Login lub e-mail Hasło   

Prywatne uczelnie wyższe

Zemsta niewyedukowanych snobów
Wyświetlenia: 1.128 Zamieszczono 03/04/2009

Mój artykuł będzie zawierał same fakty które właśnie w tym czasie dobywają się na jednej z tak zwanych "prestiżowych uczelni" w Rzeszowie, na której studiowałem lecz po dwóch latach tej farsy postanowiłem zrezygnować ponieważ gdybym skończył ten "zakłamany zakład karny dla dzieci bogatych snobów" do końca życia pluł bym sobie w twarz, że dałem sie wciągnąć przez ten świat w którym wiedza i poszanowanie studenta są zdeptany i oplute przez koneksje bogatych tatusiów którzy za uszy ciągną swoje pociechy po szczeblach tego komercyjnego, materialistycznego i nic nie wartego gówna!!!

Do faktów... sytuacja przedstawia się w następujący sposób wpis warunkowy z przedmiotu z którego egzaminatorem jest nasza szanowna pani dziekan, dziewczyna pod koniec wybiega z płaczem i żali się w niebogłosy że oddała pustą (co się odnosi również do stanu jej umysłu) kartkę bo "pytania jej nie podeszły", pozostałe 60 osób wiadomo jak to jest jednym poszło lepiej drugim gorzej. Następuje chwila oddawania wyników zdało 20 osób na szczycie listy z najlepszym wynikiem owa płacząca pani!, jak się później okazało córeczka swojego tatusia który jest posłem, Zbieg okoliczności...... nie sądzę.

Uczelnia ta jest bardzo droga wszystkie sprawy formalne są załatwiane w oparciu o ulubione słowo szanownych pań z dziekanatu czyli o dowód wpłaty, z nim można wszystko bez niego jest się tylko nie proszonym gościem który wbił z plebsu na imprezkę szlachty.

Nie ma żadnej sprawiedliwości Wiedza jest przekazywana w sposób tragiczny, książki opracowane przez tzw prof. nadzwyczajnych których na ołtarze kariery naukowej wyniosła ich własna uczelnia są do niczego, nie potrafi sie niczego zrozumieć ponieważ nikomu na tym nie zależy, gdyż szczytem wiedzy jest "wykucie materiału na pamięć."

Nie może tak dalej być prywatne uczelnie to dno nastawione jedynie na korzyści majątkowe, bez żadnych ambicji i jakiej kol wiek motywacji do przekazania wiedzy. Sprawy niektórych "przekrętów" takie jak z tym egzaminem nadają sie do druku w prasie , jeśli nie w prokuraturze. NIECH SIĘ KTOŚ W KOŃCU ZA TO WEŻMIE., bo za kilka lat będziemy mieli społeczeństwo magistrów którzy w głowie mają sieczkę a jedynymi ideałami będą piękna opalenizna i modne łaszki za pieniądze swoich wysoko postawionych rodziców. 

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 495
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1150
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 308
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 676
6
komentarze: 81 | wyświetlenia: 347
6
komentarze: 58 | wyświetlenia: 2496
5
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1041
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 141792
118
komentarze: 23 | wyświetlenia: 239834
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 111188
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122184
 
Autor
Inne teksty autora
Artykuł

Powiązane tematy

Skoro Pan tak grzmi, to dlaczego Pan się za to nie weźmie? Proszę złożyć doniesienie do Prokuratury o podejrzenie łapownictwa i płatnej protekcji i po sprawie - to nie jest trudne.
Takich "uczelni" jest mnóstwo we wszystkich miastach Polski, ale proszę mi powiedzeć (jeżeli Pan może): czym się Pan kierował (jakimi kryteriami) wybierając tę akurat uczelnię a nie dajmy na to SGH, AGH, SGGW itp, itd.? No czym?

Po pierwsze tzw. renomą jaką ta uczelnia miała, oraz opiniami znajomych. Przyznaje z pełną swiadomością że nie byłem jeszcze świadom tego co robie, ani też nie byłem przygotowany do wyboru studiów.
Teraz zmieniam uczlnia na całkiem inna z innym profilem.
Pan jest jak przypuszczam z wcześniejszych komentarzy wykładowcą wykładowcą, mam pytanie ponieważ orintuje się Pan w tych sprawach, ...  wyświetl więcej

To co odpowiem na Pańskie pytanie będzie banalne, ale raczej nic Pan nie zwojuje. Może Pan narobić trochę "smrodu" i to wszystko. Aby coś dowieść trzeba mieć mocne dowody, a tu ich nie ma. Przecież owa Pani, która nic nie napisała i zdała nie będzie zeznawać w sądzie przeciwko sobie - to chyba jasne (a pracę z egzaminem można zawsze podłożyć). Nawet gdyby Pan coś udowodnił, to będzie to tylko nierzetelność wykładowcy, a nie uczelni, która odetnie się od sprawy. Tak to niestety wygląda.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska