Login lub e-mail Hasło   

Koloroterapia Bioptron.

Zamknij oczy i wyobraź sobie świat w czerni i bieli, zrozumiesz jak ważną rolę odgrywają w naszym życiu kolory i jaki mają wpływ na nasz organizm.
Wyświetlenia: 1.770 Zamieszczono 12/12/2008

 

Żyjemy w kolorowym środowisku, w którym barwy i odcienie wpływają na nasz umysł i ciało.

 

Wiele lat temu naukowcy i lekarze rozpoznali ogromny potencjał kolorów i sformułowali podstawy koloroterapii Bioptron. Dziś miliony osób korzysta z dobroczynnych skutków leczenia kolorami, lampami Bioptron.

Koloroterapia Bioptron powstała przy zastosowaniu unikalnej technologii, która umożliwia stosowanie światła i koloru samodzielnie, we własnym domu.

 

Działa na dwa sposoby: poprzez bioinformację punktów uciskowych lub stymulację czakr.

Połączenie tych dwóch terapii oraz wyjątkowe filtry wyposażone w bioinformację sprawiają, że lampa Bioptron jest absolutną innowacją w zakresie domowych urządzeń do terapii kolorem.

 

Terapia kolorem nie zastąpi konwencjonalnego leczenia medycznego, ale jeżeli chcesz doenergetyzować i przywrócić równowagę Twojemu ciału i umysłowi, terapia kolorem jest bardzo skuteczną metodą leczenia.

 

Czerwony – symbolizuje zdrowie, ogień, ciepło, krew, siłę woli, przetrwanie, temperament. Stymuluje i pobudza, jest urzywany w celu dodania energii.

 

Pomarańczowy – to wesoły, radosny, kreatywny i ciepły kolor. Wprawia w pozytywny nastrój i stan wesołości.

 

Żółty – symbolizuje życie i radość, wskazany dla stanów przygnębienia i melancholii. Jest kolorem jasności, pewności, uroku, pobudza do twórczego myślenia.

 

Zielony – to kolor miłości, postępu, rozwoju, płodności, nadziei i nowego życia. To także kolor wyciszający i uspokajający. Noszony przez chirurgów w celu uspokojenia pacjenta. Wzmacnia system odpornościowy. Zwalcza także stres.

 

Niebieski – jest to kolor medytacji, prawdy, oddania, spokoju i szczerości. Jest kolorem pokoju, komfortu i wiarygodności.

 

Indygo – to kolor psychologicznie wskazany dla dyscypliny, wiary, skuteczności, pomocny w usuwaniu uzależniających emocji.

 

Fiolet – od zawsze uważany za kolor który leczy. Jest silnym kolorem i nie powinien być stosowany u dzieci. Jako kolor relaksujący i duchowy jest stosowany w kościołach, w salach terapeutycznych, domach opieki, sprawia, że zapominamy o codziennych troskach.

 

Światło lampy Zepter jest spolaryzowane, jego fale elektromagnetyczne oscylują tylko w płaszczyznach równoległych, co sprawia, że światło to staje się wysoko penetrujące. Urządzenia Bioptron nie wytwarzają ani promieni ultrafioletowych, ani znacznego ciepła, i nie wywołuje żadnych negatywnych skutków ubocznych.

www.bioptron-zepter.com.pl

 

 

 

 

Podobne artykuły


24
komentarze: 6 | wyświetlenia: 11156
21
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1578
17
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1618
16
komentarze: 10 | wyświetlenia: 82338
16
komentarze: 9 | wyświetlenia: 4353
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 10728
12
komentarze: 10 | wyświetlenia: 2694
37
komentarze: 33 | wyświetlenia: 353281
14
komentarze: 0 | wyświetlenia: 24181
149
komentarze: 36 | wyświetlenia: 81057
6
komentarze: 6 | wyświetlenia: 2105
40
komentarze: 41 | wyświetlenia: 154726
36
komentarze: 14 | wyświetlenia: 7728
25
komentarze: 22 | wyświetlenia: 103446
 
Autor
Artykuł  MZT,  13/12/2008

a nic o negatywnych kolorach?:(Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska