Login lub e-mail Hasło   

Przeczytaj to, zanim będziesz chciał zaimponować kobiecie

Jak zaimponować kobiecie i co zrobić, żebym jej się podobał? Co zrobić, żeby ona była mną zainteresowana i od razu, żebym jej się podobał?
Wyświetlenia: 6.293 Zamieszczono 10/09/2008


Bardzo bardzo często dostaje od czytelników mojego bloga pytania w stylu:

“Jak zaimponować kobiecie i co zrobić, żebym jej się podobał? Co zrobić, żeby ona była mną zainteresowana i od razu, żebym jej się podobał? Co zrobić, żeby być tym wyróżniającym się, interesującym gościem, na którego lecą kobiety?”


Powiem szczerze, że kiedyś się też nad tym się zastanawiałem i w końcu mnie olśniło.

Któregoś razu będąc na imprezie, postanowiłem sobie, że będę obserwował ludzi i „socjalną dynamikę” jaka między nimi zachodzi.

Zacząłem się przyglądać jak wyglądają interakcje między ludźmi
, jak kobiety pokazują swoje zainteresowanie, kim się interesują i co jeszcze bardziej rozbudza ich zainteresowanie.

Siedząc tak i pijąc wódeczkę;), gadając trochę z ziomkiem (i pijąc wódeczkę;) Zauważyłem jedną ważną rzecz. Mój kumpel wpadł w “oko” jednej dziewczynie, było to widać. Ciągły banan na twarzy, ciągłe zagadywanie do niego, szukanie pretekstu do rozmowy i wyjścia na kolejnego papierosa itd.

Sam nie palę, więc nie wiem, co dokładnie działo się na balkonie
(o czym rozmawiali), ale któregoś razu po kolejnym kieliszku postanowiłem się przewietrzyć. Wyszedłem z nimi (kumplem i zainteresowaną nim panną) i zauważyłem bardzo, ale to bardzo ciekawą rzecz.

Wtedy jeszcze zaczynałem swoją przygodę z podrywem, miałem już co prawda pewną teorię i wiedzę na temat “dowodu towarzyskiego” i społecznego statusu mężczyzny, jednak bardziej traktowałem to na poziomie teoretycznym albo sytuacji, że w jakiś sztuczny sposób wzbudzam ten dowód (np. sztuczki magiczne, czytanie z reki, historyjki).

Mój kumpel miał ten dowód samoistnie, bez robienia czegokolwiek, zaczął gadać z dziewczyną o koncertach na których był. Ona też na niektórych była, szybko okazało się że on był na wielu imprezach na których ona chciała być. Stałem sobie wtedy na balkonie, gadając trochę z nimi, a właściwie słuchając ich i nagle mnie olśniło.

Myślę sobie
: „Kurde przecież do dowodu towarzyskiego, do wysokiego statusu w grupie wcale nie potrzebne są jakieś sztuczki. Nie potrzeba odgrzewanych tekstów, historyjek (chociaż jest to pomocne i to bardzo). Nie trzeba nic kombinować. To wszystko przychodzi naturalnie, jeśli się ma ciekawe życie. Jeśli jeździ się w różne miejsca, jeśli robi się coś ciekawego”

Mój kumpel zwiedził pół świata i ma w związku z tym masę historii do opowiedzenia. Żadnych ściem, historyjek wykutych na blachę, po prostu życie, które sprawia, że jesteś lepszy od innych.

Nie mówię tutaj: „Nie używaj żadnych historyjek, które zbudują Ci dowód społeczny” albo " Sztuka uwodzenia Ci nic nie da" - po prostu pracuj nad „lajfstajlem”, wyrabiaj swoje życie, żeby samo świadczyło o tym, że jesteś atrakcyjnym facetem. To co robisz w życiu odzwierciedla trochę, jak atrakcyjny jesteś dla kobiety.

Jeśli pracujesz jako „nalewacz” benzyny na stacji benzynowej i jedyne co robisz w wolnych chwilach, to granie na komputerze, to tak samo będziesz atrakcyjny dla kobiety.

Jeśli prowadzisz swoją firmę, masz jakaś pasję (nawet mogą to być szachy) i w związku z tym dzieje się w Twoim życiu coś ekscytującego, to jesteś automatycznie atrakcyjny.

Tylko nie zrozum mnie źle. Nie mówię tutaj: „Kto ma słabą niedochodową pracę, nigdy nie będzie atrakcyjny dla kobiety” Nie oto w tym chodzi.

Chodzi raczej o styl życia i bycia. Jeśli Twoje życie, Twój świat jest atrakcyjny, równocześnie Ty również jesteś atrakcyjny, bo to kobieta chce wejść w świat mężczyzny, a nie facet w jej.

Pomyśl o tym.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o podrywaniu to zapraszam na moją stronę: Jak poderwać dziewczynę


--
Jeśli chcesz się dowiedzieć się więcej i dostać trzy darmowe raporty na temat tego, jak poderwać dziewczynę, chcesz poznać gotowe teksty na podryw, to wejdź na moją stronę Sztuka uwodzenia

Podobne artykuły


49
komentarze: 8 | wyświetlenia: 8415
40
komentarze: 9 | wyświetlenia: 7455
40
komentarze: 12 | wyświetlenia: 58854
37
komentarze: 60 | wyświetlenia: 12926
34
komentarze: 17 | wyświetlenia: 365540
33
komentarze: 69 | wyświetlenia: 10646
33
komentarze: 47 | wyświetlenia: 14768
32
komentarze: 98 | wyświetlenia: 9835
30
komentarze: 7 | wyświetlenia: 4051
30
komentarze: 20 | wyświetlenia: 11054
26
komentarze: 10 | wyświetlenia: 2872
24
komentarze: 19 | wyświetlenia: 16396
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  racek,  12/09/2008

Ja sądzę jeszcze, że do tego wszystkiego należy dodać, że dla każdej dziewczyny atrakcyjny może być inny styl życia. Nie każdą będą pociągały imprezowicze czy obieżyświaty.

Równie dobrze można czytac książki,chodzić do kościoła czy uczestniczyć w seansach spirytystycznych.Tu nie chodzi o konkrety tylko o to ŻEBY SIE COŚ DZIAŁO w tym życiu.Im wiecej sie dzieje tym jesteś atrakcyjniejszy.,o to chodzi!.

Dokładnie,jak tu coś można wymyslić to na pewno nie jakiś 'tekst na zbajerowanie' czy zaimponowanie,to raczej wychodzi samo od siebie,tzn.powinno,resztę życia też będzie wymyślał sugerując się ksiązką czy zabawnymi tekstami gdzieś zasłyszanymi? jak już to ma byc praca ale tylko nad sobą ,reszta sama przyjdzie.

I tu się zgodzę. Moim zdaniem czym ciekawsze twoje życie tym jesteś bardziej atrakcyjny....

Inaczej - jeśli masz "coś" co jest Twoją pasją, konikiem - dziewczyna widzi, że masz jakąś pasję, że jesteś w czymś dobry, że masz coś do powiedzenia... (ja myślę, że to w tym rzecz - bo przecież lubimy ludzi, którzy mają coś do powiedzenia)...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska