Login lub e-mail Hasło   

Tabletki Odchudzające

Kilka faktów o tabletkach odchudzających - działanie, skutki uboczne itp.
Wyświetlenia: 8.437 Zamieszczono 09/08/2008

Najnowsze badania pokazują, że każdego roku coraz więcej ludzi ma nadwagę. Ten problem nie dotyka, tylko dorosłych, ale nawet dzieci, które dopiero zaczęły szkołę.

Jest wiele czynników, które się do tego przyczyniły, np. takie jak spożywanie przez społeczeństwo coraz więcej fast foodów i posiłków zawierających nasycony tłuszcz, używanie „sztucznego” cukru w napojach gazowanych i innej przetworzonej żywności, jedzenie pożywienia z mniejszą zawartością błonnika, genetyka, przejadanie się i coraz wolniejszy metabolizm wraz z wiekiem.

Odkąd zrzucanie wagi zabiera czas i większość ludzi nie może się doczekać, kiedy się jej pozbędzie, zdecydowali się na najszybszą drogę, którą jest używanie tabletek odchudzających.

Od 1950 roku do późnych lat 90, lekarzy przypisywali leki na utratę wagi. Te leki zwiększały poziom serotoniny w mózgu. Powodowało to, że mózg wierzył, że żołądek jest już pełen i w ten sposób zwiększało się tempo metabolizmu danej osoby.

Ale było to tylko do czasu, kiedy naukowcy odkryli, że te leki mają skutki uboczne i powodowały choroby serca, więc znikły ze sklepowych półek.

Później tworzono różne modyfikacje i wprowadzone nowe leki przypisywane przez lekarzy. Duża część z nich czeka jeszcze na zatwierdzenie.

Pomysł, że prosty preparat może zmienić wszystko, bez potrzeby zmieniania diety i poświęcania czegokolwiek jest bardzo kuszący, od kiedy ludzie widzą przyjaciół, którzy ich używają z wspaniałym rezultatem.

To powoduje, że cała masa ludzi wydaje miliony złotych każdego roku, żeby doświadczyć takiego cudu. Daje to firmom farmaceutycznym sporo pieniędzy.

Tabletki na odchudzanie mogą być kupione samemu lub przypisane przez lekarza. Nawet w dzisiejszych czasach przy zaawansowanej technologii medycznej, te preparaty mogą nieść ryzyko związane ze zdrowiem. Problemy, z jakimi spotykają się niektóre osoby to: biegunka, wymioty, suchość w ustach, bóle głowy, a nawet ataki serca.

Przedawkowanie tabletek na odchudzanie, może powodować dreszcze, dezorientacje, halucynacje, płytki oddech, problemy z nerkami i konwulsje.

Efekty uboczne różnią się od siebie w zależności od stylu życia i zdrowia danej osoby. Mogą być zminimalizowane poprzez konsultacje z lekarzem i przestrzeganiem dawkowania.

Istnieją, też naturalne tabletki na odchudzanie, zrobione z mieszanki ziół, które są bezpieczne dla zdrowia i nie mają skutków ubocznych – co potwierdzają liczne badania naukowe. Przykładowo jednym z takich preparatów jest Therma Cuts. Działają one dość dobrze, zwłaszcza z planem ćwiczeń i nisko kaloryczną dietą.

To już zależy od danej osoby, jaką drogę odchudzania wybierze i jak długo będzie się jej trzymać.

***

Odkryj jak działają naturalne i skuteczne tabletki na odchudzanie: http://therma.impossible.pl

Podobne artykuły


86
komentarze: 183 | wyświetlenia: 99605
72
komentarze: 36 | wyświetlenia: 91808
42
komentarze: 15 | wyświetlenia: 14279
39
komentarze: 19 | wyświetlenia: 36189
39
komentarze: 33 | wyświetlenia: 222494
37
komentarze: 33 | wyświetlenia: 354908
30
komentarze: 40 | wyświetlenia: 7257
30
komentarze: 8 | wyświetlenia: 8217
28
komentarze: 15 | wyświetlenia: 11815
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

To że ludzie stają się coraz grubsi to fakt. To, że firmy farmaceutyczne chcą na tym zarobić to również fakt :P

Herbaslim - jest to nazwa środka sprowadzanego z Brazyli, który miał też inne nazwy. Zawierał między innymi w swoim składzie: Librium, Prozac i Fenproporeks. Działał silnie psychotropowo.
Ephedra -środek odchudzający zawierający wyciąg z rośliny Ephedra sinica. Zawiera duże ilości efedryny, substancja podobna do amfetaminy. Wywoływał zgony w USA. Więcej na : ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska