Login lub e-mail Hasło   

Jak stać się bardziej kobiecą, kobietą ogólnie pożądaną?

Czy wiesz, że możesz być atrakcyjną kobietą? Dowiedz się jak tego dokonać, jak stać się kobietą ogólnie pożądaną, posiadającą powodzenie u mężczyzn!
Wyświetlenia: 32.850 Zamieszczono 18/08/2008

Niniejszy artykuł pochodzi z darmowego kursu mailowego pt.: „Jak zrozumieć mężczyznę?” – najlepszego, internetowego źródła wiedzy o mężczyznach.

Wiesz, jaka jest różnica pomiędzy kobietą pożądaną, ogólnie atrakcyjną, a tą, która wydaje się mężczyznom mało atrakcyjna, nie warta uwagi?

Ta różnica zależy od myśli.  Kiedy myślisz, że jesteś seksowna, powabna, atrakcyjna, to stajesz się taka. Ale kiedy, uważasz się za mało atrakcyjną, nieciekawą dla mężczyzn, posiadającą wady, a nie zalety, to i taka się z czasem stajesz dla mężczyzn.

Ponieważ wszystko zależy od myśli. Przykładowo, gdy myślisz, że jesteś atrakcyjną kobietą, zachodzą zmiany nie tylko na poziomie Twojej fizyczności – mam na myśli: strój, postawę, sposób poruszania się, ale i zmiany fizjologiczne, o których być może nie jesteś w danej chwili świadoma, ale które wielu mężczyznom dają wiele do myślenia i często zastanawiają się:

-„Co ona ma takiego w sobie, że tak bardzo mnie pociąga?”

Te zmiany, jakie zachodzą w Twoim organizmie to związki feromonów, jakie „produkuje” Twój mózg. Piszę „produkuje”, bo w rzeczywistości mózg nie produkuje feromonów, a jedynie zleca ich produkcję odpowiednim gruczołom w Twoim organizmie w zależności od nastroju w jakim się obecnie znajdujesz. To te gruczoły produkują feromony, które mówią mężczyznom, w jakim jesteś nastroju i ogólnie, jaki jest Twój charakter.

Być może słyszałaś opowieści o tym, że psy wyczuwają złych ludzi? A wiesz, co psy czują? No właśnie psy wyczuwają feromony. Jeśli podchodzisz do psa i boisz się go, to ten będzie o tym wiedział po Twoim zapachu. Psy też się boją ludzi przestraszonych, dlatego na Twój strach pies zazwyczaj zareaguje agresją. I odwrotnie, kiedy podejdziesz do psa bez strachu, z pozytywnym nastawieniem, to pies też to wyczuje dzięki feromonom, które wydziela Twój organizm i... pozytywnie zamerda ogonem. 

Podobnie mają mężczyźni. Mężczyzna wyczuwa, jaką jesteś kobietą i jak ma zareagować w zależności od feromonów, jakie wydziela Twój organizm.

Zapach, czy inaczej feromony to jedna rzecz. Druga, to ogólnie Twoja postawa zależna od Twoich myśli. Czy uważasz się za atrakcyjną kobietę? Jeśli nie, to uwierz mi, nawet gdyby było inaczej to będziesz się zachowywać jak kobieta mało atrakcyjna dla mężczyzn. Nie tylko będziesz szukać potwierdzenia swoich myśli, ale wszystko będzie temu podporządkowane. Twój nastrój; postawa - całkiem możliwe, że zgarbiona; spuszczone, nieśmiałe spojrzenie; chód, który będzie przypominał kobietę, która nie wie dokąd podąża, łamiący się głos i niepewne jąkane wypowiedzi, no i ubiór, który często będziesz tak dobierać, by ten odstraszał potencjalnych zainteresowanych. Po co się atrakcyjnie ubierać, skoro i tak nikogo to nie interesuje?

Wyobraź sobie, jednak, że uważasz się za atrakcyjną kobietę. Kiedy tak jest nagle nie tylko, Twój zapach się zmienia, ale i postawa. Nagle stajesz się kobietą pewną siebie, Twój chód zmienia się na bardziej zdecydowany – chodzisz tak jakbyś wiedziała, gdzie idziesz. Twoja postawa jest wyprostowana, wzrok skierowany przed siebie. Przestajesz się bać mężczyzn i często to Ty inicjujesz kontakt, a to intryguje mężczyzn i jeszcze bardziej zwraca ich uwagę.

I nie ważne czy jesteś szczupła czy otyła, wysoka czy niska, blondynką czy rudą, masz długie nogi czy grube uda – tak czy owak pociągasz mężczyzn, gdy myślisz, że ich pociągasz!

Na zakończenie, jeśli jeszcze nie dajesz wiary temu, że wszystko zależy od Twoich myśli, spójrz na metamorfozy w kobiecych czasopismach. Spójrz na kobietę przed metamorfozą i po metamorfozie – czy nie widzisz tego, że gdyby taka kobieta nie pomyślała, że może być atrakcyjną kobietą, nigdy nie poddałaby się tego typu zabiegom?

 No właśnie! Odpowiedź pozostawiam już Tobie. Wiedz jedno: kiedy myślisz, że jesteś atrakcyjna – stajesz się atrakcyjna.

 Piotr Mart

„Mężczyzna od A do Z”

Podobne artykuły


25
komentarze: 84 | wyświetlenia: 2071
17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1088
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1777
15
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1465
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 813
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 917
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 599
14
komentarze: 119 | wyświetlenia: 1008
13
komentarze: 21 | wyświetlenia: 898
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 490
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 323
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 299
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1190
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 662
12
komentarze: 23 | wyświetlenia: 885
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Niestety, ale zauważam w Twoich artykułach smutną tendencję. Coraz mniej w nich treści, a coraz nachalniej reklamowana jest książka (co na pewno nie podnosi sprzedaży).

W zasadzie to artykuł czy śmieciowy tekst pozycjonujący feromony?

  Afrodyta,  09/09/2009

A ja uważam, że bardzo wartościowy. Może trzeba być kobietą by to zrozumieć.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska