Login lub e-mail Hasło   

Czas Przebudzenia

Moi Drodzy Polacy - chyba już wystarczy oglądania filmów Alexa Jonesa, Davida Icke, Jordana Maxwella i innych. Trzeba działać i stworzyć jeden ogólnopolski ruch na rzecz prawdy.
Wyświetlenia: 5.663 Zamieszczono 11/09/2009

 Manifest Czasu Przebudzenia

Jesteśmy grupą ludzi o otwartych umysłach, świadomych wagi wydarzeń, które obecnie dzieją się i będą się działy w najbliższym czasie na Ziemi. Nie jesteśmy żadną sektą, nie identyfikujemy się z żadną konkretną religią lub jej odłamami, nie propagujemy jakiejś jednej, wybranej ideologii, czy światopoglądu. Chcemy zjednoczyć ludzi nam podobnych i działać aktywnie na rzecz informowania naszego społeczeństwa o wszystkim co dzieje się na świecie: o tym co jest ukrywane, przemilczane, zakłamywane i manipulowane aby nas wszystkich trzymać w niewiedzy i ignorancji, aby całkowicie kontrolować nasze życie, emocje, a w ostatecznym celu uczynić z nas – ludzi – niewolników pracujących dla Nowego Porządku Świata i garstki pseudo-bogów.

Zdajemy sobie sprawę, że obecnie na Ziemi decydują się losy tej planety. Nie istotne, czy wierzycie, że Wielka Przemiana nastąpi 21.12.2012 roku czy też nie, ale istotne jest to, że wyczuwamy niemal w powietrzu nadchodzący kryzys. Opisy apokaliptycznego Objawienia Św. Jana powoli nabierają kształtu i widzimy, że są istoty zdolne bez mrugnięcia okiem poświęcić wiele ludzkich ofiar, wiele ludzkich łez i cierpienia, by utrzymać Tu swoją władzę.

Ale ostatecznie to my decydujemy, nikt inny tylko my. Rządzi nami garstka oligarchów a nas jest miliony – oni rządzą tylko dlatego, że im na to pozwalamy. Musimy wziąć na siebie odpowiedzialność – nie możemy liczyć tylko na pomoc aniołów, kosmitów, czy jakichś bogów – nikt za nas tego nie załatwi, nikt nie odwali za nas czarnej roboty – TO NASZ DOM i to my jako ludzkość musimy w nim zrobić porządek. Ażeby to było to możliwe najpierw trzeba mieć wiedzę o tym, co się dzieje za kurtyną. Wiedza jest władzą, a mało wiedzących łatwiej się manipuluje, dlatego się nas ogłupia przez oficjalne media i skrywa się prawdę.

I to nasze zadanie: rozpowszechnianie informacji, o tym co się dzieje, pobudzanie do samodzielnego myślenia, do zadawania trudnych pytań tym, którzy nami rządzą i nami manipulują. Namawiajmy do organizowania się, pokażmy ludziom, że rzeczywistość jest zupełnie inna od tej pokazywanej w telewizji, radiu i prasie kontrolowanej przez wielkie koncerny, będące w posiadaniu zaledwie kilku ludzi.

Każdy z nas może coś zrobić. Każdy z nas ma siłę i moc, a razem jesteśmy silni, razem możemy zmienić świat. Nie ważne jakiego jesteś wyznania, nie ważny jest twój kolor skóry, ani narodowość i pochodzenie – jeśli masz otwarty umysł i widzisz co się tak naprawdę dzieje na naszej Ziemi, jak jesteśmy okłamywani, oszukiwani oraz manipulowani, jeśli Cię to boli i chcesz coś z tym zrobić zamiast siedzieć w domu i być biernym  - przyłącz się do nas. Czas działać. Dajmy światu tę pozytywną energię, tę miłość przez wielkie M, rozniecajmy ogień świadomości, siejmy informację, rozdawajmy światło, a dokonamy cudów. Możemy zmienić oblicze Ziemi. W najbliższych latach czeka nas sporo wydarzeń i musimy być gotowi na to co nadchodzi, nie możemy się bać, musimy działać, informować i łączyć się.

Pamiętajcie oni mają władzę tylko dlatego, że im na to pozwoliliśmy jako ludzkość. Więc teraz jako ludzkość musimy się przebudzić z wszechogarniającego nas Matrixa i powiedzieć im; „NIE”. I to uczyńmy.

 

Musimy wszyscy w Polsce działać razem - dlatego uruchomiliśmy w tym celu naszą stronę:

www.the-awakening-time.pl , gdzie my wszyscy wiedzący co się dzieje, możemy się zjednoczyć i współdziałać na recz informowania innych. Musimy być razem i wreszcie zacząć działać

 

 

Mikołaj Rozbicki

 

Wszystkich chętnych do współdziałania w projekcie  proszę o kontakt:

Mail: przebudzenie@vp.pl   nr gg: 9798539

Podobne artykuły


12
komentarze: 32 | wyświetlenia: 956
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 960
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 789
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 903
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 913
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1089
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 496
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 477
9
komentarze: 44 | wyświetlenia: 531
9
komentarze: 34 | wyświetlenia: 690
9
komentarze: 36 | wyświetlenia: 736
9
komentarze: 25 | wyświetlenia: 316
9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 715
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 559
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 897
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Ellos..
widzę,że mamy podobny kąt spogladania na to co tu się wyprawia..
spoko chcesz działać jakby po diable..
jakiś czas temu założyłem na eioba coś co powinno cię zaciekawić..

luknij tu : http://www.eioba.pl/groups/49/(...)read207

może odezwe się na gadu ale jeszcze muszę Cię poznać ;)
pozdro ziom!

Przede wszystkim należy znaleźć alternatywne źródło łączności bo internet przestanie działać.Na poczaątek trzeba znaleźć ludzi odpowiedzialnych za przywóz do Polski śmiertelnych szczepionek.Oskarża się kilku lekarzy i pielegniarki natomiast faktyczni sprawcy w dalszym ciągu działają na niekorzyść Polski i Polaków.Czyżby policja i prokuratura też były w zmowie?Na przywóz jakichkolwiek leków musi by ...  wyświetl więcej

  korek,  12/09/2009

Pobudzanie do samodzielnego myślenia. Brzmi jednak sekciarsko!

  bou,  09/04/2010

na pewno sekciarsko i na pewno lepiej ogladac tvn czytac wyborcza i nie myslec, oni wszystko podadza na talerzu haha

Kiedy czytam takie "artykuły" to w zasadzie nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać... Kolejna teoria spiskowa, kolejny pseudonaukowy wywód i kolejna Prawda. I do tego banda klakierów przytupujących i przyklaskujących w rytm.

  thot,  12/09/2009

Mikołaju masz moje poparcie :) sam czynnie od pół roku działam pod kątem "otwierania oczu i umysłów społeczeństwa", młodym ludziom z otwartymi umysłami można pewne sprawy naświetlić, gorzej jest już rozmawiać o tym z osobami starszymi, które maja "wyprane mózgi", a najciężej jest cokolwiek powiedzieć osobom w podeszłym wieku-ci raczej pozostaną w ślepocie, ale działajcie i nie poddawajcie się :)

Mam pytanie, co po tym jak się przeciwstawimy? Mam już parę lat przeżyłem już jedną ciekawą transformację i obserwowałem ludzi, którzy z wielką nadzieją obalali poprzedni system. Nie bronili gdy spychano ich coraz bardziej na margines a dziś wegetują, pomimo faktu że osobiście uważam ich za osoby wartościowe.
Dlatego pytam, co wy proponujecie w zamian? Jak już zawali się świat, który znamy co będzie później?

  Rob,  13/09/2009

"Trzeba działać i stworzyć jeden ogólnopolski ruch na rzecz prawdy." ... a ten ruch i te działania to mają w konsekwencji wspierać jaką i czyją prawdę?
P.S. "ogólnopolski" hmmm.... osobiście brzmi dla mnie jak "przaśno-siermiężny"

Dziś mija 20 rocznica powstania RP. Podobno ?Czy to prawdziwa RP do końca nie jestem przekonany !
W pewnym momencie naszej historii budowano już IV RP. Proponuje zmienić konstytucje i nazwać to państwo jako:
PRP:
Pisowska Rzeczpospolita Polska
POwska Rzeczpospolita Polska
Najwyższy czas obalić jedno i drugie. Młodzieży , to od Was zależy jaką chcecie mieć Polskę !

to się dzieje bez przerwy, serio, takie wezwania od zawsze są na czasie, biorąc pod uwagę, ze czasu jakby nie ma w tym sensie na jaki się tu powołujemy, a przynajmniej nie jest to jedyna jego właściwość ..........................

Czuję z artykułu energię bardzo mi znaną np z czynów społecznych z czasów Gierka, jest to autentyczny, szczery a jednak mało poznany zew do czynu. Ja już TO przerabiałam. Teraz działam już w Nowych Energiach, autor artykułu nie do końca rozumie chyba działanie tego nowego etapu ewolucyjnego człowieka. Tu nie ma miejsca na walkę, bo zawsze wspierasz to na czym skupiasz uwagę i nie ma znaczenia czy ...  wyświetl więcej

  tewie,  30/06/2010

Ślepi ślepych prowadzą i prowadzić będą - jedyne co teraz mogę polecić to
http://eiba.pl/2rjv
dla tych, którzy myślą, że żyją w wolnym świecie i sami są wolni.
Pozdrawiam.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska