazw składów. Ale i tak warto dla własnego zdrowia poświecić trochę czasu na naukę tego.

  t4zior,  13/02/2009

Tak dla przeciwwagi troszke sceptycyzmu....

Taaaak... zróbmy wszytskim chorym na raka lewatywke z kawy, dajmy popic soczków i przecierów owocowo-warzywnych, wyeliminujmy białko zwierzece i tluszcze a wtedy wszyscy wyzdrowieja jak z dotknieciem magicznej różdżki.
Ehhh... pozniej sie dziwic ze ludzie nie chodza na badania profilaktyczne albo rezygnują z leczenia bo znalezli cudowną te

...  wyświetl więcej

Może nie róbmy chorym,a róbmy to profilaktycznie! Nie będzie trzeba w przyszłości robić "chorym". Sceptycy istnieli od początków ludzkosci.Powiem ci szczerze-marne takie zycie Poczytaj"sartra" i żegnaj.

  Suki,  12/06/2009

Czytałam o metodzie Gersona ponad rok temu, ale teraz dopiero obejrzałam zamieszczony tutaj piękny film ze wspaniałym przesłaniem i podejściem do życia w ogóle. Dziękuję Taymer - takie filmy są budujące i optymistyczne, daja nadzieję na lepsze życie a czasem na jego uratowanie.

Szkoda, że nie mogę zobaczyć tego filmu. został on zablokowany. Dlaczego nie jestem zdziwiona ??? Pozdrawiam wszystkich.

  Elba,  11/10/2012

Ej, nie poddawaj się tak łatwo. Trochę samozaparcia i na You Tube znajdziesz wszystko! http://www.youtube.com/watch?v(...)soJ0gr0

  Elba,  11/10/2012

Tutaj też są ciekawe wieści na ten temat:
http://bochenia.pl/nasze-zdrow(...)ia.html

Dzięki Elba.Odnalazłam filmiki i obejrzałam.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska