Login lub e-mail Hasło   

Wychodzenie z ciała to nie tylko techniki!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.druga-strona.pl/wychodzenie-z(...)chniki/
Około 90% ludzi którzy chcą wychodzić z ciała popełniają katastrofalny błąd, który jest spowodowany złym pojęciem podróży astralnej. Ta miażdżąca część, chce wychodzić z ciała...
Wyświetlenia: 22.549 Zamieszczono 07/05/2009

Wychodzenie z ciała to nie tylko techniki!

Około 90% ludzi którzy chcą wychodzić z ciała popełnia katastrofalny błąd, który jest spowodowany złym pojęciem podróży astralnej. Ta miażdżąca część, chce wychodzić z ciała używając wyłącznie technik, które gdzieś przeczytała lub usłyszała. Nawet jeśli zmodyfikują daną metodę to skutek będzie mizerny, dopóki nie zrozumieją, że proces wychodzenia z ciała to nie jest wyłącznie technika, ale coś jeszcze…

Zrozumiałem owy błąd, gdy analizowałem maile jakie dostałem oraz nadal dostaje od moich czytelników. Ta ogromna część ludzi twierdzi, że nie mogą wyjść z ciała przez dłuższy okres czasu. Szybko znalazłem punkt wspólny między nimi - Oni tylko używają techniki i ewentualnie sposobu na relaksacje. Aby autentycznie zwiększyć prawdopodobieństwo wyjścia z ciała, musisz zastosować szereg działań, które niżej opiszę. Jest to między innymi przygotowanie psychiczne do podróży, przygotowanie pokoju, swojego łóżka lub fotela, oraz zmiana stylu życia.

Technika jedno, przygotowanie drugie.

Jeżeli wybrałeś już jakąś technikę to fantastycznie. Musisz jedynie przygotować się psychicznie do wychodzenia z ciała, wmawiając sobie na każdym kroku, że jest to dziecinnie proste. Taka afirmacja niech towarzyszy tobie przez większość dnia, aż do momentu gdy w to naprawdę uwierzysz. Dodatkowo możesz zastosować przypominajki, typu kamień w kieszeni, który przypomina Ci o tym, że OOBE jest w pełni bezpieczne i łatwe w osiągnięciu.

Jeżeli przygotowałeś się odpowiednio psychicznie, będziesz potrzebował przystosowanego pomieszczenia do wychodzenia z ciała. Pamiętaj aby, ograniczyć maksymalnie hałasy które będą do ciebie docierać. Zamknij okno i drzwi, wyłącz budzi w zegarku, wyłącz telefon stacjonarny i komórkowy. Jeżeli masz ściemniacz światła, ustaw go na minimum lub ustaw lampkę nocną tak, żeby ciebie nie raziła. Zapewnij sobie spokój ( w miarę możliwości ), żeby nikt się z tobą nie kontaktował ( mama, tata, brat, siostra, pies, kot czy świnka morska ). Wyrzuć z pokoju swojego kota i psa - Niech on Ci nie przeszkadza w żaden sposób.

Kolejną część artykułu będziesz mógł przeczytać jak go napiszę :-) Tą część piszę na zlocie ludzi wychodzących z ciała w Muchowie, dlatego nie mam dużo czasu... Do przeczytania.

Karol Cetlin,

Badacz i nauczyciel.

www.druga-strona.pl

Podobne artykuły


25
komentarze: 10 | wyświetlenia: 12908
28
komentarze: 13 | wyświetlenia: 2811
13
komentarze: 12 | wyświetlenia: 15545
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 22245
19
komentarze: 6 | wyświetlenia: 10919
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 13737
41
komentarze: 9 | wyświetlenia: 21590
34
komentarze: 17 | wyświetlenia: 18184
25
komentarze: 18 | wyświetlenia: 5480
34
komentarze: 25 | wyświetlenia: 24211
18
komentarze: 15 | wyświetlenia: 6494
16
komentarze: 4 | wyświetlenia: 9531
 
Autor
Dodał do zasobów: Łukasz Skrzynecki
ArtykułZgodnie z moją własną tradycją dziękuje z góry za oddane głosy na ten artykuł ;-) W końcu to nic nie kosztuje ;-)

Karol (autor artykułów) przekazał mi pewną miłą informację, że Bardzo się Cieszy dużym zainteresowaniem na eioba.pl artykułami jakie pisze i obiecał większą częstotliwość pisania :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska