Login lub e-mail Hasło   

Jak zarobić by się nie narobić?

Kto nie marzył o zarabianiu dodatkowych pieniędzy bez zatrudniania się w kolejnym miejscu pracy?
Wyświetlenia: 2.772 Zamieszczono 16/02/2009

Większość ludzi chce trochę dorobić, ale jednocześnie nie chce się podjąć pracy na dodatkowym etacie. Na szczęście istnieje kilka sposobów na zarobienie ekstra gotówki, niektóre z nich nie wymagają nawet wychodzenia z domu. Poniżej przedstawię kilka sposób na łatwe zarobienie paru dodatkowych groszy.

- Sprzedawaj na aukcjach internetowych. Jeśli rozejrzysz się po swoim domu na pewno znajdziesz wiele przedmiotów, których nie używasz lub już Ci się po prostu znudziły a które z pewnością znajdą nabywców na allegro.pl. Tak samo można sprzedawać wyroby rękodzielnicze. Unikalne i oryginalne przedmioty szybko znajdują nowych właścicieli. Możesz zarabiać w ten sposób o każdej porze dnia i nocy a z domu musisz wyjść tylko po to żeby wysłać przesyłkę.

- Sprzedawaj na targu staroci. Strychy i piwnice naszych domów kryją wiele rupieci, które mogą zostać sprzedane na targu staroci. Targi takie są organizowane w większości większych miast, przeważnie w weekendy więc nie ma konieczności brania urlopu.

- Zapisz się do programu partnerskiego. Wiele sklepów internetowych prowadzi programy partnerskie, które stwarzają możliwość całkiem niezłych zarobków dla każdego internauty. Żeby zarabiać w ten sposób wystarczy, że dodasz link partnerski do sygnaturki na Twoim ulubionym forum lub polecisz dany produkt wszystkim znajomym. Chcąc zarabiać większe sumy, będziesz musiał założyć bloga lub stronę www. Większość pp zapewnia materiały marketingowe i pomoc bardziej doświadczonych partnerów.

- Zostań tajemniczym klientem, czyli mystery shopping. W Polsce taki sposób kontroli sklepów zdobywa coraz większą popularność. Istnieje już około 40 firm specjalizujących się w takich badaniach. Twoim zadaniem będzie odwiedzenie sklepu i sprawdzenie jakości obsługi i jakości oferowanych produktów. Po wszystkim będziesz musiał udzielić odpowiedzi na kilkanaście pytań. Za jedną wizytę otrzymasz od 20 do 40 złotych, czasem kilkadziesiąt zł. na zakupy. Jak widzisz oprócz gotówki, możesz zjeść za darmo w restauracji lub kupić modne spodnie. Idealne zajęcia dla zakupoholika. Najłatwiej zostać tajemniczym klientem, rejestrując się przez internet w bazie którejś z firm badawczych.

Jak widzisz istnieje całkiem sporo sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Większość z nich możesz wykonywać w trakcie swojej zwyczajnej aktywności. np. cotygodniowych zakupów lub surfowania po ulubionych stronach www. Z pewnością nie jest to droga do zarabiania ogromnych ilości pieniędzy, jednak lepszy rydz niż nic.


--
Wszystko co potrzebne do osiągnięcia sukcesu Samodoskonalenie i Szybka nauka

Podobne artykuły


8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 435
7
komentarze: 18 | wyświetlenia: 933
83
komentarze: 25 | wyświetlenia: 72220
51
komentarze: 40 | wyświetlenia: 647752
44
komentarze: 37 | wyświetlenia: 14922
33
komentarze: 30 | wyświetlenia: 21410
30
komentarze: 22 | wyświetlenia: 40359
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 17303
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 13043
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 53135
29
komentarze: 15 | wyświetlenia: 22460
28
komentarze: 29 | wyświetlenia: 17994
26
komentarze: 34 | wyświetlenia: 23037
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska