Login lub e-mail Hasło   

Poskromić prawo przyciągania!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://daily.finerminds.com
Helen Hadsell od ponad 50 lat wygrywa wszystkie konkursy i loterie. W ten sposób wygrała dom w którym mieszka. Wszystko to dzięki prostemu, ale potężnemu Prawu Przyciągania.
Wyświetlenia: 7.014 Zamieszczono 01/07/2009

 

 

Helene Hadsell nie wierzy w szczęście w przypadki lub wypadki. Co jest takiego w tej normalnej kobiecie z Alvardo w Texasie, że znajduje ona pomost łączony siłę manifestacji tego czego tylko chce z rzeczywistym światem? Jej niezwykła zdolność, do wygrywania wszystkiego, czego tylko zapragnie opisywana była przez różne gazety i magazyny, dziś i przez nas.

 

W zeszłym tygodni opublikowany został artykuł o Helene Hadsell, reakcja była natychmiastowa. Komentarze były różne - od zdrowo sceptycznych głosów, przechodzono do ogromnego zdumienia, dla jej umiejętności. Helene cieszy się takim zainteresowanie a idąc dalej chciałaby odpowiedzieć na nurtujące czytelników pytania. 83 letnie Hellen pragnie podzielić się ze światem swoją wiedzą, aby pomóc każdemu człowiekowi osiągnąć wszystko to, czego tylko zapragnie i pomóc mu uwierzyć.

W ten sposób wyglądało długie życie Hellen, które było pasmem zwycięstw.

RODZINA ZWYCIĘZCÓW

Rodzina Hellen nigdy nie płaciła za wakacje, meble, rowery, nie zapłacili nawet za swój dom. Po prostu go wygrali. Jaki jest ich sekret? Wszystko zaczęło się od książki, którą Helen przeczytała 50 lat temu.

a_family_of_winnersW 1958 roku Helen była 33 letnią kobietą z trójką błyskotliwych dzieci i mężem inżynierem. Mieszkali w skromnym domu w Grand Prairie, Texas. Wiedli wygodne życie, ale niewiele pozostawało na prawdziwe luksusy, czy inne dodatki... Brzmi znajomo?

Pewnego dnia Helen zaczęła czytać książkę "Moc pozytywnego Myślenia" autorstwa Norman'a Vincent'a Peale'a. Z książki tej odczytała jedną prostą, ale za to jakże jasną wiadomość, która odmieniła jej życie - Możesz mieć wszystko, czego tylko zapragniesz!

linign-winning-13-300x174_foto_3
SYN HELEN WYGRAŁ RODZINNĄ WYCIECZKĘ DO DISNEYLANDU

Helen nie była jedyną osobą zainteresowaną książką. Jej cała rodzina brała udział w wielu organizowanych konkursach. Pracowali oni jako drużyna. Wszyscy wspierali się nawzajem przekazując dobrą energię i aktywnie uczestnicząc w tworzeniu wyobrażenia pożądanej rzeczywistości. jej trója dzieci niezwykle szybko nauczyła się w jaki sposób osiągnąć wszystko czego tylko chcą i już wkrótce byli zdolni spełnić wszystkie swoje marzenia.

Dla Helen jej osiągnięcia nie były niczym magicznym, uważała je za umiejętność, której każdy może się nauczyć, która dzięki praktyce rozwija się coraz bardziej, czyniąc nas jeszcze lepszym w tym co robimy. W jej słowach nie ma ani trochę fałszu. Jest tylko jedna zasada - na efekty trzeba chwilę poczekać.

chris-son-price-desing-1_foto_4Syn Helen Cris, był tak podekscytowany faktem ,że może urzeczywistnić swoje pragnienia, że od razu rozpoczął naukę. Na zdjęciu On i jego rodzina, po wygranej wycieczki do Disneylandu.

 

Przez te wszystkie lata Helen wygrała mnóstwo nagród, od lodówki do wycieczki do Europy. Jednak najbardziej niesamowitą z wszystkich jej nagród okazał się nowy dom. Helen wygrała go na Światowych Targach jako przypadkowo wylosowana osoba z pośród 2 milionów (2 000 000) innych uczestników gry.

 

picknik-family-house1-300x214_FOTO_6

Historia Helen jest naprawdę niesamowita a nawet niewiarygodna. ALE JEST ONA PRAWDĄ! Wiele osób zastanawia się czy prawo przyciągania tak na prawdę działa.... No cóż. Przykład Helen z pewnością daje do myślenia i jest idealną motywacją do tego, aby spróbować.

Helen ułożyła nawet swój własny program: jak wgrywać a nazwała go SPEC. (1) Select It; 2) Project It; 3) Expect It; and 4) Collect It.)

1)Wybrać 2)Zaprogramować 3)Oczekiwać 4)Odebrać

Dowiedz się także w jaki sposób posługiwać się Prawem Przyciągania:
http://otwarty-umysl.com

Podobne artykuły


36
komentarze: 13 | wyświetlenia: 12733
20
komentarze: 10 | wyświetlenia: 15017
14
komentarze: 6 | wyświetlenia: 2661
53
komentarze: 32 | wyświetlenia: 5335
19
komentarze: 21 | wyświetlenia: 5919
93
komentarze: 27 | wyświetlenia: 21560
61
komentarze: 19 | wyświetlenia: 25109
49
komentarze: 8 | wyświetlenia: 8791
43
komentarze: 9 | wyświetlenia: 23170
41
komentarze: 9 | wyświetlenia: 7713
38
komentarze: 4 | wyświetlenia: 6337
35
komentarze: 41 | wyświetlenia: 13146
33
komentarze: 5 | wyświetlenia: 7466
32
komentarze: 68 | wyświetlenia: 12690
31
komentarze: 13 | wyświetlenia: 5908
 
Autor
Artykułkiedyś czytałem o prawie przyciągania , ciekawy artykuł , polecam książke "the secret"

  kk ll,  01/07/2009

Interesujące, ja polecam film "The Secret".

Książka i fil niewiele się od siebie różnią... Treść jest ta sama (co do słowa), jak dla mnie film lepiej do mnie trafia. Polecam jak najbardziej.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska