Login lub e-mail Hasło   

Czarodziejski krąg miłości bogini Afrodyty

Każda kobieta z pewnością pragnie być boginią dla swojego ukochanego mężczyzny. A jaką jeśli nie tą najpiękniejszą , pełną czaru i kobiecości – boginią Afrodytą?
Wyświetlenia: 2.176 Zamieszczono 20/01/2009

W tym artykule podpowiadamy jak sama możesz tego dokonać, abyście oboje znaleźli się w czarodziejskim kręgu bogini Miłości. 

Przedstawiamy Wam specjalny rytuał miłości, pozwalający podtrzymać energie seksualną w Waszym związku. Powinniście przeprowadzić go oboje nie tylko wtedy, gdy Wasze wzajemne zainteresowanie sobą słabnie. Ale tylko Ty jako kobieta i osoba wtajemniczona odegrasz w nim wiodącą rolę. A oto co powinnaś najpierw zrobić:

1. Zgaś elektryczne światło w Waszej sypialni

2. Przygotuj czerwone świece, rozstaw je wokół pokoju i zapal. W ten sposób zbudujesz magiczny krąg. Od tej chwili zwykłe, codzienne sprawy i zmartwienia nie mają już do Ciebie dostępu. Jesteś chroniona magicznym kręgiem. 

3. U nóg łóżka rozpal eteryczny kominek z esencją różaną, niech Wasza sypialnia napełni się zapachem kwiatów miłości.

4. Zadbaj też, aby w sypialni znalazły się czerwone kwiaty (mogą to być oczywiście róże) i czerwone owoce (jabłka, maliny lub nawet porzeczki).

5. Weź delikatnie partnera za rękę i wejdźcie oboje w ten magiczny krąg. Stańcie twarzą do okna i odetchnijcie trzykrotnie głęboko.

Usiądźcie na łóżku lub na dywanie. Zacznijcie się delikatnie dotykać, pieścić. Możecie rozmawiać lub robić to w ciszy. Postarajcie się zrobić wszystko, aby osiągnąć głęboki relaks. Odwzajemniając pocałunki zwróć uwagę czy Twój ukochany ma rozluźnione szczęki, pomasuj jego barki. W tych miejscach najczęściej gromadzi się napięcie na skutek stresu związanego np. z pracą. Upewnij się też, ze ma rozluźnione dłonie – jego ręce powinny być otwarte na przyjęcie miłości. Jeśli nadal jedno z Was lub oboje czujecie się spięci – możecie się pośmiać i pożartować. Bawcie się ze sobą, odwzajemniajcie pieszczoty i posuńcie się w tym tak daleko jak tylko macie na to ochotę. Niech ten rytuał będzie prawdziwym świętem Waszej Miłości.

Przeprowadźcie go najlepiej kiedy Księżyca przybywa i jest on w znaku Barana, Lwa lub Strzelca. Jeśli jeszcze nie wystarcza Wam wyczarowanie magicznego nastroju , być może powinniście pomyśleć nad zmianą kolorów w sypialni.

Oto kilka rad, które pomogą Wam wyczarować prawdziwie magiczny, intymny nastrój. Kluczem do tego są kolory .

Mają one wpływ na atmosferę w pomieszczeniu, którą mogą rozpalić lub zmrozić.

Do uszycia pościeli najlepsze będą naturalne materiały bawełna, cienki len lub jedwab. Najważniejsze w Waszej sypialni będą kolory pościeli oraz ścian.

1. Tradycyjny BIAŁY kolor wcale nie jest najlepszy. Ostra biel zbyt oziębia wnętrze i zagłusza inne, kolorowe elementy we wnętrzu.Natomiast ZGASZONA BIEL o odcieniu perłowym sprzyja wzniosłej, bezinteresownej miłości i działa oczyszczająco. 

2. Bardzo przestrzegamy Was przed czarną pościelą. Ten ciekawy i modny kolor ma właściwości wydobywania na wierzch prawdy, nawet wtedy, gdy wcale nie chcemy jej znać…Czerń oznacza głęboką przemianę, nieodwołalne decyzje, gasi uczucia, a gdy w związku pojawiają się problemy – podpowiada rozstanie.

3. Jeśli chcecie podtrzymać płomień miłości Wasze łóżko powinno mieć kolor CZERWONY z elementami ZIELENI. Kolor czerwony podsyca namiętność, energetyzuje i ożywia. Zielony to kolor natury i w nim najlepiej czują się nasze ciała. Zieleń uzdrawia, harmonizuje energię organizmu. Połączenie tych kolorów jest najbardziej korzystne dla miłości fizycznej.

4. Dla młodych par, jeszcze sobą onieśmielonych i nie mających doświadczenia lepszy niż CZERWONY będzie kolor RÓŻOWY. Rozbudza on czułość, ośmiela, łagodzi silne emocje i wprowadza romantyczny nastrój.

5. Jeśli czujesz, że grozi Wam rozstanie, bo Wasz związek przechodzi poważny kryzys – wypróbuj ŻÓŁTY. Jest on dobrym antidotum na kłótnie i nieporozumienia. Ściany w delikatnym, żółtym kolorze, rozpraszające złe nastroje, wprawiają w dobry humor i wywołają w Tobie uczucie zadowolenia.

6. Jeśli jesteście zbyt nerwowi w związku, rozwiązaniem mogą być BŁĘKITNE ściany w Waszej sypialni. Będą idealnym lekarstwem dla nerwusów i awanturników. BŁĘKITNY kolor odpręża, wycisza, oddala zazdrość i relaksuje. Nie bardzo jednak nadaje się na kolor pościeli. No chyba, że Twój partner ma zbyt duży temperament jak na Twoje możliwości. Wtedy błękitna pościel może podziałać na niego jak zimny prysznic. On pójdzie spać a Ty będziesz miała czas , żeby spokojnie poczytać książkę.


Ekskluzywny Portal Ślubny Ona i On

 http:// www.ona-i-on.com.pl 

Podobne artykuły


17
komentarze: 22 | wyświetlenia: 1238
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 14639
22
komentarze: 7 | wyświetlenia: 8391
21
komentarze: 53 | wyświetlenia: 3657
20
komentarze: 3 | wyświetlenia: 9903
12
komentarze: 10 | wyświetlenia: 6783
21
komentarze: 37 | wyświetlenia: 5282
16
komentarze: 4 | wyświetlenia: 3453
44
komentarze: 17 | wyświetlenia: 13449
42
komentarze: 17 | wyświetlenia: 6498
37
komentarze: 60 | wyświetlenia: 12894
40
komentarze: 12 | wyświetlenia: 58810
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 2560
16
komentarze: 18 | wyświetlenia: 15254
 
Autor
Artykuł  ,  21/01/2009

Mmm... no to dobranoc bo mi partnerka zasypia... :-)

Cosik króciutki, ale fajny arcik :-)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska