Login lub e-mail Hasło   

Anioły Mroku - Część I

Od lat jako wróżka pracuję z energiami Aniołów, Run i kartami Tarota.W przepowiadaniu przyszłości korzystam też z kart Aniołów Mroku. Możesz poznać wtedy swoje zalety i wady.
Wyświetlenia: 2.034 Zamieszczono 27/11/2008

 

Jak rzadko mówimy lub myślimy o Aniołach Mroku.

Skoro istnieją Anioły Światła, to dla równowagi w Kosmosie muszą istnieć przeciwstawne siły i Anioły Mroku.

Podobnie jest w całym naszym życiu.

Na co dzień spotykasz dwubiegunowość: dzień i noc, dobro i zło, Słońce i Księżyc, radość i smutek, zdrowie i chorobę, czas pracy i wypoczynku, czas zabawy i żałoby oraz  zalety i wady każdego z nas.

 

Ten cykl poświęcę Aniołom Mroku.

Napiszę w jaki sposób codziennie, bez ustanku i niestrudzenie poddają nas, ludzi próbom i wiodą na pokuszenie.

Od Ciebie przecież zależy, co tak naprawdę w życiu zwycięży: dobro czy zło. Przecież masz wolną wolę i sam decydujesz, kim chcesz być.

Możesz być dobrym i kochającym człowiekiem lub krzywdzącym siebie i innych Życiowym Wędrowcem.

 

Kiedy światło duszy przygasa, Anioły Mroku zaczynają rządzić w naszym życiu i rozpoczynają walkę o naszą duszę.

Zawsze w życiu człowieka istniały siły Dobrego i Złego. Dobra siła strzeże nas, natomiast zła siła poddaje nas nieraz ciężkim próbom i pokusom. I kiedy pod koniec życia światło zapanuje nad mrokiem, dusza człowieka odchodzi do jasności, jeśli zaś przeważy mrok, dusza zostaje strącona w otchłań.

 

W każdej minucie życia wewnątrz nas toczy się walka dobra ze złem.

Masz wolną wolę i sam decydujesz, jakie siły przeważą.

 

Możesz użyć obelg, działać pod wpływem nienawiści, żądzy zemsty, żądzy pieniędzy, z chęci wygody lub lenistwa. Kiedy opanowała Cię wściekłość, lęk, poczucie winy lub jesteś wyniosły i zarozumiały, Anioły Mroku są blisko Ciebie. Kiedy kłamiesz, oszukujesz lub zdradzasz, Anioły Mroku żywią się tymi niskimi stanami emocjonalnymi. Kiedy plotkujesz lub jesteś skąpy albo owładnięty żądzą cielesną, wtedy niskie wibracje tych myśli lub czynów przywołują Anioły Mroku.

Na takie niskie pobudki, tylko czekają Anioły Mroku. Możesz jednak działać inaczej. W każdej sytuacji, jeśli tylko zechcesz, możesz kontrolować swoje słowa, myśli, możesz panować nad czynami.

 

Anioły Mroku zastraszają nas, zaślepiają, igrają z naszymi emocjami i odżywiają się naszą niedoskonałością i naszą energią.

Kiedy poczujesz nagły ubytek energii, ucisk w okolicach żołądka lub owładną Tobą negatywne odczucia lub myśli, możesz pomyśleć, że Anioły Mroku rozpoczęły swoje działanie. I nie jest ważne czy tego chcesz, czy nie, one są blisko i cieszą się z twoich potknięć.

 

Siły mroku możesz też odczuć swoimi zmysłami : np. nagle czujesz odór ścieków,  śmieci, lub nawozu. Usłyszysz dziwne odgłosy, fałszywe tony. Możesz na moment zobaczyć ciemne pole lub ciemność przed oczami.

 

Kiedy takie będziesz mieć odczucia, Ratuj się!

Przystań na moment w swym działaniu, otocz się światłem, proś Anioła Stróża o pomoc, wzywaj pomocy innych Aniołów i Archaniołów, bo Anioły Mroku nie znoszą światła, obecności Boga i miłosierdzia. Módl się ze szczerego serca, a otoczy Cię ochronna energia Aniołów i Archaniołów.

 

 

 

 

 

Autor: Elżbieta Ellis - www.4taroty.pl

 Etykiety:

Tarot, karty, wróżby, karty anielskie, Anioły, Archanioły, medytacje, runy, wróżka, rozwój duchowy, karma, aniołowie karmy, tarot karmiczny

 

Podobne artykuły


11
komentarze: 32 | wyświetlenia: 576
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 577
11
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1841
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1046
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 446
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 604
10
komentarze: 8 | wyświetlenia: 827
9
komentarze: 34 | wyświetlenia: 416
9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 557
9
komentarze: 124 | wyświetlenia: 439
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 687
9
komentarze: 36 | wyświetlenia: 525
9
komentarze: 10 | wyświetlenia: 724
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 636
9
komentarze: 20 | wyświetlenia: 537
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska