Login lub e-mail Hasło   

Times: Bogaci faceci - gwarancją orgazmu

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.tvn24.pl/0,1582042,0,1,bogaci(...)sc.html
Mężczyzna wraz ze stratą portfela traci też jaja
Wyświetlenia: 1.395 Zamieszczono 18/01/2009

CHCESZ SPRAWIAĆ PRZYJEMNOŚĆ? - ZARABIAJ WIĘCEJ

Bogaci <a href='http://www.eioba.pl/t/faceci' class='gTagLink'>faceci</a> - <a href='http://www.eioba.pl/t/gwarancj%C4%85' class='gTagLink'>gwarancją</a> orgazmuNaukowcy odkryli, że przyjemność czerpana z seksu jest powiązana z rozmiarem... konta bankowego partnera. Ich zdaniem bogatsi mężczyźni częściej doprowadzają kobiety do orgazmów.

- Częstotliwość kobiecych orgazmów często zwiększa się wraz z wielkością przychodów partnera - powiedział odpowiedzialny za badania psycholog dr Thomas Pollet z Newcastle University. Jego zdaniem ten fenomen jest tzw. "ewolucyjną adaptacją".

Innymi słowy, z badań wynika, że kobiety są w mniejszym lub większym stopniu zaprogramowane jako "poszukiwaczki złota". Nie jest to sprzeczne z szerszą teorią psychologii ewolucyjnej, która twierdzi że przedstawiciele obu płci są genetycznie predysponowani do bezwzględnego wykorzystywania się nawzajem w celu osiągnięcia największych szans na przetrwanie ich genów.

Orgazm bez celu?

Badania Polleta koncentrowały się na kobiecym orgazmie, bo nie jest nieodłącznie związany z celem reprodukcyjnym - kobiety mogą zajść w ciążę niezależnie od doznawanej podczas stosunku przyjemności.

Jednak, zdaniem brytyjskiego naukowca i jego współpracownika profesora Daniela Nettle'a, kobiecy orgazm jest adaptacją ewolucyjną. Dzięki niej kobiety wybierają odpowiednich, zapewniających największe szanse na sukces partnerów. Jak powiedział psycholog David Buss w Univeristy of Taxas, zwiększona ilość orgazmów do znak dla partnera "jestem względem ciebie całkowicie lojalna, więc powinieneś zainwestować we mnie i moje dzieci".

W swoim opracowaniu dr Pollet korzystał z jednych z największych na świecie badań dotyczących sposobu życia "The Chinese Health and Family Life Survey", przeprowadzonych na 5 tys. Chińczyków.

Doprowadziły one badaczy do następującej konkluzji: - Rosnący poziom dochodów miał wyraźnie pozytywny skutek na częstotliwość kobiecych orgazmów. Bardziej pożądani partnerzy wywoływali o kobiet więcej orgazmów - powiedział Pollet.

Zobacz też

Podobne artykuły


21
komentarze: 15 | wyświetlenia: 237690
70
komentarze: 34 | wyświetlenia: 136634
35
komentarze: 20 | wyświetlenia: 23862
34
komentarze: 87 | wyświetlenia: 3989
27
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2118
20
komentarze: 27 | wyświetlenia: 3080
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 20810
16
komentarze: 4 | wyświetlenia: 6511
16
komentarze: 7 | wyświetlenia: 30454
 
Autor
Dodał do zasobów: Grzegorz Rossa.
ArtykułA ten "Times" się zgodził żebyś go kopiował?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska