Login lub e-mail Hasło   

Dlaczego Balustrada ze Stali Nierdzewnej?

Pragniesz uczynić swój dom perfekcyjnym w każdym calu? Zawsze sięgasz po to, co najlepsze? Bezkompromisowa jakość?
Wyświetlenia: 1.261 Zamieszczono 12/04/2009

Wielu z nas budując własny dom staje przed dylematem, jaki rodzaj balustrady jest odpowiedni do mojego domu?  I nie ważne czy jest to balustrada na schody, czy na balkon, odpowiedź nie jest prosta, ponieważ każdy szuka czegoś wyjątkowego. Czegoś co nie tylko cieszy oko, ale i jest praktyczne. 

W tym krótkim artykule postaram się wyjaśnić dlaczego  wybór balustrady ze stali nierdzewnej to dobry zakup. 

Na początek , czym różni się stal nierdzewna od stali zwykłej. Jak już mówi nam nazwa, stal nierdzewna charakteryzuje się całkowitą odpornością na korozję. Przez długie lata zachowuje wygląd jak nowa. Co daje pewność, że po dwudziestu latach będzie wyglądać tak samo jak na początku. Dodatkowo dzięki swoim właściwościom odporna jest na uderzenia i zarysowania. Jest to duża zaleta przy długotrwałym użytkowaniu. Nasze działanie sprowadza sie jedynie do utrzymania powierzchni w czystości. Wystarczy szmatka z wodą i delikatny detergent. 

Ale nie tylko doskonałe właściwości sprawiają, że stal nierdzewna cieszy sie coraz większą popularnością. Elegancka i szlachetna jednocześnie jest w stanie spełnić najbardziej wyszukane wymagania stawiane przez architektów oraz dekoratorów wnętrz. Dzięki różnorodności powierzchni takich jak poler czy satyna cieszy oko niecodzienną formą. W połączeniu z innymi materiałami nabiera głębszego wyrazu. Z drzewem nadaje ciepłą barwę tworząc niepowtarzalny klimat. W połączeniu ze szkłem bezpiecznym, uzyskujemy estetyczny zarazem nowoczesny wygląd. Szkło pełni również funkcję zabezpieczenia dla bawiących się dzieci. 

Stal nierdzewną łączymy na wiele sposobów. W procesie produkcji niezbędne jest użycie najnowszej technologii spawania i obróbki stali. Jedną z nich jest nowoczesna metoda spawania Tig, pozwalająca na uzyskanie najwyższej jakości spoin w miejscach połączeń stali.  W procesie produkcji wykorzystywane jest również cięcie laserem, które zapewniają szybkie wykonanie z blach bardzo skomplikowanych elementów, po kosztach znacznie niższych niż metodami tradycyjnymi. Jest to nowoczesna, najszybsza i najdokładniejsza z obecnie stosowanych metod cięcia. Każdy z etapów pełni odrębną funkcję w fazie tworzeniu produktu. Rezultatem czego powstaje produkt o najwyższej jakości zarówno pod względem estetycznym jak i praktycznym. 

Mam nadzieję, że choć w części wzbudziłem Państwa zainteresowanie. 

Zachęcamy do odwiedzenia nas na stronie [www.all-met.pl]

Podobne artykuły


111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 61606
54
komentarze: 58 | wyświetlenia: 32976
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31612
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 64077
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 65467
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23657
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 29394
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 28914
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 24053
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26584
33
komentarze: 78 | wyświetlenia: 12808
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska