Login lub e-mail Hasło   

11 Najgłupszych przestępców w historii.

Bo niektórzy przestępcy potrafią zadziwić :)
Wyświetlenia: 130.667 Zamieszczono 25/04/2009

 

11. najgłupszych przestępców w historii.

 

11.

Policjant wezwany z powodu zakłócania ciszy nocnej wchodzi wpierw do mieszkania pani, która zgłosiła hałas w sąsiedztwie. W pokoju zauważa dziesiątki rożnych doniczek z krzewami marihuany. Kobieta nieświadoma, że to marihuana mówi, "Czyż to nie wspaniałe, mój syn ma naprawdę zamiłowanie do roślin."

10.

W stanie South Dakota: Kobieta została aresztowana na zebraniu skautów w którym uczestniczył jej syn. W czasie oglądania pokazu przedstawionego przez policjanta w jaki sposób pies policyjny potrafi wyszukiwać narkotyki, pies ten wyczuł marihuanę w jej torebce.

9.

Colorado Springs: Facet wszedł do sklepu na rogu z shotgunem i zażądał wszystkich pieniędzy z kasy. Po tym jak kasjer włożył pieniądze do torby, złodziej spostrzegł butelkę szkockiej whisky na półce za ladą kasjera. Powiedział kasjerowi żeby włożył także butelkę szkockiej do torby, ale kasjer odmówił i powiedział „ nie dam ci bo nie wierzę, że masz ponad 21 lat.” Złodziej powiedział, że ma 21 lat, ale kasjer nadal mu odmawiał bo nie wierzył. W tym momencie złodziej wyciągnął swoje prawo jazdy z portfela i podał kasjerowi. Kasjer popatrzał i zgodził się, że faktycznie ma ponad 21 lat i włożył butelkę z alkoholem do torby. Po tym złodziej wybiegł ze sklepu ze zdobyczą. Kasjer zadzwonił na policję i podał imię i adres złodzieja, wcześniej przeczytawszy go na prawie jazdy. Złodziej został aresztowany 2 godziny później.

8.

Kobieta zgłosiła, że skradziono jej samochód, powiedziała także, że zostawiła w samochodzie swój telefon. Policjant zadzwonił na ten telefon i powiedział facetowi, który go odebrał, że przeczytał ogłoszenie w gazecie i chce kupić samochód. Umówili się na spotkanie i złodziej został aresztowany.

7.

San Francisco: Mężczyzna chcący obrabować Bank of America, poszedł do oddziału i napisał „To napad. Włóż wszystkie pieniądze do tej torby.” W czasie stania w kolejce do okienka, żeby móc dać tą notkę kasjerowi, zaczął się martwić, że ktoś mógł zauważyć jak pisze tę notkę i zadzwonić na policję zanim on dotrze do okienka. Opuścił więc Bank of America i udał się do innego banku po drugiej stronie ulicy. Po przeczekaniu kilku minut w kolejce, wręczył notkę kasjerowi. Kasjer przeczytał i zauważywszy masę błędów ortograficznych doszedł do wniosku że złodziej nie należy do najmądrzejszych i odpowiedział mu, że nie może zaakceptować takiego dokumentu bo został on wypełniony na arkuszu depozytowym Bank of America i że albo musi wypełnić druk depozytowy tego banku albo wrócić do Bank of America. Złodziej powiedział „OK” i wyszedł. Kasjer banku zadzwonił na policję, która aresztowała mężczyznę kilka minut później jak czekał w kolejce w Bank of America.

6.

Anglia: Kierowca nie zdając sobie sprawy został uchwycony na radarze drogowym mierzącym prędkość i jego samochód został sfotografowany. Otrzymał on później list z mandatem w wysokości 40 funtów i zdjęcie swojego samochodu. Zamiast zapłacić, wysłał na policję zdjęcie 40 funtów. Kilkanaście dni później, otrzymał list od policji, który zawierał inne zdjęcie...kajdanek. Kierowca grzecznie uiścił karę.

5.

Oskarżony o posiadanie narkotyków mężczyzna na procesie sądowym powiedział, że został przeszukany bez nakazu sądowego. Sędzia powiedział, że policjant nie potrzebował nakazu, gdyż „wypukłość” w kurtce mężczyzny mogła być bronią. „Nonsens” odpowiedział mężczyzna, który akurat miał na sobie tę samą kurtkę dziś w sądzie. Podał kurtkę sędziemu, żeby sędzia mógł ją obejrzeć. Sędzia znalazł paczkę kokainy w kieszeni i śmiał się tak bardzo, że zarządził 5 minut przerwy.

4.

Oklahoma city: Oskarżony mężczyzna był na procesie o napaść z bronią na sklep spożywczy , ale zwolnił swojego prawnika i miał zamiar bronić się sam. Robił całkiem dobrą robotę broniąc się sam dopóki menedżer sklepu nie zeznał że to on był złodziejem. Mężczyzna podskoczył i oskarżył kobietę o kłamstwa i powiedział „Powinienem był odstrzelić ci głowę”. Potem zamilkł na chwilę i dodał „Gdybym był tym, który tam był.” Sędziemu zajęło 20 minut, żeby skazać mężczyznę na 30 lat więzienia.

3.

21 letni chłopak podszedł do dwóch policjantów, którzy demonstrowali komputer policyjny dzieciom z sąsiedztwa. Gdy zapytał się, jak to działa, policjant poprosił o dowód tożsamości. Chłopak podał mu prawo jazdy. Kiedy policjant wprowadził dane do komputera na ekranie wyświetliła się informacja, że chłopak jest poszukiwany już 2 lata za napad z bronią.

2.

Para złodziei wpadła do sklepu muzycznego wymachując pistoletami. Pierwszy krzyknął „Nikt się nie rusza”, kiedy jego partner się poruszył, ten spanikował i ze strachu go zastrzelił.

1.

Mężczyzna kupił pudełko 24 bardzo rzadkich i bardzo drogich cygar. Ubezpieczył je przed pożarem i innymi rzeczami. W przeciągu miesiąca wypalił wszystkie cygara i zażądał od firmy ubezpieczeniowej odszkodowania. W żądaniu mężczyzna stwierdził że cygara zostały stracone „w serii małych pożarów.” Firma ubezpieczeniowa odmówiła zapłaty, cytując że mężczyzna skonsumował cygara w normalnym stylu. Mężczyzna wniósł sprawę do sądu i wygrał. Sędzia aczkolwiek powiedział że żądanie mężczyzny jest lekkomyślne ale to firma ubezpieczeniowa umożliwiła ubezpieczenie cygar od pożaru i nie zdefiniowała dokładnie jaki rodzaj pożaru jest nie akceptowalny. Zamiast długiego i kosztownego procesu, firma ubezpieczeniowa zgodziła się wypłacić mężczyźnie odszkodowanie 15000$ za cygara, które zostały stracone „w pożarach”. Po tym jak mężczyzna zrealizował czek, firma ubezpieczeniowa aresztowała go za 24 „podpalenia” (podłożenia ognia). Dowody z poprzedniej sprawy gdzie żądał odszkodowania zostały użyte przeciwko niemu i został on osądzony winnym umyślnego spalenia własnej ubezpieczonej własności i skazanym na 24 miesiące więzienia i grzywny w wysokości 24000$.

Ciekawostka: Anglia: smród sparaliżował pracę sądu. Uciążliwy zapach czosnku całkowicie sparaliżował pracę sądu w Bristolu zmuszając wszystkich prawników, sędziów i urzędników do opuszczenia budynku - czytamy na portalu WENN.Policja prowadzi śledztwo w sprawie nagrań z kamer przemysłowych, na których widać, jak niezidentyfikowany jeszcze mężczyzna oblewa grzejniki olejem czosnkowym.

----------

Tłumaczenie Alchimes.

Inny mój artykuł zawierający dużą ilość poczucia humoru to http://www.eioba.pl/a101182/napisy_znalezione_w_toaletach_i_na_murach

Podobne artykuły


12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 655
10
komentarze: 154 | wyświetlenia: 978
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1217
9
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1848
9
komentarze: 617 | wyświetlenia: 964
9
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1756
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 899
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1930
8
komentarze: 43 | wyświetlenia: 546
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 459
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 386
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 436
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 639
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 797
294
komentarze: 62 | wyświetlenia: 104597
 
Autor
Dodał do zasobów: alchimes
Artykuł
Dodatkowe informacje

Powiązane tematy

  yersis,  25/04/2009

Najlepsza jest piątka ;]

Heh ;] Chciałbym zobaczyć tą sytuację ;]

  adatter,  26/04/2009

Dziewiątka i piątka najlepsze ;) Fajny artykuł na odstresowanie.

  Malaria,  26/04/2009

świetne! :) dawno się tak nie uśmiałam. Najlepsza dwójka....! :)

  Malaria,  26/04/2009

i jeszcze punkty dla autora :)

  sci,  26/04/2009

Wyświetlenia: 15.262 Utworzony: 20 godz. temu
22 Głosy

Oo

Dodałem punkt 11. Hehe.
Dzięki za głosy i wyswietlenia artykułu.

  Bambus®  (www),  26/04/2009

Czwórka jest świetna :)

dobre dobre, peace xD

W punkcie 6 powinno być raczej mieRZącym, ale artykuł i tak bardzo fajny

  Krystek,  27/04/2009

haha, bardzo fajne, jeden z lepszych artykułów w historii eioby!

hahah swietne xD ze tez tacy ludzie istnieja ;p

dobre uśmiałem się ,winszuje poczucia humoru

Super!

Świetne! :D Dawno się tak nie uśmiałem, zwłaszcza z jedynki :D

5. i 2. ;D

smieszne. akcje z zycia wziete zawsze najlepsze. kiedys czytalem jak dwóch facetow chciało "obrobic" bankomat. nie mieli pomyslu jak to podczepili jakos bankomat łancuchem do zderzaka swojego samochodu. ruszyli po piskach jednak zderzak sie urwal robiac mnostwo hałasu. goscie sie przestraszyli i zwiali. policja znalazła zderzak oczywiscie z rejestracja samochodu

Jak dla mnie artykuł fajny, aczkolwiek 9 pkt wydaje mi się przekombinowanany. Nie chce mi się wierzyć, że sprzedawca z shotgunem przy głowie, wykłuca się o wiek napastnika - jasne :))) (ja bym się pewnie ze 3 razy zesrał ze strachu, a do alkoholu dorzuciłbym jeszcze fajki :))) ).

tylko głupi jest bandytą.

hahaha dobre najlepse jest 5 też bym sie śmiała

ha ha dobre

9...Mistrzowskie.... xD

  kox1  (www),  05/05/2010

Dobrze wiedzieć, że niektórzy przestępcy nie są wcale tacy groźni ;)
Mój faworyt to zdecydowanie nr 5.

Głupota ludzka nie ma granic:)))))))))))

  Marek Lee  (www),  31/08/2010

Dzisiaj dobiero odkryłem eioba.pl i myślę,że ten serwis jest wspaniały.....

A i w Polsce znalazło by się parę perełek...:)

Dzięki za artykuł!
Kliknij raz tu:
http://pokazywarka.pl/pomaganie/

  abtarasew2  (www),  30/03/2011

Ostatnio gdzieś w Polsce złapali gościa, który chciał ukraść ubrania ze skrzynek Caritasu i wpadł do środka tej skrzynki:)

  booka  (www),  25/05/2011

Z tego wynika, że byle idiota na przestępcę się nie nadaje :)

  Bob R  (www),  25/08/2011

Aż ciężko w to uwierzyć :) Niesamowite.. dziw bierze na co stać człowieka.

Numer 5 i 2 wymiatają :) Myślę że powinno znaleźć się jeszcze miejsce dla tego pana, włamał się do sklepu i nie umiał się z niego wydostać :D
http://www.youtube.com/watch?v(...)related

  devy  (www),  19/10/2011

Po przeczytaniu tego o wiele mniej boje się przestępców :)

Heheh, masakra. Piatka najlepsza!

Niektórzy z tych delikwentów powinni dostać dodatkowo po dwa lata w kicu za "inteligencję" :))

  adek  (www),  02/07/2012

Uśmiałem się jak nigdy. Nigdy nie przypuszczałam, że ludzie mogą być, aż tak bezmyślni.

  maro789  (www),  17/07/2012

No cóż dobrze, że tacy są. Przynajmniej mamy powód, żeby napisać o tym artykuł i się z nich pośmiać. Numer pięć i trzy jak dla mnie są najlepsze. "Złodzieje" popisali się w mistrzowskim stylu. Oby było więcej takich przestępców.

PRzypomina mi to nagrody Darwina ... polecam

  pecaru  (www),  04/11/2013

Niesamowite historie :)

  meentosek  (www),  28/11/2013

Numer 4 jest moim faworytem :)

  protemi  (www),  16/12/2013

Aż się nie chce wierzyć, że to prawda :)

  ramzes  (www),  27/04/2014

5 the best!

:) Dobre :)

  tocidam  (www),  22/12/2015

haha co za...

8 jest najlepsza

  tomfszyba  (www),  06/11/2017

głupich nie sieją ...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska