Login lub e-mail Hasło   

Wszystko o frytkach z McDonald's!

Jak Mc przyciąga dzieci i dlaczego te frytki mają taki kolor?
Wyświetlenia: 16.972 Zamieszczono 29/01/2009

Grupa rowerzystów próbowała zamówić frytki w McDrive.Jak się okazało - jest to niewykonalne. Pani ekspedientka, podejrzewam, w trosce o zdrowie moich kolegów nie przyjęła zamówienia i nie dała się oszukać, gdy sprytnie podjechali dwoma rowerami równolegle, imitując pojazd czterokołowy. Prawdopodobnie gdy zobaczyła kask i okulary, szybko wyczuła paradoks tej sytuacji, bo jak młody, ładny, uprawiając zdrowy sport chłopak może chcieć jeść frytki, niewiadomo z czego?(bo to raczej ziemniaki nie są). Odesłała ich bez kwitka, do następnego okienka,gdzie realizując politykę zdrowego żywienia (jak nakazują przełożeni) pan kierownik odesłał ich "na drzewo prostować banany" - do zdrowej, pełnej kuchni opartej na plonach matki Ziemi, Afryki!

Koledzy mogli zostać uznani za niegodnych frytek, przecież skoro robią sobie takie głupie dowcipy, to rodzice musieli ich nauczyć, że nie je się w Mc;u. Pieprzeni inteligenci! Zaraza jedna. Wiedzą,że frytki robi się z ziemniaków, ba! wiedzą jak wyglądają ziemniaki i nie dają się tak łatwo zwieść,że nie mają konsystencjii papki dla niemowląt! i co niektórzy głoszą,że frytki są tuczące. Oby ich głód dopadł w kryzysie, jeszcze przyjdą po nasz zestaw śniadaniowy.

Nie lubię Mc'a. Brzydzę się tym, jak nie muszę to nie zaglądam. Autentycznie mnie denerwuje to, jak Mc żeruje na dzieciach, jak wychowuje sobie pokolenie nowych klientów. Gdzieś otarła mi się o uszy katolicka akcja "palenia sexshopów", może uda się w społeczeństwie rozniecić ogień "palenia mc;ów" ? To straszne świnstwo żerować na dzieciach! To jest niewybaczalne. Jeżeli tylko udowodnimy im winę... Właśnie, winę, bo jest coś jeszcze...

Piotruś, lat 1,5, właśnie odkrył,że jest chłopcem i od wczoraj z wielkim zapałem maluje autka z profilu. Łezka zakręciła mi się w oku jak przypomnę sobie ile jak zrobiłem takich rysunków, jaką miałem o tym fajną książkę ("a teraz domaluj parę kresek pod samochodem,żeby nie było tego wrażenia,że jedzie w powietrzu!"), potem jak przerzuciłem się na wnętrza i spędzalem wiele godzin na zabawie w prowadzenie samochodu. W każdym, Piotr moze dopiero dojdzie do tego etapu,ale widzę jedno podobieństwo, jeżeli chodzi o rysowanie samochodów. Nie wiem dlaczego,ale wszyscy mali chłopcy rysują Volvo 740... jak widać na załączonym rysunku. Spójrzcie na profil tego wozu. Widać go na rysunkach Piotra i wielu innych małych chłopców. Nie wiem jak Volvo to zrobiło,ale dzieci podświadomie je malują.

Nie wiem jak to zrobili.

Wiem natomiast,że kupując Volvo wiemy co wybieramy - bardzo bezpiecznego Forda, natomiast z jedzeniem z McDonald;s nigdy nie wiadomo czy to na pewno jest kurczak. Samochodem marki Volvo zawieziesz dziecko do szkoły, pojedziesz i wrócisz z wakacji i zostaniesz obsłużony w McDrive. Nie znane są mi przypadki specjalnego traktowania tej marki w drive-by,ale gdy tylko będe mial możliwośc, sprawdzę jak obsługują rowerzystów na rowerach "Volvo". Może wszystko rozchodzi się o znaczek?

Podobne artykuły


157
komentarze: 73 | wyświetlenia: 256862
110
komentarze: 47 | wyświetlenia: 160466
42
komentarze: 63 | wyświetlenia: 42374
35
komentarze: 21 | wyświetlenia: 10006
33
komentarze: 10 | wyświetlenia: 106599
28
komentarze: 9 | wyświetlenia: 27188
24
komentarze: 6 | wyświetlenia: 13357
21
komentarze: 8 | wyświetlenia: 6578
19
komentarze: 27 | wyświetlenia: 6415
16
komentarze: 1 | wyświetlenia: 5987
17
komentarze: 15 | wyświetlenia: 8858
72
komentarze: 26 | wyświetlenia: 109180
72
komentarze: 36 | wyświetlenia: 91879
 
Autor
Artykuł  ,  30/01/2009

Fajne opowiadanko :)

Chciałem Panu powiedzieć Panie Tomaszu, że otóż ja z przyjemnością jadam w fast food'ach i głaboko w d... mam to z czego zrobiony jest tam kurczak czy frytki. Jadam bo mi to smakuje, a moje zdrowie to moja sprawa. Jak ktoś nie chce, to niech nie je, wolnoć Tomku w swoim domku czyż nie? Co do dzieci urabianych przez fasty to jest tu całkiem inna o wiele smutniejsza prawda. Dają się urobić tylko ci, ...  wyświetl więcej

  monita,  16/02/2009

Niestety, ale z tym jedzeniem czego popadnie, bo takie jest moje widzimisię, to przesada. A twoje zdrowie to naprawdę nie tylko twoja sprawa. Za 10, 20 lat zobaczę cię w szpitalu, chorego na miażdżycę itp. Za twoje leczenie będą musieli zapłacić wszyscy, nawet ci, którzy zdrowo się odżywiają. Powiesz mi wtedy, że ty też przecież płacisz i to ci się należy. Zgoda, ale dlaczego ja też mam się zrzucać na twoje leczenie?

No proszę, proszę kolejny złośliwy McEntuzjasta! jak człowiek głupi się rodził to taki umierał, a dlaczego taki się rodził bo między innymi matka chodziła do makdonalda i taki już się urodził prosta logika. Lubisz makonald to sobie jedz to świństwo a mi się wydaje, że niektórzy ludzie to jak świnie nawet jak im si gówno poda to i tak powie że mu ładnie pachnie i dobrze smakuje:] A co do naciągania ...  wyświetl więcej

masz racje niech tacy sami sobie radzą a co do tych 20lat to troche przesadziłaś bo aż tyle tak naprawde nie trzeba czekać, tyle tej chemii w tym i Bóg wie co jeszcze bo my nie mamy wglądu do tego z czego to wszystko jest zrobione a zapewnie nie z ekologicznych warzyw ale do sztucznie modyfikowanych(GMO?) pozdrawiam i prosze sie nie przyjmowac takimi ludzmi bo nic ich nie zmieni.

W McDonaldzie najbardziej przerażają mnie dzieci, które są tam często zabierane w nagrodę za coś, jak były grzeczne, czy jak dostaną dobrą ocenę w szkole. Odbierają tą cudownie kolorową walizeczkę z happy meal i konsumują hamburgera wątpliwego pochodzenia, ociekającego tłuszczem i frytasy, których 50% to tłuszcz, 40 to sól, a 10 jakaś ziemniakopodobna papka ze skrobi z domieszką miliona syfiastych substancji. Brr.

mnie to nie to przeraża tylko matki z"brzuchem" tak jakbyzgłupiałe a potem się dziwią, że im się rodzi dziecko z dwiema głowami.. naprawdę żal mi ich:] a taka prawda jest że ten fastfood zabija powoli... powolutku... powolutku... zabija człowieka...

Co do volvo pozwolę się nie zgodzić.
Otoż w obecnych rankingach bezpieczeństwa Vovlo zajmuję dość odległe lokaty, ale pracą jaką zrobili spece od kreowania wizerunku w czasach jego świetlności jest godna podziwu bo owocuje do dzisiaj.

Tak, przyznaje posłużylem się stereotypem.
: )
ale Toyota robi tak samo; )Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska