Login lub e-mail Hasło   

Jak ugryźć 10milionów?

Kilka naprawdę dobrych pomysłów na ustawienie się w życiu...
Wyświetlenia: 12.363 Zamieszczono 07/02/2009

Pieniądze szczęścia nie dają.

Są tylko środkiem do życia, nie celem. Problem polega na tym,że z jednej strony kobiety lubią zaradnych i przedsiębiorczych, a z drugiej,że moja kreatywność nie pozwala mi milczeć... w każdym, poniżej znajdziecie kilka niezłych sposobów na pomnożenie stanu swojego konta (0*1000=10000 itd.) i wzbudzenie zainteresowania wśród koleżanek, kolegów... jak kto woli, jesteśmy tolerancyjni;p.

Przylotowy pomysł!

Czasami przylatujących na lotnisko wita się kartką z imieniem, czy nazwą hotelu np. "Tomasz: )!" - trzymane przez  taką jedną uroczą blondynkę... czy "Hotel pod lipami" trzymane przez dresiarza z reklamówką, albo "Serdecznie witamy wielkiego podróżnika Tomasza z internetu,który przybywa,żeby nas odkryć!" - trzymane przez grupę tubylców. Takie karteczki funkcjonują w załączonych przypadkach,ale zanim ich obecność na lotnisku stała sie pomysłem na zarobienie pieniędzy musiałem sprawdzić jak bardzo jest to chwytliwe... "MR BARACK OBAMA" - tak głosiła kartka trzymana przez zakapturzonego osobnika w ciemnych okularach czekającego na samolot ze Sztokholmu. Ludzie wyrażali ogromne zainteresowanie, od skrytego podpatrywania, przez wpatrywanie się, aż do pewnego starszego pana, który bardzo chciał dyskretnie przeczytać,ale ta krótkowzroczność... cóż: ), dowcip się udał, społeczeństwo to kupiło, kuzynki były zadowolne,bo po zimnym Sztokholmie czekało je gorące powitanie od sporego tłumu: p. Tu naprawdę jest nisza rynkowa, potrzeba do zaspokojenia, ludzie chcą witać na lotnisku swoich bliskich w dużym gronie osób i moje "chwytliwe karteczki" wam w tym pomogą: ). Do kupienia w dobrych sklepach!

Sex, drugs and rock n roll!

 

 A może tak showbiznes? bo to wbrew pozorom nie takie trudne: >. Wystarczy zebrać parę osób, stworzył zespół, napisać smutną historię jak to zaczynaliście na początku lat 90tych, w garażu kolegi, instrumenty z pegieeru... ale graliście, bo w muzyce znajdowaliście ucieczkę od braku perspektyw, niesprawiedliwych nauczycieli, biedy w domu i całego tego syfu,którego pełna była rzeczywistość! - o to wszystko zadba charyzmatyczny manager; )! UWAGA! Zespół rozpadał się i łączył ponownie, zawsze z powodu osoby charyzmatycznego leader;a. Teraz trzeba kilku kawałków, wystarczy dobra gitara i perkusja, a shot of rythm and blues, teksty nie są istotne. Najlepiej żeby były zawiłe, tak,żeby każdy rozumiał je inaczej, a tak naprawdę,żeby nikt nie rozumial ich wcale. I wtedy kiedy będziecie u szczytu... charyzmatyczny wokalista popełnia pozorne samobójstwo (tak naprawdę wyjeżdza na hawaje), reszta go opłakuje, dzieli się resztą kasy, a ludzie płaczą, kupują płyty, radio gra wasze piosenki i do końca życia ustawiają was tantiemy. Papa podmostowa emerytuto!

My tu gadugadu, a lasy umierają!

Załóż własną organizacje ekologiczną. Jako cele statutowe wpisz "ochronę środowiska naturalnego przed ingerencją człowieka" i już masz powód,żeby oprotestować każdą budowę drogi, domu, fabryki, chodnika na wsi, możesz przywiązać się do walca drogowego, drzewa, łopaty, zrobić wszystko, co uważasz za skuteczne w zatrzymaniu prac. Następnie wygłaszasz swoje (nieznoszące sprzeciwu, idiotyczne - im bardziej bez sensu tym lepsze) tezy i siedzisz tak aż przyjedzie prasa i tv. Następnie trzymasz cały naród zgromadzony przed telewizorami jak podczas MŚ 74 w szachu, a potem znikasz w na chwilę z kadru z szefem inwestycji i mówisz,że za skromne 2% jej wartości ustąpisz dla "większego dobra"...

 Pomysłów ci u nas dostatek...

Ale i kolejne przyjmę i dopiszę własne, żeby było więcej i zabawniej; ). Pieniądze to nic. Dobra zabawa to wszystko! 

 

 

Wszy-mający sklep internetowy. Produkty i usługi!

Lista produktów:

Koperty na e-maile.
Klatka dla rybek.
"kilo białego".
Prenumerata Playboya w alfabecie Brailla.
"Coś po 4zł!"
Sznurówki na baterie.
Bąk w słoiku.
500stron a4 w formacie .doc/Microsoft WORD OfficeXP
"Ktoś za 30zł!" 
Podróż za jeden uśmiech.
Pakiet anty-grawitacyjny do roweru -  "S-T-O-P-K-A".
"Gdzieś za 20zł!"

Podobne artykuły


52
komentarze: 21 | wyświetlenia: 17104
43
komentarze: 9 | wyświetlenia: 23158
93
komentarze: 27 | wyświetlenia: 21552
72
komentarze: 26 | wyświetlenia: 110554
26
komentarze: 7 | wyświetlenia: 10484
19
komentarze: 15 | wyświetlenia: 7727
16
komentarze: 10 | wyświetlenia: 6735
32
komentarze: 27 | wyświetlenia: 5514
29
komentarze: 7 | wyświetlenia: 7080
23
komentarze: 12 | wyświetlenia: 4983
23
komentarze: 24 | wyświetlenia: 3035
18
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1613
18
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1484
 
Autor
Artykuł  ,  08/02/2009

"Następnie trzymasz cały naród zgromadzony przed telewizorami jak podczas MŚ 74 w szachu, a potem znikasz w na chwilę z kadru z szefem inwestycji i mówisz,że za skromne 2% jej wartości ustąpisz dla "większego dobra"..." - ot i cała tajemnica organizacji ekologicznych, pod płaszczykiem ratowania środowiska terroryzują inwestycje, które powstać muszą.

A wiesz co jest najgorsze? Najgorsze jest to,że nie wolno oprotestować protestu ekologów,bo to (paradoksalnie w ateistyczym świecie) świętokradztwo:D, niepoprawność polityczna.
Jakaś banda cwaniaków uznała,że człowiek jest w centrum świata i nasz przemysł produkuje tyle Co2, że cała Ziemia się grzeje:D, zbijają na tym niezła kasę, a jakoś nikt nidy nie powiedział JAK ONI DOKONUJĄ TYCH POMIARÓW: >?
Oczywiście Ziemia się grzeje itd... ale to temat na nowy art: )

  gabiii,  08/02/2009

może totolotek wystarczy ? ;pDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska