Login lub e-mail Hasło   

Iniekcja: funkcja monotoniczna,liniowa,Liczbowego układu trójkowego.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.eioba.pl/files/user3793/iniek(...)ych.xls
Zanurzanie zbioru w ten sam zbiór. Mnogość liczb (< ; >)W działaniu należy uwzględnić : (x, y, z ) i uporządkowane pary liczb w trójkach układów liniowych i przeciwstawnych.
Wyświetlenia: 1.892 Zamieszczono 13/10/2008

W pliku : Działania, założenia, funkcje monotoniczne, liniowe, wykresy, układy liniowe i przeciwstawne, zanurzanie zbioru w ten sam zbiór. Nanoszenie zapisu graficznego na liczby ciągu liczbowego jedności.

Uporządkowane pary liczb w trójkach, naniesione na graficzny układ liniowo - przeciwstawny w tabelach obliczeniowych to przeciwstawne wartości w parach uporządkowanych trójek (1(2,3)) ; (1(3,2))
Mnogość liczb < ; >  : Celem obliczeń jest znalezienie dla każdej z trzech trójek takiego układu graficznego, który w konsekwencji umożliwi naniesienie tych samych par liczb występujących w uporządkowanych trzech trójkach na zapis graficzny zbudowany z par odcinków równoległych.

Mnogość liczb : Zanurzenie zbioru w ten sam zbiór to proporcjonalne zwiększenie jego mocy o czynniki iloczynu podstawy trójkąta równobocznego. Ponieważ odwołuje się do zasad obliczania zbiorów rozłącznych na układach liniowo – przeciwstawnych, to czas by przedstawić funkcje układów liniowych i funkcje monotoniczne układu trójkowego. Wykonamy działania na wartościach przypisanych, liczbowych (1,2,3) i literowych (x, y, z ) pod które będziemy podstawiać dane dla funkcji monotonicznych i liniowych.

Właściwości funkcji : funkcje iniekcji są funkcjami mnogości liczb w przedziałach liczbowych domkniętych. Ustalają porządek i zasady nanoszenia liczb ciągów liczbowych jedności ( obliczonych w układzie trójkowym ) na zapis graficzny.Do iniekcji zaliczymy permutacje i kombinacje na elementach podzbioru właściwego zbiorów rozłącznych.

``Moc zbioru – w teorii mnogości moc zbioru określa jego "wielkość" – zbiór "większy" ma większą moc.Dwa zbiory mają tę samą moc, gdy mają "tyle samo elementów", a mówiąc precyzyjnie – są równoliczne. Synonimem mocy zbioru jest liczba kardynalna tego zbioru. Liczba kardynalna zbioru skończonego jest równa liczbie jego elementów, można więc traktować pojęcie liczby kardynalnej zbioru jako uogólnienie pojęcia liczby elementów zbioru. Jeżeli dwa zbiory są równoliczne, to mówimy, że mają tę samą moc, lub tę samą liczbę kardynalną dwa zbiory są równoliczne, gdy istnieje funkcja wzajemnie jednoznaczna z jednego zbioru na drugi ,,,

Zbiory równe zbiorów rozłącznych. Zbiory {A} i {B} będą równe sobie, jeżeli należeć do nich będzie taka sama i takie same elementy w obliczanym układzie liczbowym, takiego samego < ; >.

Zbiory równe {A} i {B} będą miały różną moc, jeżeli w dowolnym punkcie, dowolnego zbioru równego otworzymy < ; >. Otwarcie (< ; >) to zanurzenie zbioru w ten sam zbiór.    { (1 ( 2, 3 ))} w zbiór { (1 ( 3, 2 ))}

1 . Czy uporządkowana trójka i jej para, po zastosowaniu układów liniowo – przeciwstawnych jest rozwiązaniem działania mnogości liczb zanurzania zbioru w ten sam zbiór ?

2.  Czy funkcje iniekcji wykazują – przejmują właściwości funkcji równolicznej, są ; równoliczne, przeliczalne, odwrotne, odwracalne ?

 3.  Z jakich elementów geometrycznych jest zbudowany zapis graficzny i dlaczego wykazuje właściwości Przestrzeni euklidesowej ?

Układy liniowe funkcji obliczamy na wartościach przypisanych liczbowych i literowych. Układ liniowy. (1,2,3) ; (1(2,3)) ; (x, y, z) ; (x(y, z)). Układ przeciwstawny (1,3,2) ; (x, z, y) ; (1(3,2)) ; (x( z, y)) Rozpiszmy wartości dla układu trójkowego z uporządkowanej trójki i jej pary dla układu trójkowego

Podobne artykuły


124
komentarze: 93 | wyświetlenia: 61730
158
komentarze: 114 | wyświetlenia: 72339
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 38630
59
komentarze: 26 | wyświetlenia: 14621
45
komentarze: 12 | wyświetlenia: 42211
33
komentarze: 12 | wyświetlenia: 19559
32
komentarze: 10 | wyświetlenia: 6760
29
komentarze: 11 | wyświetlenia: 16738
29
komentarze: 9 | wyświetlenia: 5138
26
komentarze: 24 | wyświetlenia: 7385
27
komentarze: 10 | wyświetlenia: 2280
22
komentarze: 6 | wyświetlenia: 68059
21
komentarze: 11 | wyświetlenia: 33321
21
komentarze: 7 | wyświetlenia: 4387
20
komentarze: 7 | wyświetlenia: 5009
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska