Login lub e-mail Hasło   

Cztery cechy atrakcyjnego mężczyzny, któremu nie oprze się żadna kobieta

Jeśli chcesz być atrakcyjny dla pięknej kobiety, to musisz być bardzo bogaty i mieć super samochód. Obsypywać ją kwiatami, prezentami i cały czas prawić komplementy. STOP
Wyświetlenia: 18.211 Zamieszczono 07/08/2008

Jeśli chcesz być atrakcyjny dla pięknej kobiety, to przede wszystkim musisz być bardzo bogaty i mieć super samochód. Obsypywać ją kwiatami, prezentami i cały czas prawić komplementy. Z wyglądu powinieneś przypominać Antonio Banderasa lub Brada Pitt, inaczej żadna ładna dziewczyna nawet nie spojrzy na Ciebie.

STOP!!!

Jeśli uwierzyłeś w chociaż jedno zdanie, które przed chwilą napisałem, to założę się, że nie podrywasz pięknych kobiet, a może i nawet masz problem z poderwaniem jakiejkolwiek dziewczyny.

Nic nie szkodzi, ja również miałem taki problem i myślałem, że trzeba być bogatym albo super przystojnym, żeby zdobyć piękną dziewczynę, co jest nie prawdą. Dużo ważniejsze od pieniędzy są konkretne cechy charakteru, które przyciągają kobiety do mężczyzn. Oto one:


Cecha nr 1: Bycie liderem w związku i przejmowanie inicjatywy

Kobieta uwielbia, kiedy przejmujesz inicjatywę. Ty ją prowadzisz, Ty wychodzisz z inicjatywą i nie czekasz, aż ona podejmie decyzję, tylko sam to robisz. Otwierasz przed nią drzwi albo wołasz kelnera, żeby ona nie musiała tego robić, dzięki czemu dajesz jej jasny komunikat:
„Jesteś ze mną i możesz czuć się komfortowo i bezpiecznie przy mnie. Jestem świadomy tego, co się dzieje wokół mnie i ja przejmuję inicjatywę."

To daje kobiecie poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że w razie czego może zawsze na Ciebie liczyć. Jest to bardzo, bardzo ważne dla każdej kobiety.


Cecha nr 2: High status (wysoki status społeczny)

Posiadanie wysokiego statusu, to nie tylko pieniądze czy samochód. Wysoki status, to również sposób, w jaki odbiera Cię środowisko (społeczeństwo). Szacunek, którym Cie inni obdarzają, Twoja pewność siebie, to wszystko wpływa na Twój status w oczach kobiety. A dla kobiety mało jest rzeczy tak atrakcyjnych, jak wysoki status 'samca" w grupie. Im wyższy tym lepszy.

Ktoś, kto na imprezie stoi pod ścianą z piwem, nie ma szans na spotkanie z najładniejszą dziewczyną na sali. Jednak facet, który emanuje pewnością siebie (nie arogancją czy agresją) jest znany w danym "środowisku (ludzie go rozpoznają, przychodzą się przywitać, kobiety się uśmiechają itp.) od razu staje się dla kobiety atrakcyjniejszy.

Pamiętaj, kobieta w przeciwieństwie do mężczyzny, chce być z kimś, kto jest "lepszy" od niej, a to oznacza bardziej interesującym, znającym więcej osób i umiejącym więcej.


Cecha nr 3: Poczucie humoru i pozytywne nastawienie

Pamiętam jak kiedyś, jakaś sławna kobieta powiedziała:


"Jeśli potrafisz rozśmieszyć kobietę, to możesz z nią robić wszystko".

To jest absolutny "killer". Zadaj pierwszej lepszej kobiecie pytanie, jakie cechy ceni w facecie, a powie Ci:
„Coś tam, coś tam (inteligencja, pewność siebie) i poczucie humoru.”

Musisz mieć poczucie humoru, jeśli chcesz podrywać atrakcyjne kobiety. Jest to tak ważny i atrakcyjny dla kobiet czynnik, że aż dziw bierze. Rozśmieszanie kobiety pozwala jej się poczuć komfortowo w Twojej obecności i zapomnieć o wszystkich problemach.

Co więcej, jeśli Twój humor będzie połączony z odrobiną (ale tylko odrobiną arogancji i małego drażnienia kobiet) to będziesz po prostu nie do przebicia i sprawisz, że będziesz równie atrakcyjny dla kobiety, co piękna dziewczyna dla Ciebie. Wtedy pytanie, jak poderwac dziewczyne nie bedzie dla Ciebie problemem., bo wszystko będzie się działo automatycznie

Cecha nr 4: Pewność siebie i nie bycie needy


Poczucie pewności siebie jest dla kobiet bardzo ważne, ponieważ daje im świadomość Twojej siły, Twojego charakteru. Siła mentalna (nie fizyczna) i twardy charakter, to ważna cecha dla kobiet.

Żadna normalna, zdrowa kobieta nie zwiąże się z facetem, który jest przysłowiową łajzą, bez poczucia własnej wartości i który nie jest w stanie postawić na swoim, kiedy trzeba. Kolejnym problemem jest sytuacja, kiedy mężczyzna jest needy (potrzebujący) i chce kupić sobie uczucia kobiety prezentami czy komplementami.

Pamiętaj, że prawdziwy mężczyzna nie potrzebuje tak jak inni faceci kupować pięknej kobiecie drogich prezentów, żeby jej się przypodobać. Sam fakt, jaki on jest, sprawia że dla kobiety jest atrakcyjny.

Istnieje jeszcze kilka bardzo ważnych cech, które sprawiają, że mężczyzna jest atrakcyjny dla kobiety. Jeśli chcesz je poznać, wejdź teraz na moją stronę i ściągnij mój darmowy raport:
"7 cech mężczyzny atrakcyjnego dla każdej kobiety"

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak podrywać dziewczyny, chcesz poznać gotowe teksty na podryw, sposoby uwodzenia, to wejdź na moją stronę  Jak poderwać dziewczynę

Podobne artykuły


43
komentarze: 18 | wyświetlenia: 36033
41
komentarze: 19 | wyświetlenia: 136469
37
komentarze: 60 | wyświetlenia: 13154
34
komentarze: 17 | wyświetlenia: 365879
33
komentarze: 47 | wyświetlenia: 15010
33
komentarze: 69 | wyświetlenia: 10798
30
komentarze: 20 | wyświetlenia: 11236
26
komentarze: 10 | wyświetlenia: 3026
24
komentarze: 19 | wyświetlenia: 16461
21
komentarze: 45 | wyświetlenia: 6191
19
komentarze: 8 | wyświetlenia: 7603
17
komentarze: 8 | wyświetlenia: 23192
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacje

Powiązane tematy

Około 5-6 milionów małżeństw i co za tym idzie rodzin ma w Polsce problem z alkoholem. Mąż alkoholik to najczęstszy problem, także całkiem ładnych i atrakcyjnych kobiet. A taki pijaczek to absolutna łajza z szamba, samo dno jak wiadomo, wymagające leczenia oraz opieki i to często na stałe. To znaczy, że parę milionów kobiet w Polsce wzięło sobie łajzę za męża. I to koniec twoich wywodów o łajzach, ...  wyświetl więcej

Słowa:
"Pamiętaj, że prawdziwy mężczyzna nie potrzebuje tak jak inni faceci kupować pięknej kobiecie drogich prezentów, żeby jej się przypodobać. Sam fakt, jaki on jest, sprawia że dla kobiety jest atrakcyjny." - Ubawiły mnie do łez! :-)

Zadufany w sobie palant to taki, który myśli, że sam fakt że on jest z nią - jest dla kobiety szczęściem kosmicznym hehehe :-)

Jak mężczyzn

...  wyświetl więcej

Pani Andromedo! W pełni się z Panią zgadzam - nie ma nic piękniejszego jak takie drobiazgi - typu ot, choćby stokrotka - bo to chodzi o to, że myślą i że chcą sprawić niespodziankę. Widzieć Nasz uśmiech : -D
Kopmlementy - też ważna sprawa - ale w odpowiedniej chwili i też nie za dużo, bo w końcu się dziewczynie znudzą...ale Drodzy Chłopcy - wierzcie mi :-) - dziewczyny uwielbiają być STALE ...  wyświetl więcej

  mARK m,  12/05/2009

Autor nie napisał, że "nic nie kupować' kobiecie, więc rozpędziła się Pani w osądzie jego jak i wielu podobnie myślących facetów. Bo rzecz w tym, by nie kupować w celu zaskarbienia sobie uczuć drugiej osoby, by jej się przypodobać, ale kupować z głową z samej chęci dawania. Bo można dać brylant z miłości lub by zdobyć miłość - sytuacja podobna, ale intencje spolaryzowane.

  Uncle Uwo  (www),  12/08/2008

ciekawe spostrzeżenia

tylko troche wyoblrzymiają to o czym piszę.

co do prezentów to chodziło mi oto, żeby nie próbować "kupować" sobie przychylności kobiety prezentami. Jeśli przeczytasz inne moje artykuły to zauważysz tam, ze mówię właśnie o kupowaniu małych niespodziewanych prezentów bo to niespodzianka dla kobiety i daje jej do zrozumienia, że myslisz o niej.

co do łajz to poruszyłaś temat z zupełnie innej bajkiDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska