Login lub e-mail Hasło   

Kiedy lekarze nie pracują, to umieralność spada.

Zastanawiałeś/aś się kiedyś nad tym dlaczego niektóre choroby powracają np. rak? Przez wrzucanie wszystkich pacjentów do jednego worka z określoną nazwą choroby.
Wyświetlenia: 8.953 Zamieszczono 24/08/2008

Jak to jest możliwe, zapytacie? Przecież medycyna to wielkie ogólnoświatowe dobro. Skąd, więc taki wniosek, że kiedy lekarze strajkują to ludzie mają się lepiej? Cóż wynika to z badań i statystyk.

Niestety przytoczyć muszę statystyki amerykańskie, bo u nas nie ujawni się za nic w świecie liczby zgonów spowodowanych błędem lekarzy, reakcją na leki czy zbędnymi zabiegami chirurgicznymi. Lekarz na lekarza ręki nie podniesie i krzywdy mu zrobić nie da, to przecież wiemy wszyscy z codziennych obserwacji.

A więc w USA, w roku 2001 śmiertelności wynosiła prawie 800 000 osób. I z roku na rok ta liczba rośnie. Jeśli jednak lekarze strajkują to śmiertelność spada nawet o 35%. Ktoś może mi zarzucić, że jestem przeciwko lekarzom. W żadnym razie. Jestem za ostrożnością i wiedzą. Jestem za podejściem indywidualnym. Jestem przeciw standardowemu traktowaniu każdej choroby, wrzucaniu każdego pacjenta do jednego worka, z napisem „rak- to dajemy chemię”, „grzybica to dajemy antybiotyk” i następny proszę.

 

ANTYBIOTYKI

 

Że wcale nie są takie wspaniałe to wiemy. Że nie pomagają tak jak nam mówią lekarze, to też wiemy i najgorsze jest to, że lekarze też o tym wiedzą. Jak nazwać zatem kogoś kto wie, że nie pomoże, że zaszkodzi, a mimo to promuje, przepisuje etc.?

Od dawna wiadomo, że podawanie antybiotyków powoduje grzybicę. Grzybica zaś powoduje takie osłabienie organizmu, że nie jest on w stanie walczyć z najprostszą chorobą. A mimo to, gdy idziemy do lekarza to, co nam przepisuje??????? Antybiotyki!!!!! Błędne koło!!!!!!!.

Albo inny przykład. Przyjmowanie leków przeciwzapalnych, chemioterapia i w zasadzie każda długotrwała kuracja lekami chemicznymi powoduje zaburzenie mikroflory jelit. A jelita odpowiadają za nasze zdrowie i nikt mi nie powie, że jest inaczej. Wszystkie leki chemiczne przyjmowane stale niszczą naturalną florę bakteryjną, która utrzymuje równowagę bakteriologiczną w naszym organizmie. A ponieważ natura nie znosi próżni, więc grzyby i inne bakterie kolonizują nasze jelita doprowadzając do DYSBIOZY (zaburzenia mikroflory jelit). A czy lekarze proponują przyjmowanie probiotyków W KAŻDEJ CHOROBIE??? Oczywiście, że nie. Bo jak może na zapalenie stawów podawać leki chemiczne i probiotyki??? Dziwo to wielkie, prawda? (mam nadzieję, że wyczuwacie ironię)

Powtarzam raz jeszcze: wszystkie leki chemiczne przyjmowane w nadmiarze bądź bardzo długo powodują dysbiozę i grzybicę. I co się dzieje? Idziemy do szpitala- poleżymy tam 10 dni, nafaszerują nas lekami i najdalej za kilka lat albo nawet wcześniej mamy inne choroby, których oczywiście nie łączymy z jelitami i dysbiozą. Bo nikt nam o tym nie powiedział.

 

Więc mówią ja: chroniczna dysbioza i grzybica prowadzi do:

-stanu zapalnego jelit

-wrzodów

-zapalenia wyrostka

-choroby Crohna

-artretyzmu

-alergii pokarmowych

-wszelkich chorób autoimmunologicznych typu łuszczca, liszaj rumieniowaty

-astmy

 

Słów kilka o astmie. Udowodniono, że przyczyną astmy u dzieci jest grzybica i dysbioza, występująca wskutek podawania antybiotyków ( na podstawie New Scientist, 2003). Jeśli ktoś uważa, że nie można mieć grzyba w płucach to bardzo się myli. Krew krąży w całym ciele, w płucach też i zarodniki grzybów mogą się osiedlić w płucach naszego dziecka. Stwierdzono niezbicie, że podawanie dzieciom antybiotyków o szerokim spectrum działania powoduje, że dzieci są dziewięciokrotnie podatniejsze na astmę.

Masz dziecko chore na astmę? Zanim udasz się po tradycyjne leki, czy podasz mu sterydy, najpierw przeprowadź kurację na grzybicę. Możesz być bardzo zdziwiona efektami.

 

 

ANTYBIOTYKI, A NOWOTWÓR I BIAŁACZKA

 

Mówi się, że rak i białaczka to plaga XX i XXI wieku. Tak, to prawda. Ale ma to związek właśnie z podawaniem ogromnej ilości leków chemicznych i antybiotyków. Zastanawialiście się, czemu były minister zdrowia Zbigniew Religia nie chciał poddać się chemioterapii? Bo o doskonale wiedział, że efekt będzie mizerny, a osłabienie organizmu i podatność na wszelkie choroby ogromna. Podawanie chemii w leczeniu guzów prowadzi do dysbiozy i grzybicy ogólnoustrojowej. Jest to główny skutek uboczny. Co tam wypadanie włosów, grzybica to jest problem. Jakby tego było mało, chemia nie zagwarantuje, że choroba nie powróci. I co ciekawe: najczęściej po kilku latach wraca ze zdwojoną siłą. Po leczeniu guzów złośliwych powstają guzy innego rodzaju ( na podstawie Progress in Clinical and Biological Research , 1993)

 

A co powiecie o takich informacjach dotyczących raka skóry. Podobno kolejna plaga XXI wieku, coraz więcej czerniaków i raków skóry. Słońce jest złe, trzeba się chronić, smarować kremami z bardzo wysokim filtrem etc. A przecież chodzi tylko jedno: ROZSĄDEK. Słońce jest nam potrzebne, potrzebujemy witaminy D. Więc nie chodzi o to by leżeć w solarium non stop czy na plaży przysypiać dwa tygodnie, ale słońce jest nam potrzebne. Śmiało można powiedzieć, że do powstawania raka skóry przyczynia się:

- mała ilość witaminy D w organizmie

-kwasica pochodząca z dysbiozy. Nadmierne zakwaszenie organizmu powoduje rozwój grzybicy

-brak przeciwutleniaczy. I tu podziękujmy wielkiej kampanii na rzecz ostrzegania przed braniem suplementów i witamin w tabletkach.

-za dużo kwasów tłuszczowych Omega 6. Przypominam, że stosunek Omega 3 do Omega 6 powinien wynosić 1:1 a maksymalnie 1:4

-intensywne opalanie – dopiero na samym końcu.

Czy o tym nam ktoś mówi, czy jakiś lekarz o tym wie? Czy wszystko zrzucamy na słońce?

 

SZCZEPIENIA

Kolejna gigantyczna porażka medycyny klasycznej. Najprostsze pytanie: skoro szczepimy się przeciw odrze czy ospie, to, czemu na nią chorujemy? Kolejne pytanie: jak to się dzieje, że dzieci Amiszów nie chorują na autyzm? Jest to choroba u nich nieznana. A dlaczego? BO NIE SZCZEPIĄ DZIECI!!!!!!!!!!!!!

 

Można dokładnie sprawdzić z statystykach, że spadek zachorowalności na ospę, odrę, szkarlatynę, koklusz spadł ZANIM sprawdzono szczepionki. Z przypadki ADHD, autyzmu, nagłej śmierci łóżeczkowej, wzrosła po sprawdzeniu szczepionek.

Ale co ja się tu będę wymądrzać. Zapraszam na forum www.dzieci.org i poczytania wypowiedzi matek o zachowaniach dzieci po szczepionkach, wypowiedzi o wielkim żalu do siebie, że w ogóle pozwoliły zaszczepić dziecko. To wszystko piszą kobiety- Polki, może wasze sąsiadki. Poczytajcie!!!!!! Bardzo pouczająca lektura.

 

KOKTAIL TEORETYCZNIE DLA ZDROWIA

 

Wreszcie sedno: leki chemiczne się testuje. Najpierw na zwierzętach, potem na ludziach – ochotnikach ( a propos testowania to przypominam aferę z Grudziądza, gdzie testowano od lutego do maja 2007 na bezdomnych szczepionkę przeciw ptasiej grypie, mówiąc tym ludziom, że to na zwykłą grypę. Kilka osób zmarlo). Idą na to OGROMNE pieniądze. Potem firma otrzymuje patent i już może zarabiać pieniądze. Ale cały problem polega na tym, że wszystkie leki testuje się OSOBNO. I proponuję zajrzeć do apteczki babci i policzyć ile łyka tabletek. A to na serce, a to na cholesterol, jeszcze na wątrobę i wreszcie na stawy. I dopiero taki koktajl jest trujący zamiast leczący. Bo nikt nie będzie testował leku, w jakie wchodzi interakcje. Czytając na ulotkach, że może wchodzić w interakcje…., może osłabiać działanie……, może nasilać działanie…., to takie sobie gadanie. Ale gdzie tu konkrety?? Z jakim konkretnie lekiem ( nazwa leku i producent) wchodzi, w jakie związki. Tu już nie ma konkretów. Konkretna jest tylko kasa za sprzedane opakowanie.

A przecież nie chodzi o to, żeby potępić całkiem medycyna klasyczną, choć pewnie można byłoby tak na nich naskoczyć, jak oni naskakują na medycynę naturalną. Antybiotyki są potrzebne, leki chemiczne są potrzebne. Ale do tego wszystkiego brakuje wiedzy. Wiedzy właśnie o szkodliwości koktalii leków chemicznych, wiedzy o produktach naturalnych, od których można zacząć zanim się poda antybiotyk, wiedzy o podawaniu probiotyków przy każdej chorobie. Brakuje wreszcie dobrej woli by łączyć jedną i druga medycynę. Szkoda.

Podobne artykuły


110
komentarze: 47 | wyświetlenia: 160465
72
komentarze: 36 | wyświetlenia: 91876
42
komentarze: 15 | wyświetlenia: 14310
39
komentarze: 19 | wyświetlenia: 36262
38
komentarze: 8 | wyświetlenia: 36894
37
komentarze: 25 | wyświetlenia: 60283
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 19509
30
komentarze: 40 | wyświetlenia: 7292
29
komentarze: 18 | wyświetlenia: 371115
28
komentarze: 15 | wyświetlenia: 11846
 
Autor
ArtykułRozumiem, ze nośne tematy są po to, żeby zyskać przy ich pomocy popularność, ale manipulowanie wiedzą o szczepieniach uważam za przestępstwo, bo dotyka dzieci.
Ogłupieni taką pseudowiedzą rodzice mogą niestety decydować o nieszczepieniu dzieci przeciw tężcowi, błonicy czy WZW B.
Skutki tego są fatalne. Nikt nie zdołał NIGDY przeprowadzić jednego dowodu na to, ze autyzm ma jakikolwiek ...  wyświetl więcej

Sorry, a o kim ty piszesz? Bo chyba nie ma to związku z artykułem tutaj ocenianym...

Jak duch straszący w necie, wywoływany nie wypada, żebym się nie pojawił. Pojawiam się i znikam:) A nawet straszę, fobiami, maniami, paranoją, psychotropami i kraksami samolotów CASA. I w jednym dromkusa popieram trzeba temat przebadać, jeśli uważa, że brak jest wystarczająco wyraźnych dowodów. Najlepiej porównać statystyki zgonów z okresów strajków lekarzy i/lub pielęgniarek, z odpowiednimi okres ...  wyświetl więcej

  skakun,  29/08/2008

niestety stek bzdur pisanych przez nieodpowiedzialną grafomankę... każde zdanie można obalić przytaczając deklarację helsińską, ICH GCP... wyniki przeglądów systematycznych czy metaanaliz..
ludziom, którzy dali się wciągnąć w piramidę i wciskają komu się da ziółka pod pseudonaukową nazwą 'probiotyk' radzę, żeby nie pisali artykułów, tylko wrócili do obdzwaniania swoich naiwnych znajomych... pozdrawiam

nie doszedlem do konca artykułu. Tylko i wylacznie przez nieczytelna czcionke.

Ja też.

Art. jest przeróbką art. Walter'a Last'a który ukazał się w LEXUSIE w numerze z maja-czerwca 2008r. Pod tytułem: Czy większość chorób powoduje system medyczny ?

Bardzo brzydko, że nie podała pani źródła - wyszło na to, że sama pani to napisała.
Co do komentarza @dromkus - piszesz : "Nikt nie zdołał NIGDY przeprowadzić jednego dowodu na to, ze autyzm ma jakikolwiek związek ze szczepi

...  wyświetl więcej

Może to niektórym otworzy oczy i rozum.
http://www.youtube.com/watch?v(...)related

Ludzie idzcie po rozum do glowy i odpowiedzcie sobie na proste pytanie czy bylibyscie w stanie sami wyleczyc sie z waszych dolegliwosci...?
Kazde lekarstwo ma zalacznik z instrukcja obslugi, srodkami ubocznymi i oprzeciwskazaniami. Poza tym to my sami mowimy co nam dolega a lekarz stara sie nam pomoc. Poszczegolne choroby maja podobne objawy a wiec nie zawsze za pierwszym razem lekarstwo je ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska