Login lub e-mail Hasło   

Chore uczucie

Życie jest takie trudne i skomplikowane.
Wyświetlenia: 1.076 Zamieszczono 01/09/2008

Jestem 23 letnią dziewczyną mam prace cudownych rodziców , a jednak czuje sie nieszczęśliwa. Czasami sama sie o to obwiniam . Rok temu poznałam chłopaka o 6 lat starszego w pracy , wiedziałam o nim jedno , że jest w separcji z żoną i ma dwójke dzieci. Cierpiał , bo jego małżenstwo sie rozsypało , żona zamieszkała z innym. Było mi go szkoda , gdyż wiem jak boli zdrada ukochanej osoby 3 lata temu narzeczony zostawił mnie dla innej. Obserwowałam go bacznie w pracy i coś we mnie pękło postanowiłam zbliżyć sie stopniowo do Niego. I udało sie z czasem nawiązliśmy  ze sobą znajomośc pisaliśmy na gg  a z czasem zaczeliśmy pisać semsy. Po miesiącu korespondencji umówiliśmy sie na kawe. Później znów kawa , pizza wspólne spędzanie czasu i pogaduchy. W końcu zrozumiał , że Marcin ( bo tak ma na imie) stał mi sie bardzo bliski. Nie potrafiłam o nim przestać myśleć i tęsknić.W końcu zaczeliśmy być razem , bałam sie tego związku ale pokochałam Marcina całym sercem nie potrafiłam żyć bez Niego. Jednak po pół roku doznałam wstrząsu , gdy Marcin oznajmi , że dla dobra dzieci da szanse żonie i odszedł :( Nie potrafiłam sie z tym pogodzić płakałam nocami nie jadłam nie mogłam zapomnieć. Po tygodniu zadzwonił Marcin , że nie udało sie że żona wróciła do kochanka. Płakał był załamany , a ja płakałam razem z nim wspierałam go i pomagałam mu ponieść sie znów byliśmy razem. Byłam szczęśliwa , że znów mam swojego Marcina dużo czasu spędzaliśmy razem z jego pociechami . Aż tu znów Marcin odszedł do żony nie potrafiłam zrozumieć dlaczego zranił mnie po raz kolejny i zostawił. Dobrze wiedział , że żona prędzej czy później znów go zostawi , a ja go kochałam . Minął miesiąc , drugi i Marcin znów sie odezwał ale ja nie potrafiłm mu wybaczyć zapierał sie, że to koniec że nie dam sie już skrzywdzić. Ale miłóść do Niego jest silniejsza i wróciłam. Na obecną chwile  Marcin chodzi do dzieci widujemy sie twierdzi , że jestem waźną osobą w jego życiu. Kocham go ale nie potrafie mu zaufać z każdym dniem bo sie , że znów odejdzicie.Miłość , którą go darze nie uszczęsliwia mnie tylko rani. Jak mam sie uwolnić od tej chorej miłośc??? Czy jeszcze kiedyś będe szczęśliwa?? Kocham Marcina , ale nie potrafie tak dalej żyć.

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1202
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 719
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1371
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1606
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 928
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1316
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1548
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1322
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 724
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 403
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1107
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 913
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 1224
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

idz do tej jego zony i jej wygranij, musisz byc twarda kobita, nie ma bata, szkoda sobie spieprzyc zycie, ssandzac po tym co napisalas to ona go marionetkuje to i ty musisz zaczac byc bardziej stanowcza,

W szkole nic nie uczą o związkach ani relacjach, nie przygotowują do życia, ani do bycia w rodzinie czy związku. Martwią się lefebrowcy giertychowcy, żeby gejów do szkół nie wpuszczać i żeby dziewczyny sukienki za krótkiej nie nosiły. Zamiast tego co potrzeba jest katecheza i podobne pierdółki. Polecam ci Izo poczytaj trochę na temat może coś sobie wtedy uświadomisz.

Toksyczna miłość, by P

...  wyświetl więcej

Polecam wyjazd na wakacje ;).

zapal jointa, bendziesz szczesliwa.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska