Login lub e-mail Hasło   

Z pamiętnika znudzonego pracownika

Na prawdę dobry pomysł z tymi zółtymi karteczkami samoprzylepnymi. Zawsze przyklejam na monitor to co mam robić jutro. Ale mają jedną wadę, odpadają po miesiącu.
Wyświetlenia: 2.738 Zamieszczono 19/12/2008

praca

- Dali nam nowe komputery do biura, pierwsze co zainstalowałem to "Magiczni wojownicy".

- Wow jestem z siebie dumny, odkryłem nowy skrót w Wordzie. Ctrl + Shift. Robi burdel z klawiaturą, przestawia wszystkie znaki.

- Kawa się skończyła, w sumie co mnie to obchodzi i tak nie pijam kawy.

- Przeczytałem cały Onet, całą wp, interię po 4 razy a tu dopiero 10 rano. Co robić dalej?

- Szef u mnie był, mówił że dobrze pracuję i mam robić tak dalej. Czyli co dalej mam sie opierdalać?

- Powysyłałem kawały i łańcuszki do wszystkich moich znajomych na gadu gadu. W sumie mam ich aż 3. Szef, szefowa i kadrowa.

- Zalogowałem się na naszej klasie. Ale jakoś moich klas nie ma. Szukałem wszędzie i niema "Klasy S", "OHP". Dziwne

- Dziś wypłata. Pięć lat w zerówce, dwanaście lat w podstawówce, dziesięć lat w średniej. I teraz mi płacą, jakbym dostał w mordę. Dźizus kurwa ja pierdolę.

- Dziś urodziny szefowej. Nie wiedziałem że tacy starzy ludzie jeszcze żyją.

- Na prawdę dzisiejszy dzień był męczący. Wskoczyłem na 45 level palladynem. Rozwaliłem chmarę orków. Doszło mi +5 do siły, +5 inteligencji, +10 charyzmy, +50 do szybkości ucieczki.

- Znalazłem 2 unikalne amulety w "Magicznych wojownikach". Kość trupio-czaszkowca, daje 120% demejdżu zadane nieumarłym i hełm w kształce wiadra, daje +10% do tego że wyglądasz jak idiota.

- Na prawdę dobry pomysł z tymi zółtymi karteczkami samoprzylepnymi. Zawsze przyklejam na monitor to co mam robić jutro. Ale mają jedną wadę, odpadają po miesiącu.

- Kadrowa myła patelnie w firmowej kuchni. I strasznie ją szorowała widelcem to jej mówie. Nie szoruj patelni po teflonie. A ona do mnie "sam jesteś poteflon".

- Takich trzech jak nas dwóch, nie ma ani jednego. Powiedział czwarty do piątego i w sześciu z biura wyszli.

- Dziś piątek, w końcu weekend i bede mugł robić to samo co w pracy. Oglądać filmy, grać w gry. Słuchać płyt... chodnikowych.

- Poczytał bym sobie książkę w biurze, wzrok mam dobry tylko ręce za krótkie.

- Szef kazał mi coś zrobić z wzrokiem. I kazał mi iść do jakiegoś "okultysty". Ale mnie tam czary i magia nie rajcują.

- Po pracy poszedłem z Cześkiem na piwo. Ale nam nie sprzedali, bo zapomnieliśmy dowodów. Ja miałem tylko paszport Polsatu, a Cześek autograf Dody, ale to i tak nie pomogło.

- Nasze biuro jest bardzo fajne. Jest ciepła i zimna woda, na przemian mi kapie z sufitu. Jest ogrzewanie i klimatyzacja, latem jest bardzo goraco, a zimą bardzo zimno. Przynajmniej zimą mi woda z sufitu nie kapie, ale mam za to piękny sopelek.

- Znowu u nas w biurze był komornik. Ale długo nie zabawił. Jedyne co od nas dostał to "wpierdol".

- Odłączyli nam prąd w biurze. Ale to dla nas żaden problem. Obok są tory z trakcją elektryczną. Jedynym utrudnieniem jest to, że jak pociąg przejedzie na nowo musimy plątać kabelki. Ale Czesiek jest w tym dobry, brał kurs w robieniu na drutach.

- Robił Czesiek na drutach, pociąg przejechał i Czesiek spadł.

- Jak sobie pomyślę że jeszcze 30 lat i emerytura, to aż mi się nie chce pracować.

- Patrząc na sytuację w Polsce to aż mi się paszport w kieszeni otwiera. Ciekawe czy mój paszport Polsatu jest jeszcze ważny.

- Czesiek gra magiem w "Magicznych wojownikach". Opowiadał mi jak napadło go ze stu orków. A on z błyskawicy zaczął nawalać jednego za drugim. To się spytałem, a mana Ci się nie skończyła? A on na to "jak człowiek wkórwiony to nie patrzy na takie szczegóły".

- Przez 3 dni będe nocował w biurze, Czesiek mówi że jedzenie będzie mi donosił. Dostałem łańcuszek na gadu gadu że jak go nie wyśle do 100 osób w ciągu 5 minut, to mnie spotka nieszczęście w ciągu 3 dni. Wolę nie ryzykować.

- Przeczytałem w necie że 9 na 10 wypadków zdaza się w domu. Całe szczęście, że w biurze jestem bezpieczny.

- Dziś był stres w biurze. Miała do nas przyjść jakaś kontrola. Ale wszysto dobrze się skończyło. Kontrolerami byli starzy znajomi szefa. Razem służyli ZOMO, czy ORMO. Szkoda że ja się nie zapisałem do harcerstwa.

- Czesiek się ze mnie śmieje że mam żółte papiery. A sam jest nie lapszy. Ja mam przynajmniej normalny prostokątny dowód, a jemu dali okrągły. Żeby czasami się nie pokaleczył.

- Przynajmniej mi dali kategorie "D" na komisji wojskowej, a Cześkowi dali "E". Czesiek bardzo chciał iść do wojska, ale mu powiedzieli że żadnych pól minowych akurat nie mają do oczyszczania. Chyba że by chciał na żywą tarcze do strzelnicy.

- Ostatnio wyszliśmy z Cześkiem pograć w piłkę. I trafiłem piękne okienko. Sąsiadka mówi że nie odda nam piłki dopuki nie wstawimy nowej szyby. A w sumie po co mi ta piłka i tak była do metalu.

Podobne artykuły


153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 130438
105
komentarze: 29 | wyświetlenia: 114254
93
komentarze: 31 | wyświetlenia: 157220
82
komentarze: 20 | wyświetlenia: 27548
74
komentarze: 18 | wyświetlenia: 64291
73
komentarze: 38 | wyświetlenia: 179688
60
komentarze: 12 | wyświetlenia: 52605
50
komentarze: 13 | wyświetlenia: 99019
47
komentarze: 15 | wyświetlenia: 80263
39
komentarze: 10 | wyświetlenia: 32199
38
komentarze: 21 | wyświetlenia: 15658
37
komentarze: 22 | wyświetlenia: 69375
37
komentarze: 20 | wyświetlenia: 81462
34
komentarze: 31 | wyświetlenia: 21526
31
komentarze: 7 | wyświetlenia: 12409
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"sam jesteś poteflon" - rewelacja, to coś jak z Natenczasem Wojskim z czasów podstawówki (czy liceum? - nie pamiętam:-))

Ubawiłam się, puktuję.

  Gamka  (www),  08/01/2010

Gratuluję wspaniały artykuł :) ubawiłam sie czytając go do łez :)))) ależ cóż ma Pan rację ....a ten cytat nic ując nic dodać :) ...Na prawdę dobry pomysł z tymi zółtymi karteczkami samoprzylepnymi. Zawsze przyklejam na monitor to co mam robić jutro. Ale mają jedną wadę, odpadają po miesiącu..... hihihi
Pozdrawiam bardzo ciepło w ten zimny piatkowy ranek patrząc na ekran mojego monitora z poprzyklejanymi zótymi karteczkami :))))
Gamka

  Ivi,  08/01/2010

Teraz nie pisze się łańcuszków na gadu tylko na śledziku na nk:DDDDDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska