Login lub e-mail Hasło   

Nie daj się zaszczepić - List Otwarty

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://przyszloscwprzeszlosci.info/index(...)otwarty
Dostrzegając potencjalne zagrożenie dla zdrowia i życia swojego i rodziny oraz obywateli Rzeczypospolitej Polskiej i populacji krajów świata
Wyświetlenia: 9.873 Zamieszczono 28/07/2009

Dostrzegając potencjalne zagrożenie dla zdrowia i życia swojego i rodziny oraz obywateli Rzeczypospolitej Polskiej i populacji krajów świata, zwracam się z prośbą o przeczytanie tego listu i przyjrzenie się bliżej tej sprawie.

 

Jane Burgermeister, austriacka dziennikarka śledcza, złożyła w czerwcu bieżącego roku na ręce przedstawiciela Federalnego Biura Śledczego (FBI) przy ambasadzie Stanów Zjednoczonych Ameryki w Wiedniu oraz w sądzie austriackim oskarżenia kryminalne dotyczące przedstawicieli Światowej Organizacji Zdrowia, Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz wielu innych wysokich rangą urzędników państwowych i korporacyjnych w sprawie bioterroryzmu i usiłowania popełnienia ludobójstwa.

Przygotowała ona również dokument w sprawie zakazu sądowego szczepień przymusowych, który został złożony w sądach w Stanach Zjednoczonych. Wymienione działania pani Burgermeister nastąpiły po uprzednim (w kwietniu bieżącego roku) złożeniu przez nią oskarżeń przeciwko firmom farmaceutycznym: Baxter AG oraz Avir Green Hills Biotechnology z Austrii dotyczących wytwarzania zanieczyszczonej szczepionki przeciw ptasiej grypie. Oskarżenia te zawierają stwierdzenie, że działania wymienionych firm były celowe i w rezultacie miały doprowadzić do pandemii i czerpania z niej korzyści (sprzedaż lekarstw i szczepionek).

Podsumowanie twierdzeń i zarzutów złożonych na ręce przedstawiciela Federalnego Biura Śledczego (FBI) przy ambasadzie Stanów Zjednoczonych Ameryki w Wiedniu 10 czerwca 2009:

W swoich oskarżeniach pani Burgermeister prezentuje dowody aktów bioterroryzmu, które są pogwałceniem prawa Stanów Zjednoczonych, przez grupę działającą na terenie Stanów Zjednoczonych pod kierownictwem międzynarodowych bankierów, którzy kontrolują Rezerwę Federalną, jak również Światową Organizację Zdrowia, Organizację Narodów Zjednoczonych i międzynarodową organizację wojskową Pakt Północnoatlantycki (NATO). Bioterroryzm ma na celu przeprowadzanie masowej eksterminacji populacji świata poprzez wywołanie pandemii z wykorzystaniem zmanipulowanego genetycznie wirusa grypy. Członkowie tej grupay zajmują wysokie urzędy państwowe w Stanach Zjednoczonych.

Przedstawione dowody, wskazują w szczególności na to, że oskarżeni: Barack Obama (prezydent USA), David Nabarro (Koordynator Grupy d/s Grypy przy Organizacji Narodów Zjednoczonych), Margaret Chan (Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia), Kathleen Sibelius (Sekretarz Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej USA), Janet Napolitano (Sekretarz Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA), David de Rotschild (bankier), David Rockefeller (bankier), George Soros (bankier), Werner Faymann (Kanclerz Austrii), i Alois Stoger (austriacki minister zdrowia) i inni, są członkami międzynarodowego syndykatu przestępczego, który opracował, wyprodukował i zgromadził ogromne zapasy broni biologicznej z zamiarem użycia, w celu zredukowania populacji świata oraz w celu osiągnięcia korzyści finansowych i politycznych.

W oskarżeniach zawarte jest również stwierdzenie, że oskarżeni potajemnie współpracowali między sobą oraz z innymi osobami, w celu opracowania, sfinansowania i uczestniczenia w ostatniej fazie wprowadzenia w życie tajnego międzynarodowego programu z użyciem broni biologicznej, w który zaangażowane są m.in. firmy farmaceutyczne Baxter i Novartis. Oskarżeni dokonali tego poprzez stworzenie w laboratoriach, a następnie uwolnienie niezwykle groźnych środków biologicznych, przede wszystkim wirusa ptasiej grypy i wirusa świńskiej grypy w celu uzyskania pretekstu do rozpoczęcia programu szczepień przymusowych, który umożliwiłby powszechną dystrybucję i zarządzanie toksycznym środkiem biologicznym w celu wywołania śmierci i trwałego kalectwa u znacznej części populacji świata. Działanie to jest bezpośrednim naruszeniem przepisów dotyczących broni biologicznej, zawartych w odpowiednich ustawach większości państw świata.

Oskarżenia Burgermeister obejmują dowody na to, że Baxter AG (austriackie przedstawicielstwo Baxter International), rozmyślnie rozesłała 72 kilogramy żywego wirusa ptasiej grypy (na zamówienie Światowej Organizacji Zdrowia) zimą 2009 roku do 16 laboratoriów w czterech krajach Europy (Niemcy, Austria, Czechy i Słowenia). Twierdzi ona, że wymienione dowody w przejrzysty sposób świadczą o tym, że przedsiębiorstwa farmaceutyczne i międzynarodowe agencje rządowe są aktywnie zaangażowane w tworzenie, doskonalenie, produkcję i dystrybucję środków biologicznych sklasyfikowanych jako najbardziej śmiercionośna broń biologiczna na ziemii, w celu wywołania pandemii i masowych zgonów.

Proszę o zapoznanie się z treścią następujących:

1. Dokumenty sprawy (oskarżenia kryminalne, dokumentacja dowodowa)

http://tinyurl.com/sztuczna-pandemia-dokumenty

http://www.swinskasprawa.pl/

2. Artykuł “Gazety Pomorskiej”, dotyczący śmierci 21 bezdomnych po zaszczepieniu przeciwko wirusowi ptasiej grypy H5N1, w Grudziądzu w 2008 roku (szczepionki dostarczyła firma Novartis):

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080702/REGION/564728371

3. Artykuł brytyjskiego dziennika “Telegraph” dotyczący wydarzeń w Grudziądzu z p.2:

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/poland/2235676/Homeless-people-die-after-bird-flu-vaccine-trial-in-Poland.html

4. Inne artykuły związane z oskarżeniami:

http://www.naturalnews.com/026503_pandemic_swine_flu_bioterrorism.html

http://www.naturalnews.com/026571_Baxter_New_Zealand_health.html

http://solari.com/blog/?p=3532

5. Blog Jane Burgermeister:

http://birdflu666.wordpress.com/

Czy biorąc pod uwagę powyższe, przyjmie Pan/Pani niesprawdzoną szczepionkę wyprodukowaną przez firmy farmaceutyczne, będące przedmiotem dochodzenia kryminalnego pod zarzutem dystrybucji skażonych szczepionek?

Pozew Jane Burgermeister dostarcza KRYMINALNE OSKARŻENIA WRAZ Z DOWODAMI a w kontekście bierzących działań Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i rządów większości krajów, które są w końcowych fazach wdrożenia planu przymusowych szczepień na świecie, bieżaca sprawa staje się sprawą niezwykle pilną i dotyczącą Nas wszystkich, dlatego niniejszym zwracam się z prośbą o podjęcie stosownych działań w celu nagłośnienia oraz wyjaśnienia tej sprawy.

 

Z wyrazami szacunku,

 

 

List ten można kopiować lub pobrać w formacie .doc lub .pdf i rozsyłać czy to w formie elektronicznej czy też papierowej do wszystkich osób którym to leży na sercu. List należy dostosować do swoich potrzeb, wydrukować i przesłać(faksem, kurierem, priorytetem, do rąk własnych, jak kto woli) gdzie warto wg. uznania

 

PODPISZ PETYCJĘ DO MINISTERSTWA ZDROWIA

 

www.przyszloscwprzeszlosci.pl

 

UWAGA KTOŚ ZGŁOSIŁ LINKI DO DOKUMENTÓW DOC I PDF

Witaj,

Dzięki za info. Właśnie sprawdziłem i rzeczywiście, ktoś "zgłosił witrynę jako dokonującą ataków" (co jest bzdurą bo to serwis hostingowy do plików, tj. http://www.getdropbox.com/ ). Ale udało mi się normalnie ściągnąć ten plik -- wystarczy kliknąć "Zignoruj to ostrzeżenie".. Gdy uruchomimy właściwy serwis, pliki również zostaną przeniesione, na razie korzystamy z gotowych rozwiązań. Proszę o wyrozumiałość.

 

Czyżby MATRIX już działał ???????

Podobne artykuły


41
komentarze: 37 | wyświetlenia: 10077
42
komentarze: 15 | wyświetlenia: 14175
38
komentarze: 8 | wyświetlenia: 36692
38
komentarze: 29 | wyświetlenia: 1883
32
komentarze: 8 | wyświetlenia: 77783
30
komentarze: 40 | wyświetlenia: 7123
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 126104
28
komentarze: 14 | wyświetlenia: 3079
25
komentarze: 9 | wyświetlenia: 9000
22
komentarze: 14 | wyświetlenia: 82649
22
komentarze: 26 | wyświetlenia: 3705
22
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1527
18
komentarze: 6 | wyświetlenia: 86798
18
komentarze: 11 | wyświetlenia: 3017
 
Autor
Artykuł  kasik4,  03/08/2009

Ja się też nie dam zaszczepić. Ile lat pracowano nad ta szczepionka?

  thot,  03/08/2009

Popieram autora i po raz kolejny powtórzę się, że korporacje międzynarodowe to czyste zło, a codex alimentarius w WHO, monsanto i inne chore, faszystowskie organizacje chcą nas wybić jak bydło, jakby jeszcze mieli możliwość dojścia po postach kto tak bardzo się "plumka" to pewnie i mnie też by sprytnie "uciszyli" tak jak to się robi w Rosji (głośno, bez ogródek) bądź w Stanach (cicho i sprytnie)

  Tanda,  03/08/2009

Calkowicie popieram i podpisuje sie pod tym artykulem wszystkimi konczynami. Te demony chca nas wykonczyc, bo jest nas "za duzo" na tym globie. Dziekuje blad za ten artykul i ostrzezenie innych, niewinnych osob, ktore moga "bezmyslnie" poddac sie szczepieniu.

Dla angielsko-rozumiejacych:

http://www.infowars.com/swine-(...)in-

...  wyświetl więcej

  elena  (www),  03/08/2009

Co do szczepionek stworzonych na potrzeby danej chwili, mam wiele wątpliwości i zgodzę się z autorem, ale nie dotyczy to wszystkich szczepionek. Tak naprawdę lata pracy nad danym szczepem potwierdzają skuteczność, ale nigdy nie wykluczaja pozytywnych aspektów. Wiecej jest zagrożeń niż powikłań. Dobrze jest głośno krzyczeć, że to faszystowskie organizacje, żerujące na nas pionkach, a gorzej jest za ...  wyświetl więcej

  Tanda,  03/08/2009

No i dorzucam ten link dla niedowiarkow:

http://www.infowars.com/vaccin(...)truths/

  thot,  03/08/2009

Dzięki blad za artykuł i dzięki kondratkostka za linki i ja też dorzucę coś szokującego od siebie:

http://www.youtube.com/watch?v(...)M1gwmCg
http://www.youtube.com/watch?v(...)yDbbO-M
http://video.google.com/videop(...)3719947

LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ WRESZCIE!

  Tanda,  04/08/2009

No i oczywiscie dorzucam jeszcze to, gdyby naprawde ktos mial jakies watpliwosci:

http://www.infowars.com/the-in(...)source/

Po tych wszystkich linkach na tej stronie, bedzie komus bardzo trudno zaprzeczyc tej prawdzie.

  elena  (www),  04/08/2009

Przypomina mi się artykuł, gdzie podważone zostalo istnienie światowego kryzysu. Też było 50 linków pod artykułem. Co jest, więc prawdą? polowa ludzi mówiących o pandemi, czy druga połowa twierdząca, że jej nie ma. Połowa ludzi doświaczających pandemi, czy połowa ludzi piszących artykuły siedząc w ciepłych domkach.(przenośnia, jakby ktoś nie zrozumiał)

  Tanda,  04/08/2009

Wybor nalezy do Ciebie po ktorej stronie chcesz byc. Czytaj rozne artykuly na ten temat i podejm zdecydowana decyzje w tej sprawie, bo nikt tego za Ciebie nie zrobi, jezeli wogole interesuje Cie ten temat. Pozdrawiam.

  Blad  (www),  05/08/2009

Ja nie twierdzę że nie ma pandemi, (chociaz i co do tego mam trochę watpliwości - mieszkam w UK kraju najbardziej zarażonym z krajow europejskich, w ktorym tamiflu ( http://www.przyszloscwprzeszlo(...)uboczne ) podawano na kilogramy, postanowiłem zrobić doświadczenie, zapytałem się ...  wyświetl więcej

To jestem zmuszony potwierdzić. Również mieszkam w UK i również pytałem znajomych czy znają kogoś chorego na świńską grypę. Otrzymałem odpowiedź przeczącą. Oni zapytali się swoich znajomych, tamci swoich itd. Wiadomo jakie były tego wyniki.

Newsy o A/H1N1 i przymusowych sczepieniach:
http://Waldek1984.wordpress.co(...)/ah1n1/

Bardzo dobry temat na czasie,niestety większość ludzi jest nieświadoma albo świadomie udaje że nic się nie dzieje.Z tego co się dowiedziałem to Polska jest koordynatorem wprowadzenia codex alimentarius w Europie,gdzie znaleźć matoła chytrego na kasę jak nie w Polsce?Grudzień 2009 to ostatni miesiąc wolności,chyba koniec świata będzie niedługo co?

Minister Zdrowia Ewa Kopacz ujawnia niepokojace informacje w TVN24 na temat polityki dotyczacej szczepionek na A/H1N1

http://eiba.pl/2fls

.

Dobry tekst. Ja się nie szczepię.Nigdy tego nie robiłam.Dobrze się odżywiam i ogólnie dbam o siebie.

Do dyskusji:
CYT.:
„Media: nowa grypa to farsa? Sensacyjne wyniki śledztwa.
Pandemia nowej grypy może okazać się największą aferą korupcyjną naszych czasów. Do takiego wniosku doszli dziennikarze duńskiej gazety "Information", którzy przeprowadzili śledztwo dotyczące związków ekspertów medycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) z największymi firmami farmaceutycznymi. (…) ...  wyświetl więcej

  Blad  (www),  30/06/2010

Teorie przestają być teoriami kiedy w nich pojawia się prawda, nawet ta bardzo głęboko ukrytaDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska