Login lub e-mail Hasło   

Cudotwórca.

Wyniki jego osiągnięć są imponujące ok. 90% a nawet 95% uzdrowień. Wciągu swego życia Reid uzdrawiał w ponad 60 krajach!
Wyświetlenia: 1.296 Zamieszczono 28/07/2009

William Reid urodzony w Australii, żyjący w USA znany terapeuta z ponad 25 letnim stażem pomaga potrzebującym od wielu lat. Wyniki jego osiągnięć są imponujące ok. 90% a nawet 95% uzdrowień. Wciągu swego życia Reid uzdrawiał w ponad 60 krajach!

1.Siedzi i z uwagą słucha mężczyzny opisującego tragiczne wydarzenie z przeszłości. Opowiada on, jak to powtarzające się wspomnienie ogranicza jego uczucia i wybory życiowe. Reid zadaje mu kilka dość niezwykłych pytań, o jego pierwsze przeżycie, potem drugie. Przynajmniej według niego są one niezwykłe. Nikt wcześniej nie pytał go o tak banalne i pozornie  nieistotne rzeczy. Następnie zostaje przeprowadzony przez coś, co wydaje się być prostą wizualizacją, jednak na koniec  oczy mężczyzny są pełne łez, ale niesmutku a radości. Czuje się uwolniony z przeszłości. Nie minęło trzydzieści minut. Do dziś pozostaje wolny od wspomnień.

 

2.Czeka, aż piękna kobieta na stanowisku kierowniczym uspokoi się i opanuje. Ponad rok temu uczestniczyła w wypadku, w którym w bok jej auta wjechał inny samochód. Mimo upływu czasu wciąż wpada w panikę, gdy z tej strony wyjeżdża na nią jakiś pojazd. Wie, że jest to irracjonalne, i przyszła tu za namową koleżanki. Reid prosi, by opowiedziała o miejscu, w którym to się stało, oraz jak mogło to wyglądać z drugiej strony ulicy, z okna przejeżdżającej taksówki lub patrolującego ulice helikoptera. Po krótkim czasie oboje śmieją się z tego, właściwie nie wiedząc dlaczego, a  kobieta zaczyna sobie nawet z tego wypadku żartować.Wraca spokojnie do domu samochodem. Jej lęki nie powracają.

 

3.Prostytutka postanowiła porzucić swoją profesję i wyjść za mąż.Zakochała się, chciała zostać zwykłą gospodynią domową, a z czasem matką.Seks nie był dla niej źródłem nawet najmniejszej przyjemności.Stanowił dla niej mechaniczną umiejętność, teraz bardzo pragneła by to się zmieniło.Chciała czerpać radość z seksu, ale tego nie potrafiła.Podczas sesji kobieta  osiąga bardzo silny orgazm.Następniego dnia rano telefonuje by powiedzieć, że od razu po sesji udała się do ukochanego i doświadczyła największego przeżycia fizycznego, jakie mogła sobie wyobrazić.

 

4.Według Reida najgłębszymi relacjami w naszym życiu są nasze związki (relacje z ludźmi). W to samo chciałaby też wierzyć siedząca przed nim zrażona do siebie para. William pomaga się otworzyć najpierw jednej, potem drugiej stronie. Pozwala im oddzielić rozczarowania od marzeń i rozpalić ponownie to, co ich na początku połączyło. Następnie pomaga im odseparować się od starych współzależnych wzorców i uzyskać nowe poczucie pełni w sobie i dla siebie. Na koniec zaprasza parę do uczestniczenia w rytuale uzdrowienia, podczas którego wnoszą pełnię siebie do wspólnego, żywego i kochającego związku. Łzy pojawiają się nie tylko w oczach pary, ale i Williama. Nie dość, że małżeństwo przetrwało, to jeszcze kwitnie.

 

5.Z uwagą słucha młodego mężczyzny, Tom twierdzi ,że ma kłopoty z byciem pewnym siebie, jest nieśmiały, od zawsze wszystkiego się obawiał a jego życie uczuciowe to jedna wielka porażka.Reid prosi by opisał jak według niego powinno to wszystko wyglądać.Tom się rozpogadza i opowiada o wyobrażeniach na temat jego przyszłego życia.Po zastosowaniu sekretej techniki Tom wychodzi całkowicie odmieniony, jego lekko przygarbiona postawa znikneła, a zastąpiła ją wyprostowana postawa pewnego siebie championa.Podszedł kawałek dumnym krokiem, rozejżał się wokoło wzrokiem  zwycięzcy, uśmiechnął do siebie a w jego oku pojawił się błysk.Dwa tygodnie później Tom poznaje Lise w której zakochuje się z wzajemnością.Dziewczyna zapytana dlaczego zadużyła się akurat w nim, odpowiada - bo on ma to "coś".

 

Rok 1993 - Wielki sukces metody sprawia, że Reid postanawia napisać specyficzną książkę - praktyczny poradnik ,który da przeciętnemu człowiekowi, możliwość nauczenia się metody w tydzień czasu, po to aby każdy mógł stosować ją na własny użytek.

 

Rok 1995 - W sklepach w Stanach Zjednoczonych pojawia się pierwsza książka Williama Reida pod tytułem  "Two steps for life as in dream" i mimo niecodziennej dystrybucji sprzedaje się w ponad 200 tysiącach egzemplarzy.By zakupić "Two steps for life as in dream" trzeba udokumentować, że jest się poważnie chorym.

 

Rok 2007 - wychodzi polska wersja "Two steps for life as in dream" - "Dwa kroki do życia jak w snach" dystrybowana na stronie internetowej pod tym samym tytułem www.dwakrokidozyciajakwsnach.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 2054
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1767
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1176
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1085
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1027
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 1005
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 362
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1079
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 750
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 936
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 923
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 631
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska