Login lub e-mail Hasło   

Dary Siedmiu Archaniołów i ich pomoc w naszym życiu Część III

Archanioł Chamuel jest Aniołem Miłości
Wyświetlenia: 3.558 Zamieszczono 14/11/2008

Od lat, jako wróżka i tarocistka pracuję z energiami Aniołów, kart Tarota i Run. Zachęcam do poznania darów Archanioła Chamuela.

 Wtorek jest dniem, którym w szczególny sposób opiekuje się Archanioł Chamuel.

 Jego energia emanuje kolorem różowym lub perłowo różowym.


Archanioła Chamuela prosimy o pomoc, kiedy chcemy uzdrowić nasze relacje  z innymi ludźmi lub poprawić atmosferę w związku partnerskim, małżeństwie czy w rodzinie. Archanioł Chamuel poproszony o pomoc poprawia stosunki łączące ludzi w miejscu pracy,  dba również o to, by nasze serce mogło odczuwać wdzięczność i promieniowało dobrocią. Przy pomocy różowej energii miłości pomaga łączyć nasze serce z duszą, byśmy mogli odczuwać miłość i szczęście. Otrzymując energię Archanioła Chamuela potrafimy przebaczać sobie i innym ludziom, którzy nas skrzywdzili.

 

Archanioł Chamuel wysłuchuje każdej modlitwy, którą wypowiadamy z głębi serca. I jeśli mamy czyste intencje, nasze marzenia i prośby zostaną spełnione.

Jeśli zaś modlimy się o to, by komuś zaszkodzić, nasze intencje i zamiary są nieczyste, wtedy te prośby Archanioł Chamuel oczyszcza i nie mogą już nikogo skrzywdzić.

 

Pracując z energią Aniołów Różowego Promienia lub świetlistą siłą Archanioła Chamuela rozwijamy swoje zdolności i talenty, szanujemy siebie i umiemy docenić starania innych. Dary Archanioła uwalniają nas od złości i gniewu.

 

Poszukujących pracy zachęcam do medytacji z Archaniołem Chamuelem, który chętnie wysłucha prośby i postawi na naszej drodze oferty pracy.

 

W medytacji Archanioł Chamuel może pojawić się jako dziecko lub jako promienista, przyjazna istota, wspierając nas swoją miłością i pomocą.

Może również pokazać się nam jako Anioł Wojownik, wprowadzający ład w stosunkach międzyludzkich czy w skłóconej rodzinie. Może też użyć swojej mocy, by zwalczyć nienawiść lub krzywdy bezbronnych.

Archanioł Chamuel i zastępy Jego Aniołów pomogą zwalczyć stany depresyjne i stany maniakalne.

Jako świetliste Istoty, pełne miłości, poproszone o pomoc, mogą wspierać nas swoją energią w  szczęśliwym zakończeniu ważnych dla nas rozmów czy negocjacji. Pomogą też zrealizować nasze plany dotyczące biznesu lub ugruntowania naszej wiary.

 

Jeżeli w rodzinie, między małżonkami, dziećmi lub w pracy nie umiemy dojść do porozumienia, pomódlmy się w tej intencji do Archanioła Chamuela. Na pewno otrzymamy pomoc.

Zaprośmy więc Anioły Miłości do naszego życia, by na co dzień korzystać z pięknych darów serca. 

  

Autor: Elżbieta Ellis -

www.4taroty.pl  

Tarot, karty, wróżby, karty anielskie, Anioły, Archanioły, medytacje, runy, wróżka, przepowiadanie przyszłości, rozwój duchowy, rozwój osobisty, przeznaczenie, karma, aniołowie karmy, tarot karmiczny

 

 

 

Podobne artykuły


11
komentarze: 32 | wyświetlenia: 575
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 575
11
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1839
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1046
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 442
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 603
10
komentarze: 8 | wyświetlenia: 827
9
komentarze: 34 | wyświetlenia: 415
9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 557
9
komentarze: 124 | wyświetlenia: 439
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 686
9
komentarze: 36 | wyświetlenia: 522
9
komentarze: 10 | wyświetlenia: 723
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 636
9
komentarze: 20 | wyświetlenia: 536
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska