Login lub e-mail Hasło   

Kod daty urodzenia (2) – możliwości wykorzystania KDU

Jacy jesteśmy, jakie tkwią w nas cechy pozytywne i negatywne. Czy poznamy siebie i bliźnich do końca? Czy to magia? Magia istniała, istnieje i będzie istnieć. Brak wiedzy to magia
Wyświetlenia: 4.255 Zamieszczono 22/03/2009

Z niektórymi ludźmi nawiązujemy prawie natychmiastową nić sympatii, natomiast z innymi nie, co komentujemy delikatnym określeniem: ta osoba mi się nie podoba. Ktoś inny z tego samego towarzystwa wyda o niej zupełnie odmienną opinię. W stosunku do jednej osoby możemy mieć dwa krańcowo odmienne zdania. Jeżeli postaramy się o daty urodzenia tych trzech osób i porównamy ich układy kodowe okaże się, że osoba negująca ma zły układ liczbowy między KDU, a ta chwaląca ma dobry układ liczbowy w KDU z osobą poddaną wyrażanej opinii.

Na przestrzeni tych dwudziestu paru lat ocena związków partnerskich polegająca na porównaniach KDU danych osób potwierdziła słuszność idei KDU. Młodzi ludzie tworzą związki partnerskie na zasadzie powstałych i wypracowanych emocji. Jednak po jakimś czasie dochodzi do rozłamu między nimi. Okazuje się, że porównania ich KDU były w ocenie niedostatecznej, lub dostatecznej w którymś członie. Ktoś z bliskich w godzinie szczerości opowiada nam, że z jakimś dzieckiem nie umie nawiązać kontaktu. A inny członek starszyzny ma z nim bardzo dobry kontakt. No i właśnie porównanie KDU daje nam odpowiedź, że emocjonalnie jedno dziecko jest matki, a drugie ojca.

29.07.1981 roku Książę Karol i Diana Spencer stworzyli parę, którą zachwycał się cały świat. Nie wróżyłem im długiego bycia razem. Książę Karol ur. 14.11.1948, to KDU: 5-2-4=2, Diana Spencer ur. 01.07.1961, to KDU: 1-7-8=7. Porównując poszczególne człony poddałem ocenie: człon A:A - 5:1= ocena niedostateczna, człon B:B - 2:7= ocena niedostateczna, człon C:C - 4:8 = ocena dobra, człon D:D - 2:7 = ocena niedostateczna. Więc związek od samego początku był niewłaściwy.

Następna bardzo znana para to związek partnerski:

Michael Douglas ur. 25.09.1944, to KDU: 7-9-9=7, i Catherine Zeta-Jones ur. 25.09.1969, to KDU: 7-9-7=5. Analizując poszczególne człony tych KDU okazuje się, że: człon A:A - 7:7= ocena bardzo dobra, człon B:B - 9:9= ocena bardzo dobra, człon C:C - 9:7= ocena bardzo dobra, człon D:D -7:5= ocena dostateczna. Wiele innych przykładów związków partnerskich, które posiadam i ich porównań było w ocenie trafnych analiz tak pozytywnych jak i negatywnych.

Wykorzystanie KDU w różnych sytuacjach życiowych z pewnością pozwoli nam uniknąć niepotrzebnych konfliktów, czy zadrażnień lub może pomóc np.:

- w lepszym poznaniu dziecka oseska, aby poznać, jakie ma wrodzone cechy charakteru, uzdolnienia, na co jest narażone w czasie dorastania,

- w relacjach człowiek z człowiekiem np. w biurach matrymonialnych,

- w doborze adoptowanego dziecka,

- w zrozumieniu krnąbrności dziecka w szkole,

- dlaczego emocjonalnie jedno dziecko jest związane z ojcem, a drugie z matką,

- w rozpatrywaniu skarg rozwodowych i w konfliktach międzyludzkich,

- w ocenie cech charakteru morderców, gwałcicieli, czy innych przestępców kryminalnych,

- w łączeniu ludzi w miejscach przymusowego odosobnienia jak domy dziecka, domy poprawcze, więzienia,

- w tworzeniu drużyn, zespołów sportowych itd. itd.

- reżyserom teatralnym czy filmowym w tworzeniu sztuk biograficznych dobierając aktorów z KDU identycznym jak bohater,

- dziennikarzom, przygotowującym się do wywiadu z daną osobą, znając uprzednio KDU tej osoby.

Rozpatrywanie KDU jest bardzo ważne szczególnie w sytuacjach tworzenia jakichś zespołów, ponieważ nie wszystkie liczby są we wzajemnym pozytywnym oddziaływaniu. A więc są liczby, które się lubią i nie lubią.

Pewne zestawy liczbowe w KDU mają różną siłę działania u danych osób. Wynikają one ze wzmocnień wielokrotności tych samych liczb w KDU. Więc cechy charakteru mogą być wzmocnione dwukrotnie, to KDU np. 1-1-9=2, trzykrotnie, to KDU np. 6-6-6=9 lub nawet i czterokrotnie, to KDU 9-9-9=9.

KDU jest bardzo ważnym zestawem liczbowym, ponieważ w dniu urodzenia otrzymujemy i natychmiast utrwalają się w nas na całe życie takie energie i wibracje, jakie w tym momencie pierwszego oddechu panowały. W tym dniu nie mamy jeszcze nadanych imion i nazwiska. Organizm dopiero w miarę upływu czasu będzie się nasycał wibracjami brzmienia imienia. Natomiast wibracje nazwiska mają wpływ dopiero w dorosłości.

Więc wszelkie inne dodatkowe analizy przeprowadzane w oparciu o imiona, nazwisko, adres itp. przez numerologów mają działanie uzupełniające wibracjami subtelnymi w stosunku do siły uzewnętrznianych cech charakteru przyporządkowanych liczbom w KDU.

Jako ciekawostkę przedstawię zestawienie przywódców państw Osi II wojny światowej:

1. JÓZEF STALIN . . . . . . .ur. . .18.12.1878 . . to KDU . . . . 9 - 3 - 6 = 9

1a JÓZEF STALIN . . . . . .ur. . . 02.01.1880 . . to KDU . . . . 2 - 1 - 8 = 2

2. BENITO MUSSOLINI . .ur. . . 29.07.1883 . . to KDU . . . . 2 - 7 - 2 = 2

3. ADOLF HITLER . . . . . .ur. . . 20.04.1889 . . to KDU . . . . 2 - 4 - 8 = 5

4. CESARZ HIROHITO . . ur. . . 29.04.1901 . . to KDU . . . . 2 - 4 - 2 = 8

Uwaga: data Józefa Stalina punkt 1a wg. strony: http//www.jimpoz.com/ jest urodzony 02.01.1880 r.

Czy to przypadek, że na cztery osoby trzy, a może i wszyscy z ww mają i to w jednym członie A liczbę 2?

Emocjonalnie mieli te same uzupełniające się cele – rozumieli się prawie bez słów. Jest to ewidentne wspólne do realizacji dążenie - zapanowanie i podporządkowanie sobie krajów całej Ziemi.

Przedstawiciele z różnych krajów, którzy poświęcili się ratowaniu małp człekokształtnych jak szympansy, goryle, orangutany:

1. Louis LEAKEY . . . . . . . . . . ur. . . 07.08.1903 . . to KDU . . . . 7 - 8 - 4 = 1

2. Dian FOSSEY . . . . . . . . . .  ur. . . 16.01.1932 . . to KDU . . . . 7 - 1 - 6 = 5

3. Jane GOODALL . . . . . . . .  ur. . .  03.04.1934 . . to KDU . . . . 3 - 4 - 8 = 6

4. Birute M. GALDIKAS . . . . . ur. . . 10.05.1946 . .  to KDU . . . . 1 - 5 - 2 = 8

Proszę zwrócić uwagę na występującą liczbę 7 w członie A poz. 1 i 2, ona również występuje w poz. 3 człon A+B =3+4=7 – człon A+B=E opisany jest w moich książkach. W poz. 4 ta liczba 7 również występuje, człon B+C=5+2=7. Jak do tej pory nie wiem jak ten układ B+C rozszyfrować, dlatego nigdzie jego nie opisałem. U wszystkich występuje liczba 8 w poz. 1 człon B, poz. 2 człon A+B=7+1=8, poz. 3 człon C, poz. 4 człon D.

Zwięzłe określenie dominujących cech charakteru wg kolejności zapisanych liczb w KDU tych osób to:

poz. 1. epikurejczyk, fantasta - zdobywca, wojownik - romantyk, rewolucjonista = perfekcjonista, szef, pionier,

poz. 2. epikurejczyk, fantasta – perfekcjonista, szef, pionier – adwokat, strażnik = kolekcjoner, obieżyświat,

poz. 3. wykonawca, twórca – romantyk, rewolucjonista – zdobywca, wojownik = adwokat, strażnik,

poz. 4. perfekcjonista, szef, pionier – kolekcjoner, obieżyświat – dawca, opiekun = zdobywca, wojownik.

Proponuję teraz po powyższych przykładach zastanowić się, czemu tak się dzieje, że ludzie z określonymi liczbami w KDU wykonują taką, a nie inną pracę, czemu ci ludzie określili się jako przyjaciele małp, przyjaciele świata przyrody i wiele innych pytań związanych z ich profesją!

Zacznijmy poznawać siebie i bliźnich w oparciu o KDU.

Zachęcam do czytania pozostałych opracowań pt. "Kod daty urodzenia - ..."

 

 

 

Podobne artykuły


43
komentarze: 9 | wyświetlenia: 22884
41
komentarze: 44 | wyświetlenia: 26764
23
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3430
19
komentarze: 15 | wyświetlenia: 7532
17
komentarze: 3 | wyświetlenia: 10950
72
komentarze: 23 | wyświetlenia: 163426
35
komentarze: 17 | wyświetlenia: 19827
15
komentarze: 4 | wyświetlenia: 3137
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 5551
23
komentarze: 9 | wyświetlenia: 4347
19
komentarze: 9 | wyświetlenia: 13262
17
komentarze: 0 | wyświetlenia: 8244
31
komentarze: 9 | wyświetlenia: 27990
32
komentarze: 10 | wyświetlenia: 16693
 
Autor
Artykuł  graga,  29/03/2009

No, no... i jak tu siebie polubić (psychologowie tak usilnie do tego namawiają), skoro z opisu KDU widać, że we mnie rosną osty zamiast lilii? A może by tak nie walczyć ze swoją rogatą naturą i dać jej pełny upust? Ostatecznie: jakiego mnie Panie Boże stworzyłeś, takiego mnie masz! Czy jest bezpiecznie każdego uświadamiać o jego niedoskonałościach? Dla opiekunów - tak. Ale dla samego delikwenta? Czy nie poczuje się całkowicie rozgrzeszony?

Witaj Grago!
Właśnie dlatego upubliczniłem swoją metodę analizy KDU, aby każdy mógł siebie jeszcze lepiej poznać, abyśmy na zwracane uwagi nie reagowali ze zdziwieniem - co ja taki jestem. Aby pobudzić w nas samokontrolę. Chcąc coś osiągnąć lepsze rezultaty będą wówczas jak poznamy i utwierdzimy swoje możliwości. Przecież jest wiele osób, które są stłamszone psychicznie i nie wierzą w swoje ...  wyświetl więcej

  szeba,  05/04/2009

Cieszę się Sław, że nareszcie mogłam się zalogować i odnaleźć wiele Twoich publikacji. Jak wiesz, jestem już stałą Twoją czytelniczką i będę tu często zaglądać. Jak będę miała trochę wolnego czasu, chcę się podzielić z Tobą pewnym spostrzeżeniem dot. daty urodzenia, być może przyda Ci się do dalszych badań KDU. Pozdrawiam.

Witaj Szebo, witaj! Cieszę się, że tu weszłaś, bo nie tylko moje publikacje są załóżmy ciekawe, ale wielu, wielu innych osób też. Bądź uprzejma to sprawdzić. Czekam na Twe spostrzeżenia i chyba wiele innych osób, które są zainteresowane KDU. No tak, ale w tym tygodniu mycie okien czeka, i inne prace. Więc jak wygospodarujesz już po - czekam, czekamy. Pozdrawiam SławDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska