Login lub e-mail Hasło   

Miasta znalezione na Księżycu.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://english.pravda.ru/main/2002/10/05(...)71.html
Znacząca aktywność obcej cywilizacji ukazała się nieoczekiwanie blisko nas. Jednakże nie byliśmy do tego psychologicznie przygotowani.
Wyświetlenia: 53.379 Zamieszczono 03/10/2008

05.10.2002          

A nicely airbrushed shot of the South Pole from Encarta via NASA [].jpg

Wciąż napotykamy publikacje próbujące znaleźć  odpowiedź na następujące  pytanie: Czy jesteśmy sami we wszechświecie? W tym samym czasie obecność rozumnych istot została wykryta blisko naszego domu, na Księżycu. Jednakże to odkrycie zostało natychmiast zaklasyfikowane jako tajne, jako że jest tak niewiarygodne, że mogło by wstrząsnąć istniejącymi obecnie regułamispołecznymi, podaje rosyjska gazeta Vecherny Volgograd.

 

Oto fragment oficjalnego sprawozdania prasowego: „Naukowcy i inżynierowie z NASA biorący udział w eksploracji Marsa i Księżyca przedstawili rezultaty swych odkryć na konferencji w Waszyngtońskim Narodowym Klubie Prasowym 21 marca 1996 r. Zostało po raz pierwszy ogłoszone, że struktury i obiekty stworzone przez człowieka zostały odkryte na Księżycu”. Naukowcy mówili raczej ostrożnie i wymijająco o tych obiektach, poza wyjątkiem UFO. Zawsze mówili, że obiekty stworzone przez człowieka są możliwe i stwierdzili, że informacja ta jest wciąż badana, a oficjalne rezultaty zostaną opublikowane później.

Na konferencji wspomniano również, że Związek Radziecki posiadał jakieś materiały fotograficzne dowodzące obecności takiej aktywności na Księżycu. Mimo, że nie zdefiniowano o jaki rodzaj aktywności chodzi, tysiące zdjęć i materiałów video ze statków Apollo i stacji kosmicznej Clementine ukazało wiele fragmentów powierzchni księżyca, na których ta aktywność i jej ślady były doskonale widoczne. Na konferencjizostały pokazane filmy video i zdjęcia wykonane przez astronautów amerykańskich podczas programu Apollo. Ludzie byli bardzo zdziwieni dlaczego materiały te nie zostały pokazane opinii publicznej wcześniej. Specjaliści NASA odpowiedzieli: „Trudno było przewidzieć reakcję ludzi na informację, że jakieś stworzenia były lub wciąż są na Księżycu. Dodatkowo, było kilka innych powodów tego, które były poza kontrolą NASA”.

Specjalista nauk o Księżycu Richard Hoagland mówi, że NASA wciąż próbuje zmieniać materiały fotograficzne nim zostają one opublikowane w publicznych katalogach i aktach. Nieco je retuszują i zmieniają ich ostrość podczas kopiowania. Niektórzy badacze, Hoagland pomiędzy nimi, przypuszczają że pozaziemska rasa używała Księżyca jako terminalu podczas swej aktywności na Ziemi. Sugestie te potwierdzają legendy i mity różnych narodów naszej planety.

Ruiny księżycowych miast rozciągają się na wiele kilometrów. Ogromne kopuły na masywnych fundamentach, liczne tunele i inne konstrukcje spowodowały, że naukowcy rozważyli ponownie swoje opinie dotyczące Księżyca. To jak Księżyc się pojawił i zasady jego obrotu dookoła Ziemi, wciąż stanowi wielki problem dla naukowców.

Niektórych częściowo zniszczonych obiektów na powierzchni księżyca nie można umieścić pomiędzy naturalnymi formacjami geologicznymi, jako że mają złożoną organizację i geometryczną strukturę. W górnej części bruzdy Rima Hadley, niedaleko miejsca lądowania Apollo-15, została odkryta konstrukcja otoczona przez wysoką ścianę w kształcie litery D. Na dziś, różne artefakty zostały odkryte w 44 regionach. Centrum Lotów Kosmicznych NASA Goddarda i Instytut Planetarny Houston badają te regiony. Tajemnicze tarasowo ukształtowane wykopy  skalne zostały odkryte obok krateru Tiho. Koncentryczne sześcioboczne wykopy ziemne i wejście poprzez tunel na miejsce gdzie znajdują się tarasy, nie może być rezultatem naturalnych geologicznych procesów; wyglądają natomiast bardzo podobnie do kopalni odkrywkowych. Przezroczysta kopuła wzniesiona ponad brzegiem krateru została odkryta niedaleko krateru Kopernika. Kopuła jest niezwykła, gdyż emanuje białą i niebieską poświatą od wewnątrz. Raczej niezwykły obiekt, niezwykły nawet jak na Księżyc, został odkryty w obszarze Fabryki. Dysk o średnicy około 50 m, stojący na kwadratowej podstawie otoczony ścianami. Na zdjęciu, nieopodal rombu można zobaczyć też ciemny okrągły otwór w ziemi przypominający wejście do podziemnej kaponiery. Pomiędzy „Fabryką i kraterem Kopernika znajduje się  prostokątny obszar o szerokości 300 m i 400 m długości. Astronauci Apollo-10 zrobili zdjęcie (AS10-32-4822) długiego na milę obiektu zwanego „Zamkiem”, który ma wysokość 14 km i rzuca wyraźny cień na powierzchnię Księżyca. Ten obiekt wydaje się składać z kilku cylindrycznych jednostek i wielkiej jednostki łączącej. Wewnętrzna porowata struktura „Zamku” jest wyraźnie widoczna na jednym ze zdjęć, co daje wrażenie, że niektóre części obiektu są transparentne.

Jak się okazało na konferencji, na której obecnych było wielu naukowców NASA, gdy Richard Hoagland zażądał oryginałów zdjęć „Zamku” po raz drugi, nie znaleziono żadnych zdjęć. Zniknęły nawet z listy zdjęć zrobionych przez załogę Apollo-10. Znaleziono w archiwach tylko pośrednie zdjęcia obiektu, które niestety nie przedstawiają jego wewnętrznej struktury. Kiedy załoga Apollo-12 wylądowała na powierzchni księżyca, widzieli że lądowanie było obserwowane przez na półprzezroczysty obiekt o kształcie piramidy. Unosił się kilka metrów nad powierzchnią Księżyca i mienił się wszystkimi kolorami tęczy na tle czarnego nieba. W 1969, kiedy został pokazany film o astronautach podróżujących do Morza Sztormów (astronauci widzieli dziwny obiekt ponownie, nazwali go później „prążkowanymi okularami”), NASA ostatecznie zrozumiała jakie konsekwencje taki rodzaj kontroli może przynieść. Astronauta Mitchell odpowiedział na pytanie o swoje uczucia po swym udanym powrocie: „Moja szyja wciąż mnie boli, gdyż musiałem nieustannie obracać głowę, gdyż czuliśmy, że nie byliśmy tam sami. Nie mieliśmy wyboru jak tylko się modlić”. Johnston, który pracował w Centrum Kosmicznym Houston i przestudiował zdjęcia i materiały wideo zrobione podczas programu Apollo, przedyskutował te artefakty z Richardem Hoaglandem i powiedział, że kierownik NASA był strasznie poirytowany wielką ilością anomalnych, delikatnie mówiąc, obiektów na Księżycu.  Mówiono nawet, że pilotowane loty na Księżyc mogą zostać zakazane. Badacze są szczególnie zainteresowani  starożytnymi strukturami przypominającymi częściowo zniszczone miasta. Zdjęcia ujawniają zdumiewająco regularną geometrię kwadratowych i prostokątnych konstrukcji. Przypominają nasze miasta widziane z wysokości 5-8 km. Specjalista kontrolujący misję skomentował te zdjęcia: „Nasi chłopcy obserwowali ruiny księżycowych miast, przeźroczyste piramidy, kopuły i Bóg wie co jeszcze, które są obecnie głęboko ukryte w sejfach NASA i czuli się jak Robinson Crusoe kiedy nagle natknął się na odciski bosych stóp na piaskach bezludnej wyspy”. Co mówią geologowie i naukowcy po przestudiowaniu obrazów księżycowych miast i innych anomalnych obiektów? Mówią, że obiekty takie nie mogą być naturalnymi formacjami. „Powinniśmy przyznać, że są sztuczne, szczególnie kopuły i piramidy”. Znacząca aktywność obcej cywilizacji ukazała się niespodziewanie blisko nas. Nie byliśmy przygotowani na to psychologicznie, a niektórzy ludzie z trudem mogą w to uwierzyć nawet dziś.

Podobne artykuły


22
komentarze: 10 | wyświetlenia: 4524
19
komentarze: 27 | wyświetlenia: 6497
8
komentarze: 5 | wyświetlenia: 2193
29
komentarze: 10 | wyświetlenia: 4093
27
komentarze: 13 | wyświetlenia: 2468
25
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1530
23
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1461
22
komentarze: 26 | wyświetlenia: 1367
19
komentarze: 28 | wyświetlenia: 16546
13
komentarze: 14 | wyświetlenia: 2889
27
komentarze: 16 | wyświetlenia: 12195
22
komentarze: 58 | wyświetlenia: 3068
19
komentarze: 65 | wyświetlenia: 1844
19
komentarze: 21 | wyświetlenia: 2636
 
Autor
Dodał do zasobów: uranti
Artykuł
Dodatkowe informacje  domi5,  03/10/2008

super

"Specjalista nauk o Księżycu Richard Hoagland" samozwańczy dodajmy. Laureat IGNobla http://pl.wikipedia.org/wiki/N(...)_Nobla.

Obiekty o wielkości o jakiej wspomina tekst powinny być widoczne z Ziemi przez średniej klasy teleskop. Gdzie są więc amatorskie filmy/zdjęcia ?

Przypomina się historia marsjańskich "kanałów" Też

...  wyświetl więcej

A nie przyszło ci do głowy Sabrino że skoro Księżyc jest zwrócony do Ziemi zawsze tą samą stroną to drugą stroną zwrócony jest "na zewnątrz" i wystawiony na "ciosy" meteorytów ? Dużej ilości meteorytów. A ponieważ na Księżycu brak atmosfery odpowiedzialnej za "zacieranie śladów" to po pewnym czasie pow. ciemnej strony naszego satelity po prosu musi zacząć przypominać "sito".

"Podobno długo

...  wyświetl więcej

@darkwater rusz trochę głową jak coś piszesz. Ciemna strona Księżyca nazwana została „ciemną” z powodu, że NIE WIDAĆ jej bezpośrednio z Ziemi a nie, że nie świeci tam Słońce i jest tam wiecznie ciemno. Z kosmosu jest widoczna i dobrze sfotografowana przez misje, które krążyły wokół Księżyca zarówno amerykańskie jak i radzieckie (i to ponad 40 lat temu), może, dlatego w każdym atlasie nieba znajdzi ...  wyświetl więcej

  prorock,  30/03/2009

są tacy ludzie, którzy życie oddadzą krzycząc, że deszcz pada, kiedy ktoś ewidentnie pluje im w twarz... raczej szkoda czasu i energii, żeby im cokolwiek tłumaczyć i wyjaśniać

Masz rację Mariusz. Nie potrzeba nic dodawać do Twojego wpisu.

  uranti,  21/12/2008

Tematem artykułu jest konferencja prasowa na której ogłoszono ww. rewelacje. Nie zrobił tego Hoagland, tylko NASA Hoagland był tam tylko gościem.

Link sugeruje raczej że jest to dyskusja o tekście zamieszczonym w "Prawdzie". Czy wspomniana gazeta służy teraz jako oficjalny organ prasowy NASA ? W podlinkowanej publikacji brak odnośników do oficjalnych materiałów NASA. Jest za to powołanie się na bardzo opiniotwórczy Vecherny Volgograd. :)

  uranti,  21/12/2008

Śmieszny jesteś, zadaniem prasy jest donoszenie o zachodzących wydarzeniach. Skoro była to konferencja prasowa nie dziwi chyba że pisze o tym prasa.

Nie dziwi mnie że pisze o tym prasa. Dziwi mnie to że pisze o tym akurat "Prawda" na dodatek powołując się na gazetę o której poza granicami Federacji Rosyjskiej słyszało raczej niewiele osób. Nie wiem czy wiesz ale instytucje naukowe, takie jak NASA publikują takie materiały na własnych portalach/stronach. Pytam się więc GDZIE SĄ linki do tych materiałów ? Gdzie są linki do publikacji ww. sensacj ...  wyświetl więcej

Poszperałem trochę w internecie, by znaleźć więcej informacji o tej konferencji. Nie była to oficjalna konferencja NASA, lecz została ona zwołana przez byłych pracowników naukowych i inżynierów NASA i innych badaczy w tym i Hoaglanda, "głowę" organizacji występującej pod egidą --- The Mars Mission - obywatelskie badania kosmiczne, strategiczna grupa specjalistów i obywateli. Lokalna telewizja CBS ...  wyświetl więcej

  Darwolf  (www),  25/03/2009

OK, też lubię sci-fi :))

...bo tez i najlepiej sie 'mniema' i 'gdyba' o tej ciemnej stronie,gdyz jest po prostu...ciemna,jak wszyscy,ktorzy snuja te fantasmagorie,glownie dla slawy i kasy.Z tego samego powodu opisuje sie smiercionosne wizje konca swiata,laczac wszystkie kataklizmy na raz ; i Nibiru,i Reptilian,i pozbawienie Ziemi Ksiezyca,i hiperaktywnosc slonca,i wylonienie sie Atlantydy spod wiecznej zmarzliny/tylko,jak ...  wyświetl więcej

  Blad  (www),  05/08/2009

UWAGA! Link do oryginalnej publikacji zawiera wirusa

Obie czaszki, ta z wyspy Zealand i ta z The Starchild Project www.starchildproject.com wyglądają na potencjalne dowody ingerencji kosmitów na naszej planecie:

http://eiba.pl/2udn

.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska