Login lub e-mail Hasło   

3 Rzeczy Które Musisz Wiedzieć O Prawie Przyciągania

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://shumi.pl/2009/07/04/3-rzeczy-o-pr(...)agania/
Prawo przyciągania nie działa ? Mimo Twoich usilnych działań nic się nie ‘dzieje’ ?Pewnie popełniasz jeden z poniższych błędów ! :)
Wyświetlenia: 2.615 Zamieszczono 04/07/2009

Oglądałeś film [The Secret, The Opus, czy jakiś inny o prawie przyciągania], biegałeś podniecony cały dzień z myślą, że po tym filmie wszystko się zmieni…

Ale po dniu lub dwóch już nie myślałeś o tym tak intensywnie, olałeś to, albo dalej robiłeś to co robiłeś ale źle !

Podam tutaj błędy, które sam popełniłem i je przyuważyłem. W komentarzach możecie dodawać, te które Ty zauważyłeś a ja je dodam do artykułu !

1. Brak Działania

Nie ma nic co zastąpi działania/akcji. Dzięki stosowaniu prawa przyciągania wszechświat daje nam tylko okazje by spełnić swoje marzenia. Nie daje nam gotowych sytuacji/rzeczy pod choinkę jak Św. Mikołaj. Dzięki temu znajdziemy się po prostu w sprzyjającej sytuacji, która pozwoli nam osiągnąć cel.

Ja bardzo potrzebowałem kiedyś pieniędzy na prezent dla bliskiej osoby ale zupełnie nie wiedziałem skąd mogę szybko wytrzasnąć taką dodatkową gotówkę. No i pomyślałem o Prawie Przyciągania, stosowałem je codziennie i codziennie było NIC ! Ale stosowałem dalej, wszystko ! Czyli wyobrażałem sobie siebie jak trzymam tą kase w ręku, czułem fakturę banknotu, czułem ten charakterystyczny zapach. No i pewnego dnia przyszedł list, jak go przeczytałem za pierwszy razem to w ogóle nie wiedziałem o co chodzi, jakieś cyferki, jakieś dane, jakieś procenty, gdzieś tam moje nazwisko i mój NIP. Myślałem, że to jakieś podsumowanie czy coś więc to olałem. Ale przypomniałem sobię, że mam znajomą księgową więc poszedłem z tym do niej i okazało się, że dostałem kase ! Z nikąd ! Za nic !

Starczyło mi akurat na prezent z hakiem :)

A więc co ? Działaj ! Może to być np tak, że chcemy nowe auto… nie znajdziesz kluczyków pod poduszką. Może to być np konkurs do którego wystarczy się zgłosić i czekać na wyniki (Oczywiście używając Prawa Przyciągania). Może być też tak, że idąc ulicą zobaczysz na ziemi banknot, ale nie pojawi się on w Twoim portfelu/na Twoim koncie jeśli się po niego nie schylisz !

Podsumowując: Działaj i łap okazje !

2. Brak ciągłości

To, że po prostu spróbowałeś raz nie znaczy, że Prawo Przyciągania odrazu zadziała. Tak samo z brakiem ciągłości w korzystaniu z niego. Nie możesz robić tego w kratkę ani na próbę, musisz zacząć i się pilnować ! Od tego zależy czy coś sie zmieni czy nie ! Prawdziwe zmiany przychodzą z czasem. Jeśli nie będziesz sumienny w wykorzystywaniu prawa rzadko kiedy zobaczysz jakikolwiek efekt.

3. Zła mentalność

Jeśli liczysz na to, że prawo przyciągania będzie sposobem na szybki sukces albo zaczynasz z niego korzystać z założeniem, że to g***o prawda to już na starcie to zaje***cie trudno będzie Ci przyciągnąć do siebie cokolwiek. Jesli będziesz nastawiony na szybki sukces to będziesz przyciągał rzeczy, które z pozoru wyglądają jak to co chcesz ale nie będą trwałe. No i jeśli będziesz negatywnie nastawiony to ciężko będzie przyciągnąć Ci coś pozytywnego !

Podsumowanie

Na koniec chciałem tylko napisać:

Działaj, Praktykuj i Myśl Pozytywnie ! A wszystkie Twoje marzenia się spełnią : )

 

Zapraszam do dzielenia się swoimi doświadczeniami na Esukcesowo.pl

Artykuł pozwalam kopiować i zamieszczać wszedzie w niezmienionej formie z podanym klikalnym i działającym linkiem

www.RozwijamySie.wordpress.com

Podobne artykuły


159
komentarze: 44 | wyświetlenia: 46285
36
komentarze: 13 | wyświetlenia: 12730
25
komentarze: 11 | wyświetlenia: 11838
53
komentarze: 32 | wyświetlenia: 5335
20
komentarze: 10 | wyświetlenia: 15015
17
komentarze: 8 | wyświetlenia: 5882
38
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4225
37
komentarze: 15 | wyświetlenia: 13295
35
komentarze: 17 | wyświetlenia: 20134
28
komentarze: 10 | wyświetlenia: 4044
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 3074
23
komentarze: 9 | wyświetlenia: 4450
19
komentarze: 21 | wyświetlenia: 5919
 
Autor
Artykuł  Suki,  05/07/2009

Lubię pozytywne artykuły i pozytywne idee :))

REKLAMA ... SPAM... a do tego użytkownik rekomenduje swoje własne artykuły. A to niezły numer!

  Suki,  05/07/2009

@Grzegorz L. pozwól że przekaże ci pierwszą moja mysl, która przyszła mi do głowy po przeczytaniu twojego komensu - otóż chyba wywaliłes tutaj swoje frustracje, które wybuchają szczególnie w energii pełni. Ale to szczęśliwie dla ciebie i innych, bo nikt tu z tobą nie ma personalnego kontaktu. Polecam częściej robić uwalniające głębokie oddechy. Powodzenia życzę :))))

  Suki,  05/07/2009

A i skorzystanie z rad zawartych w artykule o pozytywnym myśleniu z pewnością też może przynieść ulgę i obniży poziom frustracji i innych negatywnych emocji związanych z niespełnieniem oczekiwań. Czasem taka reakcja na określony przekaz jest jakby odbiciem zupełnie odwrotnego spojrzenia na rzeczywistość - czyli jak ktoś ma bardzo negatywny kod w umyśle to w pierwszym momencie może zaregować właśnie przeciwnie na jakąś pozytywną ideę.

Kobra to ma dobrze- śpi, głęboko oddycha a po obudzeniu do paszczy wpadają smakołyki.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska