Login lub e-mail Hasło   

Jaki prezent dla chłopaka ???

Okazji do obdarowania swojego mężczyzny prezentem jest pełno. Urodziny, imieniny, rocznice, święta, walentynki... czasami po prostu brakuje pomysłów.
Wyświetlenia: 1.983 Zamieszczono 07/07/2009

Przyjrzyj się mu

Po pierwsze, warto rzucić okiem na naszego faceta i dobrze się przyjrzeć, czym się otacza, co sprawia mu przyjemność. Bardzo często już na pierwszy rzut oka da się zauważyć pewne wskazówki.

Przykłady? To jasne, że grzecznemu chłopczykowi, chodzącemu pod krawatem nawet pod prysznic, nie kupimy najnowszej płyty Acid Drinkers. Zapalonemu koszykarzowi natomiast na pewno nie przydadzą się piłkarskie korki.

Wnikliwa obserwacja pomaga o tyle, że możemy kupić po prostu rzecz podobną do tych, które już posiada. Jeśli kolekcjonerowi płyt Bajmu kupimy jedyny brakujący album, z pewnością się z tego ucieszy.

Popytaj kolegów, koleżanki, rodzinę


Zdecydowanie warto zapytać znajomych i bliskich naszego chłopaka, o to co może mu się spodobać. Nawet jeśli jesteście ze sobą kilka lat, na pewno są ludzie, którzy mają większe doświadczenie w kupowaniu mu prezentów.

Wysonduj go

Bardzo często można w żartach, mimochodem podrzucić aluzję na temat prezentu. W takich sytuacjach zdarza się, że chłopak nieświadomi wydusi z siebie życzenie. Ważne przy tym jest to, żeby nie zepsuć niespodzianki.

Zapytaj go wprost

A może niespodzianka wcale nie jest konieczna? Jeśli Twój chłopak nie ma natury romantyka, być może bardziej ucieszy się ze spodziewanego i zapowiedzianego prezentu?

Jeśli zapowiedź usłyszy odpowiednio wcześnie, efekt może być niesamowity. Pamiętaj, że większość mężczyzn to duże dzieci, które nie grzeszą cierpliwością. Jeśli Twój chłop nie będzie mógł się doczekać prezentu, na pewno radość w momencie wręczania będzie imponująca.

Nie kupuj dla siebie, ale dla niego

Pamiętaj, że kupujesz prezent dla niego, a nie dla siebie. Kieruj się własnym wyczuciem, ale niekoniecznie tylko własnym gustem. W przeciwnym razie Twój chłopak może skończyć z piękną, różową koszulką albo słodkim pluszowym misiakiem, któremu po prostu nie mogłaś się oprzeć.

A przede wszystkim, nie traktuj tego śmiertelnie poważnie

Pamiętaj, że prezent to tylko dodatek do świętowania określonej okazji. Nie traktuj go zbyt poważnie, staraj się po prostu sprawić mu radość. Nie nakręcaj się przesadnie. Dotyczy to zarówno zaangażowania emocjonalnego, jak i finansowego.

Pamiętaj, że przy kupowaniu prezentów nie chodzi o wydawanie pieniędzy. Zbyt drogi prezent może być najzwyczajniej w świecie kłopotliwy, bo prędzej czy później chłopak będzie musiał się zrewanżować( chociaż czasami spontaniczna randka w zamian nie zaszkodzi :) )

 

Administrator Portalu Randkowego - http://www.atrakcyjni.com

Podobne artykuły


20
komentarze: 19 | wyświetlenia: 3806
47
komentarze: 37 | wyświetlenia: 5968
41
komentarze: 55 | wyświetlenia: 4603
40
komentarze: 23 | wyświetlenia: 7643
39
komentarze: 18 | wyświetlenia: 5803
37
komentarze: 20 | wyświetlenia: 34328
36
komentarze: 20 | wyświetlenia: 24438
32
komentarze: 68 | wyświetlenia: 11925
31
komentarze: 30 | wyświetlenia: 5839
31
komentarze: 31 | wyświetlenia: 6051
31
komentarze: 82 | wyświetlenia: 3262
31
komentarze: 69 | wyświetlenia: 8718
30
komentarze: 13 | wyświetlenia: 16442
30
komentarze: 17 | wyświetlenia: 4541
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska