Login lub e-mail Hasło   

Panda bohaterem okolicy.

Film Kung Fu Panda to historia przeciętnej i niezgrabnej Pandy, która staje się silnym i odważnym wojownikiem oraz ratuję Dolinę Pokoju przed panterą śnieżną Tai Lung.
Wyświetlenia: 1.002 Zamieszczono 28/09/2008

Oglądaliście film Kung Fu Panda? Jeśli tak, to jak wam się on podobał? Co was urzekło? A co rozczarowało? Podzielcie się swoimi uwagami i odczuciami ne temat tego filmu. Może w ten sposób zachęcicie tych, którzy jeszcze go nie oglądali. Można go obejrzeć wspólnie ze swoim kolegami i rodziną.

Kung Fu Panda to świetny film anonimowany dla wszystkich. Dla małych dzieci, młodzieży, jak również dla dorosłych widzów. Historie w nim zawarte są żywe i zawierają odwieczne, uniwersalne prawdy na temat naszego życia.

To kolejna produkcja po Shreku i innych dobrze zrealizowanych filmach rysunkowych wyprodukowana w Wytwórni DreamWorks Animation SKG, we współpracy z Paramount Pictures. Reżyserami filmu są John Stevenson i Mark Osborne, pomysłodawcami scenariusza Ethan Reiff i Cyrus Voris. Scenariusz do filmu stworzyli Jonathan Aibel i Glenn Berger. Produkcją zajęła się Melissa Cobb, a w roli producenta wykonawczego wystąpił Bill Damaschke.

Akcja filmu toczy się w antycznych Chinach, w ojczyźnie legendarnego mistrza Kung Fu - Bruca Lee. W kraju o wielkiej historii, pięknych tradycjach, bogatej kulturze i filozofii. Organizatora letnich igrzysk olimpijskich 2008 w Pekinie. Głównym bohaterem jtego filmu est optymistycznie nastawiony do życia miś panda Po. Jest on wielkim fanem Kung Fu. A na codzień pracuje jako sprzedawca w prowadzonym przez przybranego ojca w sklepie z makaronem. Za sprawą starożytnej przepowiedni Po zostaje wybrany nieoczekiwanie do wypełnienia starożytnej przepowiedni. W ten oto sposób może spełnić swoje wielkie marzenie, którym jest zostać wojownikiem Kung Fu.

Nasz bohater wstępuje do szkoły Kung Fu i zaczyna trenować sztuki walki.razem ze swoimi idolami, którymi są legendari zawodnicy – Tygrysica, Żuraw, Modliszka, Żmija i Małpa pod okiem nauczyciela i trenera, Mistrza ShifuPoznaje ich historię, tradycję i legendy z nimi związane. Dla Po to wielkie przeżycie a zarazem moment wielkiej przeminy. Z nieśmiałej, słabej i niezgrabnej pandy Po staje się silnym i odważnym misiem. I wzorem swoich idoli staje się mistrzem sztuk walki. Po będzie musiał stawić czoła niebezpiecznemu przeciwnikowi, którym jest podstępny, mściwy i zdraziecki lampart Tai Lung oraz uratować wszystkich przed nadciągającym niebezpieczeństwem.

Walka z dawnym uczniem jego nowego mistrza nie będzie łatwa. Bowiem Tai Lung to groźny rywal, trudny do pokonania. Jednak wytrwałe treningi, filozofia mistrza i ciagłe uczenie się sztuk walki sprawiają, że panda stanie na wysokości zadania i pokona lamparta.

Dobrą stroną tego filmu Kung Fu Panda są przede wszystkim utrzymana na wysokim poziomie animacja i narracja. Na pochwałę zasługują także atrakcyjnie ukazane krajobrazy, dynamiczne sceny walki, popisy zręczności i doskanale pokazani bohaterowie filmu. Muzyka skomponowana do filmu doskonale obrazuje poszczególne sceny, wprowadza odpowiedni nastrój i kilmat. Dobrze ukazuje także emocje przeżywane przez postacie, co sprawia, że film ogląda się z przyjemnością. Kolejną zaletą filmu jest dobry polski dubbing, doskonale dobrany do postaci. W ten sposób film Kung Fu Panda jest zrozumiały i czytelny.

Z uwagi na te wszystkie mocne strony filmu warto go obejrzeć wspólnie z rodziną, kolegami i znajomymi. Zabawa i wiele radości murowana.

Podobne artykuły


26
komentarze: 31 | wyświetlenia: 4376
23
komentarze: 20 | wyświetlenia: 3092
22
komentarze: 13 | wyświetlenia: 3963
22
komentarze: 8 | wyświetlenia: 15799
20
komentarze: 10 | wyświetlenia: 3247
17
komentarze: 3 | wyświetlenia: 17040
15
komentarze: 12 | wyświetlenia: 2484
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1932
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 6271
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1564
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2344
8
komentarze: 95 | wyświetlenia: 4332
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska